CZ/SK Fórum
 
DomovRegistráciaPrihlásenie

Share | 
 

 Historia Iwagakure no Sato

Goto down 
AutorSpráva
RhaegarPočet príspevkov : 30
Join date : 01.02.2013

OdoslaťPredmet: Historia Iwagakure no Sato   Ut marec 05, 2013 7:10 am

Historia, krv a dedičstvo


1 Tsuchikage"Zakladateľ"

Bol to klan Kamizuru, ktorý prišiel s nápadom vytvoriť alianciu klanov. Hingkoku, Hagane, Ketsueki. Tieto klany, jedny z najmocnejších klanov tej doby v okolí Zemi kameňa, sa spojili pod jeho velením. Narodil sa ako človek, s menom a ostatnými výhodami, lenže v týchto dobách jeho meno dávno leží v prachu histórie. Ľudia si pamätajú iba jeho činy. neuzavrel spojenectvo zo žiadnou z ostatných dedín, vlastne až o pár rokov zistila Konohagakure a Sunagakure, že existuje ešte ďalšia zo skrytých dedín. Bol veľmi nábožensky založený človek a za jeho čias bola Iwagakure fanaticky založená, dobývala si čo najväčšie územie, len z malých okolitých krajín, aby získali zakázané zvitky a ďalšie z množstva pokrvných línii. Až na sklonku svojej éry sa zmenil a snažil sa šíriť dobro do okolitého sveta. Za jeho čias vznikol v Iwagakure spolok, ktorého členovia sa zriekli svojich rodových mien, stali sa klanomn "Maitre", ktorý nebol pokrvne príbuzný, len silou. Bolo taktiež objavené rozšírené Kekkei Genkai a po jeho smrti bol jeho užívateľ zvolený za vodcu.

2. Tsuchikage"Mū"

Za jeho vládi sa stala Iwagakure jednou z dominatných dedín, získala titul "Veľká dedina", vďaka čomu bolo zakladateľovi posmrtne daný titul tsuchikageho, Zemného tieňa. V Ninja vojnách, ktorých sa Iwagakure účastnila, získavala z ostatných dedín techniky, rovnako však mnohé z nich strácali. Klan Hingkoku stratil viac ako polovicu členov tej doby vo vojne s Kumogakure, čím dedina stratila veľa a viac zo schopnosti ich pokrvnej línie. Je dokonca známe, že Iwagakure viedla vojnu s Konohagakure, aj keď ich Hashirama utvrdil že nastáva mier. 2 Tsuchikage a Onoki, dedič jeho špeciálnej pokrvej línie bojovali proti Uchihovi Madarovi, jednému zo zakladateľov Konohy. Prehrali. Po tej prehre začal klan experimentovaj s vytvorením nových pokrvních línii, čim sa zrodil nový element a nový klan, Taiqza a ich výbuchy, avšak stalo sa to za čias konca Druhého Tsuchikageho, počas vojny s Kirigakure, kde zahynul hrdinskou smrtou, spolu s vtedajším Mizukagem.

3. Tsuchikage"Onoki"

Za jeho čias Iwagakure trpela. Počiatky jeho vládi boli vo vojnovom období a on nedokáza odpustiť žiadnej z dedín. Keď nastel mier, začal jeho nárov postupne vymierať a Shinobi sa stávali skôr pracovníkmi ako špeciálnou armádou. Preto si najímal organizáciu, nazývanú Akatsuki, ktorá na sklonku jeho života spôsobila 4 Veľkú vojnu Shinobi. Iwagakure sa počas vojny stávala znova schopnou a klany sa rýchlo rozšírili. Osamelé klany z okolitého sveta si žiadali prístup do dediny, začleniť sa do jej spojenectva. najdôležitejší z nich bol klan Yatsuki, liečitelia a chirurgovia smrti. Rovnako sa mnohí Nukenini sa utiahli do bezpečia druhých dedín, tak mnohí z nich pod krycími menami sa začlenili do dediny a kedže po vojne nastalo obdobie mieru, nikto nekontroloval totožnosti z podozrenia zo špionáže. Po Onokiho smrti bola Iwagakure celý rok bez hlavného Ninji, kedže sa nedokázal nájisť nikto, na kom by sa Jounini zhodli, až kým samotný feudálny lord rozhodol kto sa má stať ďalším Tsuchikagem. Jeho vlastný syn.

4. Tsuchikage"Lovec" Senrou Mysaru

Za éry štvrtého sa Iwagakure stala najbohatšia z dedín. Dokázal vyťažiť z prírodného bohatstva a mieru všetko, čo sa len dalo. Turizmus, predstavenia pre prostý ľud i najímanie ninjov ako osobnú ochranku. Vojnové konflikty z čias mieru boli minimálne a preto historici pokladajú Senroua za najslabšieho z Kagov prvej éry, ale zároveň jedného z najoblúbenejších. Bol dokonalý stratég a dobrodruh, aj keď netúžil po krvi. Objavil jaskyné komplexy, tisíce líg dlhé a tajomstvo, ktoré zveril klanu Kamizuru, ako vďaku za stvorenie Iwagakure. Hovorí sa že je tam odkaz Rikudou Sennina a ochrana pre vojnové časy. Bola stvorená prvá Pozemná Banka, ktorá dodávala peniaze menším národom a získavali si ich priazeň. Mnoho národov sa stalo dlžnými Iwagakure a ostatné veľké národy si uvedomili nbezpečenstvo tejto situácie. Senrou nemal v pláne prerušiť dohodu, avšak nikto mu to neveril, dokonca aj obyvateľa dediny túžili po krvi a sláve. A tak Senrou, najbohatší kage všetkých čias, vo veku 63 rokov, umrel na zástavu srdca. Nehoda, vraveli mnohí, vražda, vraveli tí múdrejší.

5. Tsuchikage"Elegán" Yatsuki Mikori

Mikori bol blízki priateľ Mysaruho, možno preto ho rada zvolila za jeho nástupcu vo veku 39 rokov. Od čias prvého to bol jediný Tsuchikage, ktorý bol zároveň vládcom klanu. Máloktorá generácia si však spomenie na jeho meno, kedže jeho vláda bola krátka, sotva jednoročná. okolnosti jeho smrti sú stále záhadou, kedže jeho telo sa nikdy nenašlo. pred smtou sa údajne zbláznil, vyvolával dookola mená dávno mrtvých priateľov, akoby sa s nimi rozprával. Následne, v čase keď vyzeral konečne normálne, rozprával dookola o rikudou a o dedičstve, ktoré mu Senrou zanechal. Neustále vysielal kontrolovať každý dom v Iwagakure a jeho okolie, akoby sa bál útoku na svoju osobu. neustále sa liečil, akoby ho niekto zvnútra trhlal na kusy. S jeho šialenstvom boli z dediny stratení Jinchuurikovia rovnako aj zapečatený démony. S jeho záhadnou smrtou sa stratil jediný dôkaz o Dedičstve klanu Kamizuru, zverenom do ich opateri 4 Tsuchikagem.

6. TsuchikageKetsueki Masao

Prvá z rodu "Čistých". Klan Ketsueki získal jej zvolením, kvôli nedostatku protikandidátov, mnohé výhody. zákony, ktoré kedysi musel odsúhlasiť Feudálny lord, stratili na zmysli. Všetky zákony a práva rozhodovala, a žiaden z radcov jej to nemohol rozmeniť, aj keď si radu nechávala kvôli prostému ľudu, aby verili že je spravodlivá. po jej ríša takmer zdvojnásobila, avšak na úkro malých i mocnejších dedín. Stvorila oddelenú štvrť len pre "Čistých", klan Ketsueki, ktorá mala vlastné pravidlá a zákony, dedina v dedine, kde bola Masao oslavovaná ako kráľovná. predpokladá sa, že niekedy v tom čase prestala byť spokojná s titulom kage, chcela vládnuť, nie len armáde, ale celému Shinobi svetu. banka, ktorá bola stvorená 4. bola vyplienená a dlžníci donútený zaplatiť, alebo odovzdať v naturáloch. Mnoho krajín bol linčovaním sa stali kolóniami Iwagakure. Ostatné národy mali vlastné problémy, aj keď sa do toho angažovali a snažili sa ju zastaviť. Pred svojou smrťou, keď bola otrávená jedným zo zradcov jej ríše, vydala posledný zákon: Dedičnosť titulu Tsuchikage.

7. TsuchikageKetsueki Yusin


Zvolená dedičným právom za následovníčku. Ihneď po nástupe popravila radu, aby nedokázali protestovať, lenže kvôli svojej zbrklej povahe to neurobila premyslene, nezadala žiaden iný dôvod ako "Ohrozenie kráľovnej" a popravila ich pred celou Iwagakure. V ten deň sa zrodil odboj, zo všetkých klanov a rodín obetí tohoto šialeného klanu. Mnoho ninjov tej doby bolo popravených, len z podozrenia v účasti tohoto odboja. Vodcovia sa skrývali v pánstve Feudálneho Lorda, budovali armádu, obyčajných ľudí a tých, ktorý boli stratený. Vojnové straty na oboch stranách, Rojalistoch i Feudalistoch boli obrovské, avšak ani jedna strana nedokázala získať prevahu. Členov klanu Ketsueki bolo ťažké "zabiť", tak aby znova nepovstali. a stála to životy mnohých bezmených ninjov. Velitelia zvolený väčšinou Jouninov na strane feudalistov, prezývaný "Zástupcovia ľudu", boli však schopný bojovať s Rojalistmi, až ich stiahli po líniu Skrytej Dediny. Yusin si z toho nerobila strach, bola nesmrteľná, aspoň tomu verila. jej mrtvola bola hodená lačniacemu davu a posledná kráľovná z rodu Ketsueki.

8. Tsuchikage"Krvavá kráľovná"

Z jej listín nie je známe, kým bola a prečo bola dedičným právom vybratá ako nástupkyňa Yusin z klanu Ketsueki. Bola pokladaná za najmocnejšieho z prekliateho klanu, schopná prekročiť hranice smrti tam, kde sa nikto z klanu predtým neodvážil. Klan Hingkoku, ktorý utrpel vojnou s Ketsueki najväčšie straty, ich ju nenávidel až do morku kostí. existovala legenda, miesto odkiaľ Hingkoku údajne pochádzali. Bol tam hrob kde sa počas vlády Yusin neznámy Ketsueki vlúpal a vyvraždil tamojších kňazov. To čo tam bolo objavené znamenalo prevrat vo vojne o Iwagakure. Postava v maske zabíjala celé jednotky len pohladom. Dobývanie Iwagakure jednotkami feudalistov bolo ukončené behom jediného dňa. Krvavá kráľovná prikázala mrtvých priniesť do Iwagakure. A klan Ketsueki začal robiť pokusy.

Rozdvojenie Zeme


1. Zástupca ľuduHingkoku Kuran


Vznešený syn vodcu klanu Hingkoku, ktorý bol pred očami ľudí i bohov popravený, spolu s ostatnými mocnými ľudmi, ktorý by čo i len trocha dokázali ohroziť vládu ich kráľovien. ďalší na rade mohol byť aj n, ak by sa prejavil šialený gén ešte viac. Ušiel ako zbabelý peš. Po začatí vojny bol zvolený ľudmi za ich Zástupcu, čo ochotne prijal, ak by vďaka tomu porazil nepriateľov, ktorý mu zabili otca. Pri dobývaní Iwagakure no sato utrpela jeho armáda obrovské stráty a museli viac ako rok sa schovávať, bojovať v ústraní, nenápadné bodnecovať svet proti rodu Ketsueki. Vo svojej smrti, druhom útoku na iwagakure no sato zistil, kto bol ten maskovaný bojovník, ktorý dokázal rozvrátiť ríše. Bol jediný schopný ho udržať, aj keď ho to stále život. Hingkoku Kazuya, spoluzakladateľ Iwagakure no sato.

2. Zástupca ľuduMaitre Suzumiso

Jeho pôsobenie nebolo dlhodobé, kedže ihneď po smrti svojeho predchodcu bol zabitý Kazuyom , znovuzrodeným zakladateľom klanu Hingkoku. Vie sa že ako zástupca patril k najmocnejším mužom jednotky, avšak jeho síla mu nebola platná voči skutočnému zlu. Keby ho Kuran neoslabil, asi by nikdy nebol porazený. Suzumiso ho zabil, ak tak mohol názvať mrtveho. Nikto nechápal posledné slová Kazuyu, ktoré sa teraz tradujú v nohých románoch, bájoch a legendách.
"Bol to iba bozk, kto by bol čakal že to spôsobí niečo také?"

3. Zástupca ľudu.Hingkoku Melo

Po smrti svojich predchodcov, ktorý dokázali zastaviť besnenie oživenej legendy, bola už Iwagakure odsúdená k dobytiu. Jeho následníci vraždili, plenili to čo kedysi nazývali domov, zabíjali deti i ženy, starcov, všetko čo slúžilo tomu prekliatemu klanu, ktorý sa oidvážil narušiť mrtvých. Podla legiend nového veku uzavrel Melo akt s bohom, ktorého Ketsueki uznávali, aby ho nikto nedokázal zabiť. Spolu s ním sa vzdalo sebe sama aj sedem jeho najvernejších služobníkov, ktorý najviac priahli po krvi prekliateho klanu. Nikto netuší, čo sa s nimi stalo, keď vstúpili do paláca krvavej kráľovnej, avšak po boji ich už nikto nevidel, ani kráľovnú. Feudálny pán, ktorý prežil celé ťaženie, posmrtne menoval všetkých troch zástupcov za Tsuchikagov starej éry. Chcel rovnako zbaviť titulov kráľovni, avšak národ Iwagakure, aspoň ten čo prežil to nechcel. Každý Tsuchikage bol Tsuchikage, nezáležao na tom aký temný bol.


Nový začiatok:1. TsuchikageHagane Taris

Národ dostal porciu krvi, hladu a bolesti. Tým, že ukončili nadvládu klanu Ketsueki a "Čistokrvných". Iwagakure sa trhala na kusy zeme sa rozdelili medzi väľké národy, zatial čo dobyvačné úlovky boli vrátené malým krajinám. Iwagakure musela trpieť a jej obyvateľia s ňou. Zem sa zmenšila na polovicu veľkosti. Iwagakure stratila právo nazývať samú seba "Veľkou zemou" a titul Tsuchikage bol dávaný potajme, aby ostatné rkajiny nezískali hnev voči nim. A v tom čase sa objavil on. 1 Tsuchikage z rodu Hagane. získal podporu ostatných dedín, vydobil si právo stať sa Tsuchikagem, čo v Iwagakure už dvadsať rokov skutočne nebolo. obnovil banku a získal nevídanú sílu. Pod jeho velením sa iwagakure znova schopila a získala svoje územie späť. Dostala sa do konfliktov, na Shinobi trhu sa stali opäť špičkov. Iwagakure povstala z vlastného popola a prvý Tsuchikage, nový stvoriteľ, postavil na ruinách starej pevnosť a objavil pod nou doly so zvláštnym kovom,, ktorý sa správa ako predlžený chakrový obvod a vďaka tomu sa stala Iwagakure monopol na dodávanie ninja zbraní. A bol aj silný, och ako bol silný. pod jeho nadvládou žili v bezpečí, aj keď sa pramálo staral o to, aby ulovil zbytky klanu Ketsueki. zabitý v čajovej zemi.

2. Tsuchikage"Sunnin"

Niektorý vravia že tu bol vždy, ale až po smrti prvého sa ukázal, aj keď stále za maskou. 7 bratov prevádzalo 1 Tsuchikageho po všetkých bitvách, stáli pri nom keď znovu-zrodil Iwagakure. Chránili ho, strážili a velebili. každý z tých 7 mal meno, mal rodinu. Ani jeden z nich nemal dôvod skrývať sa za masku Sunnina, no stalo sa tak. Pri volbe všetci hlasovali za neho, pretože vedeli, že podla slov očitách svetkov je silný, rýchly a inteligentný a spravodlivý, hlavne spravodlivý. tak bol zvolený ten, kto príde. V ten deň prišlo 7 Sunninov, každý z bratov, nechcel zradiť svoju krv, aj keď sami možno netušili ktorý z nich to je. mali rovnakú . Sunnin viedol mierovú, ale prísnu cestu k stvorený novej Iwagakure. založil ANBU route, utajenú organizáciu v utajenej organizácii, ktorej cielom bolo špiniť si ruky, aby ľudia nikdy nepoznali zlo. Často sám chodieval na tie misie, nechával náhodneho člena ANBU route nosiť masku, pokial bude preč. trvalo celé týždňe, kým pochopili že je mrtvý. Zvyšok bratov od jeho smrti nosil tie masky, aby nikto netušil ktorým z nich bol, okrem jeho manželky a potomkov, tých ktorý najviac trpeli jeho stratov. Sunnin vládol cez 70 rokov, pokým všetci bratia nevymreli.

3. TsuchikageHagane Taris (Vyvolaný)

Vrátil sa, zneli slová posla na rade. Starý pár, vodcovia klanov či najvyších úradov. Jeho hrob bol pár dní po jeho smrti vypálený, mrtvola odnesená. predpokladalo sa že bola zohavená a zošmienená. Vrátil sa, vo chvíli keď posedný z bratov Turaki odišiel na lepšie miesto. Oči mal čierne, tvár bledú ako mlieko. Ruky a nohy čierne ako olej. bol mrtvy, videli jeho zranenie, nezahojenú ranu, siahajúc cez jeho rebrá. Vykrvácal v boji. Srdce mu už dávno nebilo a predsa tu stál. nepovedal ani slovo, len vystrel 3 prsty. Tretí.. nikto netušil, ako mohli mrtveho znovu zvoliť do úradu, ani prečo za záhadnýchpríčin jeden po druhom členovia rady vymreli, avšak trvalo to roky, mrtvý boli nahradený, kto by predpokladal že to má niečo spoločné s ním. taris nikdy neprehovoril, len písal. podpísal deklaráciu, v ktorej bolo jasne stanovené že klan ketsueki prestáva byť prenasledovaný a že ak sa vráti z vlastnej vôle, dokáže byť znova súčastou Iwagakure no sato. Jeho telo nestárlo, aj keď bol v úrade už mnoho rokov. Členovia klanu ketsueki sa pomalu začali vracať. udelil im práva znovu sa stať ninjami. Avšak zvyšok klanu ketsueki bol úbohy, starci či mladíci. Vravelo sa že klan vytvoril niekde v úzadí komunitu, niekde v nejakej sopke, vo vzialenej rkajine a už stratili šialený gén, ktorý ich tvoril. jedneho dňa Tsuchikage odpadolm, ako bábka utrhnutá zo strún. Bol uložený vedla ostatných kagov, tak ako mu bolo určené. Prvý a tretí, aj keď stále živý.

4. TsuchikageKetsueki Korono

Jeden z prvých Ketsueki, ktorý sa vrátili do iwagakure. Po "smrti" tretieho Tsuchikageho bol jednohlasne zvolený novou radou za Štvrtého Tsuchikageho. Nikdy sa neukazoval na žiadnych zrazoch kagov, aj keď bol málokedy pozývaný, kedže ostatné dediny si ešte živo pamätali zlo ktoré klan Ketsueki napáchalo. Za jeho vládi si Iwagakure udržiavalo priemer, nevznikla ďalšia občianska vojna, avšak ani nenastalo úplné prímerie. Chodil často študovať podzemné komplexy, ťažebné bane i nekonečné jaskyne, kde sa podla legiend nachádza dedičstvo starej Iwagakure. Počas svoje života napísal veľa prác z oblastí anatómie tela a chakrového systému, avšak najvzácnejšie sú zvitky "Stvorenia", korých obsach mohli poznať iba kagovia nasledujúci po nom. Podla jeho odporcovl to bol on kto vykradol hrob a oživil Haganeho Tarisa, vyvraždil radu aby tam dosadil svojich ľudí len preto, aby sa mohol venovať experimentom. Hovorí sa že našiel telo Hingkoku Kazuyu a vďaka nemu pochopil dôležitý klúč ku "Stvoreniam".

5. TsuchikageTuraki Imako

Po stratený sa Štvrtého Tsuchikageho v podzemých krajinách, bola Iwagakure zmetená, kým sa neprejavil Turaki Imako, ktorý so svojim bratom patrili v tej dobre k najsilnejším Jouninom. Iwagakure uý od nového stvorenia Iwagakure boli odtrhnutý od sveta. netušil čo sa deje vôkol neho, strážili svoje hranice a dúfali že na nich nik nezaútočí. Nezaútočil. Oikamžite po strate kontaktu so Štvrtým bol nominovaný 5. zo strachu že by ostatné dediny objavili tento ich strach. za čias vládi Turaki členov klanu sa dedine vždy darilo dobre. Avšak prostí ľud hovoril, že miesto Tsuchikageho sa stalo prekliate, pokial sa na trón "Čistých" nevráti z rodu Ketsueki. Niektorý blázni dokonca tvrdili že to musí byť Štvrtý, skutočný fanatici dokonca hovorili o krvavej kráovne. "Čistý sú večný, nikto nevidel jej telo padnúť. Žiaden boh sa nemôže rovnať Čistým". Godaime bol silný, múdry a rozvážni. A predsa nedokázal umrieť. Dvadsať rokov vládal spravodlivo. pri súboji z skupinov mocných nukenninov íce vyhral, ale nadobro stratil svoju pamäť, všetky spomienky na svoj život a dokonca aj normálne úkony mu robia problémy.

6. TsuchikageTuraki Shin

Keď sa ukázalo že starší z bratov Turaki je neschopný plniť funkcie titulu Tsuchikage, bol predaný tento titul jeho mladšiemu bratovi, Shinovi. Zbytky z klanu Ketsueki, ktoré sem prišli za čias tretieho a usadili sa za čias štvrtého, vraveli že všetko je korupcia, rovnaká akú kedysi spravili oni, len sa to nebáli pvoedať nahlas. Nikto ich nepočúval. Shinova vláda bola krátka. neznámy atentátnik zaútočil na rodinu vodcu klanu Hingkoku, zabil mužov, ženy, deti. Len vodca sám prežil, pretože musel zabiť vlastné dieťa. od tej chvíle zavládol chaos. Tí z klanu Ketsueki čo ostali, boli zabití a tí, čo utiekli, prenasledovaní, nie však na rozkaz kageho. Bola to vojna klanov a do tej sa nedokázal vštiepiť. Hovorí sa že Amaru Hingkoku kvôli pomste objavil sídlo vydedeného klanu a údajne zabil všetkých členov.

7. Tsuchikage"Vtáčnik" Turaki Zentse

Za jeho čias bola Iwagakure nezávislá od okolitých krajín, avšak pokladaná za najslabšiu, kedže samotný Tsuchikage bol príliš starostlivý ku zvieratám. "Vtáčnik" bola pretývka, ktorou ho poctili ostatný kagovia a ujala sa aj medzi normálny ľud. Iwagakure bola mocná zem, chcela silného vodcu, nie mierotvorcu. Milovala krv a česť, aj keď cesta zentseho bola prijémna, pokojná a "lepšia" avšak Kamenný mali už dosť mierového života klanu Turaki. Keď sa zentsu údajne zbláznil a odišiel do vtáčnej zeme hladať vzácne druhy zvierat, okamžite pod jeho meno zapísali "mrtvý". Kedže však klan Turaki patril medzi súčastne najsilenjšiu vojenskú chádzala z ich klanu. V tom čase sa ukázal list, ktorý spísal piatý tsuchikage, tesne predtým ako sa zbláznil. navrhol ako nástupcu svojeho dávneho priateľa, ktorý bol pre neho skôr alko otec než brat v zbroji.pred vymenovaním sa k dedine pridal klan Sorino, ktorí čítal troch mužov, žien a príliš malý húf detí.

8. TsuchikageReizei Saburo

Zakladateľ organizácie Reizei, ktorá sa často nazýva "klanom" aj keď jej členovia nie sú pokrvne príbuzný. Ako odkaz svojeho študenta, aj keď stále živého sa stal ďalším Tsuchikagem. Vnútorná ochrana ANBU route stvorila spiknutie voči nemu, kde bol zabitý a následne sa pokúsila prevziať Iwagakure u "kage" a feudalizmu. Reizei Saburo bol pokladaný za najlepšieho z kagov akých si živý pamätajú a rvnako aj za najoblúbenejšieho, avšak bol zabitý zradou, od chrbta nožom svojeho blízkeho priateľa, svojej ochranky, ktorá ho chránila celý život. ANBU route a ich povstanie bolo zastavené zradou Sousariho Taiqzu, ktorý zabil vlastného otca, vodcu jednotiek. pár sa ich podarilo újisť, avšak nikto netuší kam sa dostali. ANBU route bolo zrušené a bol zvolený nový Tsuchikage, ktorého priviedol Sousari, aj keď s nevôľou. Bol o odkaz 4-tého vravel, nemohol sa mu priečiť.

9. TsuchikageSaigo Tenpura

Historia jeho vládi sa práve začína písať. Či perom alebo krvou, nevie ani on sám.
Návrat hore Goto down
 
Historia Iwagakure no Sato
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto : Katsudō :: Hra :: Iwagakure no Sato :: Informácie o Iwagakure no Sato-
Prejdi na: