CZ/SK Fórum
 
DomovRegistráciaPrihlásenie

Share | 
 

  Hingkoku

Goto down 
AutorSpráva
RhaegarPočet príspevkov : 30
Join date : 01.02.2013

OdoslaťPredmet: Hingkoku   Po marec 04, 2013 1:54 pm

Dôležití jounini z klanu Hingkoku

Meno:
Hingkoku Kuara

Vek:
41

Hodnosť:
Jounin/Vodca klanu

Povaha:
"Klan, rodina, dedina" bolo vždy heslo od ktorého sa jeho povaha odvíjala. Jeho povaha je milá a vždy ochotná pomôcť, avšak nie je hlúpy, vie že všetkých zachrániť nemôže, preto z neho cítiť únavu a váhu stoviek rozhodnutý. Prevzal miesto vodcu po legende a preto vie, že sa od neho mnoho očakáva a snaží sa dokázať, že je hodný toho miesta, čím si robí mnohých nepriateľov ale aj priateľov. Pre klan urobí čokolvek, dokonca zradí aj sám seba.

Počet splnených S misií:
21

Časť známe histórie:
Narodil sa v dobe mieru, započatom Narutom, čím si zaslúžil štastné dectvo po boku svojich rodičou. Celý čas pozoroval o 10 rokov staršieho Amara, jeho údel života. Vždy chcel byť ako on, aj keď netúžil po krvavej lázny. Jeho údel prišiel po jeho smrti, keď sa stal vodcom klanu. Urovnal spory, vydával rozkazy na smrť a odmeny na zradcov. Vedel že nemôže rhať na jednu stranu, preto si získal "niečo" u každého mocného a stal sa tromfom v mnohých bitkách. Pomohol vyvraždiť ccelú radu na tsuchikageho príkaz a stal sa poistkou budúcej rady.

Fotka:Meno:
Hingkoku Hiarashi

Vek:
36

Hodnosť:
Špeciálny Jounin

Povaha:
Arogatná a chladná na povrch. bojí sa odkryť niečo zo svojeho vnútra, čo ho tiaži už celé roky. Zároveň je však čestný a nikdy nevezme svoje slovo späť, vždy povie čo má na mysli aj keď to druhého môže bolieť len preto aby mu pomohol. nebojí sa zašpiniť si ruky pre väčšie dobro alebo ochranu envinnosti svojeho synovca, ktorého otcovi sľúbil že ho bude ochraňovať od jeho osudu.

Počet splnených S misií:
19

Časť známe histórie:
Narodil sa o rok skôr ako jeho malý brat ktorého nadovšetko miloval. Jeho brat bol múdry a pre ženy neodolateľný, avšak slabý. Rodičia sa ho snažili odsunúť od Ninja dráhy, avšak Hiarashi bol proti, čím síce dosiahol svoj ciel, ale klesol v očiach klanu. Nikdy ho to netrápilo, mal predsa svojeho brata a to mu stačilo. Vzdal sa dievčata, aby ho mohol trénovať. Vzdal sa lásky senseia a učiteľov, aby mu vybojoval možnosť získať schopnosti jounina. Keď sa jeho brat oženil, bol štastný. Keď mu jeho manželka porodila syna, bol štastný za neho. keď umrel s katanou zapichnutou v pľúcach sa klanové sídlo zrútilo. Keď ho priviezli umierajúceho do nemocnice vyslovil iba pár slov. Dohodu medzi bratmi. Musel ju s ním chrániť. Až kým jeho hviezda nezhasne.

Fotka:Meno:
Hingkoku Newyr

Vek:
25

Hodnosť:
Jounin

Povaha:


Počet splnených S misií:
18

Časť známe histórie:


Fotka:
Padlí jounini z klanu

Meno:
Hingkoku Amaru

Vek:
51

Hodnosť:
Jounin

Povaha:
Tvrdý, nekompromisný a večne milujúci. Celá jeho rodina bola zavraždená pred jeho očami. Stal sa tým človekom, ktorý nedôveroval nikomu iba pomste, ktorú už aj tak dávno splnil. ostalo v ňom iba prázdno a nedôovera, avšak o to viac sa upel na svoj klan a na svoju dedinu. Vždy bojoval až do konca, túžil po smrti a stretnutí z rodinou. Splnilo sa mu to.

Počet splnených S misií:
48

Časť známe histórie:
Jeho život bol dokonalý. Mal rodinu, mal čas, mal slobodu získanú potom a krvou Naruta a ostatných. Plný život. Bol najsilnejší z klanu za posledné roky. Niektorý optimisti tvrdili že prekonal či sa aspoň vyrovnal zakladatelovi klanu Kazuyovi, boli to však iba fámy. Mal dvoch synov a dcéru, milujúci manželku a rodičou ktorý sa dožili dlhého veku, kým jeho syn na oslave jeho desiateho dňa mena. Krv striekala a on ich zachrániť včas. uvidel svoju 5 ročnú dcéru v kaluži vlastnej krvi a syna s kunaiom v ruke, ako do nej bodá intenzívne so skleneným pohladom. Zabil ho, vlastného syna, ovládaného krvou klanu Ketsueki. Pomstil sa. Vyvraždil celý klan, utopil klan nesmrteľných v láve. A s nimi utopil všetko čím bol. Stal sa prázdnou schránkou túžiacou po smrti, padnúť za klan a dedinu. padol. Dostal čo chcel od Akatsuki. Ochránil životy, ochránil klan a padol za vlasť. "Syn ťa už čaká" posledné slová od člena Akatsuki Soula.

Fotka:

Návrat hore Goto down
 
Hingkoku
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto : Katsudō :: Hra :: Iwagakure no Sato :: Osadenstvo Iwagakure no Sato :: Jounini-
Prejdi na: