CZ/SK Fórum
 
DomovRegistráciaPrihlásenie

Share | 
 

 Organizície (legálne i nelegálne)

Goto down 
AutorSpráva
RhaegarPočet príspevkov : 30
Join date : 01.02.2013

OdoslaťPredmet: Organizície (legálne i nelegálne)   Št marec 07, 2013 2:06 am

ANBU

Veliteľ:


Sousari Taiqza

Popis:
Úlohou ANBU je dodržiavať poriadok vo vnútry Iwagakure a zároveň lovenie odpadlíkov. Ich misie bývajú tajné, jedine ich veliteľ a súčastný Tsuchikage smú vedieť, čo je ich poslaním. Nosia masky, aby ochránili svoje rodiny. Mnohí sú plne oddaný svojemu veliteľovi, Kagovi i dedine, avšak aj medzi nimi sa nájdu dezertéry. Ich počet je pribižne okolo dvoch stoviek. Členovia sú naberaný z pomedzi sľubných Chuninov a Jouninov, málokedy sa stáva aby zobrali pod svoje krídla obyčajného genina. Kritéria, podla akých vyberajú nie sú známe, avšak predpokladá sa že po výbere nasleduje skúška a tí, ktorí ju nesplnia budú buď zabitý alebo zbavený pamäte na tie udalosti, záleží od toho ktorej verzií uveríte.

ANBU Route

Veliteľ:


Neznámy

Popis:
"Sloboda je vykúpená krvou" ich krédo, aspoň z čias keď ešte boli oficiálne súčasťou Iwagakure. Tie najšpinavšie úlohy, nájomné vraždy, zrady priateľov a špionáže boli zverené týmto ľuďom. po ich nevydarenom pokuse prevziať Iwagakure a po zavraždený ich veliteľa pár z členov uniklo z popravy, predpokladá sa že sa zskupili a plánujú ďalší prevrat, tentokrát však to chcú dokončiť. za čias svojej slávy boli členov Route tesne nad 50, avšak aj tí sa vyrovnalí viacnásobnej presile ANBU. Hovorilo sa, že ten, kto mal sílu na to stať sa veliteľom ANBU, bol pridelený medzi Route.

Chiméra

Veliteľ:


Gokudera Maitre

Popis:
Tajuplná skupina, avšak jej zmysel nie je známy. Nijak sa nezačala angažovať do politiky Iwagakure a okrem jej vodcu, o ktorom nie je ani isté či je tam nejaká spojitosť s ním, nemá žiaden prehrešok. Vie sa len že potajme sa snaží naberať členov z rád slabších ninjov, či dokonca obyčajných ľudíí. predpokladá sa že jej ciele majú nejakú spojitosť s tajuplným zvitkom "Stovrenia" odkaz Štvrtého Tsuchikageho. na organizáciu ako takú nie je vydaný zatykač a nie je protizákonná.

Reizei

Veliteľ:


Reizei Miu

Popis:
Skupina ľudí, ktorých sa pôvodne ujímal Saburo, zakladateľ tohoto klanu, ako to sám nazýval. Väčšina členov nie je pokrvne príbuzná a žiaqden z nich neovláda kekkei genkai. pochádzajú z rád obyčajných Shinobi, ktorý boli učený jeho umeniu a ovádli jeho schopnosti. Aké to sú, vie však iba ten, ktorý sa stane súčasťou tej komunity. Reizei mnohokrát sa snažilo podať žiadosť o zaradenie medzi klany, avšak doteraz to bolo vždy zamietnuté. Tí, čo sa k nim chcú pridať, nesmú vlastniť žiadnu dedičnú schopnosť a byť učenlivý. kto sa ním však stane, získa možnosť ovládať schopnosti podobné aké vlastnil predchádzajúci Tsuchikage a kto by už len taký dar odmietol.

Verný

Veliteľ:

Neznámy

Popis:
Organizácia tých, ktorý veria že klan Ketsueki, aj keď je takmer vyhubený, má práv vládnuť trónu Iwagakure, pretože za ich čias bola Iwagakure najviac obávaná. Členovia sa rôzniaod veku, pohlavia či členstva v klanoch, spája ich však jediné. odpor ku klanu Hingkoku, Turaki a chuť po krvi. Veria, že ak sa na trón vrátia "Čistý" svet im padne k nohám. Táto organizácie je prísne zakázaná a jej členovia bývajú po odhalený okamžite popravený.


Cirkev dvoch sĺnk

Veliteľ:


Pastor Wes

Popis:
Mníšsky rád, ktorý sa nachádza vysoko na úpätí hory Suresh, najvyššou horov v okolí Iwagakure. tento rád je svetovo známy, kvôli svojej viere nebeských dvojčiat. Často sa prejavujú ako pokojný, avšak silný bojovníci, vďaka bližšie neurčitej technike Aury, ktorá je odlišná od chakry či čokoľvek jej podobnému. nad týmto rádom nemá Tsuchikage žiadnu moc a nedokáže zasahovať do jej vecí, pretože "Svetský a Duchovný otec národa sú rovnocený, ako dva slnká, ktorá spíália a znovu stvoria svet". Mníši majú prísne pravidlá, čo sa týka odnatia nerestí, avšak to je iba polovica príbehu, celý vedia iba oni a ich bohovia.

Návrat hore Goto down
 
Organizície (legálne i nelegálne)
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto : Katsudō :: Hra :: Iwagakure no Sato :: Informácie o Iwagakure no Sato-
Prejdi na: