CZ/SK Fórum
 
DomovRegistráciaPrihlásenie

Share | 
 

 Jednotky Yūrei

Goto down 
AutorSpráva
DarkLezdgar
Admin
Admin
avatar

Počet príspevkov : 144
Join date : 24.01.2013
Age : 22
Bydlisko : Slovakia, Bratislava

OdoslaťPredmet: Jednotky Yūrei   So január 26, 2013 7:57 am


Jednotky Yūrei sú prísne tajné jednotky Yamigakure no Sato. Samotný Yamikage podpísal zmluvu s diablom, ktorý mu následne ponúkol svoju armádu. Poslúchajú výhradne Yamikageho, a ničia všetko čo im príde do cesty. Keďže je to armáda smrti, nikto okrem Yamikageho presne nevie, aký je ich počet. Nachádzajú sa v blízkosti údolia Yami no tani (Údolie Tmy). Je to miesto s vysokou ostrahou, no to by nebol až taký veľký problém. No to miesto sa nedá len tak ľahko nájsť, je totižto hlboko pod zemou niekde na sever od Yamigakure. Ani sám Yamikage nevie kde to miesto je..privoláva ich totižto pomocou Kuchiyose no Jutsu.

Hlavná jednotka (Bojová):
Spoiler:
 
Táto jednotka je na boj s blízka, pribieha ako prvá a útočí priamo. Sú to démoni, zosnulý ninjovia, ktorý zomreli na pôde Yamigakure a následne boli stiahnutý do pekla samotným diablom. Ich vybavenie zahŕňa, katany, meče rôznej dĺžky, ZVN tak ďalej.

Vedľajšia jednotka (Obranná):
Spoiler:
 
Vedľajšia jednotka slúži na boj na ďaľku. Yamikage ich používa iba v krajných situáciach, pretože pri ich povolaní musí niekoľko ľudí obetovať, aby ukojil ich hlad po dušiach. Povolanie vyzerá tak, že sa na oblohe objavia červené dvere, s ktorých začnú vychádzať všetky tieto jednotky tvorené s duší padlých ninjov.

Vzdušná jednotka (Bojová, Obranná):
Spoiler:
 
Ako vyplýva z názvu, je to jednotka ktorá sa špecializuje na boj vo vzduchu. Lepšie povedané sú to jazdci na drakoch. Sú povalí tak ako všetky ostatné jednotky z podsvetia. Draci, Yamikage povoláva práve ich pretože jeho Yamiton sa sformoval na dračiu verziu. Každý Yamiton v klane Yudas má inú formu a ten Kaguyov je dračí. Drakov miluje preto je táto jednotka jeho najobľúbenejšou. Kedže sú to draci, tak ich podstatou je katon. No jazdci na nich ovládajú rôzne zničujúce techniky, rôznej podstaty.

Hlavnú jednotku tvoria telá mŕtvych, ich zbrane, techniky a všetko čo mali na svojom tele a vo svojom tele. Tak isto dokážu ovládať chakru, a teda aj ich techniky, KG, podstaty a rôzne tajné KG.
Vedľajšiu jednotku tvoria ich duše. Hlavnou schopnosťou tejto jednotky je vysávanie duší, a po vysatí sa ten danný duch rozdvojí. Teda po vysatí patrí duša temnej armáde Yamigakure.
Vzdušná jednotku tvoria jazdci na drakoch. Lietajú vzduchom ako posledné divízia ktorú Yamikage povoláva. Väčšinou keď ich povolá, sám sa ku nim pridá a bojujú po jeho boku.

Miesto na svolanie jednotiek:
Spoiler:
 
Existuje jedno miesto na najvyššom vyrchu v Yamigakure no Sato, ktoré ma iba jeden účel. A ten účel je na privolávanie vedľašej jednotky. Je miesto ktoré ma tvar kruhy. V strede je zapichnutá tyč jedného s najmocnejších mágov, ktorý kedy žil. Pomocou nej, môže tú jednotku povolať viac ako dva krát. Bez tej tyče má Yamikage chakru maxilmálne na dve použitia. Je to veľmi mocná technika, takže mu berie enormné množstvo chakry.
Návrat hore Goto down
 
Jednotky Yūrei
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto : Katsudō :: Hra :: Yamigakure no Sato :: Informácie o Yamigakure no Sato-
Prejdi na: