CZ/SK Fórum
 
DomovRegistráciaPrihlásenie

Share | 
 

  Taiqza

Goto down 
AutorSpráva
RhaegarPočet príspevkov : 30
Join date : 01.02.2013

OdoslaťPredmet: Taiqza   Po marec 04, 2013 2:23 pm

Dôležití jounini z klanu Taiqza

Meno:
Sousari Taizqa

Vek:
30

Hodnosť:
Jounin

Povaha:
Zvláštna, argantná a predsa úplne iná ako Tsuchikageho. Vždy bol pokladaný za menejcenného a odo dní, keď "získal" sílu sa správa k povahám, ktoré ho šikanovali rovnako ako oni k nemu keď bol malý, vybýja si zlosť na geninoch. Bez cigarety v ústach sa objaví málokedy, aj keď jasne vie, že mu spôsobí smrť. nemá rád, keď kúri niekto iný a keď sa ho na to niekto spýta, odpovie: Každého osud leží v jeho rukách, alebo podobne. Bol pokladaný za padúcha, takmer nukenina a zradcu, kým nezabil svojeho otca pri otcovej vzbure ANBU route prezývanej "hra politikov", kde odhalil svoju skutočnú povahu a to smutného a týraného chlapca, ktorý sa nevie rozhodnúť medzi tým kým bol a tým kým bude. Rovnako je aj sarkastický u tých, ktorý príliš veria v to, že svet je dobrý a staré hodnoty ninjov sú nenávratne odstranené z ich života vďaka legende menom Naruto.

Počet splnených S misií:
3

Časť známe histórie:
18 rokov o ňom neboli žiadne informácie. Pri zrade ANBU route a pokusu vytvoriť revolúciu utekal pred bojom a mnohý si mysleli že je členom ANBU route, čo bola vlastne pravda. Keď boje boli na konci a vodca ANBU a vodca ANBU route skrížili svoje meče, priplietol sa do boja a prebodol vodcu ANBU a rozpáral ho z vnútra. Podal otcovy ruku. Vzbĺkla a otec s vreskotom sa rozpadol v prach. Ako hrdina vojny a bývalý zástupca ANBU route bol vyhlásený za veliteľa ANBU. Ako prvé zrušil úrad ANBU route a všetkých jeho členov vyhlásil za nukeninov a tých chytených obesil. Nasledovala volba nového Tsuchikageho. Bývalý študent jedného z predošlích, 20 rokov uveznený v jutsu. Po zničený Iwagakure začal zosnovovávať plány na zabitie Tsuchikageho a zmeniť svet (Možný budúci Tsuchikage)

Fotka:Meno:
Ireal Taiqza

Vek:
38

Hodnosť:
Jounin

Povaha:
Spoločenská osoba, minimálne sa podielajúca diani Iwagakure mimo dedinu. Ako špeciálny Jounin bojuje málokedy a vďaka tomu je medzi Shinobi neznáma. Má schopnosť odhaliť povahu každej osoby a prispôsobiť sa jej, takže vždy sa správa inak, podla toho s kým rozpráva a vďaka tomu je jej pravá povaha skrytá. Často ju vídať v spoločnosti ostatných vodcov klanov. Často uráža Sousariho a rozpráva o jeho detstve, čím si vykompenzuje to, že sama nemala dokonalé detstvo a nenávidí tých, ktorý sa narodili do rodu "čistých".

Počet splnených S misií:
2

Časť známe histórie:
Po smrti bývalého vodcu klanu, Sousariho otca, ho nahradila v jeho funkci ako vodcu, kedže rada usúdila, že jedna osoba nemôže byť jedno aj druhé. predošlá minulosť je známa, avšak nevýrazná, narodená do bohatej rodiny s príliš riedenou krvou a preto jej rodičia ani súrodenci nemôžu nosiť titul Taiqza, kedže nezdedili Kakkei Genkai.

Fotka:


Meno:
Enmu Taiqza

Vek:
13

Hodnosť:
Jounin

Povaha:
V mnohých ohľadoch podobná Sousarimu, avšak bez tých "dobrých" rysov ako spravodlivosť a česť. Mnohí ho pokladajú za nevychovaného spratka, iný za démona kvôli jeho síle. Nikto nechápe ako ho môže Sousari a pred ním jeho otec krotiť.

Počet splnených S misií:
8

Časť známe histórie:
Neznáma až na časť, kde mu bola amputovaná noha s množstvom spáleného mäsa. Keď sa o tom ktokolvek zmieny, odpovedá vždy chladne "Učil som vtáčky lietať"

Fotka:
Návrat hore Goto down
 
Taiqza
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto : Katsudō :: Hra :: Iwagakure no Sato :: Osadenstvo Iwagakure no Sato :: Jounini-
Prejdi na: