Naruto : Katsudō
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


CZ/SK Fórum
 
DomovLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Ichiraku Rámen

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
Kamikaze
Coder and Programmer *HA*
Coder and Programmer *HA*
Kamikaze


Počet príspevkov : 82
Join date : 02.01.2013

Ichiraku Rámen Empty
OdoslaťPredmet: Ichiraku Rámen   Ichiraku Rámen Icon_minitimePi január 04, 2013 9:00 pm



Ichiraku rámen bola malá reštaurácia, no teraz je obrovská. Dedí sa z generácie na generáciu, a chutí stále rovnako skvele. V reštaurácii je veľa stolov, a veľký barový pult, kde si môžte objednať pitie.
Návrat hore Goto down
https://narutokatsudo.slovakforum.net
Riko
Riko
Riko
Riko


Počet príspevkov : 91
Join date : 26.01.2013
Age : 30
Bydlisko : Masiaff

Ichiraku Rámen Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ichiraku Rámen   Ichiraku Rámen Icon_minitimeSo február 16, 2013 10:47 am

Saya Uchiha

Už od chvíle co jsem vypadala z Budovy Kageho jsem se cítila o něco lépe.Nic jsem zatím proti tomu muži neměla ale skutečně jsem se cítia lépe když jsem už byla pryč. Nejspíše to bylo jen díky tomu že jsem si plně uvědomovala co je to za místo. Doma mi tloukli do hlavy že Kage je naprostá autorita.Ale já se chtěla sama rozhodnout koho budu na slovo poslouchat. Přeci jen, na každé slovo jsem neposlouchala ani svoje rodiče,takže proč by to u někoho jiného mělo být jinak? Avšak Kage který byl ve vesnici nyní byl zatím poměrně milý muž. Zjevně i věděl co dělá a to mě těšilo.Přeci jen Kage musel mít přehled o tom co se kolem děje. To jsem si alespoň myslela já osobně.Po celou dobu až k Ichiraku Ramen jsem snad neřekla ani jediné slovo. Měla jsem dost o čem přemýšlet. Například o tom jak dovede jako tým vycházet. Byli jsme přeci jen trochu nesourodá skupinka. Já,zástupce klanu Uchiha, Shi ze strany Hyuugů a ten protivnej kluk. Skutečně jsme byli spíše jako třeskavá směs.I když na druhou stranu jsem doufala že se Shim si budu rozumnět. Připadal mi jako rozmný člověk i když pocházel z klanu který se dovedl chovt dost povýšeně.Ostatně tak jako klan Uchuha. Došla jsem na místo a rovnou objednala dvě porce ramenu.Přeci jen jsem zvala takže kdyby Shiho napadlo to platit nejspíše by mě pořádně naštval. ,,Takže,ehm...kolik ti vlastně je?" optala jsem se zdvořile svého týmového kolegy.Chtěla jsem o něm něco vědět když spolu budeme jako tým trávit dost času. Na druhou stranu mě i trochu mrzelo že tu není i ten druhý. Ale byla to jeho volba. Nehodlala jsem se mu vnucovat když o to nestál.To svoje chování si bude muset žehlit nejspíše pěkně dlouho než bych byla ochotná na to všechno zapomenout.Zaím jsme si já a Shi mohli v klidu povídat.Chvíli totiž potrvá než rámen bude hotov.I když už nyní jsem měla dost velký hlad.
Návrat hore Goto down
Yakusho
Hráč
Hráč
Yakusho


Počet príspevkov : 27
Join date : 04.02.2013

Ichiraku Rámen Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ichiraku Rámen   Ichiraku Rámen Icon_minitimeSt február 27, 2013 3:52 am

Yakusho

Keď som dorazil do rámenu. Uvidel som tam Mojich spolužiakou ak sa to dá povedať.Pomyslel som si či sa na mňa ešťe hnevaju ale preistotu som sa pozdravil. A-ahojte ako prišly ste si dať niečo jest ja idem umreť od hladu.
Povedal a pousmial som sa. vypýtal som si misu najvätšieho rámenu. Položil ju predomňa a ja som si ani nevšímal čo mi kto hovorí ale keby sa ku mňe ozvala moja spolužiačka hned by som si ju všimol mala tak krásne oči ten jej pohľad bol plný citu nie ako iných Uchihu. Neviem pripadal ami iná tak zaujímavá.
Návrat hore Goto down
Sadatake Arakida
Disciplinary Authority
Disciplinary Authority
Sadatake Arakida


Počet príspevkov : 33
Join date : 26.01.2013
Age : 110
Bydlisko : Tam za vodou v rááákosííí !

Ichiraku Rámen Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ichiraku Rámen   Ichiraku Rámen Icon_minitimeSt február 27, 2013 4:41 am

Shinichi Hyuuga
Dorazily sme do Ichiraku Hmm rámen tu je vždy dobrý aj keď často sem nechodievam ale prečo vlastne ??? Aha nieje s kým. Sadol som si a chvíľu som premýšľal Keď v tom ma vytrhla z myšlienok jej otázka otriasol som trocha hlavou a odpovedal Ehm prepáč a etoo ja no ja mám 15. Čo ty ??? Hmm ? opýtal som sa a hneď ako priniesli rámen tak som predavačovi zaplatil obe porcie. Drobné si nechajte otočil som sa na Sayu a uškrnul som sa Itadakimasu v tom sa tam zjavil náš tretí člen a pozdravil k čomu pridal aj jednu zvláštnu otázku Ehm nie Kukusho prišli sme si sem dať spraviť manikúru. odpovedal som mu a Ďalej som sa už len venovval svojmu rámenu stále som čakal na odpoveď od Sayi
Návrat hore Goto down
Riko
Riko
Riko
Riko


Počet príspevkov : 91
Join date : 26.01.2013
Age : 30
Bydlisko : Masiaff

Ichiraku Rámen Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ichiraku Rámen   Ichiraku Rámen Icon_minitimeSt február 27, 2013 4:48 am

Saya Uchiha

Musela jsem se pousmát nad jeho odpovědí.Asi snad proto že jeho věk byl přesně ten který jsem odhadovala.Rozhodně jsem věděla že od sebe nejsme nijak moc.Když zaplatil za svojí porci jen jsem se zamračila. ,,Příště až řeknu že zvu,myslím to vážně" dodala jsem snad i trochu popuzeně.,,Itadakimasu" popřála jsem mu i já a s chutí jsem se dala do jídla.Raamen byl jako pokaždé vynikající a pro mě to byla doslova exploze chutí.,,Hmmm tohle mě nikdy nepřejde....Hmm?" pronesla jsem ale pak jsem se zarazila protože došel náš týmový kolega a já na něj zůstalaa hledět jako kdyby odkudsy spadnul. ,,Jak řekl Shi,naznala jsem že moje nehty jsou v příšerným stavu" pronesla jsem skutečně vážně a ještě jsem se u toho zatvářila jako největší manekýnka.Avšak dlouho jsem to nevydržela a hned na to jsem se začala smát. Možná že je natolik hloupý.No nevíme ještě co umí.Doufám že v boji je lepší než jeho chování.Projelo mi hlavou a já se koukla na Shiho. ,,Taktéž patnáct." odpověděla jsem mu.
Návrat hore Goto down
Yakusho
Hráč
Hráč
Yakusho


Počet príspevkov : 27
Join date : 04.02.2013

Ichiraku Rámen Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ichiraku Rámen   Ichiraku Rámen Icon_minitimeSt február 27, 2013 8:16 am

Yakusho

Pozeral som sa do taniera a len pousmial sa a povedal. Som Yakusho Y-A-K-U-SH-O skús vnímať a pozorne počúvaj nechce sa mi opakovať to. Potom sa pozrel na ňu tvoje nechty sú podla mňa dobré ako koľvek čiže to je asi jedno. Usmial sa na ňu uprimným úsmevom ten človek čo bol v Kancelárií to bolo moje staré ja. Snažil som byť iný človek a asi sa mi to aj darilo pozrel som sa na čašníka zaplatil som mu a povedal drobné je vaše. potom sa len otočil namieste a sedel bol tak najedený že sa nevedel ani pohnúť. pozoroval kroky ľudí vonku a čakal na odpovede. To on je hyuuga tak smie všetko niekto by mu mal zastrihnúť krídla. Pomyslel som si. Mám pocyt že s ním nebudem vychádzať ale s ňou to bude asi iné
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Ichiraku Rámen Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ichiraku Rámen   Ichiraku Rámen Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Ichiraku Rámen
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto : Katsudō :: Hra :: Konohagakure no Sato :: Konohagakure no Sato :: Bary, Reštaurácie, Hotely-
Prejdi na: