CZ/SK Fórum
 
DomovRegistráciaPrihlásenie

Share | 
 

 Shodaime Yamikage (Kaguya Yudas)

Goto down 
AutorSpráva
DarkLezdgar
Admin
Admin
avatar

Počet príspevkov : 144
Join date : 24.01.2013
Age : 22
Bydlisko : Slovakia, Bratislava

OdoslaťPredmet: Shodaime Yamikage (Kaguya Yudas)   Št január 24, 2013 11:07 am
x Jméno a Přímení x
Kaguya Yudas
x Klan x
Yudas
x Přezdívka x
Smrť z Nebies
x Hodnost x
Yamikage ,Nukenin S-rank
• • • • • • • •
x Věk x
23
x Krevní Kupina x
0
x Pohlaví x
Muž
x Datum narození x
13.September
• • • • • • • •
x Místo Narození x
Konohagakure no Sato
x Součastný pobyt x
Yamigakure no Sato


x Charakteristické rysy x
• Je mierumilovný zabijak, hovorí sa že je presný opak jeho brata Mizukiho ale keď sú spolu v bitke menia sa na diablov ktorý nepoznajú slovo STOP. Idú aj cez mŕtvoli za svojím snom a cieľom..Dá sa povedať, že nikomu neublížil, pokiaľ si to nezaslúžil.x Sny a cíle x
•Spravovať Yamigakure no Sato, ako najlepšie len bude vedieť. Praje si, aby ho ľudia rešpektovali nie preto, že je Yamikage ale preto čo dokáže.

x Fóbie x
•Po odchode s Konohy sa už Kaguya nebojí ničoho.

x Povaha x
•Opak Mizukiho
•Nemá moc přátel díky své uzavřenosti ale když už si udělá nějakého přítele dovede se za něj postavit i ve chvíli kdy v boji nemá žádnou šanci.jednoduše nedovolí aby o tomto člověku řekl někdo byť jen jedno hloupé slovo nebo udělal něco co se zrovna jemu nelíbí.
Jeho povaha sa po zrade od Mizukiho veľmi zmenila. Sklamanie voči bratovi ho natoľko sklamalo, že sa rozhodol jedného dňa pomstiť Konohe. Po pridatí do Akatsuki sa jeho povaha a tak isto aj všetko zmenila na temnotu. Jeho srdce je plné hnevu a nenávisti. Zahalila ho temnota, s ktorej sa len tak ľahko nedostane.


x Klan x
•Klan Yudas žil za éry 1. Hokageho v utajení Až pri prevrate v klane Uchiha sa objavil. Hneď na to bol pre strach sily vyvraždený. Jediný kto prežil boli dve malé deti Mizuki a Kaguya. Znakom tohto klanu je Pentagram. Klan si vždy vyobrazovali ako démonov kvôli ich správaní a znakom. Ich charakteristika bola pečať na niektorej časti teľa. Čierne oči a pentagram. Väčšina využívala len vlastnú podstatu a svojho démona. Každý mal iného samozrejme.


x Kekkei Genkai x
Naše kekei genkai sa skladá z doujutsu a vnútorného démona ktorý sa prejaví znakom prekliatej pečate v tvare obrátenej hviezdy. Táto pečať sa počas života hostiteľa zoslabuje. Pri každom psychickom oslabení sa pečať oslabí a démon môže naviazať kontakt s hostiteľom. Hostiteľ smie využiť sily démona , pri tomto čine sa pečať rozšíri po tele , čím viac tela pohltí tým väčšiu silu získa , no prichádza riziko. Pri úplnom rozšírení hostiteľ upadá do bezvedomia a nad telom získava kontrolu démon.Nazýva sa to aj ,,Premena,, . Pri troch úplných premenách sa pečať zoslabí úplne a démon sa môže hocikedy pokúsiť o prevziatie kontroly nad telom. Pokiaľ sa tak stane a démon z tela ujde, teda sa odlúči a nevráti sa do 24hod. Hostiteľ umiera, a démon sa vracia tam odkiaľ prišiel. Démon sa ovláda očnou technikou Yukimon. Táto očná technika je prepojená s pečaťou , po prvej premene sa Yukimon vylepší a dostane vzhľad pentagramu. Po troch premenách oko dostáva vzhľad štýlu osem uhoľníku. Zatiaľ to dokázal len tvorca klanu. Hovorí sa že len on môže prežiť bez démona.


x Schopnost Kekkei Genkai x
ovládanie temnej chakry a vnútorného démona. Doujutsu ktoré vytvára genjutsu, viacej schopností sa prejaví v boji.
?Yukimon ?
•Názov dostalo po klanu. Je to aktivovaná očná technika. Má tri fáze.


x 1. Stupeň x
Prvá je začiatočná a má ju každý kto sa narodí. Dokáže s ňou manipulovať s chakrou a tak sa pomaly učí techniky klanu. Má tvar trojuholníka.
Spoiler:
 
x 2.-3. Stupeň x
Druhá fáza je po ťažkom tréningu, väčšinou ju mali ninjovia na úrovni chunnina. Mal tvar pentagramu. Akonáhle člen klanu začal využívať túto fázu v boji jeho vnútorný démon sa prebudil a tak s ním mohol aj komunikovať. Tretia fáza je oficiálne najväčšia a vie ju len pár ninjov. Túto časť ovláda aj Mizuki a Kaguya. Má tvar žltého pentagramu ktorý sa môže aj točiť. Okolo seba má gule podobne tým v sharinganu. Uživateľ nielen že môže komunikovať s démonom no môže ho aj vyvolať.
Spoiler:
 
x Yamigan x
• Posledný štvrtý neoficiálny ešte nikto neovládol okrem tvorcu klanu. Má tvár šesťuholníka a dokáže poraziť smrť. Jeho schopnosti niesu jasné vie sa len že sa dá získať pri smrti.
Spoiler:
 


(Ešte ho nikdo z klanu Yudas nezískal. Je to lepšia verzia Yukimonu. Niečo ako Mangekyou sharingan.)


x Štýl Boja x
Kaguyov štýl boja je vskutku jedinečný. Yamiton je zvláštny druh podstaty, ktorý získa svoj tvar a schopnosti podľa povahy shinoby. Nakoľko je Kaguya veľmi rýchly a nebojácny, jeho Yamiton sa vyvinul v draka. Unikátnou schopnosťou je lietanie a tak isto aj vstrebávanie techník do svojho tela, a následne využitie chakry protivníka vo svoj prospech.
x Podstata x
Katon, Yamiton
x Zbraň a vybavení x
ZVN, Katana s rudým kamenem, pri druhej Kaguyovej forme rudý kameň začne žiariť a vo vnútri kameňa sa objavý Yukimon.

x Výzor x

x Ľudská Podoba x
Spoiler:
 

x Druhý Stupeň Premeny x
Spoiler:
 

x Finálna Podoba x
Spoiler:
 x Prolog (Purorōgu) x
Narodil som do vzácneho klanu Yudas.Klan Yudas bol známi tým že mal Kekei Genkai,teda bol veľmi podobný klanu Uchiha z Listovej . Bol medzi nimi ale jeden rozdiel, Klan Yudas mal totižto pod kontrolou démonov.
Bola normálna noc ako každá iná , zrazu som sa zobudil na to že som počul kričať ľudi a ich volanie o pomoc. Višiel som z izby a videl som že nás napadla druha dedina. Bola to skrytá Listová. Všade bol chaos a strašne veľa krvi. Prvé čo ma napadlo je utekat za mojim ocom. Ale keď som prišiel k nemu do izby tak už bol mrtvý. Videl som svojho staršieho brata Mizukiho ako uteká zo svojim ochráncom do bezpečia . Rozbehol som sa za nimi keď som zrazu počul strašný výbuch .Pribehol som k hlavnej bráne a Mizuki ležal v bezvedomý pri stene. Asi o 5metrov stál niaky muž nad Suzukim a držal svoju katanou pri jeho krku . Strašne som sa zľakol a schoval som sa za dverami. Zrazu okolo mňa prebehol Mizuki a utekal ku ocovi do izby . Chcel som ísť za ním ale od strachu som sa nemohol ani pohnuť.
Konečne som sa ako tak premohol ale namiesto toho aby som isiel za Mizukim som utiekol do lesa ktorý bol pred naším domom. Schoval som sa v kríkoch a dúfal som že ma nenájdu.


x Posledné Stretnutie (Saigo no kaigō) x
Sedel som v kríkoch a plakal som. Zrazu som počul niaky čudný hlas v mojej hlave ako mi hovorí nech prestanem plakať že bude všetko v poriadku ,,Kto to bol !,, vykríkol som ale nikdo sa neozýval. Potom som si uvedomil že by som mal nabrať odvahu a ísť pomôcť Mizukimu a svojmu ocovi. Postavil som sa a utekal som im na pomoc. Už som bol skoro pri dome keď som uvidel Mizukiho ako uteká z domu . ,, Mizuki tu som !,, volal som naňho ale nepočul ma . Tak som išiel za nim. Ako tak utekám všimol som si muža s rudými vlasmi a znakom shurikenu na chrbte ako uteká za ním. Dobiehal ho keď odrazu zastavil a hodil po ňom kunai. Našťastie sa uhol a kunai ho netrafil. Rudovlasý muž prišiel k nemu a začali sa o niečom zhovárať. Počul som o chlapovi so shurikenom na chrbáte od roľníkov ktorý pracovali pri našej dedine. Vraveli že sa volá Ichiro, a je to nájomný vrah. Hneď ako som si na to spomenul strašne som sa nahneval. Rozbehol som sa za nimi, Ichiro chytil Mizukiho pod krk a zdvihol ho zo zeme. Videl som mu na ruke že pečať ktorá je na udržanie démonov v našich telách je už aktivovaná. ,, Pusť môjho brata !,, zakričal som. Ichiro ho hodil na zem a rozbehol sa za mnou. Použil som Katon ktorým som dal bratovi najavo nech utečie že sa o to postarám. Ichiro ma zasiahol shurikenom do ruky takže som už nemohol robiť žiadne techniky.Chytil ma a zobral zo sebou.

x Cesta z Konohy (Konoha no pasu) x
Po tom ako som pomohol zachánil svojmu bratovi život som odišiel s Ichirom presne ako som mu slúbim. Zapredal som sa vrahovi a slúbim som mu svoju vernosť zato aby pustil môjho brata. Kráčali sme smerom od Konohy, strašne sa rozpršalo a ja som bol v okamihu mokrý. Išli sme lesom, cez hory, cez dediny až sme dorazili ku akejsi jaskyni. V jaskyni bola tma a zima. "Tu zostaneme na noc a nato aby sme sa trošku ohriali." Povedal Ichiro. Sadli sme si do jaskyne a snažili sme sa spraviť oheň ale drevo bolo moc mokré. "Ty si nikdy nebol v prírode ? Alebo stanovať ?" Zasmial som sa Ichirovi. Zobral som dva kamene a škrkal som ich o seba aby som vytvoril iskry. Drevo bolo sice mokré ale položil som pod neho nejaé lístie ktoré som našiel v jaskyni, takže drevo sa chytilo. Sedel som pri ohni a stále som rozmýšlal čo to boli za hlasy v mojej hlave. Zatvoril som si oči a neustále som na to myslel. Až sa odrazu zaspal. A tom som ho alebo ju uvidel. Bol to akýsi biely vlk v mojom sne. Podišiel ku mne. "Konečne, ja som ten ktorého počuješ v svojej mysli a aj ten ktorý ti dá silu keď sa nahneváš. Volám sa Akira. Som tvoj démon a som aj tvoj spoločník. Narodil som sa s tebou a s tebou aj zomriem. Ja som ty, žijem a dýcham tak ako aj ty."povedal. Stál som pred ním a nechápavo som sa na neho pozeral. "Čo to vlastne odomňa chceš ?" Opýtal som sa prekvapeným hlasom. "Ty si vážne taký tupý ? Alebo sa iba hráš." povedal s podripačným výrazom v tváry. "Prečo by som mal byť tupý ? A náhodou ja som veľmi chápavý človek len som toho mal dnes veľa. A nechce sa mi premýšlať." Odpovedal som a prehrabol som si vlasy. "Dobre, nehám ťa tak. Ale pri najbližšom súboji si ťa zase takto ulovím a vysvetlím ti pár vecí ohľadom našeho klanu." povedal a odrazu zmizol. Ja som sa prebral a posadil som sa. Už bolo ráno a mi sme sa vydali zase na svoju cestu za tréningom. Išli sme zhruba dva dni kým sme dorazili na miesto. Bola to mála chatrč niekde pri jazere. Vošli sme dnu. Bol to normálne príbytok z dvoma izbami. Vzadu mal terasu ktorá viedla na cvičisko. "Tam budeme trénovať začíname zajtra. Ale teraz sa choď vyspať. Ako som videl moc si sa nevyspal v tej jaskyni." Povedal a ukázal mi izbu a zmizol. Ľahol som si na postel a zaspal som.

x Stretnutie po rokoch (Nengo kaigi) x
Už je to skoro šesť rokov od toho ako sme sa s bratom rozdelili. Každý ďaľší deň bez neho je ako keby mi chýbala časť mojej duše. Aj po takej dlhej dobre sa nedokážem zmieriť s tým že by som ho už nikdy nevidel. Každý deň som trénoval len z jednéhe dôvodu a to bolo spojenie našej bratskej sily. Trénoval som s Ichirom, ktorý bol dobrým trénerom ale aj tak to bol stále len obyčajný vrah. A to čo spravil mu nikdy neodpistím. Ale potreboval som ho k tomu aby som sa dokázal oslobodiť a hlavne aby som mal dosť síl nájsť svojho brata. Tréningy boli tvrdé a náročné ale robil som to pre silu. Pri každej skúške ohňom ktorou som musel prejsť som rozmýšlal nad tým ako utiecť a ako nájsť svojho bračeka. Deň za dňom som drel a bol som stále silnejší a silnejší. Až jedného dňa za mnou prišiel Ichiro zo zlostným pohľadom. Očividne bol strašne nahnevaný. "Čo sa stalo ?" Opýtal som sa ho. "Nejaký shinobi v Konohe vyvraždil všetkých mojich spojencov. Teraz je na tebe aby si ho našiel a zabil. Bude to tvoja skúška, aby si dokázal čo si sa všetko naučil za tie roky. Ale uvedomuj si že ja ťa budem sledovať. Nech ťa ani nenapadne ma zradiť alebo utiecť." Povedal a vyparil sa. Zbalil som si veci a vydal som sa smerom ku Konohe. Kráčal som horami,dolami a dedinami. Išiel som skoro dva dni. Ani som si neuvedomoval ako som vlastne ďaleko od domova. Išiel som aj okolo tej jaskyne ktorá už ale bola v strašnom a zničenom stave. "Jáj..."Vzdychol som si."To sú ale spomienky." Dorazil som do Konohy. Kráčal som ulicami a hľadal som toho ninju. Zašiel som do bočnej uličky a tam som našiel pár mŕtvych ninjov. " To musia by asi tý spojenci Ichira." Podišiel som ku každému z nich. Každého som pobúchal po ramene či ešte niekdo žije. Bol som pri poslednom z nich a ten sa náhle prebral. "Pane, ste v poriadku ? Ja som Kaguya, Ichirou učeň. Poslal ma sem aby som vám pomohol. Musíte mi povedať všetko čo viete . " Povedal som a počúval som. "Bol to akýsi chlap s čudnými očami. Nebol to ani jeden štýl očních techník ktoré poznám (Sharingan,Rinnegan,Byakugan). Oči mal čierno-žlté a vyzeralo to skoro ako pentagram." povedal a umrel. Postavil som a začal som ho hľadať. Ale on o mne už vedel a čakal ma. Stretli sme sa na úpetí hory kúsok od Konohy. A on už ma čakal na samom vrchole. Podišiel som ku nemu a začali sme sa zhovárať. Cez tvár mal kapucu takže som mu nevidel do tváre. Vietor začal silnieť a rozpršalo sa. Protivník vytiahol katanu a chystal sa na útok. Vyskočil sme rom ku mne a snažil sa ma zasiahnuť. "Yamiton no jutsu." Zakričal som a vytvoril som si krídla vďaka ktorým som sa vyhol jeho útoku. Ešte som sa nestihol spamätať z jeho prvého útoku a už znovu útočil. Bol neuveriteľne rýchly. Útok som opätoval a naše útoky sa zrazili. Obrovská tlaková vlna nás odhodila od seba. Pršalo čoraz viac a viac a my sme kľačali oproti sebe. Zdvihli sme hlavi a pritom sme mali zatvorené oči. A v tedy to prišlo obidvaja sme mali v očiach Yukimon. Pozerali sme sa na seba a nestíhali sme sa čudovať. "To nieje možné, iba jeden klan mal Yukimon. Ale klan bol vyhľadený keď som bol malý. Prežil som iba ja s mojím bratom...Kdo si ? A ako je možné že mám Yukimon ?" Opýtal som sa ho prekvapene. Rozbehol som sa za Mizukim a objav som ho. Potom sme spoločne odišli.

x Majster-žiak (Masutā no gakusei) x
Po konečnom stretnutí s Mizukim som mal ešte jednu neodkladnú záležitosť ktorú som musel vybaviť. A to bolo oslobodiť sa od Ichira a vydať sa vlastnou cestou života, teda bojovať po Mizukiho boku tak, ako sme si to vždy spoločne želali. Pot mi stekal po tvári a nervozita v mojom tele stúpala. Kráčal som lesom smerom do jaskyne kde sme sa skrývali a tak isto to bolo aj miesto kde sme bývali. Spustil sa dážď, kvapky dažďu mi stekali cez vlasy, po tvári až na zem. Vlasy som ma za chvíľu nato kompletne mokré a tak isto aj oblečenie. V očiach som mal sebaistosť a dôveru v seba samého, tvár bez emócíí zakrívala pocity ktoré som mal na srdci. Nervozita, strach...všetok stres ktorý som v sebe mal bol ako kameň ktorí mi sťažoval život. Keď som bol už len kúsok od jaskyne, pozrel som sa do neba a čakal som na akési znamenie, že je čas všetko spustiť a oslobodiť sa. A dočkal som sa. Mizukiho Tsuki mi preletela po nad hlavu a to bolo pre mňa dostatočné znamenie že môžeme začať. Vošiel som do jaskyne a pozrel som sa na Ichira. Nenávisť na jeho osobu zapĺňala moje srdce a chuť zabiť ho a roztrhať na malé kusy neustále stúpala. No nedal som nič najavo, aby som nevzbudil podozrenie. "Misia splnená, toho ninju čo zabíjal tvojich podriadených som zneškodnil a jeho telo som spálil na popol." Povedal som bez citu, a bez emócií. Otočil som sa a pozrel som sa von s jaskyne. Hneď potom mi znovu padol pohľad na Ichira ktorý sedel pri ohni a brúsil si svoju zbraň. "Ešte niečo mám splniť ?" Opýtal som sa, no vlastne jeho odpoveď bola pre mňa zbytočná. "Je tu ešte niečo, no to si musím vybaviť sám." Povedal Ichiro, postavil som, vzal si svoju katanu s rudým diamantom na rukoveti a dal si ju cez hlavu na chrbát. Ako kráčal preč, zakričal som na neho. On sa v tom okamihu otočil a pohladom vraha sa mi pozrel do očí. Nemal totižto rád, keď na neho niekto kričal. Podišiel ku mne a chytil ma pod krk. Zdvihol ma zo zeme a pritlačil ma o stenu. "Čo som ti povedal ?! Vieš veľmi dobre, že nenávidím keď na mňa niekto kričí !" Ja som sa iba usmial a a v tej sekunde som mu zabodol do brucha kunai. Bolo to nečakané, bol som posledný od koho by čakal zradu. V okamihu ma pustil a vyťiahol si kunai z brucha. Hodil ho na zem a kopol ma do hrude. Kop som mu vykril a zasadil som mu ranu do hlavy. Súboj trval dlhšiu dobu, no napokon som ho konečne skolil. Stál som nad Ichirovov mrtvolou a len som sa usmieval. V tmavej jaskyni svietili iba moje pentagrami v očiach, ktoré stáli blízko pri mrtvole. Keď som nad ním stál a sledoval som jeho bezvládne mŕtve telo, môj zrak uchvátila jeho katana. Kľakol som si a tú katanu som zodvihol. Poriadne som si ju poobzeral a nakoniec som si ju zobral. Keď som si katanu položil na chrbát, niečo sa stalo. Bol to čudný pocit ktorý mi akoby ťahal schopnosti. Dal som si tú katanu zo seba dolu a všimol som si, že na miesto rudého diamantu na rukoveti, tam bol svietiaci pentagram. Potom som pomaličkým krokom odišiel za Mizukim.

x Akatsuki x
Kaguya sa konečne oslobodil od Ichira a vydal sa s Mizukim na ich vlastnú životnú cestu. Všade kam prišli robili skazu a zlobu. Kradli, zabíjali a ničili všetko čo im prišlo do cesty. Volali ich démonské dvojčatá. Kráčali v tme a zabíjali tichšie ako jarný vánok. Boli z nich žoldáci ktorý zabíjali pre potešenie. Jedného dňa keď dorazili do ďaľšej dediny v ktorej sa chystali zabíjať a kradnúť, stretli sa s nejakými zvláštnymi týpkami, ktorý mali na sebe čierne plášte s červenými obláčikmi. Bola to skupinka Nukeninov ktorý si hovorili Akatsuki. Do tejto chvíle o nich nikdy nepočuli, toto bolo prvý krát čo počuli, že existuje nejaká takáto skupinka. Akatsuki sa o nich dozvedeli, a dostali za úlohu zničiť ich, pretože boli až moc silný. Bojovali dlho a tvrdo. Ničili všetko navôkol seba. Vo vzduchu lietali tak silné techniky že pri ich používaní zničili skoro celú dedinu kde bojovali. Nakoniec Kaguya a Mizuki tých dvoch zabili a rozhodli sa, že sa do tej organizácie pridajú a budú naďalej zabíjať. Hľadali tú ich skrýšu niekoľko týždňou, až sa im nakoniec konečne podarilo nájsť vstup. No bol tam jeden problém, vstup bol veľmi strážený rôznými technikami. V tom sa vracala do skrýše jedna s členiek tejto organizácie, tak ju zastavili a vysvetlili jej o čo ide. Keď ich zaviedla ku vládcovi Aka, okamžite sa mu zapáčili a prijal ich ako členov. Od tej chvíle zabíjali pod menom Akatsuki. Dlhé roky patrili do tejto organizácie, no len do vtedy keď sa Mizuki nerozhodol že pljde zničiť a prevziať Konohu. Týždeň po týždni sa pripravovali na túto veľkú chvíľu, trénovali do úpadku skoro každý deň. Chodieval sledovať ich opevnenia, stráže a vojsko. Preskúmali každý centimeter Konohy. Aby si boli istý svojím výťazstvom. A prišiel ten deň. Kaguya a Mizuki opustili Akatsuki, a namierili si to rovno do Konohy. Cesta im trvala zhruba dva dni. Keď dorazili pre hlavnú bránu, všetko sa to začalo. Zničili úplne všetko, bojovali skoro tri dni vkuse, až sa im nakoniec podarilo Konohu obsadiť. Mizuki zasadol na trón Hokageho a spolu vládli Konohe pod menom démonský bratia.

x Nový domov (Atarashī hōmu) x
Po obsadení Konohy, a začiatku vlády klanu Yudas, sa pomaličky začali vypĺňať tie prázdne miesta v mojom srdci, a konečne sme si našli miesto, ktorému môžeme hovoriť domov. Vládli sme pevnou rukou, a bojovým srdcom. Všetky prekážky sa prekonávali spolu, nič nám nerobilo veľké problémy. Keďže sme vlastne ešte stále právoplatne patrili pod Aka, Konoha uzavrela s Aka spojenectvo. Boli sme pod ich ochranou, takže sme mali všetko ľahšie. Spoločne sme vládli konohe asi 5rokov a potom sa začalo všetko kaziť. Keď sme spoločne prežili vojnu medzi nami, Iwagakure a Sunagakure, Mizuki začal rýchlo meniť náladu. Už to nebol krvilačný zabijak, ale akoby dospel. A to sa stalo aj vo mne. Nezabíjali sme pre radosť, ale skôr pre blaho našej dediny. Naše povahy sa prudko zmenili, a chovanie taktiež. Stal som sa zástupcom Hokageho, a počas jeho neprítomnosti som vládol. Až keď som si to vyskúšal som pochopil aké bremeno nosí Mizuki na pleciach. Od toho dňa som rázne zmenil svoje správanie, a Mizukimu som pomáhal so všetkým čo sa dalo. No nepáčilo sa mi, že mal predomnou tajnosti. Boli sme bratia, a on mi nedôveroval. No aspoň som mal taký pocit. Dostával som stále ťažšie a ťažšie misie, no nevadilo mi to. Aspoň som mal stále viac a viac skúseností. No ja som po niekoľkých rokoch nato vykašlal. Akatsuki sa rozpadlo a všetci sme išli vlastnou cestou.

x Zmluva s diablom (Akuma to no keiyaku) x
Bol to prekrásny deň keď Kaguya opustil Konohu a hľadal svoju vlastnú životnú cestu k temnote. Kráčal temným lesom a haľadal niečo ako oslobodenie od tohoto sveta. Les v ktorom kráčal viedol na jedno temné miesto, kam sa ešte nik neodvážil ísť. Miesto, kde ževraj vládol sám veľký boh podsvetia. Bol len kúsok od jeho jaskyne kde sídlil a v tedy mu začali v mysli znieť akésy čudné hlasy. Boli to hlasy mŕtvych, ktorý to miesto strážili. Asi po sto metroch konečne Kaguya prišiel ku jaskyni. Vošiel dnu, a kráčal smerom nadol rôznymi kľukatými uličkami, z miestnosti do miestnosti až našiel veľký počet schodov smerujúcich nahor a na ich vrchole nejaký prázdny polooblúk. Pomaličkým krokom vyšiel všetky schody až na hor, a pristúpil ku polooblúku. Snažil sa ho chytiť a vtedy dostal strach. Jeho telo akoby znehybnelo a jeho myslel zamdlela. Odrazu sa v oblúku objavila modrá žiara, ktorá osvetlila celú miestnosť. Kaguya mohol zase ovládať svoje telo, a rozhodol sa, že sa tej modrej žiary chytí. Prvé čo ho napadlo je, že to bude nejaký portál. No nevedel aký.
Spoiler:
 

x Kroky v temnote (Dāku no tejun) x
Ako náhle sa Kaguya dotkol tej brány, prenieslo ho to na nejaké temné miesto. Miesto, ktoré by nahnalo strach aj samotnému Rikudou Senninovy. Temnota zahalovala všetko, kam len ľudské oko dokázalo nahľiadnuť. Kaguya kráčal temnou steskou a hľadal čo si, čo by mu pomohlo oslobodiť sa. A vtedy nato narazil. Bol to akýsi tvor na vrchole kostených hláv. V ruke držal kosu, na chrbáte ma rozprestrené krídla a tvár mal zahalenú v kapucni. Volal ho k sebe, ťahalo ho to, nedokázal tomu odolať. Bola to sila, o akej sa mu ani nesnívalo. Pristúpil bližšie a vyliezol ku tomu stvoreniu. Liezol hore, a potom sa chytil jeho kosy. Stvorenie sa pohlo, a s pod hábitu vytiahlo nejaký zvitok. Podal ho Kaguyovi a prehovoril mu do duše. Slúbil mu, že keď mu zapredá svoj život, dá mu nadľudskú silu, bohatstvo a oslobodí ho od osamelosti a utrpenia. V tedy sa mu Kaguya zapredal, a ked tak urobil, to stvorenie tak isto splnilo svoju dohodu. Vytvorilo Yamigakure no Sato, dalo mu neporaziteľnú armádu mŕtvych. A od vtedy sa stal Kaguya Yamikagem a vládne temnému svetu.
Spoiler:
 

x Prvý Yamikage (Shodaime Yamikage) x
Budem to dopisovať počas hry Smile


x Techniky x

Názov techniky:Yamiton: Duragon no jutsu
Popis: Kaguyovi vyletí z úst temný drak a letení priamo na nepriateľa...Drak môžem meniť veľkesť a množstvo. Technika sa dá použiť až po Akuma no Henkan.

Názov techniky:Katon: Tenrou
Popis: Pečetiaca technika...Kaguya priloží ruku ruku na ciel a z ruky mu vyletia červené znaky, ktoré budú vypadať ako rúžové tetovanie na nepriateľovom tele. Takto nepriateľovy zabráni používať chakru. Ako náhle sa pokúsi použiť nejakú techniku alebo chakru, tak sa pečať aktivuje. Tetovanie začne žiariť na jasno červeno a páliť nepriateľa, ktorý nedokáže kôli bolesti nič spraviť. Pokial som od neho nerpiateľ vzdiali na väčšiu vzdialenosť začne horieť.

Názov techniky:Katon: Gouka Tenrou
Popis: Pečatiaca technika...Silnejšia verzia techniky Katon: Tenrou, pri čom je táto technika dosť silná nato aby spútala aj bijuu. Bude ho to páliť a zabráni mu používať chakru. Táto technika je náročná na chakru.

Názov techniky:Ura Shinshou
Popis:Ako náhle Kaguya zomre,aktivuje sa pečať, ktorú použil sám na seba a všetko v jeho okolí sa zapečatí spolu s jeho telom, takže je všetko nepoužiteľné. Všetko v okolí teda zomre.

Názov techniky:Yami no Hadou
Popis:Kaguya dokáže vyslať širokú vlnu temnej chakry pomocou pohybu ruky, alebo iba myšlienkou nato. Táto technika je dostatočne silná nato, aby nepriateľa odhodila niekoľko metrov.

Názov techniky:Kasseiken
Popis: Kaguya sústredí temnú chakru do obidvoch rúk a môže z nich vypustiť silnú a sústredenú rázovú vlnu. Keď sa technika použije z blízka, tak tým môže poškodiť aj orgány nepriateľa. Technika je náročná na koncentráciu temnej chakry.

Názov techniky: Ninpo: Me ni shisu (Smrť v Oku)
Popis: Kaguya má cez pravé okolo tetovanie, ktoré vyzerá presne ako pentagram. Pomocou tohoto pentagramu dokáže pohltiť chakru s tela protivníka. Prebieha to tak, že Kaguya načerpá chakru do toho tetovania. Hneď ako tak spraví, Yukimon v jeho oku sa roztoči a zmení farbu na bielu a zmenší sa na menšie tornáde vo vnútri oka. (Viz obrázok) Tetovanie sa rozsvieti na žlto a tak isto sa začne toči, ale do druhej strany. Pomocou toho že sa vytvorí podtlak, môže absorbovať chakru pri dotyku akejkoľvewk končatiny s Kaguyovím telom. Keď ju dokáže vstrebať, chakru môže použiť ako si sám zamanie. Napríklad, môže si zahojiť zranenia, zvýšiť svoju chakru, alebo dokonca tú chakru použiť na posilnenie svojho ďaľšieho útoku.
Obrázok:
Spoiler:
 
Uživateľ: Iba Kaguya Yudas, ani sám Mizuki Yudas túto techniku nedokáže používať.

Názov techniky:Kyuuketsukou (lepšia verzia Ninpo: Me ni shisu)
Popis: Kaguya je schopný aobsorbovať akúkoľvek techniku pri kontakte s ňou za pomoci pentagramu ktorý má od narodenia cez pravé oko. TEchnika sa vstrebe do Yukimonu a Kaguya ju dokáže premeniť na chakru pomocou ktorej si napríklad dokáže vyliečiť rany.

Názov techniky:Kuchiyose no jutsu
Popis: K jutsu je potřeba smlouva s přivolávaným zvířetem, pečetě a uživatelova krev. Krev se používá k podpisu smlouvy, která může být na svitku nebo taky jako tetování. Přivolané zvíře může pomoct vyřešit úkol nebo pomoct v bitvě.
Spoiler:
 
Naposledy upravil DarkLezdgar dňa So február 02, 2013 7:19 am, celkom upravené 7 krát.
Návrat hore Goto down
 
Shodaime Yamikage (Kaguya Yudas)
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto : Katsudō :: Hra :: Yamigakure no Sato :: Informácie o Yamigakure no Sato-
Prejdi na: