CZ/SK Fórum
 
DomovRegistráciaPrihlásenie

Share | 
 

 Informácie o Dedine

Goto down 
AutorSpráva
DarkLezdgar
Admin
Admin
avatar

Počet príspevkov : 144
Join date : 24.01.2013
Age : 22
Bydlisko : Slovakia, Bratislava

OdoslaťPredmet: Informácie o Dedine   Pi január 25, 2013 2:37 am

Yamigakure no Sato


Yamigakure no Sato (Skrytá Temná), je to dedina ktorá je zahalená v tme. Tak ako Yamikage, aj Yamigakure no Sato je temná, bezcitná a nebezpečná. No vlastne iba pre tých, čo sa v nej nenarodili. Yamigakure no Sato založil jeden s bývalích členov Akatsuki, Kaguya Yudas. Kedysi so svojím bratom Mizukim vládol Konohe, ale keď ho Mizuki zradil, Kaguya sa mu pomstil a Konohu navždy vyhodil so svojej hlavy aj s ním. Yamigakure no Sato a Konohagakure no Sato sú v neustálych súbojoch a rozporoch. Nemajú sa moc v láske, a tak isto ani členovia dedín. V Yamigakure sa tak isto ako v každej druhej dedine nachádza Hlavná budova kde sídlia jednotlivý Kage. V okolí Yamigakure sa nachádza Chrám temna, v ktorom Kaguya uveznil tvora smrti. A tu sa začína príbeh o zmluve s diablom.
Spoiler:
 

Pekelná brána:
Bol to prekrásny deň keď Kaguya opustil Konohu a hľadal svoju vlastnú životnú cestu k temnote. Kráčal temným lesom a haľadal niečo ako oslobodenie od tohoto sveta. Les v ktorom kráčal viedol na jedno temné miesto, kam sa ešte nik neodvážil ísť. Miesto, kde ževraj vládol sám veľký boh podsvetia. Bol len kúsok od jeho jaskyne kde sídlil a v tedy mu začali v mysli znieť akésy čudné hlasy. Boli to hlasy mŕtvych, ktorý to miesto strážili. Asi po sto metroch konečne Kaguya prišiel ku jaskyni. Vošiel dnu, a kráčal smerom nadol rôznymi kľukatými uličkami, z miestnosti do miestnosti až našiel veľký počet schodov smerujúcich nahor a na ich vrchole nejaký prázdny polooblúk. Pomaličkým krokom vyšiel všetky schody až na hor, a pristúpil ku polooblúku. Snažil sa ho chytiť a vtedy dostal strach. Jeho telo akoby znehybnelo a jeho myslel zamdlela. Odrazu sa v oblúku objavila modrá žiara, ktorá osvetlila celú miestnosť. Kaguya mohol zase ovládať svoje telo, a rozhodol sa, že sa tej modrej žiary chytí. Prvé čo ho napadlo je, že to bude nejaký portál. No nevedel aký.
Spoiler:
 

Kroky v temnote:
Ako náhle sa Kaguya dotkol tej brány, prenieslo ho to na nejaké temné miesto. Miesto, ktoré by nahnalo strach aj samotnému Rikudou Senninovy. Temnota zahalovala všetko, kam len ľudské oko dokázalo nahľiadnuť. Kaguya kráčal temnou steskou a hľadal čo si, čo by mu pomohlo oslobodiť sa. A vtedy nato narazil. Bol to akýsi tvor na vrchole kostených hláv. V ruke držal kosu, na chrbáte ma rozprestrené krídla a tvár mal zahalenú v kapucni. Volal ho k sebe, ťahalo ho to, nedokázal tomu odolať. Bola to sila, o akej sa mu ani nesnívalo. Pristúpil bližšie a vyliezol ku tomu stvoreniu. Liezol hore, a potom sa chytil jeho kosy. Stvorenie sa pohlo, a s pod hábitu vytiahlo nejaký zvitok. Podal ho Kaguyovi a prehovoril mu do duše. Slúbil mu, že keď mu zapredá svoj život, dá mu nadľudskú silu, bohatstvo a oslobodí ho od osamelosti a utrpenia. V tedy sa mu Kaguya zapredal, a ked tak urobil, to stvorenie tak isto splnilo svoju dohodu. Vytvorilo Yamigakure no Sato, dalo mu neporaziteľnú armádu mŕtvych. A od vtedy sa stal Kaguya Yamikagem a vládne temnému svetu.
Spoiler:
 

Ochrana Yamigakure:
Ochrna Yamigakure bola pre Kaguyu prioritou, preto povolal jedného sumona,ktorý okolie Yamigakure stráži. Je to drak stvorený čisto s temnej chakry a nenávisti. Jedno zavýrenie jeho krídiel dokáže odviať stromy v jeho okolí. Jedno zarevanie zničí úšné bubienky aj na sto metrov. Je to démon s pekla uveznený v dračom tele. Kaguya ho povoláva iba v ťažkých situáciach, kde by jeho armáda mohla byť porazená.
Spoiler:
 
Návrat hore Goto down
 
Informácie o Dedine
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto : Katsudō :: Hra :: Yamigakure no Sato :: Informácie o Yamigakure no Sato-
Prejdi na: