Naruto : Katsudō
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


CZ/SK Fórum
 
DomovLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Budova Yamikageho

Goto down 
4 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
Riko
Riko
Riko
Riko


Počet príspevkov : 91
Join date : 26.01.2013
Age : 30
Bydlisko : Masiaff

Budova Yamikageho - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Budova Yamikageho   Budova Yamikageho - Stránka 2 Icon_minitimeUt apríl 02, 2013 3:53 am

Shizuka Kimyou

,,Heh,ani se tomu nedivím" pronesla jsem naštvaně a proto jsem se otočila a odcházela. Odešla jsem z místnosti a opřela se o kosu.Snažila jsem se to vydýchat.Chtěla jsem prostě jen jednu blbou misi a on mi dá další trénink.Co si myslí? Že se nechám zabít? Tse! Projelo mi hlaovu.Jakmile jsem se přeci jen trochu uklidnila opětovně jsem se rozešla.Nic jsem na to neříkala protože jsem se s nikým nemínila hádat.Tentokrát jsem usoudila že ustoupím.Ale to neznamenalo že to tak budu dělat neustále.Navíc tohohle čleověka jsem vůbec neznala.Netušila jsem co je to zač ale když jsem viděla jak se chová ke Kagemu tušila jsem že vycházet s tímhle člověkem bude i pro mě nadlidský úkon i kdybych se snažila sebevíc.Jednoduše jsem měla takovou povahu a navíc mi tahle povaha vyhovovala a tak jsem s tím nic dělat neměla
Návrat hore Goto down
DarkLezdgar
Admin
Admin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 144
Join date : 24.01.2013
Age : 27
Bydlisko : Slovakia, Bratislava

Budova Yamikageho - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Budova Yamikageho   Budova Yamikageho - Stránka 2 Icon_minitimeUt apríl 02, 2013 4:05 am

Akio Ikaru

Opustil som kanceláriu Yamikageho a vydal som sa za tým dievčaťom. Vystrelilo s tej kancelárií ako raketa keď jej Yamikage oznámil že ju nepustí na misiu. Postavil som sa ku nej a poriadne som si od hlavy až ku nohám prezrel. Takže toto je Jinchuuriki Shukakuho. Tie kruhy pod očami nezapre. Nedostatok spánku, ešte že ja taký problém so Sonom nemám. Že... Buď ticho, lebo ani ja tebe nedovolím spať. Ozval sa Son v mojej hlave. Dobre, prepáč..ja som len konštatoval. Tak teraz nekonštatuj a skôr sa venuj tomu..ako trénovať toto dievča tak, aby sme nezničili polku dediny. Viem veľmi dobre aký je Shukaku. Je to sprostá hora piesku ktorá sa nevie chovať. Zamračil som a a pristúpil som ku nej. "Ja som Akio, pomôžem s tréningom. Prvé čo sa budeme snažiť dosiahnuť je, aby ťa nedokázal len tak ľahko ovládnuť." Povedal som úplne flegmaticým hlasom. "Som Jinchuuriki tak ako ty. Viem aké to je, keď sa ťa všetci boja. No bojoval som proti tomu a svojho Bijuu som dokázal ovládnuť." Otočil som sa a pohol som rukou smerom dopredu. Nemusel som nič hovoriť, dievča si mohlo domyslieť že som chcel aby išla zamnou. Nemalo cenu utekať. Keďže som tak isto Jinchuuriki, vedel som ju vystopovať..
Návrat hore Goto down
Riko
Riko
Riko
Riko


Počet príspevkov : 91
Join date : 26.01.2013
Age : 30
Bydlisko : Masiaff

Budova Yamikageho - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Budova Yamikageho   Budova Yamikageho - Stránka 2 Icon_minitimeUt apríl 02, 2013 4:19 am

Shizuka Kimyou

Když na mě ten neznámí promluvil zarazila jsem se.Copak tady nikdo nechápe že chci mít klid?! Zabručela jsem si v mysli.Pak se mi dokonce představil. Koukala jsem se na něj jestli se náhodou nepomátl.Mě naprosto nezajímalo kdo to byl nebo co byl zač. Měla jsem dost problémů sama se sebou.Nebyla jsem ten typ co by se s někým kamarádil.Nedovedla jsem si ani nikoho pustit k tělu.A to že mě drtivá většina vesnice odsuzovala mě jen upevnila v tom že tady nemohu nikomu věřit.Navíc se rozhodně s někým kamarádit.Tak hloupá jsem zase nebyla. ,,Hmmm." zamručela jsem na jeho jméno.Když mi oznámil že i on má v sobě nějakou obludu povytáhla jsem obočí. ,,A to znamená co? Mám se cítit fajn že nejsem jediná kdo má v sobě takovou mrchu? Jo,hned je mi líp" odpověděla jsem trochu sarkasticky. ,,Jsem ráda že se mě bojí.Drží to lidi od těla." zkonstatovala jsem trochu mírněji a jen se nad tím pousmála.Fajn bylo že jsem i věděla že ta mrcha ve mě mě nemohla zabít.Byla to něco jako pojistka toho všeho. Nechápala jsem k čemu by mi bylo naučit se tu mrchu ovládat.Rozhodně jsem pochybovala o tom že si spolu pokecáme o něčem rozumným. Raději jsem se rozešla dál abych nemusela ještě déle tvrdnout v téhle budově po které jsem dostávala akorát kopřivku.
Návrat hore Goto down
DarkLezdgar
Admin
Admin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 144
Join date : 24.01.2013
Age : 27
Bydlisko : Slovakia, Bratislava

Budova Yamikageho - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Budova Yamikageho   Budova Yamikageho - Stránka 2 Icon_minitimeUt apríl 02, 2013 5:01 am

Akio Ikaru

Nad jej slovami som len privrel oči. Nič som neurobil, podľa popisu ktorý mi o nej dal Yamikage už dávnejšie to nemalo ani zmyseľ. Ona si vždy bude stáť za svojím a nikoho nebude mať rada. To je tak mrzuté decko.. Aj ja som taký bol, a to len vďaka tebe. Určite si nato pamätáš. Ano, bol si taký...ale nie až tak strašne. Aj keď si mal v tele mňa, bol si štastný. A hlavne, bolo ti jedno čo sa s tebou deje a tak isto aj čo si myslia ostatný. Lenže jej už Shukaku úplne zamotal hlavu. Od toho sme tu mi, aby jej to šialensto vyťiahli zo srdca. Shukaku bude ťažký oriešok, ale to zvládneme. Môj vzťah so Sonom bol viac ako len dobrý, Boli sme priateľia, ktorý spoločne prechádzali všetky problémy a prekážky ktoré im život hádzal pod nohy. Otočil som sa na Shizuku. "Tak poďme.." (presun)
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Budova Yamikageho - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Budova Yamikageho   Budova Yamikageho - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Budova Yamikageho
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Budova Raikage

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto : Katsudō :: Hra :: Yamigakure no Sato :: Yamigakure no Sato-
Prejdi na: