CZ/SK Fórum
 
DomovRegistráciaPrihlásenie

Share | 
 

 Jinchuuriki

Goto down 
AutorSpráva
Strašidlo
Graphic Manager
avatar

Počet príspevkov : 33
Join date : 25.01.2013

OdoslaťPredmet: Jinchuuriki   Ne január 27, 2013 2:39 am


Trojchvostý démon Sanbi(三尾), vlastným menom Isobu (磯撫). (Isobu: 磯撫 - meno upravené z Isogunade = mýtický morský démon podobný žralokovi). Chytený bol vo vlastnej podobe.

Osobnosť..
Isobu hovorí skôr v nesmelom duchu. Na predstavenie svojej osoby používa výraz "boku" (ボク), čo obvykle používajú malí chlapci.
Vzhľad..
Sanbi je morská príšera korytnačkovitého tvaru.

..:Japonská Mytológia:..
LEGENDA 3-CHVOSTÉHO DÉMONA
Isonade je žralokovi podobný démon s ostrým rohom na čele. Žije v hlbokých vodách na západe Japonska. Každých pár mesiacov Isonade pláva na povrch mora nadýchať sa čerstvého vzduchu. Keď sa tak ale stane, nastanú búrky, rozbesní sa more a lode mu padnú za obeť. Isonademu je podriadená ryba menom Samehada. Samehada sa pripojí k Isonadeho žalúdku a absorbuje jedlo na vytvorenie obrovského množstva chakry, ktoré pošle späť do Isonadovho tela. Samehadová sila dovoluje Isonademu 5-krát zväčšiť množstvo chakry než pôvodne mal. Takže keď bojuje má neobmedzenú zásobu chakry vďaka Samehadovi.

SITUÁCIA V PRASTAREJ VOJNE 9 BOHOV
4 súboje:
2 výhry – Kaku, Shukaku
1 prehra – Nekomata
1 útek – Yamata no Orochi

OSUD
Rybár a odvážny bojovník z Yokohamy, menom Takuma Muramasa, sa obetoval v záujme v dvoch osád v odvážnom čine. Priblížiť sa k Isonademu a zapečatiť jeho sluhu Samehadu pomocou Nádoby žraločej ryby do Vodnej Svätyne. Isonade potom nebol schopný čerpať obrovskú masu chakry, stratil silu a bol tiež zapečatený do Vodnej Svätyne.

JAPONSKÁ MYTOLÓGIA
Veľký žralok s troma chvostami a troma plutvami. Má tmavo modrú farbu tela.

PORADIE V SILE: šiesty
PORADIE V CHAKRE: siedmy
SYMBOLICKÝ ELEMENT: voda ( boh Vody)
PÔVOD: Morský priestor Yawagawy.Šesťchvostý démon Rokubi(六尾), vlastným menom Saiken (犀犬). (Saiken: 犀 (nosorožec) 犬 (pes))

Osobnosť..
Sám seba oslovuje "Ore" a hovorí zvláštnym prízvukom.

Vzhľad..
Rokubi vyzerá ako veľký slimák.

..:Japonská Mytológia:..
LEGENDA 6-CHVOSTÉHO DÉMONA
Raijuu, naberajúci podobu lasičky, má štyri nohy a ostré pazúry. Keď plače, znie to ako hromy. Pôvodne bol Bohom hromu, ale kvôli sile Yamata no Orochiho, sa zmenil na zvíře. Raijuu môže vypustiť obrovské množstvo elektriny na pomoc v boji.

SITUÁCIA V PRASTAREJ VOJNE 9 BOHOV
5 súbojov:
2 výhry – Shukaku, Sokou
3 prehry – Houkou, Yamata no Orochi, Kyuubi

OSUD
Ninja menom Sarutobi podľa legendy efektívne znicil Raijuuho pomocou techniky Kinjutsu:Raikiri. Raijuu schytal útok svojej podstaty a mal niekoľko zranení. Potom bol zapečatený Sarutobim pomocou Skrytého hromového väzenia do Hromovej Svätyne.

JAPONSKÁ MYTOLOGIA
Druh lasičky so zlato žltou srsťou. Srsť na celom tele rastie zvislo. 6 chvostov vyzerá ako blesky.

SCHOPNOSTI
Oheň spôsobený bleskom, bleskový hrom, bleskový blesk, bleskové elementárne magické umenie

PORADIE V SILE: piaty
PORADIE V CHAKRE: štvrtý
SYMBOLICKÝ ELEMENT: Blesk (boh Hromu)
PÔVOD: Podzemie Hromovej Svätyne v meste KyotoOsemchvostýý Démom Hachibi (八尾), vlastným menom Gyūki (牛鬼, Gyūki). (Gyuuki: 牛 (tur/vôl) 鬼 (démon))

Osobnosť..
Hachibi je veľmi zmätený pretože ho všetci považujú za beštiu a snažia sa ho chytiť a ovládnuť. Samozrejme sa brániť akémukoľvek pokusu o ovládnutie.

Vzhľad..
Hachibi vyzerá ako kombinácia chobotnice a býka.

..:Japonská Mytológia:..

LEGENDA 8-CHVOSTÉHO DÉMONA
Yamata no Orochi je hadí démon (podle Kishimota ovšem býk). Má karmínovo červené oči, osem hláv a osem chvostov, má silu Démonského Sveta, symbol zla. Každá hlava Yamata no Orochiho predstavuje jeden symbol: Duša, Duch, Zlo, Diabol, Monštruóznosť, Zabíjanie, Zásvetie a Smrť. Keď bola jeho sila spočiatku slabá, členovia Kusanagi klanu sa zachovali neopatrne a použili naňho meč Kusanagi. Vďaka ich neopatrnosti im meč Yamata no Orochi vzal, absorboval jeho silu a stal sa neskutočne silným. S novou silou Yamata no Orochi vypustil šialene množstvo temnej energie, prebudil ostatných chvostých démonov a stal sa arogantným. Porazil väčšinu chvostých démonov, ale keď bojoval s Kyuubim, bol porazený. Dôvod bol jednoduchý: Kyuubi má neobmedzené množstvo sily a meč Kusanagi zlomil. Keď sa tak stalo, ukazalo sa, aký silný Kyuubi je, a odvtedy nosí titul "Kráľ chvostých démonov".

SITUÁCIA V PRASTAREJ VOJNE 9 BOHOV
5 súbojov:
4 výhry – Shukaku, Isonade, Raijuu, Kaku
1 prehra – Kyuubi

OSUD
Yamata no Orochiho čakal génius z Yagami klanu, čo bol hlavný nepriateľ Kusanagi klanu. Podľa legendy, ak sa ukáže génius za 1000 rokov, bude schopný prebudiť Yamata no Orochiho schopnosti.

JAPONSKÁ MYTOLOGIA
Super had s ôsmymi hlavami a ôsmymi chvostami na jednom tele. Má hnedé telo. Jednoznačne najväčší chvostý démon. Jeho dĺžka presahuje osem hôr. Pôvodne bol slabší ako Nekomata a Sokou, ale potom dostal silu meča Kusanagi a stal sa druhým najsilnejším chvostým démonom.

SCHOPNOSTI
Sila meča Kusanagi, vyvolávanie zlých duchov.
PORADIE V SILE: druhý
PORADIE V CHAKRE: druhý
SYMBOLICKÝ ELEMENT: diabol
PÔVOD: Staré bojisko v Osake
Návrat hore Goto down
 
Jinchuuriki
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto : Katsudō :: Hra :: Kumogakure no Sato :: Informácie o Kumogakure no Sato-
Prejdi na: