CZ/SK Fórum
 
DomovRegistráciaPrihlásenie

Share | 
 

  Sorino

Goto down 
AutorSpráva
RhaegarPočet príspevkov : 30
Join date : 01.02.2013

OdoslaťPredmet: Sorino   Po marec 04, 2013 1:48 pm

Dôležití jounini z klanu Sorino

Meno:
Sorino Yoshi

Vek:
29

Hodnosť:
Jounin

Povaha:
Najmladší z bratov Sorinovcov. Jeho česť ho núti si často vyberať medzi rodinou a dedinou, možno kvôli tomu sa neusadil, pretože vie, aký význam má dedina a cesta Ninji. často podľahne emóciam, nedokáže zabíjať z príkazu či povinnosti, len keď chráni to čo mu je najbližšie, a nikdy nie z "možných" útokov. Je priateľský a často detinský, oproti svojim súrodencom. Zároveň vie byť aj vážny neprimerane k svojmu veku, vďaka čomu si získal mnoho nasledovníkov. Mnohý si ho v poslednom čase pletú s Yushim, kvôli jeho síle aj povahe, čo ho neskutočne dojíma a štve zároveň, lebo vie, že nikdy nedosiahne úrovne svojeho brata. A sám si myslí, že pravým dedičom jeho mŕtveho brata je jeho syn, a nie on. len dúfa, že Taka sa vráti a získa to, preč bol stvorený.

Počet splnených S misií:
6

Časť známe histórie:
Spolu so svojim klanom putoval z čajovej zeme do Iwagakure no sato, pri čom prežili iba oni traja, s objaveným Kekkei Genkai svojho klanu. Vždy strávil všetko spolu, aš kým nebol Yushi zabitý pri plnený misie, teraz už neznámym ninjom. Nikdy si neodpustil, že tak málo pomohol svojemu bratovi, ktorý obetoval sám seba, aby zachránil klan aj budúcnosť. Svoj život zasvätil ochrane svojeho synovca, ale aj v tom sklamal. Taka Sorino sa stal vplyvom démona skazeným, šialeným. Nukeninom. teraz ho trápia výčitky a snaží sa aspoň dodržať jeden zo sľubov, ktorý dal, keď už neochránil syna svojeho brata. Česť ninju, česť Iwagakure.

Fotka:Meno:
Sorino Yashi

Vek:
33

Hodnosť:
Jounin

Povaha:
Ako súčastne najstarší muž svojeho rodu má Yashi hlavu príliš plnú budúcnosti, snahy znova rozšíriť svoj klan, urobiť z neho skutočný klan, tak ako to bolo v dobe jeho detstva. Po tom, ako zabil vraha svojeho brata a dosiahol pomsty po ktorej túžil, vrátil sa späť do pôvodnej povahy, aj keď pri mene Yushi vždy zosmutnie. Jeho povaha je prchká a rozvážna, čo nie je príliš dobrá kombinácia. Nikdy neviete čo urobí. Ale vždy je na prvom mieste česť. Česť ninju, klanu a Iwagakure. Nikdy ju nezradí. Nikdy nezradí svoj sľub. Už nikdy viac to neurobí.

Počet splnených S misií:
7

Časť známe histórie:
Spolu so svojim klanom putoval z čajovej zeme do Iwagakure no sato, pri čom prežili iba oni traja, s objaveným Kekkei Genkai svojho klanu. Vždy strávil všetko spolu, aš kým nebol Yushi zabitý teraz už neznámym ninjom. . Vedel, prečo jeho brat umrel a preto začal skladať plán, ako zbaviť svet tyranie démona dnešnej doby.. V deň , keď zautočil na jeho sídlo, bol pripravený. Použil sílu druhého stupňa Orlieho zraku a oslabil ho. Bez neho by tyran nikdy nepadol. Vrátil sa domov, aby naučil svojeho synovca síle, akú mal jeho otec. Nedokázal to. Temnota ho ovládla. Sklamal. Teraz už iba čaká na jeho návrat alebo na jeho útok, alebo jeho telo. o nukenninoch sa hovoria legendy, avšak žiaden z nich nežil večne.

Fotka:


Padlí jounini z klanu Sorino

Meno:
Sorino Yushi

Vek:
36

Hodnosť:
Jounin

Povaha:
Vždy priatelský, vždy ochotný pomôcť. Sorino Yushi. Odo dňa keď sa mu narodil syn, sa stal najstarostlivejším Jouninom. Vždy sa smial, nikdy neodhaloval svoju druhú tvár. Prestal chodiť na misie, aj keď bol z klanu Sorino najsilnejší. Kvôli rodine sa vzdal slávy. Kvôli rodine odmietol Tsuchikageho slová aby sa stal v čase jeho smrti jeho nástupcom, keby nastal taký deň. Sorino Yushi bol obetavý, priatelsky a rodine založený. Nikdy nikoho nezradil, vždy sa riadil ctou. A keď umieral s prepichnutým telom na poslednej misii kosťami, umrel s úsmevom na perách. Takýto človek bol on. A Iwagakure nikdy nezabudne na neho ako priatelia, otca a legendu.

Počet splnených S misií:
3

Časť známe histórie:
Spolu so svojim klanom putoval z čajovej zeme do Iwagakure no sato, pri čom prežili iba oni traja, s objaveným Kekkei Genkai svojho klanu. Celý život v Iwagakure bol štastný. Mal ženu, syna, u ktorého sa prejavil dar, aj keď bol Sorino iba z polovice. Keď sa ukázala nová tyrania, rozhodol sa že posledný krýt pomôže Iwagakure svojou silou. Posledný krát sa Iwa stala jeho dlžníkom. Chcel žiť, žiť pre svojich bratov, svoju ženu a svojeho syna. Avšak stretol sa z nepriatelom, silnejším ako všetci Soriono. Použil zakázaný druhý stupeň, následkom čoho umrel v bolestivých krčoch. Mnohý tvrdia, že umrel kvôli nedostatku krvy, že iba jeho Kekkei Genkai ho držalo pri živote a keď bolo zrušené, telo už nič nedržalo naživu. Iný zase, že to samotné Kekkei Genkai, druhý stupeň je smrtelný, že tí, ktorý ho použijú, umrú tak či tak. Pravdu sa už nikdy nedozvieme. Avšak jedno je isté. Sorino Yushi zmenil budúcnosť klanu. Budúcnosť Iwagakure.

Fotka:
Návrat hore Goto down
 
Sorino
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto : Katsudō :: Hra :: Iwagakure no Sato :: Osadenstvo Iwagakure no Sato :: Jounini-
Prejdi na: