Naruto : Katsudō
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


CZ/SK Fórum
 
DomovLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Yachiru Kayoko

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
DarkLezdgar
Admin
Admin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 144
Join date : 24.01.2013
Age : 27
Bydlisko : Slovakia, Bratislava

Yachiru Kayoko Empty
OdoslaťPredmet: Yachiru Kayoko   Yachiru Kayoko Icon_minitimeŠt marec 14, 2013 7:01 am



Základné Informácie:



Meno a Priezvisko :
Yachiru Kayoko
Prezívka:
Yachi, Pre tých čo ho nepoznajú a okradol ich je to "Rudé Oko". Toto pomenovanie dostal kôli tomu ako že posledné čo okradnutý ľudia uvideli bol rudý diamant, ktorý svietil na jeho Katane keď utekal a mizol v tme.
Vek :
15
• • • • • • • • • • • • •
Miesto pôvodu :
Iwagakure no Sato
Hodnosť :
Genin
Pohlavie :
Muž
Klan :
xxx
Krvná Skupina:
AB

Yachiru Kayoko 50756651

Štýl boja:

Taijutsu- 50%
Ninjutsu-50%
Genjutsu-0%

- Zbraň, vybavenie :
ZVN, Katana s rudým diamantom na rukoveti. Diamant je jednou s mála vecí, ktoré mu zanechali jeho rodičia. Práve preto ho stráži ako v hlave. Tak isto ako diamant, aj katanu mu rodičia zanechali po ich smrti. A keďže katanu používa najčastejšie, rozhodol sa že tieto dva predmety spojí v jeden. Diamant má jednu zvláštnu vlastnosť, a tou je že keď je Yachi nahnevaný začne svietiť. Kôli tejto schopnosti dostal názov "Rudé Oko". Aj keď pri sebe nosí svoju katanu a tak isto aj základnú výbavu pre ninju, jeho najsilenšiou zbraňou je odhodlanie, inteligencia a úsilie dostať to čo chce, aj keby mal ísť cez mŕtvoli.

Schopnosti :
Yachiho schopnosti sú ojedinelé. Je veľmi pružný a jeho reakcie sú bleskurychlé. Keďže sa živil kradnutím, neraz musel s niekým bojovať alebo pred niekým utekať. Je veľmi pružný a nebojí sa bojovať aj proti viacerím mužom naraz. Jeho najväčšou výhodou je bojový duch a neskutočné sebavedomie.

Podstata :
Raiton

Techniky :
C-Rank

Raiton: Kangekiha (Blesk: Citová vlna) - Uživateľ vloží obrovské množstvo elektriny do rúk a potom ju vystrelí vo forme akéhosi ľúča, alebo vlny.

D-Rank

Dainamikku • Entorii (Dynamický nástup) - Yachi hodí kunai na rozptýlenie svojho cieľa a potom využije svoju rýchlosť, pružnosť a prístup k nepriateľovi svojím rychlým útokom z nepriateľovho slepého bodu.

Raiton: Rakurai (Bleskový úder) - Yachi nahromadí elektrinu do ruky a pomocou svojej rýchlosti zaútočí na nepriateľa a spôsobí mu paralízu na pár sekúnd. PS: Nieje to Chidori, ani Raikiri.

Yachiru Kayoko 75964192

Sen :
1. Dokázaťa sa postarať sám o seba...(Splnené)
2. Nájsť niekoho, kto mi bude rozumieť a príjme ma takého aký som....(Splnené)
3. Dostať sa do týmu a spoločne plniť misie.
4. Stať sa Jouninom presne ako boli moji rodičia.

Fóbie :
Yachiru má problémy zo spánkom. Od kedy bol malý a jeho nevlastných rodičov zavraždili pri lúpeži, bojí sa zaspávať aby ho náhodou niekto nenapadol.

Vzhľad :
Yachiru má červené oči a biele naježená vlasy. Nosí na sebe niečo ako brnenie ktoré mu zanechal jeho nevlastný otec. Stará sa o neho a stráži si ho. Je to posledná vec ktorá mu po jeho nevlastnom otcovi zostala, takže by sa jej nevzdal ani keby neviem čo bolo. Na chrbáte nosí svoju katanu "Rudé Oko".

Vlastnosti :
Po tom ako Yachi stretol Daisukeho sa z neho stal iný človek. Stal sa milým a hlavne sa mu vrátila jeho dobrosrdečnosť ktorá kedysi v jeho srdci zahynula. Pomáha ľuďom, stará sa o zvierata v neďalekom lese a pomáha Daisukemu tak ako najviac vládze. No jeho hnev je neopísateľný. Je to vtipný a milý chalan, pokial sa naneštve. Potom ide aj cez mrtvoli. Keď si niečo zamanie, musí to mať a spraví preto všetko. No vlastne všetko čo sa dá dosiahnuť fyzickou robotou.

Vzťahy :
Asuka Kayoko(Mama)- Keďže jeho mama aj s jeho otcom boli zavraždený keď bol Yachi ešte malý, okrem otca ktorý zomrel ešte pred Yachiho narodením, moc spomienok na ňu nemá. No veci ktoré mu zanechala, mu ju neustále pripomínajú, a aspoň na chvíľu má niekedy pocit, akoby nikdy nezomrela. Jeho pár spomienok na ňu a nato ako mu čítala rozprávky a ukladala ho spať, mu vždy dokážu vyčariť úsmev na tváry, ale tak isto aj slzy v očiach. Jeho mama zomrela ako mladá. Každý hovoril, že keď ešte žila, bola to prekrásna žena, plná očakávaní a radosti zo života. Už od malička učila Yachiho usilovnosti, zodpovednosti a dobrosrdečnosti. No po jej smrti sa Yachi uzavrel do seba a dobrosrdečnosť v jeho srdci zanikla. Vždy veril v samého seba, a to len vďaka jeho skvelej mame.

Keigo Kayoko (Otec)- Yachiho otec zomrel ešte pred tým ako sa narodil, no mama mu o ňom veľmi často rozprávala. Vravela mu, aký bol jeho otec statočný, usilovný a hlavne milujci manžel, a keby sa dožil tak aj otec. Jeho otec bol ten najstatočnejší človek akého kedy poznala.

Záľubi (koníčky) :
Yachi miluje prirodu, aj keď nato nevyzerá..už ako dieťa strávil veľmi veľa času v prirode a preto sa lesy stali jeho druhým domovom. S Daisukem vešľmi často chodil na prechádzky po všetkých možných lesoch čo sa v okolí Iwagakure no Sato nachádzali. Stará sa o zvieratá, miluje ich. Toto je jeho jediná záľuba.

Yachiru Kayoko 34470104
Zlodej bez emócií:

Yachiru žil kúsok od Iwagakure no Sato v maličkom domčeku na úpetí hôr. Žil sám preto sa o všetko musel starať jedine on. Keď bol Yachiru ešte malý chlapec, jeho rodičou a súrodencov mu zavraždili. No vlastne okrem jeho otca ktorý zomrel ešte pred Yachiho narodením. Už ako malý sa naučil starať sám o seba, prať, variť a všetko s tým spojené. Bol ešte dieťa no pre svoje prežitie sa detstva musel vzdať a začať žiť ako despelý. Kedže bol ešte malý, tak nikdy nepoznal lásku matky ani karhanie otca. Na všetko bol vždy sám, nik mu v najhoršom neprišiel na pomoc. Po čase si dokonca začal myslieť, že za smrť jeho rodičov a súrodencov môže on. No boli to len chvíľkové zúfalé stavy. Niekedy ho beznádej doviedla až ku lúpežiam, bitkám a všetkému zlému, čomu by sa mal v živote vyhnúť. No Yachiru nemal na výber. Aby prežil, kradol, bil sa a nakoniec toho koho zbil aj okradol, a to len preto aby si mohol zato kúpiť niečo dobré, čím by ukojil svoj hlad a smäd. Každý jeho deň bol rovnaký. Keď zrovna nekradol, tak trénoval a zdokonaloval sa. Aj keď nato nevyzeral, bol veľmi talentovaný a čo sa týkalo boja zblízka, na svoj vek bol veľmi pružný a jeho útoky boli agresívne a presné. Tréningu venoval vážne veľmi veľa času a úsilia. Každým dňom bol silnejší a pružnejší. Vďaka takému prisnemu tréningu ktorý si vypracoval sa z neho stal neobyčajný zlodej. Každú lúpež mal premyslenú a prepracovanú do detailu. Raz sa rozhodol, že vylúpi dom neďaleko toho jeho. No nešlo všetko podľa jeho plánu. Pomaličky sa vkradol do domu, a blížil sa ku rôznym cenostiam čo tam mali. Rôzne šperky, diamanty a zlato všelijakých veľkostí a tvarou. Bral to ako super príležitosť, s týmto úlovkom by už nikdy nemusel kradnúť. Mal by peniaze až do konca života, o nič by sa nemusel starať. No otázkou bolo, či by sa dokázal ukryť, keby bolo po ňom vyhlásené pátranie a či by sa dokázal postaviť následkom keby ho chytili. Všetko sa zdalo byť v poriadku, prišiel ku cenostiam a žačal ich pomaličky a potichu vkladať do svojho batohu.Po tváry mi stekali kvapky potu a nervozita v jeho srdci každý ďaľším zločinom stúpala. No v tom sa v miestnosti rozsvietilo svetlo a do vošiel tam akýsi pán. Bol to postarš človek, ktorý bol očividne rád že chodí. Yachiru sa otočil a pozrel sa mu do očí. Vtedy sa len postarší pán usmial a povedal mu, nech to vráti späť. Nebolo to nijak zvlástnym hlasom, ani nahnevaným. Ten pán to povedal s úplným kľudom na duši. No Yachi ho neposlúchol a pokračoval ďalej. Vtedy ku nemu ten pán prikročil a chytil ho za ruku. "Prestaň, tým že budeš kradnúť..nenájdeš šťastie." Táto veta Yachiho neskutočne prekvapila. Počul to už veľa krát, ale tento človek mal v sebe niečo, čo by prebudilo aj to najviac nanávisťou pohltené srdce. Vtedy Yachi položil svoju tažku na zem, chytil sa za tvár..a rozplakal sa. Výčitky ho dostihli a on sa z toho emocionálneho ošiaľu nedokázal skoro vôbec pohnúť. Postarší pán mu pomohol si sadnúť a doniesol mu pohár s čajom. Yachi sa upokojil a napil sa s čaju. Ten čaj bol vynikajúci, presne taký aký dostával od svojej mami keď bol ešte malinký chlapec. Pozrel sa na toho pána a predstavil sa. "Volám sa Yachiru Kayoko, veľmi ma mrzí že som vás chcel okradnúť. Ale ako ste si mohol všimnúť, nemám peniaze, ani jedlo. Žijem v malom domčeku neďaleko vás. Moju mamu a súrodencov mi zavraždili taký istý zlodeji ako som ja. Tak isto sa nás snažili okradnúť, no moja rodina sa im postavila. Lenže tý zlodeji boli dobre pripravený a nakoniec ich zabili." Položil pohár späť na stôl a rozplakal sa. "To je v poriadku chlapče." Usmial sa postarší pán. "Poď, dám ti niečo najesť." Zobral ho zo sebou a dal mu kúsok chleba ktorý mu ostal. "Prepáč, toto je zaťiaľ všetko čo mám..nestihol som ísť na nákup." Yachi chytil chleba, a tak rýchlo ho do seba natlačil ako keby vživote nejedol. Po chvílke sa postavil, poďakoval za jedlo a chcel odísť. No postarší pán ho zastavil a ponúkol mu bývanie u neho. Mal obrovský dom a žil v ňom sám, takže by mu malá spoločnosť urobila radosť. Yachi túto ponuku prijal, a slúbil mu..že sa polepší a bude mu pomáhať s čím len bude chcieť. "Mimochodom, moje meno je Daisuke.." povedal postarší pán.

Nový začiatok:

Prešlo niekoľko rokov, a Yachi stále býval Daisukeho. Stal sa z neho rolník, a pomaličky ale isto sa z Yachiho a Daisukeho stali vešmi dobrý kamaráti. Vôbec nazáležalo natom, že bol medzi nimi taký veľký vekový rozdieľ. Navzájom si pomáhali a rešpektovali sa. Prešlo niekoľko rokov, Yachi dosiahol pätnásťich rokov a stával sa z neho silný a pomerne rýchlo dospievajúci chlap. No aj keď bol roľníkom, nezabudúdal na svoje ninjovské schopnosti, ktoré neprestajne trénoval aj počas práce na poli. Trénoval si hádzanie shurikenov, kunaiom a tak isto aj trénoval boj s blízka so svojou katanou. Zdokonaloval sa, a Daisuke ho v tom ešte podporoval. Robil to, čo sa dalo od veľmi dobrého kamaráta čakať. Daisuke bral Yachiho ako veľmi dobrého kamaráta, no Yachi bral Daisukeho ako súčasť svojej rodiny. Bral ho ako svojho otca, o ktorého prišiel skôr ako sa narodil. Kúsok za domom kde bývali si Yachi postavil svoje vlastné tréningové cvičisko. Nebolo nijak výnimočné, iba pár drevených stĺpov a terčov. Aj keď nebolo nejak extrémne prepracované, stačilo nato aby sa mohol ďalej zdokonalovať. Trénoval každý deň po práci, až jedného dňa prišiel Daisuke domov a oznámil mu že ho prihlásil na Akadémiu. Yachi sa veľmi potešil, a naďalej pokračoval v tréningu. Yachi mal 13 rokov keď prvý krát išiel na akadémiu. Bol na ňu pripravený. Tvrdo drel aby sa z neho stal vynikajúci shinobi. Učenie mu moc nešlo, no čo sa týka fyzických dovedností tak v nich vynikal. Prešlo pár rokov a Yachiru konečne dokončil Akadémiu. Daisuke bol na neho hrdý, no v duši ho neustále niečo trápilo. Niečo vo vnútri jeho duše, vec ktorý skrýval pred očami reality. Plížil sa tmou aby nikto nevedel celú pravdu. Skutočnou pravdou bolo že Daisuke poznal Yachiho už dávne pred tým ako sa snažil vykradnúť jeho dom. Tak isto poznal aj jeho rodinu. No bál sa Yachimu povedať skutočnú pravdu o smrti jeho rodičov. Pravda driemala vo vnútry Daisukeho srdca. Jedného dňa si zavolal Yachiho do kuchyne a rozhodol sa že mu povie celú pravdu. Trhalo mu to srdce, no chlapec sa musel dozvedieť ako zomreli jeho rodičia a prečo. Yachi prišiel do kuchyne a sadol si ku Daisukemu. A vtedy sa začal príbeh o dvojici ninjov.

Skutočný príbeh dvoch shinobi:

Keď si Yachi sadol ku Daisukemu a videl ten jeho smutný, srdce trhajúci výraz, nevedel čo sa deje. Bol zmetený a mrzelo ho že sa Daisuke pre niečo trápy. V tom zdvihol Daisuke hlavu a pozrel sa do očí mladému ninjovi. "Chcem aby si vedel celú pravdu o tvojich rodičoch. Poznal som ich dlho pred tým ako si sa narodil. A pravdou je, že poznám aj teba. Viem o tebe všetko a to ešte skôr ako si mi to sám povedal. Ty svojich rodičov nepoznáš. Zomreli chvíľku potom ako si sa narodil. Nemôžeš si ich pemätať, hneď si sa narodil tvoji rodičia sa ťa zriekli a adoptovali si ťa dvaja veľmi slúšný a hlavne čestný ľudia. Dostal si od nich aj meno pretože tvoji rodičia to už nestihli. Všetko čo si pamätáš, každú chvíľku s tvojou mamou. Bola to len náhradníčka ktorá sa o teba starala aby si nezostal na ulici. V mojom srdci je diera, diera ktorá sa nikdy nezahojí. Mal som ti to povedať skôr, no nemal som nato odvahu. Je mi to ľúto." V Daisukeho očiach sa objavila slza, ktorá mu začala stakť po tváry. A za ňou ďaľšia a ďaľšia. Yachi nevedel čo má nato povedať. Prvé čo spravil je, že sa strašne nahneval, udrel do stola a utiekol nevedno kam. Ako utekal z domu strašne plakal. Celý život žil v klamstve. V tej chvíli ho nebavil život, nechcel ani žiť. Skoro dva dni nebol doma a Daisuke sa o neho začal strachovať. Keď po dvoch dňoch prišiel Yachi domov, celý špinavý a utrápený. Sadol si ku Daisukemu a opýtal sa ho. "A čo sa vlastne stalo s mojími rodičmi?" Daisuke sklonil hlavu a začal rozprávať. "V ten deň bol strašne zlé počasie. Pršalo a blesky šlahali všade navôkol nás. Vtedy si už bol na svete a bol si doma z nemocnice. Môj dom vybuchol a tvoji rodičia mi ihneď utekali na pomoc. " V tej chvíli si Daisuke vyhrnul rukáv na pravej ruke. Mal ju celú spálenú. Bol to veľmi škaredý pohľad. "Ja som utiekol zadným východom, no keď tvoji rodičia vbehli do domu aby ma zachránili, tak dom ešte raz explodoval. Tvoji rodičia zomreli preto, lebo som nehal zapnutý šporák a oheň zapáli záclony ktoré boli nad plynovou bombou. Je to všetko moje vina." Daisuke sa chytil za hlavu a začal plakať. Yachi sa postavil a kráčal smerom ku Daisukemu, chytil ho za rameno a usmial sa na neho. "Moji rodičia boli hrdinovia, a ja som na nich hrdý." Daisuke sa pozrel na Yachiho s prekvapením v tváry. Čakal že ho bude Yachi nenávidieť. Keď už sa Yachi dozvedel pravdu, už ho nič nedržalo a mohol odísť. Zbalil si veci a nasťahoval sa do jedného malého bytu v centre Iwagakure no sato.



Naposledy upravil DarkLezdgar dňa Pi marec 22, 2013 8:16 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Rhaegar




Počet príspevkov : 30
Join date : 01.02.2013

Yachiru Kayoko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yachiru Kayoko   Yachiru Kayoko Icon_minitimePi marec 15, 2013 1:55 am

Tákže...

Techniku vieš ktorú prepísať, k týmto bodom nemám nič viac čo povedať Smile
Historia nie je najhoršia, tak ale tá hlavná zápletka bola taká "Sci-fi" na tento svet Very Happy Uznajme, sporák, plynová bomba, aj keď viem že v narutovi sú užívateľné hajzlíky a knížky, nemyslím že akurát toto by tam bolo Smile proste mi to prišlo docela suchšie, teda 3 kapitola. Smrť rodičov keď bol malý(no pestúnov) zase nie je moc originálne a také "narýchlo" proste sa mi zdá akoby si to napísal len preto, aby si nejak vysvetlil prečo je sám. Dalo by sa to aj lepšie no Smile
inak akože nemám problém no Very Happy
Opravíš techniku a máš povolené Very Happy
Návrat hore Goto down
Kamikaze
Coder and Programmer *HA*
Coder and Programmer *HA*
Kamikaze


Počet príspevkov : 82
Join date : 02.01.2013

Yachiru Kayoko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yachiru Kayoko   Yachiru Kayoko Icon_minitimePi marec 15, 2013 6:13 am

Povolené!

Tak v Naruto sú aj Headsety, takže až také Sci-fi to nieje Very Happy
Návrat hore Goto down
https://narutokatsudo.slovakforum.net
DarkLezdgar
Admin
Admin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 144
Join date : 24.01.2013
Age : 27
Bydlisko : Slovakia, Bratislava

Yachiru Kayoko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yachiru Kayoko   Yachiru Kayoko Icon_minitimePi marec 22, 2013 8:17 am

Prerobil som tú techniku len na to že to paralizuje, tak dúfam že je to už všetko v poriadku..Ale t techniku plánujem v budúúcnosti zdokonalovať, teda sa zdvihne tak ako jej sila, tak aj jej rank Smile.
Návrat hore Goto down
Sadatake Arakida
Disciplinary Authority
Disciplinary Authority
Sadatake Arakida


Počet príspevkov : 33
Join date : 26.01.2013
Age : 110
Bydlisko : Tam za vodou v rááákosííí !

Yachiru Kayoko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yachiru Kayoko   Yachiru Kayoko Icon_minitimeSo marec 23, 2013 2:45 am

Povolené
Adop v Narutovi myslím že mali aj telku tak sa nesnaž tvrdiť že telka bola skôr ako sporák Wink
Návrat hore Goto down
Rhaegar




Počet príspevkov : 30
Join date : 01.02.2013

Yachiru Kayoko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yachiru Kayoko   Yachiru Kayoko Icon_minitimeSo marec 23, 2013 3:00 am

Povolené!

Dobre, počkáš na tých šušáčkov čo "robia chary" alebo chceš postovať?

A Sade... ich vývoj je odlišný od našeho sveta, majú tam Knihy, (Filler) kino, hajzlíky a predsa všetci chodia v kočiaroch a pešo Wink proste sa mi to nepáči a tak to aj zostane... Very Happy
Návrat hore Goto down
DarkLezdgar
Admin
Admin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 144
Join date : 24.01.2013
Age : 27
Bydlisko : Slovakia, Bratislava

Yachiru Kayoko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yachiru Kayoko   Yachiru Kayoko Icon_minitimeSo marec 23, 2013 3:08 am

Počkám Smile...A to že sa to tebe nepáči je menej podstatné Very Happy... Pretože to v Anime je, takže to meniť nebudem Wink. Tebe sa nepáči že tam mám šporák, ale pritom tam naozaj je, majú ho v Ichiruka Ramen Wink. Takže to nezmením Smile.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Yachiru Kayoko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yachiru Kayoko   Yachiru Kayoko Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Yachiru Kayoko
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto : Katsudō :: Hra :: Iwagakure no Sato :: Charaktery-
Prejdi na: