Naruto : Katsudō
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


CZ/SK Fórum
 
DomovLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Tréningové cvičisko

Goto down 
3 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
Strašidlo
Graphic Manager
Strašidlo


Počet príspevkov : 33
Join date : 25.01.2013

Tréningové cvičisko Empty
OdoslaťPredmet: Tréningové cvičisko   Tréningové cvičisko Icon_minitimeSo január 26, 2013 11:50 am

Tréningové cvičisko 0a869ea3e1_91138852_o2
Návrat hore Goto down
Strašidlo
Graphic Manager
Strašidlo


Počet príspevkov : 33
Join date : 25.01.2013

Tréningové cvičisko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningové cvičisko   Tréningové cvičisko Icon_minitimeNe marec 24, 2013 4:06 am

Benji

Vediemm mladíka na tréningové cvičisko. Znova ten nápor vetra. Dlhšiu dobu som tu nebol. Už dlho som netrénoval bez nejakého objektu. ktorý by znášal moje údery. Ale tuto genin, ten sa potrebuje ešte učiť. Som spokojný, že sa chce posúvať ďalej a ja mu v tom rád pomôžem. Konkrétne taijutsu som sa venoval najviac. Budem vedieť Zentarovi pomôcť, ak ma o to požiada. Avšak on vyzerá, že on už vie čo a ako. Sám sa opriem o zárubňu pri vchode na cvičisko a nechám chlapca. Tak sa to uč. Poviem hlbokým hlasom. Pomôžem ti, ak to budeš potrebovať, ale skús to sám. Podľa seba viem, že shonobi má najväčšiu radosť, keď niečo zvládne sám, bez pomoci. Preto to chcem dopriať aj tomuto mladíkovi.
Návrat hore Goto down
DarkLezdgar
Admin
Admin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 144
Join date : 24.01.2013
Age : 27
Bydlisko : Slovakia, Bratislava

Tréningové cvičisko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningové cvičisko   Tréningové cvičisko Icon_minitimeNe marec 24, 2013 4:14 am

Zentaro Ayame

Konečne sme prišli na cvičisko a ja som sa mohol dať do práce.

2. Brána Kyumon....

Spoiler:

Po tomto tvrdom tréningu som sa postavil ku Benjimu a usmial som sa.
Návrat hore Goto down
Riko
Riko
Riko
Riko


Počet príspevkov : 91
Join date : 26.01.2013
Age : 30
Bydlisko : Masiaff

Tréningové cvičisko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningové cvičisko   Tréningové cvičisko Icon_minitimePo marec 25, 2013 5:20 am

Saya Uchiha

Stále jsem si tak nějak nemohla zvyknout na tu změnu prostředí.Byla jsem zvyklá na svojí rodnou vesnici.Konohu.Tohle všechno kolem mě bylo naprosto jiné a já věděla že mi bude dost dlouho trvat než si zvyknu na všechno co mi tato vesnice nachystá. Už jsem si domluvila brigádu v květinářství kde jsem se s majitelem dohodla na výpomoci v krámě.Tedy pokud nebudu na misi nebo nebudu dělat něco pro vesnici. Byl docela udiven když jsem se mu představila ale stáole mě udivovalo jak tu byli všichni milí.Čekala jsem kdy narazím na někoho kdo bude nepříjemný nebo podrážděný.Ne že bych to musela vyhledávat ale vzhledem k tomu jak se všichni zatím chovali by se změna náramně hodila. Dorazila jsem na místo o kterém jsem věděla že slouží na trénink.Posadila jsem se zatím na zem a nasávala tu atmosvéru kolem.
Možná bylo na čase si konečně zatrénovat v novém prostředí ale já měla v hlavě tolik myšlenek že jsem si je nejdřív potřebovala urovnat.Zavřela jsem oči. Boužel jsem si vzpoměla na svojí rodinu a to mi na mé náladě nijak nepřidávalo. ,,Heh,je to těžší než jsem si myslela." pronesla jsem si pro sebe tiše. Po chvíli jsem se zvedla a koukla se kolem sebe.Někoho jsem uviděla.Nějakého kluka který tam byl ještě s někým.Vypadalo to že spíše trénuje,Docela mě to zajímalo a tak jsem se přesunula k nim. Chvíli jsem tam jen tak stála. ,,Etooo....já...doufám že neruíšm" začala jsem trochu nesvá.
Návrat hore Goto down
DarkLezdgar
Admin
Admin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 144
Join date : 24.01.2013
Age : 27
Bydlisko : Slovakia, Bratislava

Tréningové cvičisko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningové cvičisko   Tréningové cvičisko Icon_minitimePo marec 25, 2013 6:23 am

Zentaro Ayame

Po tvrdom tréningu som si potreboval trošku oddýchnuť. A pochybujem že sa bude Benji somnou rozprávať ako rovnocenný. Smutne som sa zatváril a v tom som si ju všimol. Pristúpilo ku nám akési neznáme dievča. Okamžite sa mi zapáčila. Dlhé čierne vlasy, perfektná postava, priezračne modré oči. Proste dokonalá. Moje srdce sa rozbúchalo tak, že som sa ledva zmohol na odpoveď. "N-nie, vôbec nerušíš." Usmial som sa. "Poď sem ku nám. Ja som Zentaro." Podal som jej ruku. "Prišla si si trošku zatrénovať?" chytil som sa za hlavu a trošku hamblivo som sa usmial. Bola vážne prekrásna a ja som v tej sekunde cítil niečo vo svojom tele. Mierne chvenie, no nič čo by som nedokázal skrotiť. Bol som pán svojho tela a tak to aj zostane. Vietor zafúkal a previal sa mi cez vlasy. Mal som úplne špinavé a premočené tričko od potu. Utrel som si pot čo mi stekal po čele a na chvíľu som si sadol. Bol som tak unavený že som skoro nedokázal stáť na nohách. Na chvíľu som si sadol a oprel som si hlavu o blízku stenu. Zhlboka som sa nadýchol a pozrel som sa na nebo. Bolo priezračne modré a na ňou vyselo krásne žlté slnko skrývajúce sa za kopcami. "Poď si sadnúť ku mne." Povedal som dievčaťu. "Akoto že som ťa tu v dedine ešte nevidel? Si tu nová ?" Usmial som sa a pozrel som sa jej priamo do tých veškých modrých očí.
Návrat hore Goto down
Riko
Riko
Riko
Riko


Počet príspevkov : 91
Join date : 26.01.2013
Age : 30
Bydlisko : Masiaff

Tréningové cvičisko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningové cvičisko   Tréningové cvičisko Icon_minitimePo marec 25, 2013 6:38 am

Saya Uchiha

Když se mi ten kluk představil připadala jsem si jako kdyby ze mě spadla velká tíha.Nikdy jsem nebyla moc dobrý řečník a když jsem se měla s někým seznámit většinou to klončilo katastrofou.Ale byla jsem v naprosto cizí vesnici a bylo na čase abych i někoho poznala.Abych tu měla někoho s kým bych si mohla popovídat.S kým se zasmát nebo měla s kým řešit problémy. ,,Zentaro,to je pěkné jméno." pousmála jsem se a natáhla k němu slušně ruku jako správně vychovaný člověk. ,,Jsem Saya" představila jsem se mu na oplátku.Snad i trochu záměrně jsem vypustila to příjmení.Za tenhle den jsem měla dost těch udivených pohledů kdykoliv jsem zmínila z jaké rodiny jsem. Nechtěla jsem aby se tam na mě díval i on. Připadal mi dost sympatický a milý.Kkdyž se zeptal jestli jsem si přišla zatrénovat koukla jsem se kolem sebe. Svojí katanu jsem měla tam jako obvykle a to na zádech.Nikde jsem na sobě neměla klanový znak za což jsem byla i vděčná. ,,No snad trochu" odpověděla jsem tišeji.Když mi nabídl abych se posadila s malým úsměvem jsem přijala. Možnjá že seznamování nebude tak těžké jak jsem si myslela.Projelo mi hlavou trochu potěšeně. ,,Etooo....já, jsem tu asi tak den.Tedy,ve vesnici. Takže asi proto jsi mě ještě neviděl." odpověděla jsem popravdě.V tom jsem si opět vzpoměla na to co se stalo u nás a proč tu vlastně jsem. Na to jsem si musela trochu tišeji povzdychnout a zahleděla jsem se na nebe. ,,Ale ty budeš místní že ano?"
Návrat hore Goto down
DarkLezdgar
Admin
Admin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 144
Join date : 24.01.2013
Age : 27
Bydlisko : Slovakia, Bratislava

Tréningové cvičisko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningové cvičisko   Tréningové cvičisko Icon_minitimePo marec 25, 2013 7:17 am

Zentaro Ayame

Bola neskutočne milá a mne sa páčila stále viac a viac. Keď mi podala ruku, len som sa uklonil a dal som jej na ňu pusu ako správny gentleman. Všetko mi pripadalo ako v tom najlepšom sne. Sedel som s prekrásnym dievčaťom a ona sa somnou dokonca aj rozprávala. Všetko bolo super, počasie a aj celkovo tento deň. "Ano...ja som miestny. Narodil som sa tu a aj tu zomriem. Pre dobro a blaho Kumogakure no Sato by som položil svoj život. Aha, takže ty si tu nová. Prečo si vlastne prišla ? Kde si pred tým žila ?" Môj pohľa spozornel a môj pohľad padol najprv na jej katanu a potom späť do jej očí. Ona je tak krásna. Čo to hovorím, som ninja a jediná láska v mojom živote je naša dedina. Ale...keď ona je vážne krásna. Prebiehalo mi neustále mysľou. "Mám taký nápad. Čo keby sme si išli spoločne zatrénovať ?" Usmial som sa a následne nato som sa postavil. Naťiahol som ruku priamo ku nej aby som jej pomohol sa postaviť. "Poď, bude to super alebo ťa aspoň prevediem po dedine. Poukazujem ti kde čo je a tak isto ťa aj zoberiem na najlpšie jedlo na svete. Takú dobrotu si ešte nejedla." Usmial sa roztomilo vyplazil jazyk.
Návrat hore Goto down
Riko
Riko
Riko
Riko


Počet príspevkov : 91
Join date : 26.01.2013
Age : 30
Bydlisko : Masiaff

Tréningové cvičisko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningové cvičisko   Tréningové cvičisko Icon_minitimePo marec 25, 2013 7:32 am

Saya Uchiha

Byl opravu milý až to bylo dokonce roztomilé. Dlouho se mi nestalo abych narazila na někoho kdo by byl natolik pozorný a slušný.U nás v rodině jsme byli zvyklý každé chování nebo spíše předstírání prokouknout ale cítila jsem že chování tohoto kluka je upřímné.Rozhodně bych si nemyslela že má nějaké postraní úmysly. ,,To jsou dobrá slova.Tahle vesnice mi nabídla domov.To že ji pomohu ochraňovat je jen maličkost za to co vesnice udělala pro mě" povzdychla jsem si ale hned na to jsem se usmála. ,,Místo na kterém jsem žila je odtud vzdálené několik dní cesty" pokrčila jsem rameny jako kdyby o nic nešlo.Ale stačilo si jen vzpomenout na tu cestu a měla jsem pocit že mi upadnou nohy.Znovu jsem ucítila tu únavu kteou jsem cítila včera.A rozhodně to nebylo příjemné.,,Společný trénink? To zní dobře.I když...nevím na jaký styl boje se specializuješ.Nerada bych ti překážela.I když tebe bych typla na taijutsu" usoudila jsem a pořádně si jej prohlédla jako nějaký tajemný exponát. Hned po prohlídce jsem odvrátila pohled a stoupla si. Mluvil i o jídle a já se tiše zasmála.,,Jedl jsi někdy rámen který dělají v Konoze? Pokud ne, nejedl jsi to nejlepší jídlo na světě" zasmála jsem se a vypláznutý jazyk jsem mu oplatila.Měla jsem tu čest jíst rámen v téhle vesnici.Byl více než dobrý ale ten co jsem jedávala já byl přeci jen o něco lepší.
Návrat hore Goto down
Strašidlo
Graphic Manager
Strašidlo


Počet príspevkov : 33
Join date : 25.01.2013

Tréningové cvičisko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningové cvičisko   Tréningové cvičisko Icon_minitimePo marec 25, 2013 8:09 am

Benji

Sledujem, ako na cvičisko prišlo to dievča, ktoré nedávno prišlo z Konohy. Saya Uchiha. Premeriam si ju. Vidím, že sa už so Zentarom začali rozprávať. Sledujem ich a aj keď ich rozhovor veľmi nepočúvam, zachytím, že mladá Uchiha zamlčala svoje priezvisko, a mám dojem že zámerne. Tak len podídem k nim a poviem. Tak, som rád, že už si tu Saya. Vidím, že ste sa zoznámili. Neušlo mi, že Sayu nepriviedol nikto, takže je zrejme šťastná náhoda, že je tu. Dobre, že si prišla, Saya. Mali ste sa tu stretnúť so Zentarom a keď budete chcieť, môžete si ísť pomisiu. Zámerne poviem "keď budete chcieť", aby bolo jasné, že po ňu nemusia ísť hneď. PO chvíli odídem preč.
Návrat hore Goto down
DarkLezdgar
Admin
Admin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 144
Join date : 24.01.2013
Age : 27
Bydlisko : Slovakia, Bratislava

Tréningové cvičisko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningové cvičisko   Tréningové cvičisko Icon_minitimePo marec 25, 2013 8:20 am

Zentaro Ayame

Keď sa ku nám prihovoril Benji, bol som prekvapený že povedal takú dlhú vetu. Doteraz som ho nepočul tak veľa rozprávať. Vždy len prikyvoval alebo len povedal pár slov. Zasmial som sa. Ísť si pre misiu? No ja neviem, skôr by som si najprv zabojoval, najedol sa a na misiu by som išiel až zajtra. Ale šak uvidííme ako sa rozhodne Saya." Mne je úplne jedno ako chceš ty Saya. Aj keď, ja by som si skôr teraz spoločne zabojoval, v rámci tréningu, potom sa išiel najesť a na misiu by som išiel až zajtra. Ale ako povieš ty. Dnes sa ti budem venovať ako len dlho chceš..." Milo som sa usmial. Znovu som jej podal ruku, pretože si to nejak nevšimla, a dúfal som že by sme dnes mohli byť tu. Obzeral som sa okolo seba a pripravoval so sa na súboj. "Takže začneme ? Alebo chceš ísť na misiu? Ber toto ako priateľský tréning."
Návrat hore Goto down
Riko
Riko
Riko
Riko


Počet príspevkov : 91
Join date : 26.01.2013
Age : 30
Bydlisko : Masiaff

Tréningové cvičisko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningové cvičisko   Tréningové cvičisko Icon_minitimePo marec 25, 2013 8:31 am

Saya Uchiha

Když se ten muž přiblížil a promluvil.Byla jsem docela ráda že neřekl moje příjmení.Chystala jsem se že to tomhuhle klukovi jednou řeknu.Nebo že to jednou pozná sám ale nechtěla jsem to udávat na pravou míru dokud to nebude nutné.Nechtěla jsem vidět ten podivivný pohled znovu a znovu. ,,No,mylsím že bychom si měli zatrénovat než půjdeme na misi.Měli...bychom se sehrát" dodala jsem mile a protáhla si svoje ruce. Pokud je zaměřen pouze na Taijutu tak se to dozví docela brzy.Jak dlouho bych byla schopná uhýbat bez sharinganu? Napadlo mě v mysli ale nechtěla jsem to nějak řešit.Nemohla jsem se prozradit okamžitě.Navíc jsem ani nevěděla jak je na tom on a třeba jsem stresovala naprosto zbytečně.,,A pak se můžeme jít najíst." dodala jsem a popošla jsem trochu dál.Snad jen proto abych měla jasný rozhled na celou situaci.Nebo abych měla náskok před jeho taijutsu útoky,pokud mě nechtěl překvapit nějakou technikou kterým se vyhýbalo hůře.
Návrat hore Goto down
DarkLezdgar
Admin
Admin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 144
Join date : 24.01.2013
Age : 27
Bydlisko : Slovakia, Bratislava

Tréningové cvičisko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningové cvičisko   Tréningové cvičisko Icon_minitimePo marec 25, 2013 8:50 am

Zentaro Ayame

Trošku som odstúpil a pripravil som sa na súboj. "Teraz si ma potešila, pokial máme byť zohraný tým, mala by si sa naučiť stíhať moje pohyby." Usmial som sa, rozbehol som sa a odrazu som sa objavil za Sayou a mal som položenú ruku na jej ramene. "Nemusíš sa báť, toto ešte nič nebolo. Len si skúšam tvoje reakcie." Zasmial som sa a vrátil som sa späť na svoje miesto. "Tak ja si myslím že by si aj mohla začať. Si dievča a máš prednosť." Postavil som sa do bojovej pozície a čakal som na útok. Vietor zavial a začal nadnášať lísty z neďalekých stromov ktoré sem pred tým zavial. Všade bolo ticho, pripravoval sa súboj dvoch priateľov. Výsledok bol neznámy, nikto nevedel kto vyhrá. Ale je samozrejmosť že je to len priateľský zápas. Nikto nikomu naozaj neublíži. Ona je tak krásna, aspoň budem mať príležitosť sa predviesť. Usmial som sa.
Návrat hore Goto down
Riko
Riko
Riko
Riko


Počet príspevkov : 91
Join date : 26.01.2013
Age : 30
Bydlisko : Masiaff

Tréningové cvičisko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningové cvičisko   Tréningové cvičisko Icon_minitimePo marec 25, 2013 9:04 am

Saya Uchiha

Všimla jsem si co udělal.Zaregistrovala jsem že se chystá pohnout ještě chvíli před tím než se objevil za mnou.Trénovali mě v klanu důkldně a pokud šlo o boj pamatovala jsem si že není dobré ukazovat soupeři karty ihned na začátku boje.I když tenhle boj byl jen mezi přáteli.Trochu jsem se divila že jsem jej začala brát jako přítele a to jsme se znali jen několik málo minut.Jakmile se objevil zase přede mnou na tváři se mi objevil malý úsměv. Jednou rukou jsem sáhla na svojí katanu a tu druhou jsem si dala za záda.Díky tomu že jsem měla plášť s dlouhými rukávy nemohl vidět že si vytahuji shuriken omotaný na ocelovém lanku.Ani kdyby se objevil znovu za mnou tak díky rukávu to bylo nemožné. ,,Tak fajn.Gentlemane" usmála jsem se a vyskočila do vzduchu.Katanou jsem naznačila že se chystám jej seknout do pravého ramene .Mohl uhnout ale trochu jsem to očekávala.I když bych mu nejspíše neublížila ráda jsem se učila z reakcí ostatních lidí.Studuj nepřítele,soupeře i přítele.Uč se z jeho pohybů a pamatuj si je do chvíle než bude potřeba si vzpomenout.Někdy je mozek důležitější než jakékoliv jutsu na světě. Tyto slova jsem si pamatovala moc dobře.Slova mého bratrance kterého jsem tolik uznávala a kterého nejspíše už nikdy neuvidím. Nezklamu tě Hanuro.Ani v téhle vesnici.Ani nikde jinde!
Návrat hore Goto down
DarkLezdgar
Admin
Admin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 144
Join date : 24.01.2013
Age : 27
Bydlisko : Slovakia, Bratislava

Tréningové cvičisko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningové cvičisko   Tréningové cvičisko Icon_minitimePo marec 25, 2013 9:17 am

Zentaro Ayame

Bol som rád že ju to neprekvapilo, tento súboj sa tým posunul o úroveň vyššie. Keď vyskočila do vzduchu a ruku naťiahla pre svoju katanu len som sa usmial. Útok bol mierený na moje do pravého ramena. Keď už bola skoro pri mne, len som ladne uhol a zasadil som jej slabší úder do ruky. Nebolo to nič vážne len také buchnutie. O sekundu neskôr som to isté spravil aj do hlavy. Potom som odskočil preč. "Už by som ťa zasiahol dva krát." Zasmial som sa. Teraz som na rade ja. Rozbehol som sa a obrovskou rýchlosťou som behal zo strany na stranu, nebola to moja plná rýchlosť. No aj tak sa to ťažko sledovalo. Raz som počul o dvoch klanoch ktoré žijú v Konohagakure no Sato. Uchiha a Hyuga. Jediné dva klany s tak silnými očnými technikami ktoré by dokázali sledovať moje pohyby. Odrazu som zmenil svoj smer a rozbehol som sa na druhú stranu. Nehal som okolo nej tak rýchlo, že nebolo vidieť nič iné, iba prach ktorý sa navôkol mňa výril ako splašený. A odrazu som sa obajvil za Sayou a sedel som na zemi. Prach zmizol a ja som tam už nebol. Nemohla si všimnúť že som bol za ňou, bežal som dosť rýchlo. Zasmial som sa, postavil som sa a odkráčal som kúsok ďalej.
Návrat hore Goto down
Riko
Riko
Riko
Riko


Počet príspevkov : 91
Join date : 26.01.2013
Age : 30
Bydlisko : Masiaff

Tréningové cvičisko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningové cvičisko   Tréningové cvičisko Icon_minitimePo marec 25, 2013 9:29 am

Saya Uchiha

Když jsem viděla jak zrychloval jen jsem se pro sebe pousmála.Byla jsem si vědomá toho že čím rychlejší je tím rychleji vnímá i svoje okolý.A v té jeho rychlosti se rychle přehlédnou dvě rudé očka která se mi na tváři objevila.Hlavu jsem měla trochu sklopenou takže můj pohled byj ještě trochu zastíněn.Rozhodně jsem věděla že by v té rychlosti nemohl vidět sharingan a něco si z toho odvodit.Když jsem slyšela jak běží zase ode mě hodila jsem po něm onen shuruken s lankem .Ten letěl na nohy a díky tomu že jsem měla stále sharingan v očích se moješance na úspěšné strefení zvětšili na nejvyšší možnou míru..Ještě něž se mu nohy zamotali dolanka jsem k němu přiskočila a špičku katany přiložila ke krku.Sharingan už dávno zmizel takže opět nemohl nic vidět.,,TO nebylo špatné.Musím uznat že jsi skutečně rychlý" usmála jsem se a podala mu ruku načež jsem rozřízla lanko aby mohl vstát na nohy a normálně chodit. Na tváři jsem měla docela potěšený úsměv.
,,Nejspíš jedeš jen v Taijutsu,mohlo mi to dojít.S tvojí postavou." hlesla jsem jako kdybych si ujišťovala myšlenky. ,,Boužel si tím pro mnohé shinobi dost nebezpečný" dodala jsem a prohrábla si svoje vlasy havraní barvy.
Návrat hore Goto down
DarkLezdgar
Admin
Admin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 144
Join date : 24.01.2013
Age : 27
Bydlisko : Slovakia, Bratislava

Tréningové cvičisko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningové cvičisko   Tréningové cvičisko Icon_minitimeUt marec 26, 2013 5:01 am

Zentaro Ayame

Bol to len malinký moment, no mal som pocit že Sayine oči žiarili na červeno. No nebol som si úplne istý. Musel som si to preveriť. "Heh, si vážne šikovná." Zasmial som sa. "Takže ako vidím, tvoje oči sú bleskurychlé. To som vážne nečakal. Prekvapila si ma. Si jedna z mála ktorá dokáže sledovať moje pohyby." Usmial som sa. Keď mi odvazala lanka z nôh, postavil som sa oprášil som si oblečenie. " Čím viac som pre ostatných nebezpečný, tým lepšie. Tvrdo drem už od malička, nič iné neviem. Taijutsu sa stalo mojou prioritou." Sklonil som hlavu. "Tvrdo drem každý jeden deň aby som sa aspoň trošku posunul v schopnosťiach a doťiahol svoje Taijutsu k dokonalosti." Smutne som sa usmial. "Ale, to je môj osud. Chcem dokázať že aj ja môžem byť skvelý shinobi a že aj ja mám právo dýchať tak ako každý iný shinobi." Pozrel som sa Sayi do očí a usmial som sa. "Ale to by aj stačilo o mne a mojom živote. Dnes si vyhrala ale nabudúce to bude iné." Zasmial som sa.
Návrat hore Goto down
Riko
Riko
Riko
Riko


Počet príspevkov : 91
Join date : 26.01.2013
Age : 30
Bydlisko : Masiaff

Tréningové cvičisko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningové cvičisko   Tréningové cvičisko Icon_minitimeUt marec 26, 2013 9:10 am

Saya Uchiha

Trochu jsem se pousmála a poplácala jej po rameni.Skutečně k sobě byl přísný.Nedovedla jsem si to představit jaké to muselo být používat jen Tsijutsu.MOžná to bylo něco jako obtíž pro všechny ale já v tom viděla něco úžasného a nádherného.Rozhodně jsem jej obdivovala. Já pocházela z rodiny kde byla nutnost se umět pohybovat ve všech třech druzích boje.A kdo ví kam se v budoucnu bude upírat moje cesta.Přeci jen kde by se vzal v této vesnici někdo kdo by mě dovedl naučit nějaké genjutsu. Tahle část zůstala jen na mě.Klan Uchiha si své tajemství dost střežil takže mi bylo jasné že pravděpodobnost že v jiných vesnicích budou mít svitky s těmito technikami je dosti malá. ,,Věřím že jednou budeš nejlepší.Už teď jsi více než dobrý.Musím se přiznat...je to fascinující...potkat někoho....jako ty.Někoho kdo se orientuje jen na jediný styl boje. Jen na boj tělem. Nejspíše jsem ještě někoho takového nepotkala." přiznala jsem se a na chvíli se koukla někam jinam.Nebyla jsem moc dobrá v tom někomu skládat komplimenty.,,Tak to ne" zakroutila jsem hlavou když mluvil o tom že jsem vyhrála.Přeci jen jsem v tom viděla malý podvod. ,,Dejme to jako remízu.Kdyby jsi chtěl jistě by jsi mi dovedl ublížit" pousmála jsem se a jen pokrčila rameny.Ale mohlo mu být jasné že s jinou verzí se nespokojím.Katanu jsem schovala do svého pouzdra a zadívala se na oblohu. Já vím,není to fér takhle to tajit ale snad je to tak i lepší.Projelo mi hlavou.
Návrat hore Goto down
DarkLezdgar
Admin
Admin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 144
Join date : 24.01.2013
Age : 27
Bydlisko : Slovakia, Bratislava

Tréningové cvičisko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningové cvičisko   Tréningové cvičisko Icon_minitimeUt marec 26, 2013 11:37 pm

Zentaro Ayame

Pri jej slovách som sa začal červenať. Bol som neskutočne rád že ma konečne niekto aj pochválil. "Ďakujem, si milá." Usmial som sa od ucha k uchu a chytil som sa za hlavu. "Ja si myslím, že by sme si mohli navzájom pomocť v zdokonalovaní." Pozrel som sa jej priamo do očí, chytil som ju za ruku a zobral som ju zo sebou ku trom dreveným figurýnam ktorá tam stále a čakali len na nás. Keď sme stáli pre nimi, len som sa otočil na Sayu a usmial som sa. "Ukáž mi čo dokážeš." Zasmial som sa.
Návrat hore Goto down
Riko
Riko
Riko
Riko


Počet príspevkov : 91
Join date : 26.01.2013
Age : 30
Bydlisko : Masiaff

Tréningové cvičisko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningové cvičisko   Tréningové cvičisko Icon_minitimeSt marec 27, 2013 1:11 am

Saya Uchiha

Celou dobu jsem se tak nějak usmívala.Bylo mi s tímhle klukem moc dobře.Neměla jsem proti nemu žádné výhrady.Jen jsem měla trochu špatné svědomí že jsem mu neřekla o sobě celou pravdu.Ale zase na druhou stranu jsem myslela že tohle dozajista pochopí.Nebo že mi alespoň nepřestane věřit. ,,Nejsem tak dobrá jako ty" pokrčila jsem rameny když mě dovedl před figurýny.Pamatovala jsem si jaké taijutsu cvičení mě učil Hanuro.Bylo to pár chmatů dlaněmi.Jen něco málo na obranu před nepřáteli což se mohlo hodit.Pár krát jsem do figurýny udeřila až se celá zatřásla.Nezpůsobila jsem jí nijak velké pošškození.Přeci jen moje ruce na tom nebyly tak moc dobře a drtili vše kolem sebe.
,,Mám se ještě co učit"
Návrat hore Goto down
DarkLezdgar
Admin
Admin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 144
Join date : 24.01.2013
Age : 27
Bydlisko : Slovakia, Bratislava

Tréningové cvičisko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningové cvičisko   Tréningové cvičisko Icon_minitimeSt marec 27, 2013 2:02 am

Zentaro Ayame

Keď začala búchať do figurín, len som sa usmieval. Dokonca aj pri tréningu dokázala byť prekrásna. Bol som ako v raji keď som bol s ňou. Všetko sa mi zdalo ako sen, a ja som už len čakal kedy sa prebudím. No pravda bola iná, je to skutočnosť. Všetko je tu reálne a ja nespím. "Máš pravdu, niesi taká dobrá ako ja. Ja mám taký pocit že skôr lepšia." Milo som sa usmial. To sa mi podarilo, ja som ale dobrý. V mysli mi behali neustále samé hlúposti. Vietor začal fúkať trošku silnejšie, no aj tak ostávalo teplo. Slnko hrialo a osvetľovalo krajinu navôkol nás. "Teraz keby som mohol, tak niečo ukážem ja. Súhlasíš?" Usmial som sa a otočil som sa smerom na ďalšiu figurínu. Začal som s trošku slabšími kombináciami. Postnupne som zrychľoval a pridával silu. Drevená figurína sa otriasala od základov. Blížil som moja posledná kombinácia. Kopol som zo spodu do figuríny a ona vyletela do vzduchu. Čupol som si, a odrazu som sa obrovskou rýchlosťou ako tieň objavil pod ňom. Kopol som do nej z prava čo zapríčinilo že sa začala ozáčať ako zbesnená. Keď už sme boli skoro na zemi, urobil som salto vo vzuchu a ukončil som to posledným kopom, čo figurínu zarazilo do zeme. Keď som dopadol na zem a prach ktorý spôsobil náraz figuríny na zem zmizol, v zemi bola rozpadnutá figurína na niekoľko častí. "Tak, to by myslím že aj stačilo. Teraz si opäť na rade ty." Zasmial som sa.
Návrat hore Goto down
Riko
Riko
Riko
Riko


Počet príspevkov : 91
Join date : 26.01.2013
Age : 30
Bydlisko : Masiaff

Tréningové cvičisko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningové cvičisko   Tréningové cvičisko Icon_minitimeSt marec 27, 2013 2:16 am

Saya Uchiha

To se snad začal předvádět ne? Ptala jsem se v duhu sama sebe když jsem viděla jak figurýnu poslal do vzduchu a hrál si s ní jako s nějakou hloupou panenkou. Respekt který jsem vůči tomuto klukovi měla neustá zůstával a čím dál více sílil.I pro mě by byl až moc silným protivníkem což mi trochu dělal vrásky na čele.Tímhle jeho výstupem jsem si uvědomovala jak moc slabá jsem.Možná že jsem měla ještě svoje tajemství ale rozhodně jsem neměla takovou sílu jakou tu převáděl on.Když skopnul figurýnu k zemi a rozvířil se prrach udělala jsem krok dozadu ale o cosi jsem zakopla takže jsem se svalila na zadek. Ksoooo! Hučela jsem podvědomě a chytila se za záda která mě trochu zabolela od toho nárazu.Hned na to jsem se podrbala ve vlasech.Připadala jsem si trochu trapně. Trapně vůči němu.Znovu jsem si stoupla a nachystala svoje ruce.I když jsem nebyla tak rychlá jako on stále jsem byla schopná používat svoje techniky.Techniky kterých si klan Uchiha dost cenil.I když já uměla takové které by zvládl kde kdo. ,,Katon: Housenka no Jutsu" po tomto jutsu byl z jedné fgurýny jen popel protože šlo o figurýnu ze dřeva.A technika ohně na ní byla trochu moc.I tak jsem s tím nebyla moc spokojená.Přeci jen on byl lepší než já. ,,Nejsem tak dobrá jako ty.Kdyby jsi chtěl zmlátil by jsi mě během chvilky." povzdychla jsem si.
Návrat hore Goto down
DarkLezdgar
Admin
Admin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 144
Join date : 24.01.2013
Age : 27
Bydlisko : Slovakia, Bratislava

Tréningové cvičisko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningové cvičisko   Tréningové cvičisko Icon_minitimeSt marec 27, 2013 2:30 am

Zentaro Ayame

Keď spadla na zadok, okamžite som ku nej pribehol aby som jej pomohol no skôr ako som stihol zareagovať, už stála opäť na svojich krásnych nohách. "Si v poriadku?" Opýtal som sa vyľakane. Keď začala útočiť, moja tušenie o jej pôvode sa len pritvrdzovalo. Tie červené oči čo som na moment uvidel, dokázala sledovať moje pohyby, ten postol, štýl akým bojuje, presnosť hodu shurikenom a k tomu ešte je uživateľkou Katonu....nieje pochyb...ona je Uchiha... Zamyslel som sa. Chvíľku som bol mysľou niekde úplne inde, no môj pohľad bol neustále namierený na Sayu. Keď už som bol opäť vo svojej koži a uvedomil som si že sa na ňu neustále pozerám, začal som sa červenať. Rýchlo som otočil svôj pohľad. "No, takže mohli by....aha tak nič, zničili sme všetky figuríny." Zasmial som sa. Otočil som sa a na chvíľu som nahodil vážny pohľad. "Saya...môžem sa ťa niečo opýtať? Odkiaľ presne pochádzaš ? Tvôj štýl boja a všetko okolo toho je unikátny, a pravdu povediac...dosť mi pripomína štýl jedného klanu s Konohagakure no Sato." Spozornel som a očakával som jej odpoveď.
Návrat hore Goto down
Riko
Riko
Riko
Riko


Počet príspevkov : 91
Join date : 26.01.2013
Age : 30
Bydlisko : Masiaff

Tréningové cvičisko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningové cvičisko   Tréningové cvičisko Icon_minitimeSt marec 27, 2013 3:23 am

Saya Uchiha

Když se na mě tak dívně koukal tušila jsem že je něco špatně.Cítila jsem se trochu nepříjemně.Pak nahodil onu otázku a já si jen povzdychla a poškrábala se ve vlasech. ,,Jak jsem řekla.Pocházím z Konohy" povzdychla jsem si. ,,Nejspíše to nemá cenu tajit" dodala jsem a posadila se na zem.Chvíli jsem mlčela.Nebyla jsem dbrá lhářka takže to by na mě okamžitě poznal.
,,Omlouvám se že jsem to neřekla hned.Ale měla jsem své důvody" povzdychla jsem si znvu a pak se na něj zadívala.Bylo těžké o tom mluvit když jsem věděla že člany klanu už nikdy neuvidím.A kdo ví co se s nimi ve vesnici stane.
,,Celým jménem jsem Saya Uchiha.Členkla klanu Uchiha vlastnící doujutsu" dodala jsem a pak sklopila hlavu.Cítila jsem se potupně.Teď na mě mohl být klidně naštvaný za to že jsem to neřekla.
Návrat hore Goto down
DarkLezdgar
Admin
Admin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 144
Join date : 24.01.2013
Age : 27
Bydlisko : Slovakia, Bratislava

Tréningové cvičisko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningové cvičisko   Tréningové cvičisko Icon_minitimeSt marec 27, 2013 11:14 pm

Zentaro Ayame

Keď sa priznala s tým že je Uchiha, uľavilo sa mi. Sadol som si oproti nej a chytil som ju za ruky. "Nemám byť prečo nahnevaný, práveže som podcený že niekto s tak vzácneho klanu ako Uchiha sa somnou rozpráva a dokonca somnou aj trénuje." Usmial som sa a pohladkal som ju na tváry. "Zato kto si sa nemusíš hanbiť, nech každý vie že si Uchiha...kráčaj po ulici so vstýčenou hlavou a pevný postojom. Ukáž im že sa ničoho nebojíš, máš byť načo hrdá." Pustil som jej ruku a oprel som sa u tie svoje...dá sa povedať že som ležal no pritom som sa opieral o ruky. "V Kumo je to úplne iné ako v iných dedinách. Sú tu priateľský aj milý ľudia, nemajú ťa začo odcudzovať. Neboj, pokial som s tebou ja, nič sa ti nestane a nikto ti neublíži do je môj šľub." Usmial som sa a následna nato som sa postavil. Oprášil som si oblečenie a podal som Sayi ruku aby sa postavila spoločne somnou. "Myslím, že dnes aj bolo dosť toho trénovania, poďme sa najesť." Usmial som sa.
Návrat hore Goto down
Riko
Riko
Riko
Riko


Počet príspevkov : 91
Join date : 26.01.2013
Age : 30
Bydlisko : Masiaff

Tréningové cvičisko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningové cvičisko   Tréningové cvičisko Icon_minitimeŠt marec 28, 2013 3:33 am

Saya Uchiha

Jeho odpověď mě docela zaskočila.Čekala jsem že bude naštvaný.Že bude vyvádět ale ono nic. Tvářil se naprosto klidně a dokonce až poctěně. Začala jsem si připadat skutečně hloupě. ,,O to nejde.Nestydím se za to kdo jsem.Jsem hrdá na to kým jsem.Jen mi vadí ty pohledy když to zmíním.Každý očekává něco extra.Něco mimořádného.Ale nejsem o nic lepší než kdokoliv jiný na světě.Dokonce nejsem ani nejlepším shonobim." povzdychla jsem si a koukla se znovu na oblohu nad sebou.Nebyl tam ani jeden mráček. ,,Mohu tě požádat aby to zůstalo mezi námi? Alespoň ještě nějakou chvíli?" optala jsem se a pak pomalu vstala.Začal mluvit o jídle a já hrdě přikývla. ,,Jídlo není špatný nápad.Můžeš mi alespoň vyprávět jaké to je být géniem v taijutsu" pousmála jsem se a trochu si protáhla svoje ruce.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Tréningové cvičisko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningové cvičisko   Tréningové cvičisko Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Tréningové cvičisko
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto : Katsudō :: Hra :: Kumogakure no Sato :: Kumogakure no Sato-
Prejdi na: