CZ/SK Fórum
 
DomovRegistráciaPrihlásenie

Share | 
 

  Turaki

Goto down 
AutorSpráva
RhaegarPočet príspevkov : 30
Join date : 01.02.2013

OdoslaťPredmet: Turaki   Po marec 04, 2013 2:18 pm

Dôležití jounini z klanu Turaki

Meno:
Turaki Akira

Vek:
22

Hodnosť:
Jounin

Povaha:
Arogantná, povýšenecká tým jemnejším spôsobom, akoby vedela, že je viac ako ostatní, ale nevyčíta im to, kedže vie že to nie je ich chyba. Správa sa neprimerane na svoj vek a pred ľudmi často robí hlupáčku, vďaka čomu sa vždycky dostane z nepríjemných situácii. Avšak tí, čo ju pozorujú dlhšie v nej vidia nebezpečeného súpera, ak by si ju znepriatelili. keď niekoho môže poučovať o jeho chybách, robí to prísne a rada, dokonca sa nezastaví ani pred samotným kagem, kedže pre ňu ten titul nič neznamená . Pri spomienkách na minulosť je tichá, úplný opak jej doterajšej povahy. Žiadna Arogancia, hlúposť či prísnosť. Len tiché malé dievčatko, ktoré spomína kam patrí.

Počet splnených S misií:
4(31 neofic.)

Časť známe histórie:
Málokto si pamätá malé štvoročné dievčatko s očami svojeho otca a úsmevom svojej matky, ktoré bolo unesené , aby bola vycvičená na špionáž a získala dokonalú sílu zameranú na slabiny vtedajšieho Tsuchikageho, kedže pochádzala z jeho klanu. Jej výcvik z nej odstránil emócie k dedine a k svojemu klanu a únosca z nej urobil dokonalú zbraň, ktorá sa mu neskôr vypomstila. Pôsobila ako špión v kamenej a zabíjala každý deň po dobu jedného mesiaca jedného Jounina či iného vyššie postaveného ninju, kým sa nestala v tej dobe najhladanejším zločincom. Po zrade a zabitý únoscu sa pridala k potulnej skupine ninjov pod maskou, aby nikto nepoznal jej tvár. Keď boli ninjovia vyvraždený, stratila zmysel života a strhla všetky putá, ktoré ju viazali k životu padúcha. Vrátila sa do iwagakure pod svojim pravým menom a muž, ktorý sa volal Tsuchikage po zistený jej totožnosti pridal medzi svoje zložky. Nikto nepozná jej zločineckú dráhu či histótiu okrem nej samej.

Fotka:


Meno:
Turaki Meo

Vek:
32

Hodnosť:
Jounin

Povaha:
Márnotratný, potrpiaci si na konfort a spoločenské akcie. Muž s ambíciami aj keď s nedostatkom schopností na poli Shinobi. Jeho myseľ je však najostrejšia a najinteligentnejšia podla testov vydaných na akadémii, aj keď je možné, že ho niekto prekonáva schovávany v tieny. Rád hrá hry s obyčajnými ľudmi a preto je jeho povaha často menlivá v závislosti od situácie.
Počet splnených S misií:
3

Časť známe histórie:
Priamy potomok línie prvých Turaki. Narodil sa do najbohatšej rodiny v Iwagakure, aj keď len ako potomok mladších bratov a preto sa nestal vodcom klanu, rovnako ako jeho otec ale hlavná línia, z ktorej pochádza štvrtý, piaty a šiesty Tsuchikage. Jeho život bol dokonalý a nikdy mu nič nechýbalo, preto slová ako hlad či bolesť pozná len z počúvania. Titul Jounin nezískal vlastnou sílou, rovnako ako nesplnil misie hodné tej úrovne. Preto ho niektorý volajú "hanbou klanu Turaki", avšak vždy len potichu, ďaleko od dosluchu jeho uší.


Fotka:


Meno:
Turaki Sunnin

Vek:
??

Hodnosť:
Jounin

Povaha:
Záhada. Ľudia očakavajú hrdinskú povahu, ktorá pomáha chudobným a slabým či nevinným, avšak pravdu pozná iba ten neznámy. Mnohý trocha racionálnejší a známejší v historii klanu Turaki vedia, že Sunninov bolo dosť, niekedy aj traja rôzny v rovnakom čase, rpeto je jeho mpovaha rôzna a vždy iná. Záleží od toho kto si nasadí masku spravodlivosti klanu Turaki.

Počet splnených S misií:
13

Časť známe histórie:
Titul Sunnin vznikol pri založený Iwagakure, keď prvý zo 7 bratov zakladajúcich tento klan sa stal tajnou elitou inšpirovaný zložkou ANBU v Konohe, avšak bez velenia či priamych inštrukcii. Tým že si dal tvár za masku neočakáva odhalenie od nepriateľov. predpokladá sa že sa vystriedalo v tejto roli už 15 Sunninov, avšak kto je súčastný je záhada. Môže to byť ktorýkoľvek člen klanu a tsuchikage jeho rebélia zatiaľ neprekáža. Ich krédo je: Krv a voda, zmyseľ zatial neznámy.

Fotka:

Návrat hore Goto down
 
Turaki
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto : Katsudō :: Hra :: Iwagakure no Sato :: Osadenstvo Iwagakure no Sato :: Jounini-
Prejdi na: