Naruto : Katsudō
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


CZ/SK Fórum
 
DomovLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Les Duchov

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
DarkLezdgar
Admin
Admin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 144
Join date : 24.01.2013
Age : 27
Bydlisko : Slovakia, Bratislava

Les Duchov Empty
OdoslaťPredmet: Les Duchov   Les Duchov Icon_minitimeSo január 26, 2013 8:49 am



Tento les dostal taký názov preto, lebo keď tam prišiel niekto, kto nepoznal cestu von, stratil sa a už ho nikto nikdy nevidel. Hovorí sa, že je to miesto kde prebývajú mŕtvy, strážia ho a ovládajú. V lese sú počuť ich hlasy, krik a podobné veci naháňajúce ohromný strach a neistotu. Len pár ľudí sa odťiaľ dostalo živých no väčšina z nich prišla o rozum. Jediný. kto dokáže prejsť lesom bez toho aby mnu niekto ublížil je Yamikage. V ten deň keď podpísal zmluvu s diablom, majú aj tý samotný duchovia z neho strach a vyhýbajú sa mu.
















V tomto lese sa náchádza jedno s najbrutálnejších vezení na svete. Je to vezenie s najvyšším stupňom stráženia, a to už preto, lebo tam sú uveznený najbrutálnejší psychopati v celej Yamigakure. Do vezenia aj s vezenia vedie iba jedna cesta. A to cez most ktorý je tam umiestnený na dovážanie základných potravín, pretože aj keď sú to väzni, tak sú to ľudia ktorý potrebujú jesť a piť. Pre istotu, že by nejaký s väzňou utiekol pri prevoze do iného väzenia, alebo pri presune do druhej cely, pred bránou stoja kamenné sochy ktoré toto miesto strážia. Volajú ich "posledný strážcovia" a to s toho dôvodu, že keždý vezeň ktorý sa pokúsil utiecť potom ako ho chytil zomrel. V tejto väznici sú rôzne druhy ciel. Niektoré majú veľmi účinný účel, a tým je, že po vstupe do nej väzeň stratí všetku svoju chakru. Nedokáže používať žiadne techniky, ani nič s chakrou. A taijutsu je mu úplne nanič pretože mreže sú špeciálne vystužené. Ďaľší druh ciel má špeciálny názov "kazajka". Väzni sú tam zviazaný chakrovými lanami, ktoré sú tak isto aj pripevné o ich srdcia. Jeden zlý pohyb, alebo aspoň myšlienka na útek, a chakrové vlákna sa stiahnu a srdce mu následne nato zlihá. Okolie väznice strážia duše ninjov špeciálnych anbu jednotiek, ktoré zomreli pri obrane mesta.








Tak isto ako vezenie, tak je v tomto lese aj bojové cvičisko pre ninjov s Yamigakure no Sato. Toto miesto je veľmi dobre chránené, a to už preto na akom mieste sa nachádza. Trénujú tu ninjovia, ktorý sa jedného dňa chcú stať jednotkami anbu s Yamigakure. Toto miesto bolo špeciálne vybraté Yamikagem, kôli tomu, že je to vynikajúce miesto na trénovanie tak ako psychickej, tak aj fyzickej kondície. Pre upresnenie toho kde sa to cvičisko nachádza, je to miestnosť pod väznicou, kde majú prístup aj väzni ale môžu sa iba pozerať. Keď už sú ninjovia ktorý tam trénujú na lepšej úrovni, vyberú jedného s väzňou a bojujú proti sebe až do kým jeden z nich nezomrie. Tým sa zlepšujú schopnosti, zručnosti a sila ninjov.

(Takže, následovné postovanie tu bude také...Napíšete meno oblasti kam idete..Meno hráča svojho a postujete..Príklad:Kaguya Yudas- smer väzenie)


Naposledy upravil DarkLezdgar dňa Ne marec 03, 2013 3:41 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
DarkLezdgar
Admin
Admin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 144
Join date : 24.01.2013
Age : 27
Bydlisko : Slovakia, Bratislava

Les Duchov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Les Duchov   Les Duchov Icon_minitimeNe február 10, 2013 1:19 am

Yamikage & Shuzika (Shinigami)- smer cvičisko.

Yamikage

Objavili sme sa na cvičisku, kde si mala Shizuka precvičiť svoje schopnosti. "Preniesol som ťa práve sem, pretože si myslím, že toto je miesto, kde čo najrýchlejšie zdokonalíš svoje schopnosti." Stáli sme v obrovskej kruhovej miestnosti, a navôkol nás boli samé mreže. "Teraz s tebou nebudem bojovať ja, ale väzni. Na tomto mieste trénujú shinobi svoje techniky na väzňoch, ktorý sú odsúdený na smrť." Len som sa pousmial a vyskočil som do miestnosti nad cvičiskom, odkial to budem všetko sledovať. V tom sa otvorili jedny mreže a z nich vyšla akási temná postava. Mohla si len započuť temný smiech a krvavo červené oči, ktoré sa na teba pozerali zahalené v kapucni.
Návrat hore Goto down
Riko
Riko
Riko
Riko


Počet príspevkov : 91
Join date : 26.01.2013
Age : 30
Bydlisko : Masiaff

Les Duchov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Les Duchov   Les Duchov Icon_minitimeNe február 10, 2013 1:32 am

Cvičiště-trénink


Shizuka Kimyou

Ani jsem se nestačila divit jak rychle mě dovedl přemýstit. Koukala jsem se na kruhovou místnost. Kageho jsem si v tu chvíli ani nevšímala.Sledovala jsem jednotlivé mříže a udělala pár kroků dokola abych měla lepší představu o tom kde se to vlastně nacházím. Na tomhle místě jsem nikdy nebyla ale spíše mi připadalo že mě sem vzal jen z jednoho důvdu.Tím důvodem byl Shukaku který uvnitř mě zatím spal.Ale kdo mohl tušit kdy se probere a bude se mě snažit zase ovládnout.Nedivila jsem se téhle volbě.Když Kage opustil kruhovou místnost zarazila jsem se na místě. To si dělá srandu.On to snad myslel vážně. A pak mám být bláznem když mám dělat tohle.Jashine,můj pane,ty to vidíš! Hudrovala jsem ve své hlavě a jakmile jsem zaslechla že někdo přichází jen jsem sledovala kdo to je. Rudé oči mě snad jen trochu překvapili ale celkový dojem nic moc. ,,To si děláte prdel ne?" pronesla jsem trochu zklesle. nebylo to proto že bych se bla.Ale dost jsem pochybovala o tom že někomu jako byl tenhle člověk by se mohlo povést mě zabít. Možná tak zranit ale pro mě zranění nepředstavovala žádnou hrozbu. ,,Mám pocit že lidi kolem mě jsou větší magoři nežž já sama" dodala jsem a stála jsem až moc klidně na jednom místě. Sledovala jsem osobu která se blížila.Kosu jsem měla podepřenou trochu o podlahu a jen čekala co se bude dít. Rozhodně jsem byla připravená a ve střehu ale s mojí povahou a s tím jak jsem se tvářila to někdo mohl sotva poznat.
Návrat hore Goto down
DarkLezdgar
Admin
Admin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 144
Join date : 24.01.2013
Age : 27
Bydlisko : Slovakia, Bratislava

Les Duchov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Les Duchov   Les Duchov Icon_minitimeNe február 10, 2013 5:29 am

Yamikage

Vkľude som si sadol a sledoval som, ako sa bude súboj vyvíjať. Môj pohľad spočinul na jej protivníkovi. Vedel som totižto kto to je, predsa som ho ja sám chytil a uveznil. Nečakal som že pošlú zrovna jeho, ale myslím si že Shizuku to nebude problém. Môj výraz v tváry bol bezcitný a zamyslený. No aj tak som sa tešil na tento súboj. Postavil som sa a pristúpil som ku okraju arény. "Tak ja si myslím, že aj môžete začať." Povedal som a opäť som si sadol a sledoval.

Aroniro Yugi

Reťaze spadli a môj hnev rástol. Chcel som trhať a zabíjať, nič iné ma nezaujímalo. Pootočil som hlavu a pozrel som sa na Yamikageho. Usmial som sa a dal som si dole svoj plášť. Na mojom tele bolo kopu jaziev a poranený zo súbojov. Okraju úst som mal zošité a na rukách som mal priviazané svoje nože. Následne som sa pozrel na to malé decko ktoré mi sem poslali na smrť. Z hlboka som sa nadýchol a pozrel som sa jej do očí. Boh vie, čo to decko spravilo, prečo ju Yamikage poslal na smrť. No to je jedno, ešte dnes bude po nej. Moje rudé oči svietili a bol som pripravený na súboj. No ešte pred tým som sa opäť otočil na Yamikageho a pristúpil som kúsok bližšie aby ma počul. Pozrel som sa na neho a len som sa začal šialene smiať. "Kaguyaaa, si narade ďaľší! Hneď ako skončím s týmto deckom, zabijem aj teba!" Keď som dohovoril, rozbehol som sa rovno na Shizuku.
Návrat hore Goto down
Riko
Riko
Riko
Riko


Počet príspevkov : 91
Join date : 26.01.2013
Age : 30
Bydlisko : Masiaff

Les Duchov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Les Duchov   Les Duchov Icon_minitimeNe február 10, 2013 5:40 am

Shizuka Kimyou

Když jsem uviděla toho muže který měl na sobě snad stovky jizev.Vypadalo to jako kdyby prošel dost těžkými boji.Kdo ví kolik jiných lidí musel mít na svědomí.Moje nechuť k boji stále více rostla.Ať už byl ten muž kdokolliv rozhodně si nezasloužil aby bojoval se mnou.Ne že bych se chtěla chlubit ale věděla jsem co se mohlo stát.Občas jsem se neuměla kontrolovat.A pokud by se mu poddařilo probudit JEHO mohla z toho být akorát katastrofa.Díval se mi do očí.Já v těch jeho viděla nepředstavitelnou zlobu. V těch mích nebyl nic. Jen prázdnota a bolest.Začal mluvit na Kageho a já se jen zašklebila. ,,Můj pane.Dej mi sílu abych ho nezabila.Abych se nepřestala kontrolovat" pronesla jsem dost nahlas aby to mohl slyšet.Moje kosa byla stále v klidu.Jen jsem jej sledovala a když řekl že Kageho zabije hned po mě začala jsem se dokonce smát. Kdyby mě dovedl zabít nejspíše bych mu musela složit poklonu. To bylo totiž něco co by nedovedl snad ani Kage.Díky jistým skutečnostem o kterých tenhle člověk nemohl nic vědět. Když se rozběhl víko od mojí tykve se vytáhlo a na zem se vysypala trocha písku.To mohlo vypadat jak nehoda.Jako nešikovný tah.Ale Kagemu to muselo být jasné když měl o mě dost informací. V případě potřeby jsem mohla uskočit pryč.I když můj písek by mě chránil před jakýmkoliv útokem. No tak pojď.Doslova čekám na dávku bolesti.Ukaž mi co to znamená.Seš pomalej.
Návrat hore Goto down
DarkLezdgar
Admin
Admin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 144
Join date : 24.01.2013
Age : 27
Bydlisko : Slovakia, Bratislava

Les Duchov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Les Duchov   Les Duchov Icon_minitimeNe február 10, 2013 5:54 am

Aroniro Yugi

Bežal som oproti tomu dievčatku a neustále som sa usmieval. Keď zakričala tú vetu, nech jej dá jej pán silu aby ma nezabila. Len som sa začal smiať. Hnev v mojom tele stúpal a šialenosť mi pomaličky začala vrážať do mozgu. V tom som sa zastavil a hodil som do nej dva kunaie. Ako leteli kunaie vzduchom, hodil som do zeme dýmovnicu a moje telo zahalil dym. Zatial som si vo vnútri toho dymu zložil závažia s nôh, rúk a tela. Keď sa dym rozplynul, ostali tam po mne len tie závažia. V tom som sa objavil nad ňou a mojte telo pokrívali kunaie priviazané na vlákne...roztočil som sa obrovskou rýchlosťou smerom dolu a zasiahol som ju priamo z vrchu.

Yamikage

Dal si dolu závažia..nečakal som že hneď na začiatku použíje svoju rýchlosť. To bude pre Shizuki ťažké, ja som si ním bojoval skoro celý deň. Jeho rýchlosť sa skoro vyrovnala tej mojej, preto v dejinách súbojov dostal práve ten nás názov "Blesková smršť." pomyslel som si.
Návrat hore Goto down
Riko
Riko
Riko
Riko


Počet príspevkov : 91
Join date : 26.01.2013
Age : 30
Bydlisko : Masiaff

Les Duchov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Les Duchov   Les Duchov Icon_minitimeNe február 10, 2013 6:07 am

Shizuka Kimyou

Když jsem viděla jk proti mě běží a najednu hodil ty kunaie s dýmovnicí čekala jsem že v tom bude něco nekalého.Podle jeho stavby těla jsem soudila že bude mít docela sílu v rukou ale i značnou rychlost. Jeho síla mě však nijak nezajímala.byla to jen míra toho jak rychle se probudí on.A to bych tomuhle člověku moc nedoporučovala. Kunaie vykryl písek ale to nebylo to jediné.Chtěla jsem se pojistit a tak písek hodně rychle zahalil moje tělo a tak vznikla velká písečná koule která byla dost pevná na to aby vydržela jakýkoliv druh úderu.navíc ve chvíli kdy by se jí dotknul by po něm vystarovalo několik písečných ostnů které taktéž uměli být nebezpečně ostré. Je rychlý.Je dost rychlí.Projelo mi hlavou když jsem uslyšela náraz který způsobil na písečnou ochranu.Mohl by to být trochu problém.Nechci aby ho probral.Jsou z toho jen problémy.Přemýšlela jsem. Část písku se zformovala do silného ostří které šlo přímo po něm.Mohl uhýbat a utíkat ale tohle ostří jej neustále pronásledovalo jako kdyby mělo jen jeden úkol.Zabít. V eskutečnosti jsem jej jen chtěla dostat trochu od těla abych viděla jeho reakce. Ty moje byly až moc chladné. ,,Jsi jako loutka.Řeknou zabij a ty konáš.Jak směšné.A při tom se mi zdá že ten koh chceš zabít je támhle nahoře." pronesla jsem a povzdychla si.Moje obrana se trochu rozevřela ale zatím se plně nerzpadla. Stála jsem v ní a jen hleděla na svůj cíl.,,Chceš mě zabít. No,až příjdeš na způsob jakým to půjde ráda bych ho viěla." dodala jsem bez citu.Prakticky vzato jsem se ani nepohnula.
Návrat hore Goto down
DarkLezdgar
Admin
Admin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 144
Join date : 24.01.2013
Age : 27
Bydlisko : Slovakia, Bratislava

Les Duchov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Les Duchov   Les Duchov Icon_minitimeNe február 10, 2013 6:28 am

Aroniro Yugi

Piesok v ktorom bolo to dievča ozavreté ju obraňoval, a mne to prišlo akési povedomé. Odskočil som a pozrel som sa na ňu keď trošku otvorila tú pieskovú guľu. Ten piesok, to je Shukaku. Zostal som trošku zaratený. "Ešte pred tým ako ti odpoviem, chcem aby si niečo vedela. Ten..čo je v tvojom tele zapečatený..Shukaku, zabil moju rodinu..ten piesok, tie pohyby hneď som ho spoznal." Len som sa zmračil a hneď som začal skladať pečate..."Tvoj piesok ti tu teraz nepomôže. Suiton: Bakusui Shouha." Obrovské vlny zasiahli to dievča a zaplavili celú arénu...Piesok je proti vode bezmocný.. Potom som vyskočil do vzduchu a keď som padol smerom dolu spravil som druhé pečate. "Raiton: Jibashi" zmiešaním týchto dvoch techniky alebo v skratke povedané, vody a blesku, zasiahla to dievča obrovská sila..
Návrat hore Goto down
Riko
Riko
Riko
Riko


Počet príspevkov : 91
Join date : 26.01.2013
Age : 30
Bydlisko : Masiaff

Les Duchov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Les Duchov   Les Duchov Icon_minitimeNe február 10, 2013 8:26 am

Shizuka Kimyou

Uskočil a já si všimla jeho změny v obličeji.Následněě na to mi řekl že poznal Shukaka.Jen jsem sevřela ruce v pěst.Každý snad dovedl pozna sílů bijuu.A dovedli uznávat jen tu ničivou sílu kterou odsuzovali.Ale co já? Zajímal se někdo o to co provedla ta potvorra mě? Co způsobila? Jaký jsem měla díky démonovi život? Ne.Každý komu démon ublížil se chce jen pomstít.bez ohledu na následky.Snad z tohoto důvodu jsem se pojistila něčím co kde kdo nemohl jen tak zpozorovat.Když jsem uviděla tu vodu hodlala jsem uhnout ale bylo trochu pozdě.Slyšela jsem co za techniku proti mě půjde. Voda a Raiton byla kombinace která by kde komu mohla způsbit zástavu srdce nebo velké zdravotní obtíže.Ale ne mě. I když ve chvíli kdy mnou raiton projel jsem si připadala jako kdyby se moje tělo snažilo roztrhnout na několik částí.Díky vodě jsem ani nemohla křičet. Jakmile voda opadla ležela jsem na podlaze.Kosu jsem stále držela v rukou a hleděla jsem před sebe. ,,Hehe,thle bylo...nepříjemné" pronesla jsem do ticha a snažila jsem se postavit.Díky raitnu bylo moje tělo na nějakou dobu oslabeno. Cítila jsem jako kdyby mnou stále tento element procházel.Ale byl to jen dozvuk.S námahou jsem si sedla a promnula si rameno. ,,To bolelo....!" oznámila jsem a koukla se na něj.S pomocí zapření se o kosu jsem se postavila a podpírala se.,,Heh,Vím že Shukaku není andílek.Nevím proč mi to tu vykládáš.Zabil dost lidí.Některý z nich jsem i znala.Tak mi tu nepřednášej o tom jak je ta zlost mířená na mě jen kvůli té bolesti. Ty víš houby co je bolest!" sykla jsem po něm a zamračila se.Písek který zůstal ve vzduchu aby se tak ochránil před vodou se začal formovat za mími zády.,,Rendan Suna Shigure"
Návrat hore Goto down
DarkLezdgar
Admin
Admin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 144
Join date : 24.01.2013
Age : 27
Bydlisko : Slovakia, Bratislava

Les Duchov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Les Duchov   Les Duchov Icon_minitimeNe február 10, 2013 9:12 am

Aroniro Yugi

Keď na mňa poslala tie piesočné streli, len som sa usmial a zložil som ďaľšie pečate..."Raiton no Yoroi." Moje telo obalilo niečo ako raitonové brnenie, vďaka ktorému mi jej technika skoro nič nepravila. Rozbehol som sa smerom na ňu obrovskou rýchlosťou. Tá sa mi ešte viac zväčšila vďaka Raiton no Yoroi. Behal som okolo nej a z každej strany som ju udieral.
Návrat hore Goto down
Riko
Riko
Riko
Riko


Počet príspevkov : 91
Join date : 26.01.2013
Age : 30
Bydlisko : Masiaff

Les Duchov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Les Duchov   Les Duchov Icon_minitimeNe február 10, 2013 9:30 am

Shizuka Kimyou

Jakmile se rozběhl věděla jsem že utíkat nemá cenu.A ani jsem to nikdy neměla v plánbu.Prakticky by se i dalo říct že jsem utíkat z boje neuměla.Kdo ví jestli je to dobrá nebo špatná vlastnost.Já to nikdy moc neřešila. Jakmile jsem na sobě ucítila ránu místo do kterého udeřil začalo praskat.Po každé jeho ráně se objevila nová a nová prasklina která byla způsobena malou vrstvou písku která byla utvořena kousek od mého skutečného těla.Tak jsem zabraňovala vážnějším zraněním. [color=orange],,DOst!"[/color] sykla jsem po jeho další ráně a jak běhal stále dokola namířila jsem mu do cesty svojí kosu.Od ní se zvedal písek a šel po něm aby se ke mě nedostal.Stále jsem cítila ten raiton uvnitř těla.,,Možná že bojuješ dobře.Ale tvoje mysl je zaslepená" pronesla jsem dost klidně a zase si v klidu stoupla a opřela se o kosu přesně tak jako před tím. Praskliny které byly na mém těle se začali zacelovat takže to spíše vypadalo nějako nějaká tajemná technika. Jen málo kdo by dovedl pochopit že jde o dobré zpracování písku. Do své druhé ruky jsem dvěma prsty vzala svůj přívěsek se znakem Jashina a koukla se na něj skrz na toho muže.,,Hmmm"
Návrat hore Goto down
DarkLezdgar
Admin
Admin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 144
Join date : 24.01.2013
Age : 27
Bydlisko : Slovakia, Bratislava

Les Duchov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Les Duchov   Les Duchov Icon_minitimePo február 11, 2013 2:45 am

Aroniro Yugi

Po priamom zásahu mojho zmiešaného jutsu som si myslel že je koniec, no opak bol pravdou. To dievča sa dokázalo aj po tak silnom útoku postaviť. T-to nie je možné.. pomyslel som si s prekvapeným výrazom v tváry. Bol som s toho úplne mimo a šialenstvo v mojej mysli rástlo stále rýchlejšie. Na krku mi navrela žila a ja som sa prestal ovládať. "Suiton: Daibakufu no Jutsu" (Hneď ako ninja dokončí ručné pečatě, tak sa okolo neho vytvorí kruh vody, ktorý veľkou silou zaútočí na súpera. Vzhľadom k tomu, že je súper vo vode, tak je nemilosrdne vodou odnášaný preč.)
Návrat hore Goto down
Riko
Riko
Riko
Riko


Počet príspevkov : 91
Join date : 26.01.2013
Age : 30
Bydlisko : Masiaff

Les Duchov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Les Duchov   Les Duchov Icon_minitimePo február 11, 2013 2:57 am

Shizuka Kimyou

Napadlo mě něco co by mohl iudělat jen člověk mého kalibru.Naprosto mě nezajímalo že jsem mohla přijít k úrazu tím množstvím vody.Voda mě zaplavila ale jakmile se soustředil jen na mě z vody kousek za ním vystouplal velice tiše písek a z něj se utvořili dvě ruce.Ty se k němu přiblíži a dlaně jej chytli za hlavu. Jen jej chvíli drželi ale pak ruce škubly a jeho tělo se svezlo k zemi bez dechu.Voda pomalu oapdla a já se nadechla vzduchu. ..Ksakru!" sykla jsem pro sebe a sebrala kosu která se tou vodou odplavila kus ode mě. Vražednýma očima jsem se koukla na Kageho a pak na toho člověka který tam jen tak ležel. ,,Odpočívej v pokoji." pousmála jsem se .

Návrat hore Goto down
DarkLezdgar
Admin
Admin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 144
Join date : 24.01.2013
Age : 27
Bydlisko : Slovakia, Bratislava

Les Duchov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Les Duchov   Les Duchov Icon_minitimePo február 11, 2013 3:06 am

Yamikage

Súboj skončil skôr ako som čakal, no nedá sa nič robiť. Shizuky je dosť silná, to je super. Keď sa na mňa pozrela, len som sa pousmial a ladným skokom som zišiel dolu. Dopadol som vedľa Aronira, čupol som si ku nemu a len som preniesol. "Keby si len bol na tej strane ktorá viedla mojou cestou, a nie na tej zlej." zašepkal som a opäť som sa postavil. V tom som spravil pečate, a akési čierne ruky sa vynorili zo zeme a jeho telo stiahli do pekla. Zdvihol som hlavu a pozrel som sa Shizuke do očí. Môj výraz v tváry jej mohol napovedať, že mi jeho smrť prišla ľúto. No po chvíli to prešlo a prikročil som ku nej a len som sa usmial. "Poďme, myslím, že teraz je ten správny čas spoznať tvojho týmového partnera." Chytil som ju za rameno a zmizli sme. (presun)
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Les Duchov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Les Duchov   Les Duchov Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Les Duchov
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto : Katsudō :: Hra :: Yamigakure no Sato :: Okolie Yamigakure no Sato-
Prejdi na: