CZ/SK Fórum
 
DomovRegistráciaPrihlásenie

Share | 
 

  Ta-Ru

Goto down 
AutorSpráva
RhaegarPočet príspevkov : 30
Join date : 01.02.2013

OdoslaťPredmet: Ta-Ru   Po marec 04, 2013 2:32 pm


Dôležití jounini z klanu Ta-Ru

Meno:
Han Ta-Ru

Vek:
29

Hodnosť:
Jounin

Povaha:
Rád sa baví a je spoločenský typ. Celkovo je vyrovnaný.

Počet splnených S misií:
3

Časť známe histórie:
Už od malička bol jedným z najväčších talentov klanu, a pravidelne sa zúčastňoval misií klanu od 10 rokov. Postupne získal v klane postavenie strážcu, a aj vďaka tomu a svojim schopnostiam dokázal ako máloktorí prežiť genocídu klanu. Po príchode do Iwy sa pridal do armády a bol mu pridelený tým, viac sa o ňom nevie.

Fotka:


Meno:
Seiyu Ta-Ru

Vek:
38

Hodnosť:
Jounin

Povaha:
Nevyrovnaná, psychycky na dne. Od masakra klanu už nie je človek ktorým býval. kedysi sa smial, bol sarkastický a priatelský na všetkých, ktorý si to zaslúžili. ale odo dňa, keď bola zabitá jeho malá dcérka sa psychycky zrútil. prisahal pomstu. Stal sa chladným, bez nálady. Usmeje sa iba v pri spomienke na dcérku, na jej krátky život, plný radosti. a keď si spomenie na jej koniec, naplní ho horkosť a hnev. nosí pri sebe bábiku, s ktorou sa hrávala, ktorú jej sám urobil spolu s manželkou.

Počet splnených S misií:
1

Časť známe histórie:
Od dectva známy svojou silou. Ako druhý najmladší v historii po Pyashim získal druhý boží dar vďaka vodcovi klanu, ktorý mu sám osobne dal svojue spomienky na prebudenie techniky. Chvílku patril medzi Strážcov, následne si založil rodinu. po genocíde klanu, kde stratil manželku a dcéru, bol zvolený za vodcu kvôli Iwagakure no sato aby mal s nou kto vyjednávať. Súčastne sa odvolal z úradu a prenechal titul vodcu právoplatnému dedičovi, Hanovi

Fotka:
Návrat hore Goto down
 
Ta-Ru
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto : Katsudō :: Hra :: Iwagakure no Sato :: Osadenstvo Iwagakure no Sato :: Jounini-
Prejdi na: