Naruto : Katsudō
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


CZ/SK Fórum
 
DomovLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Budova Raikage

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Strašidlo
Graphic Manager
Strašidlo


Počet príspevkov : 33
Join date : 25.01.2013

Budova Raikage Empty
OdoslaťPredmet: Budova Raikage   Budova Raikage Icon_minitimeSo január 26, 2013 10:43 am

Budova Raikage F197519ac0_91138862_o2
Návrat hore Goto down
Strašidlo
Graphic Manager
Strašidlo


Počet príspevkov : 33
Join date : 25.01.2013

Budova Raikage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Budova Raikage   Budova Raikage Icon_minitimePi marec 08, 2013 5:40 am

Ryšavá žena vedie Sayu cez jednotlivé ulice dediny. Po asi desiatich minútach chôdze sa dostanú ponad vodopád pred budovu Raikage. Obe postavy stojace pred ňou očividne ryšavú ženu poznajú. Aj by s ňou prehodili pár slov, ale vidia, že dnes má žena prácu. Tuto so Sayou ideme ku Raikage. Oznámi ryšavá žena strážcom z poza obväzu. Strážkyňa odvetí. Aj my ťa radi vidíme Myu. A uškrnie sa. Dvere sa z vnútra otvoria. Je tam už viacero shinobi, ale ryšavá Myu vedie Sayu pomedzi nich. Všetci shinobi majú okolo 25 rokov a niektorí na Myu kívnu, pričom očami preletia aj Sayu. Myu vedie Sayu hore po schodoch. Sem- tam narazia na nejakých shinobi a kunoichi, ktorí Myu pozdravia, alebo jej kívnu. Ona pozdravy opätuje. Sayi sú uštedrené ešte nejaké pohľady a konečne sa dostávajú pred miestnosť, kde je Raikage. Niečo ako kancelária. Myu zaklope na dvere a vojde. Očividne to klopanie je len akási fraška, ktorá nebola ani potrebná. Vedie Sayu so sebou. Raikage (obrázok) sedí na kresle v tureckom sede a číta nejakú knihu s bielym obalom. Vediem ti Sayu Uchihu. Odišla z Konohy a chcela ísť za tebou. Povie Myu a dlaňou ukáže na Sayu. Raikage pozrie na Myu. Kívne jej na znak poďakovania. Myu kívne tiež a vyjde z miestnosti pričom za sebou zavrie dvere. Tak Saya Uchiha. Prečo si prišla práve sem? Spýta sa Raikage a vľúdnym výrazom v tvári.
Návrat hore Goto down
Riko
Riko
Riko
Riko


Počet príspevkov : 91
Join date : 26.01.2013
Age : 30
Bydlisko : Masiaff

Budova Raikage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Budova Raikage   Budova Raikage Icon_minitimePi marec 08, 2013 5:58 am

Saya Uchiha

Procházela jsem těmi samími místy jako ta žena která mě vedla.Udivovalo mě kolik lidí jsme potkaly.Avšak bylo mi trochu nepříjemné jak se po mě někteří dívali.nebyla jsem zvyklá na nějakou pozornost a jakmile se na mě dívali viděla jsem se někde schvaná.Někde kde by nebylo tolik lidí kteří by na mě hleděli. Připadala jsem si jako kdyby hledali něco co by mohli zkritizovat. Něco co by se jim na mě nezdálo.Pokud znal někdo pocit nepřátelského území,měla jsem pocit že je to právě takovéto.Ti lidé sice nevypadali jako kdyby mi chtěli ublížit ale já je ani neznala. Napochodovala jsem si to do vesnice kde mě mohl každou chvílí někdo zabít a odůvodnit to jen tím že měli podezření.Přeběhl mi mráz po zádech a trochu jsem se uklidnila až ve chvíli kdy byli ti lidé pryč a daleko za námi.Byl skutečně dobrý nápad sem chodit? Proč jsem si jen vybrala tuhle vesnici? Proč ne jinou? Ptala jsem se trochu nesvá sama sebe a nedovedla si odpovědět. Každpáddně jsem již byla na místě a tak nemělao cenu se otočit a odejít a doufat že jinde to bude o něco lepší.Jakmile jsem se dostala do Kanceláře Raikage udivilo mě to co jsem viděla. tahle žena vipadala vcelku přátelsky.Ostatně jako všichni kolem.I když mi to trochu nahánělo strach. Když však promluvila uklonila jsem se jí na jakézi znamení respektu a úcty.Tak jsem to dělala i u nás v konoze. Konoha.Teď když jsems tála před Raikage jsem si plně uvědomila že nikdoho z té vesnice už nejspíše nepotkám. Nejspíše nepotkám toho Hyuugu kterého jsem nedávno poznala.Ani toho kluka o kterém jsem netušila co si mám myslet.A už vůbec ne Kageho a zbytek klanu. Najednou se mi Konoha zdála být mnohem dál než skutečně mohla být. Když jsem se narovnala v zádech trochu rozpačitě jsem se koukla kolem sebe. ,,Omlouvám se že Vás vyrušuji" začala jsem a snažila se uklidnit. ,,Nevím jestli se to k Vám doneslo Raikage-sama ale Konohu čeká katastrofa. Nikdo pořádně neví jaká ale každý uvnitř vesnice si je toho vědom.Přišla jsem Vás požádat o laskavost. Náš vůdce klanu Uchiha mě poslal pryč z vesnice abych se vyhnula tomu co příjde.Aby se tak zachovala pokrevní linie rodu. Přišla jsem Vás žádat zda-li bych nemohla setrvat ve vaší vesnici a stát se její součástí." vyhrkla jsem ze sebe. Nebyla jsem nikdy dobrý diplomat a doufala jsem že jsem neřekla něco co by jí mohlo naštvat. Možná jsem měla dávat pozor na těch přednáškách co jsem dostávala od otce. Projelo mi hlavou.,,Samozřejmně bych plnila mise a dělala všechno co by se ode mě očekávalo." dodala jsem rychle. Přeci jen jsem nemohla chtít aby mě tu nechali a já se jen schovala.Byla jsem Uchiha.Byla jsem také shinobi a jako takový shinobi jsem prostě nedovedla sedět na jednom místě a jen se dívat co se děje kolem. ,,Ovšem,nejspíše pochopím pokud to nedovolíte.Komu by se líbilo mít ve vesnici člena jiné vesnice" povzdychla jsem si.U této věty jsem se ani nekontrolovala.Prostě to ze mě vypadlo tak jak jsem to cítila. Už od narození jsem byla upřímný člověk a to i ve chvílích kdy se to nejméně hodilo. Jen doufám že jsem to nepokazila.Všechno je tu tak jiné.Kdyby se alespoň zatvářila jinak abych věděla na čem jsem.
Návrat hore Goto down
Strašidlo
Graphic Manager
Strašidlo


Počet príspevkov : 33
Join date : 25.01.2013

Budova Raikage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Budova Raikage   Budova Raikage Icon_minitimeSo marec 09, 2013 3:35 am

Sofia (Raikage)

Zavriem knihu, položím ju na stôl pred sebou, Kívnem na ďalšie kreslo z druhej strany stola pri Sayi. Posaď sa. Poviem jej vľúdne, počkám kím sa posadí a z kraja stola stiahnem nejaké tyčinky, zákusky a podobné veci, čo sú na tácke. Zoberiem si jednu tyčinku a zvyšok prisuniem s Sayi. Vidím, že je z cesty zrejme unavená. Nezdá sa mi vhodné sa jej ďalej vypytovať na to, prečo prišla sama, ani to, či bude tá katastrofa v Konohe taká strašná, že hrozí riziko, kvôli ktorému by museli v záujme zachovania línie rodu presťahovať Uchihu do Kumogakure. Beztak predpokladám, že opustiť rodinu pre ňu muselo byť dosť ťažké. Verím jej slovám, keďže aj moji špehovia v okolí konohy cítili, že čosi nie je v poriadku. Saya. Sme ludia. A je jedno, z ktorej sme dediny. Poviem mierne vyčítavo, ale stále vľúdne. Necítim potrebu toto dievča ešte viac deptať. To, že niekto je z inej dediny neznamená to, že je automaticky zlý a necháme ho umrieť. Neviem, síce ako to robí Konoha, ale tu to tak nefunguje. Aspoň kím som tu ja.. Ale mám podmienku. A zadívam sa Sayi do očí. Môžeš tu ostať, žiť v Kumogakure. Nikto ťa nebude odsudzovať za to, že si sa narodila v inej dedine, alebo v Uchiha klane. Ak by sa to náhodou stalo, treba mi dať vedieť, ja sa o to už postarám. Ale! Od dneška si kunoichi Kumogakure no sato. Očakávam, že okrem plnenia misii, budeš chrániť Kumogakure no Sato, ako svoju vlastnú dedinu. Ich obyvateľov prijmeš za svojich. Za týchto podmienok môžeš od dnes byť členkou Kumogakure. Dostaneš čelenku a budeš oficiálne genin Kuma. Poviem a znova sa opriem do kresla. Alebo ak s týmito podmienkami nesúhlasíš, môžeš odísť. Nikto ti nebude brániť. Nič ani nespáchala, preto nevidím dôvod ju nejako trestať. Prišla pre pomoc, nie útočiť. Podľa toho sa s ňou bude zachádzať.
Návrat hore Goto down
Riko
Riko
Riko
Riko


Počet príspevkov : 91
Join date : 26.01.2013
Age : 30
Bydlisko : Masiaff

Budova Raikage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Budova Raikage   Budova Raikage Icon_minitimeSo marec 09, 2013 3:49 am

Saya Uchiha

Posadila jsem se když mi ukázala na křeslo avšak toho jídla jsem si ani nevšimla.Ani se mi to nezdálo vhodné.Přeci jen jsem tu žádala o laskavost a nebyla jsem tu proto abych zneužívala její přívětivosti. V tuhle chvíli mi bhatě stačilo aby mi řekla své rozhodnutí.Koutek mého já byl smířený s tím že se budu muset zvednout a jít jinam.Přeci jen klan Uchiha měl svojí historii která nebyla v minulosti nijak růžová.Když mluvila měla jsem pocit že moje srdce se snaží dostat ven z těla.Jednoduše chtělo vyskoočit a utéct někam hodně daleko.Ovšem jak jsem jí poslouchala moje oči se ještě více rozevřeli a já na ní hleděla s malým údivem. Slyšela jsem dobře? Takže mohu zůstat? Skutečně? ptala jsem se v duchu sama sebe a tak nějak tomu neemohla uvěřit.,,Hai Raikage-sama.Bude mi ctí za tuto vesnici i položit vlastní život." hlesla jsem moej pravá ruka spočinula na místě kde se nacházelo srdce.Ani nevím proč jsem to tak udělala ale zdálo se mi to tak správné.,,Tímto se zavazuji vám ale i celé Kumogakure no Sato.I s jejími obyvateli" dodala jsem. Cítila jsem jak se mi do očí derou malinké slzy.Slzy štěstí. Podařilo se.Kéž by jste tu byli i vy.Třeba jednou....se naše cesty opět sejdou. Někdy. Projelo mi hlavou a já se nad tím trochu pousmála.Lehce jsem si otřela slzy. ,,Go....gomene." omluvila jsem se za svoji přehlídku emocí které jsem jednoduše nedovedla zastavit.
Návrat hore Goto down
Strašidlo
Graphic Manager
Strašidlo


Počet príspevkov : 33
Join date : 25.01.2013

Budova Raikage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Budova Raikage   Budova Raikage Icon_minitimeSo marec 09, 2013 4:10 am

Sofia (Raikage)

Mierne sa pousmejem. Vypočujem si Sayino vyhlásenie a stále vľúdnym hlasom odpoviem. V tom prípade nevidím problém. Prejde chvíľka a sledujem, ako do miestnosti vchádza Myu. Prosím ťa, odveď mladú Sayu do dediny, ukáž jej jej nový byt. Taktiež zožeň pre ňu čelenku a postaraj sa, aby sa zabývala. S čím bude potrebovať s tým jej pomôž. Otočím sa na Sayu. Budeš si musieť sama zarábať na živobytie. Ale misie by ti mali stačiť. Ak náhodou nie, tak si keď tak nájdi nejakú brigádu. Poviem prívetivo a kívnem im. Môžete odísť. Poviem a natihnem sa za knihou, ktorú som položila na stôl

Myu pozdraví kívnutím hlavi Raikage pri vstupe do miestnosti. Vypočuje si pokyny a keď už nie je čo rozoberať, tak vyjde z miestnosti vedúc Sayu.
Návrat hore Goto down
Riko
Riko
Riko
Riko


Počet príspevkov : 91
Join date : 26.01.2013
Age : 30
Bydlisko : Masiaff

Budova Raikage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Budova Raikage   Budova Raikage Icon_minitimeSo marec 09, 2013 4:40 am

Saya Uchiha

Neměla jsem co již říct. Postavila jsem se a jen čekala co se asi tak bude dál dít. Na její slova jsem jen pokývala hlavou na znamení jakéhosi souhlasu.byla jsem smířená s tím co budu muset všechn udělat.Přeci jen jsem s tím počítat musela.Nebyla jsem zdejší a tušila jsem že i ti zdejší na tom byli obdobně.Netušila jsem však ke komu mě v budoucnu zařadí do týmu ale už teď jsem z toho všeho měla takový povznášející pocit. Nyní začala moje nová eatapa života.Etapa kdy se budu muset spolehnout jen sama na sebe. Část života kde se budu muset rozhodnout co je a co není správné. Jít sovjí cestou shinobi a vše zvládat se ctí a odvahou. ,,Arigato,Raikage-sama" poděkokvala jsem jí naposledy a mířila s tou ženou která mě sem dovedla kamsi pryč.
Návrat hore Goto down
DarkLezdgar
Admin
Admin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 144
Join date : 24.01.2013
Age : 27
Bydlisko : Slovakia, Bratislava

Budova Raikage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Budova Raikage   Budova Raikage Icon_minitimeSo marec 23, 2013 4:11 am

Zentaro Ayame

Kráčal som ulicami priamo ku budove Raikage. Bolo krásne počasie, slnko svietilo do tváre a hrialo ako šialené. Prehrabol som si vlasy a usmieval som sa. Vyzeral som trošku ako nenormálny, keďže som sa stále usmieval. No bol som neskutočne rád, že si môžem ísť konečne ku Raikage pre nejakú misiu. Keď som konečne prišiel pred budovu, otvoril som dvere a vošiel som dnu. Vyšiel som schody až priamo ku jej dveriam a zaklopal som. Po chvíli som vošiel dnu a slušne som sa pozdravil. "Zdrávím, Raikage-sama." Keď som vošiel dnu, poobzeral som sa okolo seba a nakoniec som sa pozrel na Raikage. Usmial som sa na ňu a pristúpil somku Raikage. "Ospravedlňujem sa vám za tak nečakaný vpád, no prišiel som sem s dôvodu, že by som chcel ísť na nejakú misiu. Trénujem dlho a tvrdo každý deň do západu slnka. Myslím si, že som už pripravený na misiu. Vôbec by ma neprekvapilo, keby ste si ma teraz nejak preverila. Som pripravený na všetko, čo mi prikážete alebo zadáte."
Návrat hore Goto down
Strašidlo
Graphic Manager
Strašidlo


Počet príspevkov : 33
Join date : 25.01.2013

Budova Raikage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Budova Raikage   Budova Raikage Icon_minitimeNe marec 24, 2013 3:34 am

Sofia (Raikage)

Akurát som čítala nejaké zvitky, keď vošiel mladý Ayame. Zdravím. Poviem vľúdne a usmejem sa na mladíka. Vypočujem si jeho slová a premeriam si ho. Shinobi vždy potrebujeme a keď hovorí, že je funkčný, ja mu budem veriť. Avšak keď načrtne to s preverením, zdá sa mi to ako celkom dobrý nápad. A mohla by som ku nemu na misiu poslať aj to nové dievča. Sayu Uchiha. Do miestnosti vôjde vysoký muž s krátkymi hnedými vlasmi a bledezelenými očami. Má ostré rysy tváre a je normálne oblečený. Z poza chrbta mu však vykúka obojručná, veľká katana so zaujímavo vykrajovanou čepeľou. Možno by nebolo odveci, kebyže si mladý Zentaro pôjde zatrénovať na cvičisko. Pošlem za ním aj mladú Uchiha a súčasne si ich Benjii prehiadne, ako sú na tom. Tak dobre Zentaro. Poviem a stále sa mierne usmievam. Teraz choď s Benjim na Tréningové cvičisko. Pošlem tam za vami aj jednu slečnu. Zatrénuj si. Benji ti pomôže, alebo ťa niečo naučí, ak budeš potrebovať. Kívnem na Benjiho. Sledujem, ako mi kívol späť. Svoju úlohu pochopil. Čakám ešte na Zentarovu reakciu, avšak nech už bude akákoľvek, o chvíľu bude musieť odísť. Prišla mi správa. Očakávam návštevu.
Návrat hore Goto down
DarkLezdgar
Admin
Admin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 144
Join date : 24.01.2013
Age : 27
Bydlisko : Slovakia, Bratislava

Budova Raikage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Budova Raikage   Budova Raikage Icon_minitimeNe marec 24, 2013 3:46 am

Zentaro Ayame

Keď som sa dopočul o tom, že pojdem trénovať, na mojej tváry sa objavila neskrývaná radosť. Nič som nemiloval viac ako poriadny a tvrdý tréning. Bol som do tvrdej prace blázon, aj preto som teraz tam kde som. Myslím fyzickú silu. Na slová Raikage som len prikývol a otočil som sa na toho Benjiho. "Rád vás spoznávam." Usmial som sa a poriadne som sa uklonil. "Viem že je to asi ešte moc skoro, ale mal by som na vás jednu prosbu. Chcel by som sa naučiť otvoriť druhú chakra bránu. Zaťiaľ dokážem otvoriť iba prvú, ale ja si myslím že keby som dokázal otvoriť aj tú druhú moje schopnosti by sa posunuli o stupeň vyššie." Usmial som sa a pritom som sa pozeral Benjimu priamo do očí. Keď povedala Raikage že tam za nami pošle ešte jednu slečnu, veľmi som sa potešil. Dúfam že bude pekná, potrebujem si nájsť nejake dievča. Už ma nebaví byť sám. Nemám koho ochraňovať. Prebehlo mi mysľou. "Tak teda ja pôjdem nato cvičisko." Povedal som a odkráčal som preč. (presun)
Návrat hore Goto down
Strašidlo
Graphic Manager
Strašidlo


Počet príspevkov : 33
Join date : 25.01.2013

Budova Raikage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Budova Raikage   Budova Raikage Icon_minitimeNe marec 24, 2013 4:17 am

Chlapec aj s Benjim odchádzajú. Chvíľu na to sa pri bráne zjavia ďalšie 4 postavy. Ryšavá žena, dve zahalené postavy a neznámy muž. Stráže sa nevypytujú. Aspoň nie nahlas. Po chvíľke státia pred bránou strážci len kývnu a nechajú skupinku prejsť. Skupina môže uvidieť cestou do miestnosti Raikage niekoľko dospelých shinobi, ktorý im venujú krátky pohľad a pokračujú v činnosti. Po pár minútach celá skupinka podíde pred miestnosť Raiage. Znova zaklopanie. Fraška, ktorá nie je potrebná, avšak žena to vždy urobí. Zdravím Raikage-sama. Priviedli sme hosťa. Hovorí žena vľúdne. Dvaja zahalení shinobi odstúpia k dverám každý pri jednej zárubni. Raikkage prehovorí vľúdnym hlasom na návštevníka. Čo ťa sem privádza Akio Ikaru?
Návrat hore Goto down
DarkLezdgar
Admin
Admin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 144
Join date : 24.01.2013
Age : 27
Bydlisko : Slovakia, Bratislava

Budova Raikage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Budova Raikage   Budova Raikage Icon_minitimeNe marec 24, 2013 4:44 am

Akio Ikaru

Prechádzali sme mestom priamo až ku budove Raikage. Ulice boli krásne farebné, no nie moc plné. Ihneď ma napadlo, že ma berú nejakými bočnými uličkami. Centrum by vyzeralo úplne inak. Pomaličky som kráčal za ostatnými a užíval som si každú sekundu v tejto dedine. Keď sme po niekoľkých minútach dorazili ku hlavnej budove, obzeral som sa okolo seba. Všimol som si že táto budova má strážcov aj pred vchodom, a to tá naša nemá. Keďže sa budova bráni sama, strážcov nepotrebuje. Ochrancovia nás pustili dnu a mi sme vyšli schodiškom až ku dveriam do kancelárie Raikage. Vošli sme a ja som sa slušne pozdravil. "Zdravím, Raikage-sama." Pristúpil som ku nej bližšie. "Prišiel som v mene Yamikageho s prosbov ale tak isto aj návrhom na spojenectvo medzi našimi dedinami. Jedného dňa sa ku nám do dediny dostali informácie o Hokagem, vraví sa, že jeho správanie je najmenej deckého charakteru. Nedá sa očakávať ako sa zachová, a keďže má Kyuubiho mohol by narobiť problémy. Preto môj pán navrhuje spojenectvo medzi dedinami. Myslím si, že Hokage a Konoha je dosť veľký dôvod na spojenectvo." Vyťiahol som zvitok so všetkými informáciami o spojenectve a tak isto aj podpisový papier o dohode. Stačil jeden podpis a od toho okamžiku budú naše dediny v spojenectve.
Návrat hore Goto down
Strašidlo
Graphic Manager
Strašidlo


Počet príspevkov : 33
Join date : 25.01.2013

Budova Raikage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Budova Raikage   Budova Raikage Icon_minitimeNe marec 24, 2013 5:03 am

Sofia (Raikage)

Natiahnem ruku že si zoberiem zvitok a preletím ho očami. Avšak. Každá vec sa dá vidieť z dvoch strán. Nie žeby som mala niečo proti spojenectvu s Yami, ale nesedí mi dôvod, prečo chce Yamikage to spojenectvo uzatvoriť. Zaujíma ma.. zatiahnem vľúdnym tónom. Prečo prikladá Yamikage taký význam niečomu, čo "sa hovorí". Pokiaľ viem, trhové baby z Konohy a z Yami sa bežne nerozprávajú. Teda, kto to hovorí, že jeho slovám prikladá Yamikage takú váhu? Súhlasím, že má Kyuubiho, ktorý môže narobiť problémy, ale to, že je terajší Hokage mladý, neznamená to, že bude na nás útočiť. Mám pripravené ďalšie otázky a existuje X dôvodov prečo spojenectvo uzatvoriť, ale sú aj dôvody na to, prečo spojenectvo neuzatvoriť. V každom prípade sa mi nepáči takýto štýl. Podpíš apier a koniec? Minimálne sa budem chcieť s Yamikagem stretnúť osobne. Som zvedavá, ako sa táto situácia vyhrotí. Nechcem uraziť Yamikageho, ale ani nechcem urobiť nič neuvážené. Toto je vážne rozhodnutie ktoré ovplyvní Kumogakure na dlhé roky dopredu. A príde mi vhodné naňho mať nejaký ten čas.
Návrat hore Goto down
DarkLezdgar
Admin
Admin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 144
Join date : 24.01.2013
Age : 27
Bydlisko : Slovakia, Bratislava

Budova Raikage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Budova Raikage   Budova Raikage Icon_minitimePo marec 25, 2013 2:59 am

Akio Ikaru

Zobrala si bez menších problémov zvitok ktorý som jej podával. Prezeral som si ju celú od hlavy až k päte. Môj pohľad spozornel hneď ako si začala pýtať dôvody. "Neviem, ale je to pre neho dôležité. Konoha je nevyspitaľná. A hlavne na čele s bláznom ktorý má v jednom oku Rinnengan a v druhom Eternal Mangekyou Sharingan. No ja si myslím, že toto nieje jediný dôvod prečo chce Yamikage-sama nadviazať spojenectvo. Raz v o vás rozprával. Tvrdil že sa poznáte už dlhé roky. Myslím, že chce pokračovať vo vašom priateľstve a práve preto mu záleží natom aby naše dediny držali spolu ako spojenci keď pôjde do tuhého." Usmial sa. "A ešte aby som nezabudol, a hlavne aby som všetko dal na správnu mieru. Ten zvitok čo som vám priniesol je len o informáciach o dohode a ten podpis je nato, aby sme si boli istý že ste so všetkým oboznámená." Vyťiahol som ďaľší zvitok a položil som ho Raikage na stôl. "V tomto zvitku je presná poloha miesta stretnutia s Yamikagem. Je to utajené miesto, a práve preto by o ňom nemal nikto vedieť. Bolo postavené Yamikagem práve kôli takýmto stretnutiam Kagov." Odstúpil od stola aby si mohla údaje na zvitku Raikage prečítať v kľude a súkromý.
Návrat hore Goto down
Strašidlo
Graphic Manager
Strašidlo


Počet príspevkov : 33
Join date : 25.01.2013

Budova Raikage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Budova Raikage   Budova Raikage Icon_minitimePo marec 25, 2013 7:57 am

Sofia (Raikage)

Kaguya. Pomyslím si v duchu a uškrniem sa. Konečne dôvod, ktorý mi príde reálnejší a aj reálnejšie riešenie situácie. Zvitok, ktorý mám v ruke pozorne prečítam. Svojim podpisom potvrdzujem, že som to čítala. Je to len akýsi obežník ktorý podám Akiovi. Taktiež som sa z neho od Kaguyu dozvedela, že Akio je jeho zástupca. Zoberiem si druhý zvitok. Pozorne si ho prečítam sledujem mapku a keď som si istá, že si to dobre pamätám, podám ho naspäť Akiovi. Príde mi dosť netaktné zvitok jednoducho hodiť do ohňa, keďže ho Akio doniesol. Ďakujem Akio. Odkážte, prosím, Yamikagemu, že rada prídem. A že ho pozdravujem. Hovorím stále vľúdne. Máte za sebou dlhú cestu. Môžete tu ešte ostať deň, nech sa posilníte a vyspíte, ak chcete. Poviem, a čakám na jeho reakciu, nech viem, ako zariadiť okolnosti.
Návrat hore Goto down
DarkLezdgar
Admin
Admin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 144
Join date : 24.01.2013
Age : 27
Bydlisko : Slovakia, Bratislava

Budova Raikage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Budova Raikage   Budova Raikage Icon_minitimePo marec 25, 2013 8:08 am

Akio Ikaru

Pozorne som sledoval ako si Raikage čítala zvitky ktoré som jej podal. Keď mi ten zvitok s mapou vrátila, položil som si ho do otvorenej dlane, dal som dva vystreté prsty pred ústa a zavrel som oči. Zvitok začal odrazu horieť na mojej ruke a v tom som si ho hodil do úst a zjedol som ho. Sklonil som hlavu a držal som sa za ústa s ktorých sa mi parilo. Keď som opäť zdvihol hlavu, v mojich očiach sa objavili menšie odrazy plameňov, utrel som si ústa a pozrel som sa na Raikage, ktorá určite nemohla veriť svojím očiam. "Ospravedlňujem sa vám že som to zapálil priamo tu, ale musíte uznať že je to dôležitá informácia ktorá sa nesmie dostať do svete nie len kôli dobru našej dediny ale taktiež aj vašemu." Usmial som sa. " A čo sa týka toho že či by som tu ostal, pri všetkej úcte ku vám, ale musím to odmietnuť. Cesta do Yamigakure je dlhá a táto správa súry. Ale keby som vás mohol požiadať o jednu láskavosť. A tou je že by som si tu u vás v dedine doplnil zásoby pitia a vody a potom by som sa vydal opäť na cestu domov." Usmial som sa. "Tak ja si myslím, že už aj pôjdem. Yamikage-sama ma už určite očakáva." Povedal som a odkráčal som ku dveriam. Otvoril som ich a ešte raz som sa otočil ku Raikage. "Ďakujem a verím že sa na tom mieste uvidíme." Zatvoril som za sebou dvere a odišiel som. (presun)
Návrat hore Goto down
Riko
Riko
Riko
Riko


Počet príspevkov : 91
Join date : 26.01.2013
Age : 30
Bydlisko : Masiaff

Budova Raikage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Budova Raikage   Budova Raikage Icon_minitimeUt apríl 02, 2013 1:05 am

Saya Uchiha

Došla jsem do budovy Raikage a čekala v přízemí na svého kolegu.Tušila jsem že jsem na tomhle místě trochu brzy,Netušila jsem kdy je zvyklí vstávat z postele ale klidně jsem si hodlala počkat. Koukala jsem se chvíli po zdech a docel apřemýšlela o tom co se bude dít dál. Jakou asi dostaneme misi? Jak moc obtížná bude? Je možné abych na misi potkala někoho známého? Napadala mě ještě další sousta otázek ale nedovedla jsem si na ně odpovědět. Ale po nějaké době takového stání mě to omrzelo. Nakonec jsem se zády opřela o stěnu a zavřela oči. I tak jsem před očima měla svojí rodinu.Ten obraz jsem chtěla rychle smazat protože jsem na misi ptořrbovala mít jasnou mysl.Nemohla jsem se rozptylovat svými pocity.
Návrat hore Goto down
DarkLezdgar
Admin
Admin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 144
Join date : 24.01.2013
Age : 27
Bydlisko : Slovakia, Bratislava

Budova Raikage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Budova Raikage   Budova Raikage Icon_minitimeUt apríl 02, 2013 1:18 am

Zentaro Ayame

Slnko mi svietilo do tváre a ja by som už aj mal vstávať. Dnes ma čakal zaujímavý deň a tak isto aj prerkásne dievča pri budove Raikage. Vstal som s postele a išiel som sa poriadne poumývať. Stál som v kúpelni a umýval som si zuby. Keď som si ich doumýval, zobral som trošku vody do rúk a prehrabol som si vlasy. Poriadne som sa potieral a išiel som si do kuchyne zobrať nejaké jedlo na cestu. Upratal som si posteľ a vydal som sa na cestu. Po ceste ku Budove Raikage som zjedol ten chlebík čo som si ráno spravil a papier z neho som hodil do koša. "Mal by som si trošku pohnúť." Zažundral som si a pridal som do kroku. Už som bol skoro pri budove, no v tom som si všimol že na strome je nejaká mačka, ktorá sa očividne nevie dostať dole. Pod stromom stála akási postaršia paní, ktorá sa ju snažila dostať dole. Keď som ku nej prikročil a opýtal som sa jej či nepotrebuje pomôcť, usmiala sa na mňa a povedala že je to jej mačka, no ona ju nedokáže dostať dole. Drží sa tam zubami nechtami a nijak sa jej nedarí aby zišla. Vyskočil som na strom a mačičku som jej zo stromu zniesol a dal do ruky. Postaršia paní mi poďakovala a ja som sa vydal ďalej. Už som bol pri budove, vošiel som dnu a všimol som si ako tam už na mňa čaká Saya. Pristúpil som ku nej a slušne som sa pozdravil. "Zdravím, ospravedlňujem sa že meškám ale po ceste ma zastavila ešte jedna maličká prácička." Zasmial som sa pri pomyslení na tú vystrašenú mačku. "Tak, môžeme ísť pre misiu." Povedal som sebavedomým hlasom a vyšľapal som schody ku kancelárií Raikage. Zaklopal som a vošiel som dnu. "Zdravím Raikage-sama." Vošiel som dnu a počkal som kým príde aj Saya.
Návrat hore Goto down
Riko
Riko
Riko
Riko


Počet príspevkov : 91
Join date : 26.01.2013
Age : 30
Bydlisko : Masiaff

Budova Raikage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Budova Raikage   Budova Raikage Icon_minitimeUt apríl 02, 2013 2:22 am

Saya Uchiha

Ještě než došel ke dveřím a vstoupil dovnitř,už z dálky jsem jej viděla.Vypadalo to že má dobrou náladu. Už z té dálky působil dosti sympatickým dojmem.Bylo na něm cosi přitažlivého.Ani jsem si to moc neuvědomovala ale jako kluk se mi líbil.Možná to bylo jen tím že byl jediný člověk kterého jsem měla možnost tady poznat.Ale i tak jsem toho nijak nelitovala.Najednou jsem si vzpoměla na včerejšek jak jsme spolu tak hleděli na západ slunce. Ano couvla jsem protože jsem si nebyla jistá jestli na něco takového není ještě brzy.Měla jsem pocit že se musíme ještě více poznat než by něco takového mohlo započít. Brzy ovšem byl v budově a já se na něj pousmála. ,,Ahoj" pozdravila jsem jej také jak se slušelo a patřilo na vychovanou dívku.Když mi vysvětloval svůj důvod pozdnějšího příchodu tiše jsem se zasmála. ,,Nic mi nevysvětluj" vypadlo ze mě a já se spolu s ním pomalu rozešla ke kanceláři Raikage.Už jsem jí viděla.Jen jednou ale působila na mě dost dobře.Byla to žena která byla docela milá.Hlavně jsem jí dlužila dost za to že mě v téhle vesnici nechala žít. ,,Ohayo,Raikage-sama" pozdravila jsem jí také a jen čekala.
Návrat hore Goto down
Strašidlo
Graphic Manager
Strašidlo


Počet príspevkov : 33
Join date : 25.01.2013

Budova Raikage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Budova Raikage   Budova Raikage Icon_minitimeŠt apríl 04, 2013 6:35 am

Sofia (Raikage)

Samozrejme..
poviem na jeho otázku so zásobami a sledujem, ako Akio odchádza. Jeho jutsu ma síce prekvapí, ale nie je to nič extra. S Kaguyom som dočinenia už mala a je pochopiteľné, že jeho ľudia budú podobne šialení, ako je on sám. Uškrniem sa. Krátko po jeho odchode sa mi dostane do uší správa. Neprejde ani veľa času a už mi do miestnosti vchádzajú dve známe tváre. Zentaro a Saya. Obidvoch si dobre pamatám a ich prítomnosť mi vzhľadom na terajšie okolnosti príde celkom vhod. Vojdú a ja viem, že prišli po misiu. Tak začnem hovoriť. Dobre že ste tu. Dostala sa mi do uší správa. Genin pred vami bol vyslaný na misiu, aby odniesol do Yamigakure no sato nejaké dokumenty. Avšak vrátil sa predvčasne a bez ich doručenia. Hovoril o trojici geninov, ktorí ho olúpili. Keďže bol sám a takéto problémy neboli očakávané, tak ho to ospravedlňuje. Vrátil sa v dosť zlom stave, preto posielam na miesto vás. Takže vaša úloha znie: získajte dokumenty a doučte ich do Yamigakure no sato. Potom sa vráťte a "podáte hlásenie". Uškrniem sa. Nejaké otázky? Spýtam sa ich ešte.
Návrat hore Goto down
DarkLezdgar
Admin
Admin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 144
Join date : 24.01.2013
Age : 27
Bydlisko : Slovakia, Bratislava

Budova Raikage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Budova Raikage   Budova Raikage Icon_minitimeŠt apríl 04, 2013 7:18 am

Zentaro Ayame

Vošli sme do miestnosti a čakali na zadanie našej misie. Bol som tu znovu, a znovu som si pýtal misiu. No už som mal so sebou s spomínané dievča z minula. Bol som rád že som Sayu spoznal. A bol som radšej keď sme sa rozhodli ísť spoločne na misiu. Pozorne som počúval zadanie, no pár vecí mi tam nebolo jasných. "Takže ho okradli troja genini." Môj prekvapený pohľad som netajil. "Prepáčte mi moju opovážlivosť, ale keď to boli tak dôležité informácie ako mi si myslím že aj sú, tak ste museli poslať minimálne shinobi na úrovni Jounina. Takže sú tu tri možnosti, Prvá je, že tie informácie si nechal a predal ich nejakej zlovestnej organizácií, ktorá by ich mohla veľmi nepekne zneužiť. Druhá, tí genini čo ho okradli musia byť uživatelia nejakých zakázaných techník, alebo uživatelia očných techník a tak isto aj iných paralizujúcich a zničujúcich techník. A tretia, tá úplne posledná možnosť je, že tie dokumenty proste stratil a tento príbeh si vymyslel aby mu to nebolo počítané za zradu alebo niečo iné, podobné jeho trestu za túto strátu." Dopovedal som, môj pohľad padol Raikage priamo do tých jej. V tváry sa mi objavil vážny výraz, bolo jasné že to mám v hlave preležané a som pevne rozhodnutý o prijatí tejto misie. "Ja si myslím, že sme tu nato, aby sme všetko zistili. Čo sa aj stane, len...potrebujem na splnenie tejto misie pár ďaľších informácíí, aby sme dokázali nepriateľa zajať..prípadne v sebeobrane zabiť ešte pred tým ako tie dokumenty spadnú do tých nespravnych rúk.. Prvá, potrebujem to miesto, prípadne oblasť kde toho ninju okradli. A druhá, tie dokumenty máme doručiť osobne Yamikagemu alebo nejakej špeciálnej osobe?" Keďže toto nebola moja prvá misia, vedel som načo sa mám okamžite pýtať. Práve preto by to nemalo byť pre Raikage nič prekvapivé. Poznala ma veľmi dobre a vedela že som priamočiary a nemyslím na následky. Môj postoj bol vspriamený, pohľad sebavedomí a v mojej tváry mohlo byť poznať, že viem čo robím.
Návrat hore Goto down
Riko
Riko
Riko
Riko


Počet príspevkov : 91
Join date : 26.01.2013
Age : 30
Bydlisko : Masiaff

Budova Raikage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Budova Raikage   Budova Raikage Icon_minitimeŠt apríl 04, 2013 10:00 pm

Saya Uchiha

Nic jsem neříkala.Můj kolega si vzal slovo jak se zdálo.Ale připadalo mi že to trochu přehání.Pokud to byli skutečně gennínové tak by přeci nemohli umět to co tu předhazoval.Nechala jsem jej ale aby se vykecal.Měla jsem na to svůj názor. Co se očních technik týkalo byli jen tři možnosti.Byakugan o kterém jsem věděla že je využívá jen klan Hyuuga ale přeci jen co by jeho členové dělali na takovém místě. Další byli Uchihové.Tomu se mi chtělo věřit ještě méně protože naše,nebo spíš moje bývalá vesnice měla svých problémů dost takže nebyl jediný důvod někoho přepadávat.navíc náš klan by se k něčemu takovému nikdy nesnížil. Další možnost byli uživatelé Rinneganu ale neslyšela jsem o nikom poblíž kdo by jej vlastnil nebo jej dovedl vůbec používat.
,,Někdo s Doujutsu by to neudělal." pronesla jsem a skočila mu do řeči. ,,Věř mi že Konoha má svých problémů dost takže by Hyuugu neposlala někam pryč.Uchivé by to neudělali ani kdyby je přemlouvali.Nějaký papíry by je nezajímali.Navíc genninové? Gennin s doujutsu moc škody nenadělá" hlesla jsem zamyšleně. ,,Nebo možná o genniny nešlo.Nemůžeme si být jistí.Navíc to bylo tři proti jednomu.Nedivím se že přišla prohra" dokončila jsem jako kdybych se chtěla dotyčného trochu zastat. Pak jsem už nic neříkala.Mě tyhle informace stačili.Stačilo mi jen místo kde se to stalo abych se vydala dál na cestu ale můj kolega měl hromadu otázek.Neměla jsem mu to za zlé ale čím déle jsme tu stáli a ptali se tím dál ti kteří tohle způsobili mohli být dál.
Návrat hore Goto down
Strašidlo
Graphic Manager
Strašidlo


Počet príspevkov : 33
Join date : 25.01.2013

Budova Raikage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Budova Raikage   Budova Raikage Icon_minitimeSo apríl 06, 2013 1:49 am

Sofia (Raikage)

Vypočujem si Zentara a Sayu. Mám pocit, že sme sa celkom nepochopili... Pomyslím si. Ale je to v poriadku. Nech sa pýtajú. Je správne, že chce Zentaro viac informácií. Práve otázkami tu si šetria čas na misii. Zdá sa mi, že dokumenty boli nimi ihneď označené za dôležité a hodné vyššieho ranku ninju. Neboli to síce žiadne vojnové plány, ale na druhej strane ani nie kus toaletného papiera, preto som to dala geninovi. Ale nebudem ich vyvádzať z omylu. Aspoň nie v smere dôležitosti dokumentov. Ktovie.. možno sa budú cítiť poctení a podajú vyšší výkon, keď si budú myslieť, že sú to nejaké extra dôležité dokumenty. Poviem to takto. Ja viem, že náš človek nezradil. Mám na to nos. A uškrniem sa. Pripúšťam síce možnosť, že tam mohol byť aj jeden chuunin, ale predsa. Boli traja na jedného, a keďže náš človek bol genin, tak to bol dosť nerovný zápas. Čo sa týka toho genina, tak on nemal vačší problém s tou misiu, aby doručil dokumenty. Každý musí z času na čas zvýšiť level. Usmejem sa. Teraz sa mi pred očami ukazuje, aká môže byť pre Kumogakure Saya užitočná. Veľa toho vie. Samozrejme, nemienim z nej tĺcť žiadne informácie o konohe, ale ak svoju hlavu bude takýmto spôsobom zapájať do misii, tak to bude len na osoh. Čo sa týka miesta, kde boli dokumenty ukradnuté.. Saya aj Zentaro môžu pred svojimi očami vidieť mapu lesa, ktorý však už prechádza do temnej, pochmúrnej krajiny. Červená bodka vám ukazuje, kde sa čin stal. Poviem po chvíli a obrazy im nechávam v hlavách. Môžu si na ne hocikedy spomenúť. Dokumenty doručte priamo Yamikagemu, alebo mužovi menom Akio Ikaru. V mysli sa im objaví obraz Akia aj obraz Yamikageho, aby vedeli, koho majú hľadať. Tiež si na obrazy môžu hocikedy spomenúť. Nechávam pauzu, čakám na ďalšie otázky.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Budova Raikage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Budova Raikage   Budova Raikage Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Budova Raikage
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Budova Yamikageho

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto : Katsudō :: Hra :: Kumogakure no Sato :: Kumogakure no Sato-
Prejdi na: