CZ/SK Fórum
 
DomovRegistráciaPrihlásenie

Share | 
 

 Senji Aname

Goto down 
AutorSpráva
Kamikaze
Coder and Programmer *HA*
Coder and Programmer *HA*
avatar

Počet príspevkov : 82
Join date : 02.01.2013

OdoslaťPredmet: Senji Aname   Ne február 24, 2013 7:30 am


Goodness always loses, so I am bad!
Meno
Senji

Priezvysko
Aname

Prezývka
nemá

Vek
15

Miesto Pôvodu
Kumogakure no Sato

Súčasné Miesto Pobytu
Kumogakure no Sato

Elementárna Podstata

Naučená

Nenaučená

Presvedčenie
Jeho presvedčenie niej ani kladní ani záproné, má k tomu neutrálny postoj, no celkom s názormi dediny súhlasí, pretože začína "dospievať" a uvedomovať si, čo je dôležité pre neho a pre dedinu. Čo sa týka viery v boha, je Ateista. Neverí v nič, čo nevidel, alebo o čom niesu žiadne dôkazi, že existuje, takže v boha veriť nemôže. Jeho názor je, že veriaci ľudia sú obyčajný blázni, keďže veria vo vec, ktorá možno ani neexistuje. Takže to zhrniem, v boha neverí a s názormi dediny celkom súhlasý.Sen a Cieľ
Jeho najväčším snom je ovládanuť svoj meč a boj s ním na najvyššej úrovni a tak sa stať majstrom v ovládani Meča. Dalo by sa to považovať časti za taký jeho cieľ, no je to len málo reálne, takže to považuje on a aj väčšina ľudí za sen, no on verí že sa to stane skutočnosťou a on bude majstrom v ovládaní meča. Jeho reálnejšim cieľom je ovládnuť všetky techniky z Kumogakure a zo sveta, ktoré sa týkaju Ninjutsu, poprípade Nin-Taijutsu, ktorých nieje veľa, takže to je veľmi reálne. Ďalej túži vymyslieť vlastnú techniku, ktorá by sa stala najsilnejšiou techniku ninja sveta. Chce mať najsilnejšie techniky z celého ninja sveta, no od toho ho delí ešte veľmi dlhá cesta.

Vlastnosti
Senji je celkom milý, no veľmi náladový človek, ktorého vyprovokuje kadečo. Ak ho niekto naštve, úplne sa zmení. Je zákerný, nepríjemný, zúrivy, arogantný a ešte veľa ďalšieho, no to by som nevymenoval ani do zajtra. Keď je naštvaný, bojuje ako zymslov zbavený, vtedy poriadne nerozmáýšľa a tak sa stáva pre nepriateľa veľmi nebezpečným súperom. Keď je kľudný, bojuje rozvážne, no aj tak je dosť silný, no vtedy aj rozmýšľa. Každý krok si premyslí dopredu, aby sa nedostal do nebezpečenstva, poprípade aby ho nepriateľ nezranil. Ku priateľom sa správa slušne a s rešpektom. Pri priateľoch sa cíti uvoľnenejší a to aj vidno na jeho správaní. Stále sa usmieva, len tak niečo ho nedokaže rozhodiť a hlavne sa často smeje a je vtipný, teda sa o to aspoň snaží. Nedôveruje len tak niekomu, keďže sa v ľuďoch už pár krát sklamal a tak si dáva väčší pozor.

Fóbie
Má strach z dosť vecí, čo by človek ktorý ho nepozná nepovedal, ak by súdil podľa jeho výzoru a pohľadu. Je to iba "obrana" pred ľudmi ktorý by mu chceli ublížiť. Predovšetkým sa boji prehry. Prehru veľmi zle znáša a tak sa u neho vyvinula fóbia, ktorá ho ženie do predu a nedovoľuje mu prehrať, keďže vie, že prehra môže znamenať smrť. Nikdy si prehru nepripustí. Ďalej sa bojí zničenia Kumo, čo by asi neprežil, Keďže Kumo je jeho rodná dedina.Schopnosti
Jeho schopnosti sú na Genina mierne nadpriémerné, no ak by bol Chuunin, bol by podpriemerný, čo znamená že je dobrý Genin, no nemá na to aby sa stal Chuuninom. Jeho najsilnejšou stránkou je Ninjutsu, ktoré používa veľmi často a je v ňom celkom zručný, asi najviac o všetkých jeho schopnosti. Hneď ako druhá, sekundárna schopnosť je jeho narábanie s mečom, ktoré je nadpiemerné, možno na urovní Chuunina šermiara, keďže sa to učil už od mala. Pečate skladá veľmi rýchlo, predsa to bola prvá vec ktorú sa učil a bez základou sa nikam nepohne. Prichádzame ku sile, ktorá je jeho Achylovou pätou. Má priemernú, možno podpriemernú silu, no nieje to až taky slaboch, uvedomuje si jeho slabinu a pracuje na jej odstránení. Silu si vynahradzuje dobrým ovládaním chakry, takže ak nahromadí chakru do rúk, na väčšiu silu ako väčšina Geninov bez chakry. Chakry ma taktiež veľké množstvo. Kombinácia Dobrého ovládania Chakry, rýchleho skladania pečatí a veľkeho množstva chakry je ideálna pre skvlelé ovládanie Ninjutsu. Ďalej sa celkom dobre orientuje v hmle a podobne, takže má dobrý zrak a sluch, čo mu pomáha v technikách typu Kirigakure no Jutsu alebo v klasických dymových bombách. Keď je v kľude, dokáže si poriadne premyslieť krok a vymyslieť dobrú stratégiu na porazenie nepriateľa, poprípade na splnenie misie. Jeho rýchlosť je jemne nadpriemerná a úhyby taktiež, takže sa dokáže ľahko a rýchlo vyhnúť.

Štýl Boja

Ninjutsu- 50%
Taijutsu-45%
Genjutsu- 5%
-Ninjutsu-
Ninjutsu používa najčastejšie. Jeho schopnosti sú pre to ako stvorené. Ma veľkú zásobu chakry, takže môže používať veľké množstvo techník. Vďaka dobrému ovládaniu chakry majú jeho techniky väčší a silnejší účinok a nakoniec vďaka rýchlemu skladaniu pečatí je väčšinou prvý, kto zloží prečate.

-Taijutsu-
Taijutsu, hlavne Kenjutsu používa veľmi často, je to jeho sekundárna schopnosť avyužíva ju pri bojoch na blízko, ak sa nedokáže dostať dosť ďaleko, alebo ak si súpera iba oťukáva a zisťuje si jeho schopnosti. Jeho sila mu ku Taijutsu veľmi nenahráva, no jeho rýchlosť a uhýbanie mu hraje do kariet.

-Genjutsu-
Genjutsu veľmi nepoužíva, jedine tak na to aby sa z nejakého dostal.Návrat hore Goto down
http://narutokatsudo.slovakforum.net
 
Senji Aname
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto : Katsudō :: Kôš, Off Topic :: Kôš :: Charaktery-
Prejdi na: