CZ/SK Fórum
 
DomovRegistráciaPrihlásenie

Share | 
 

  Kamizuru

Goto down 
AutorSpráva
RhaegarPočet príspevkov : 30
Join date : 01.02.2013

OdoslaťPredmet: Kamizuru    Po marec 04, 2013 2:02 pm

Dôležití jounini z klanu Kamizuru

Meno:
Kamizuru Sorin

Vek:
25

Hodnosť:
Jounin

Povaha:
Urvaná povaha, prudká v donútených rozhovoroch. Málokto s ním vydrží byť v jednej miestnosti. po tom čo bola zavraždená jeho sestra a hnusne zneužitá, stal sa ešte viac zatrpknutým a utiahnutým sám do seba. Nikto netuší, čo ho ešte vlastne drží v Iwagakure. jeho povaha je stále temnejšia. jediný kto ho drží na uzde je jeho brat Taichi.

Počet splnených S misií:
15

Časť známe histórie:
Narodili sa z jednej matky takmer v rovnaký čas. Boli trojčatá, požehnaní od Boha. Idate sa narodil prvý, avšak Tomoe sa stala tou najambícionejšou, narozdiel od Taichiho, ktorý mal túžbu stráviť celý svoj život v knihovne. Sorin nebol múdry ako jeho brat, ani obľúbený ako sestra, preto si celý svoj život vypracuvával sílu, aby bol aspoň vďaka nej rešpektovaný. Po zavraždený jeho sestri jej milencom, ktorý nemal na výber sa zmenil. Predtým sa snažil iba správať tvrdácky a premýšlal o tom, že sa rpedsa len usadiť. Posledná rana bola, keď miesto jeho brata dosadil klan toho vraha, ktorý sa kedysi mohol nazývať jej milencom. Túži už len po pomste, avšak nie na milencovi Kazuki Kamizuru, ktorý už pár dní hnije v zemi, ale nad tou osobou ktorá ovládla telo jeho sestry a snažila sa zničiť jeho klan. Ketsueki Kitsune.

Fotka:Meno:
Kamizuru Taichi

Vek:
25

Hodnosť:
Špeciálny Jounin

Povaha:
Dokonalý opak svojeho brata. je tichý, rozumný, počúva názory druhých a vie ich prakticky prehodnotiť. Príliš dlho premýšla než niečo urobí čo sa málokedy skutočne vyplatí. V spoločnosti keď dostane slovo sa dokáže rozrečniť, avšak slová volí vždy presne a snaží sa nikoho neuraziť za žiadnych okolností. Avšak predsa je to člen klanu Kamizuru a ako súčastný vodca ľahko odhaluje povahu druhých ľudí a preto s nimi dokáže hrať hru o moc, aj keď to nikdy nebol jeho sen.

Počet splnených S misií:
2

Časť známe histórie:
Narodili sa z jednej matky takmer v rovnaký čas. Boli trojčatá, požehnaní od Boha. Idate sa narodil prvý, avšak Tomoe sa stala tou najambícionejšou, narozdiel od Taichiho, ktorý mal túžbu stráviť celý svoj život v knihovne. Jeho túžba však bola zatrhnutá jeho rodičmi, čím bol donútený ísť na akadémiu, kde získal teoretické schopnosti, o ktorých básnia učitelia na akadémii doteraz. Slová ako "Si ako Taichi" sa stali na akadémii pochvalou pre najlepšieho žiaka v triede. Po opustený akadémie strávil pár rokov v malých vzialených krajinách a učil sa. Iba vďaka naliehaniu jeho súrodencov sa nestal nukeninom. Vo svojich 20 rokoch sa vrátil a dodatočne urobil Chuninské skúšky. Pred nástupom ôsmeho Tsuchikageho získal titul špeciálneho Jounina, kvôli svojej skúsenosti o ostatných dedinách a terénu či psychológickému posudku priemernej povahy jednotlivých krajín. po smrti sestri sa narozdiel od svojeho brata neutiahol do seba a naďalej sa stará o živých miesto trúchlenia k mrtvym.

Fotka:

Padlí jounini z klanu Kamizuru

Meno:
Kamizuru Tomoe

Vek:
25

Hodnosť:
Jounin

Povaha:
Ambiciózna, nikdy nedala na sebe znať strach či iné emócie, ale vo vnútry duše to bola iba dievčatko túžiace po láske. Preto sa ku klanu vždycky správala milo, ale tak aby to nezistil. Bola tvrdá a niekedy nekompromisná, ale nikdy nie krutá.

Počet splnených S misií:
1

Časť známe histórie:
Narodili sa z jednej matky takmer v rovnaký čas. Boli trojčatá, požehnaní od Boha. Idate sa narodil prvý, avšak Tomoe sa stala tou najambícionejšou, narozdiel od Taichiho, ktorý mal túžbu stráviť celý svoj život v knihovne. Už od mala vedela že to ona sa stane budúcim vodcom klanu. narozdiel od bratov, ktorých zaujímali iba boje a vedomosti, sa ona rozhodla ukazovať v spoločnosti, zisťovať všetko o členoch klanu, naučila sa správne usmievať, smiať sa či plakať. nezabúdala však na učenie techník a preto sa stala jednou z najsilnejších v klane. Vďaka svojim vyjednávačským a diplomatickým schopnostiam sa vo veku 20 rokoch stala najmladšou vodkyňou klanu v historii. pred smrtou bolo jej telo ovládnuté členom ANBU route, Kitsune Ketsueki a zavraždená na prosbu svojim milencom, ktorý až do konca svojich dní strávil sebnenávidením. Ako jedna z mála sympatizovala s dosadeným člena klanu Kamizuru na titul Tsuchikage.

Fotka:Meno:
Kamizuru Kazuki

Vek:
23

Hodnosť:
Jounin

Povaha:
Po smrti svojej lásky bol zatiahnutý do seba, takmer šialený. Stal sa veriacim, avšak v službe bol vždy tvrdý, chladný a obätavý pre Iwagakure, nech už jej vládol ktokolvek. V slabých chvíľkach, keď bol sám , si často opakoval slová o fénixovi a o znouzrodený, avšak jeho láska sa nikdy nevrátila.

Počet splnených S misií:
16

Časť známe histórie:
Dectvo prežil v chudobe v uličkách klanu, avšak časom, po tom ako prešiel akadémiu. tam narazil na Tomoe a jej dvoch bratov. S nimi dvoma sa nikdy nespriatelil, avšak vďaka Tomoe a jej rodičom mohol prejisť cez akadémiu, aj keď nemal schopnosti klanu. Keď žiadal jej ruku v 18 deň svojeho mena, odmietli to kvôli jeho neschopnosti. Pološialený utiekol do hôr kde sa prepadol do podzemného mesta a narazil na zvitok s technikou mrtvych včiel. Po objavený dávno stratenej techniky avšak stále nezískal jej ruku a v deň, keď mu povedala svoje áno ju zavraždil kvôli šialenstvu ANBU route. Zbláznil sa a pri plnený misii bol zavraždený Madnessom, členom Triedes kvôli rozporom.
Fotka:
Návrat hore Goto down
 
Kamizuru
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto : Katsudō :: Hra :: Iwagakure no Sato :: Osadenstvo Iwagakure no Sato :: Jounini-
Prejdi na: