CZ/SK Fórum
 
DomovRegistráciaPrihlásenie

Share | 
 

  Hingkoku

Goto down 
AutorSpráva
RhaegarPočet príspevkov : 30
Join date : 01.02.2013

OdoslaťPredmet: Hingkoku   Pi marec 08, 2013 11:44 am

"Boj je našou kolískou"

Kekkei Genkai:

Jiseiton

Popis:
Jeden z najmocnejších klanov. V desiatich rokoch sa členovia rozhodnú, ktorú z dvoch ciest budú následovať, avšak na útrovni Chunina či jJounina sú schopný sa zaobísť bez nich, dokonca ich stonásobne prekonať:

1. Buki
-
Člen dostane dva zvitky, do ktorých dokáže uložit kovové zbrane, je na ňom, aké zbrane do nich vloží, avšak každý zvitok má limit 15 kilogramov. Tie sa následne pak člen učí ovládať pomocou svojej mysle, levitovať, hádzať a určovať ich trajektóriu, časom dokáže posíliť zoskupenie magnetu a určiť ich tak tvrdšími a prieraznejšími. Je naužívateľovi ako sa k tomu postaví. členovia s týmto zvitkom sú dobrý na boj zblízka, tak aj na strednú vzdialenosť.

2. Satetsu
-
Členovia s týmito zvitkami sú v podstate podobný prvému štýlu klanu Hingkou, avšak sú schopný bojovať iba na krátku vzialenosť kvôli síle sústredenia, tkorú áto technika vyžaduje. Do týchto zvitkov sa ukladá železný prach (piliny), tie se následne uživatel učí ovládat.. Meniť ich tvary podla vlastnej predstavivosti. Táto technika je ako už bolo povedané, príliš náročná na myseľ a málokto je ju skutočne schopný plne ovládať. Tí ktorí sa učili týmto spôsobom sú následne ľahšie schopný ovládať vyššie úrovne síly, ako tí so štýlom Buki

Vodca:

Hingkoku Kuara

Techniky:

V spisoch nie sú uvedené


Návrat hore Goto down
 
Hingkoku
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto : Katsudō :: Hra :: Iwagakure no Sato :: Osadenstvo Iwagakure no Sato :: Klany-
Prejdi na: