CZ/SK Fórum
 
DomovRegistráciaPrihlásenie

Share | 
 

  Ta-ru

Goto down 
AutorSpráva
RhaegarPočet príspevkov : 30
Join date : 01.02.2013

OdoslaťPredmet: Ta-ru   Pi marec 08, 2013 1:26 pm


"Každý raz padne na kolená"

Názov klanu:
Ta-ru

Kakkei Genkai: Guruton
(Tento názov nie je príliš presný.Takto element pomenovali tý, ktorý proti nemu bojovali. Časom ho tak začali volať aj členovia klanu a pôvodný názov sa zabudol. Je to vlastne lepkavý sliz.)

Historia:

V Období ninja válek, v období vzniku prvých skrytých dedín spájaním klanov, existoval klan, ktorý sa týmto vojnám vyhýbal. Nenechal sa najímať na úlohy, nebojoval s ostatnými klanmi, avšak aj ich raz vojna dobehla. Klanu, ktorý im vyhlásil vojnu, bol samotný klan Kaguya. Armáda bezmyšlienkových bojovníkov priahnucich po krvy. Boj začal a klan TA-ru bol takmer vyhubený. V tie dni, pár minút pred totálnou skázou klanu rozhodol naváženejší človek z klanu rozhodol uzavrieť krvavú zmluvu zo zvieratami. Starešina zo zemy Ježov, súhlasil. Toho dňa bolo v podla historie druhé najvätšie obrátene privolávanie v historii. 30 členov klanu, muži, ženy, deti, všetci boli presunutý jednou technikou. Ked klan kaguya dorazil do ich poslednej skrýši, našli už len dym a opustené budovi.
Celý ten čas, viac ako storočie klan žil v skrytej hore, či skôr údolí, až kým sa nestalo niečo, kvôli čomu museli horu opustiť a zrušiť zmluvu s týmto druhom. Nikto, okrem pár ludí nevedel, o čo sa vlastne jedná a teraz žijú už iba 2 z nich. Klan sa po "vyhodený z raja" ako to sami nazývajú, uchylil v lesoch súčasnej Zemnej zemi. ku nikomu sa nechceli pridať, chceli žiť oddelene od ninja sveta..Avšak to sa im nepodarilo, objavil sa niekto, kto nebol ninja a predsa cítil hnev k tomuto klanu, ktorý nikomu okrem seba neveril a často sa stávalo, že ani medzi sebou. Krátko po tom, ked sa na svete ukázala Akatsuki, Jashinovi synovia..zaútočili na nich démoni...Klan, ktorý sa tak rozrastal v období blahobytu, utrpel opäť takmer úplnu genocídu...Ale to nebolo najhoršie. Pyashi, pýcha svojeho otca, vodca klanu, zhradil klan tým najnechutnejším spôsobom. Vraždou svojho otca a odhalenia démonom miesto, kde sa nachádzal klan. nikto nebol ušetrný, deti,muži, ženy..Klan, ktorý mal po odchode z raja cez 300 členov, takmer zanikol. Ostalo 30 členov, aká ironia v tom bola. Klan sa po tejto trpkej strate rozhodol dohodnúť s najbližšiou dedinou, ktorá poslala počas genocídi náhodou posla. Teraz dúfajú, že spoločními silami porazia temnotu...

Popis:


Klan pochádzajúci z divočiny, z minimálnou znalostou ninja historie, tak nejak by ich mohli identifikovať. Zároveň sú príliš nedôverčivý, pretože ninjov z celkového hladiska pokladajú za príliš emočnych a detinských. A nikdy im neodpustia za to, že rozpútali vojny. Avšak iný by ich nazvali silných a nezkrotných, z dôvodu ich lesnej povahy a ignorácie autority. A zároveň ich síli. Ich síla patrí ku elementárnym kakkei genkai. ich element je sliz, ktorý je samozrejme často pletený s lepidlom či kyselinou. Základnou rysou tohto klanu je premena svojeho tela na daný element a následne schopnosť na dialku ovládať. Klan donedávna nemal "tituly", ako sú genin, chunin, či Jounin. delili sa iba na "dieťa", "dospelý" a "strážca". Člen klanu v minulosti musel na zmenu z "dieťata" na "dospelého" musel prejisť rituálom "znovuzrodenia".
o tomto rituále sa vela nevie, ale hovorí sa že býva drsný a nebezpečný, preto nie každý sa na neho odhodlá. Ale hovorí sa, že sa skladá z 2 skúškok. Narozdiel od tohoto prijatie do stráž jasné. Musíťe patriť k najlepším z klanu a sám vodca každý rok vyberá ludí do tejto skupiny..
ostatné infomácie nie sú príliš známe, až na to, že chovajú obrovksú úctu ku vyvolávacím tvorom...

Techniky:

Bližšie nepopísané
Návrat hore Goto down
 
Ta-ru
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto : Katsudō :: Hra :: Iwagakure no Sato :: Osadenstvo Iwagakure no Sato :: Klany-
Prejdi na: