CZ/SK Fórum
 
DomovRegistráciaPrihlásenie

Share | 
 

 Keni Namikaze(Hokage)

Goto down 
AutorSpráva
Kamikaze
Coder and Programmer *HA*
Coder and Programmer *HA*
avatar

Počet príspevkov : 82
Join date : 02.01.2013

OdoslaťPredmet: Keni Namikaze(Hokage)   Ne január 27, 2013 9:43 am


Meno a Priezvisko : Keni Uchiha

Prezývka: Dostal prezývku podľa toho, v čom je najlepší, o je Genjutsu. Z oho vyplíva e má prezývku Boh Genjutsu alebo boh Ilúzií

Vek : 22

Miesto pôvodu : Konoha

Fóbie : No takže kde začať. V detstve bola jeho fóbiou strach zo smrti seba, alebo jeho blížnych, no to prekonal keď zomreli a keď sa stal Hokagem, zbavil sa aj strachu zo smrti, no nahradila ju fóbia zo zničenia dediny alebo zo zabitia ľudí v nej a tým pádom jej úplného zániku a jej zničenie.
Hodnosť :
Kage | S-Rank

Pohlavie :
Muž

Sen :
Jeho snom a zároveň aj cieľom je, ochrániť Konohu a ľudí v nej aj za cenu svojho vlastného života. Jeho ďalším snom, je položiť raz život v boji za ochranu Konohy a ľudí v nej. Keď bol malý, bol jeho snom stať sa Hokágem, no to sa mu už splnilo, takže už má o jeden sen menej. Jeho ďalším snom je, aby nezomrel pred tým, ako vymenuje nového Hokageho, o ktorom by si bol istý že sa o dedinu postará a že ju bude viesť múdro.

Klan :
Uchiha

Kekkei Genkai :
Sharingan
Mangekyou Sharingan
Eternal Mangekyou Sharingan
Rinnengan

Schopnosť Kekkei Genkai :

Sharingan je dedičné Doujutsu klanu Uchiha, ktoré je známe tiež ako "Kopírovacie Oko". Vraví sa, že Sharingan vznikol z Byakuganu, no to sa vyvrátilo po zistení, že Sharingan vznikol oveľa skôr ako Byakugan. Jednou z najznámejších schopností Sharinganu je dokonalé kopírovanie pohybov a techník, ktoré boli zachytené Sharingano. Dokáže kopírovať Ninjutsu, Genjutsu a Taijutsu s vysokou presnosťou, čo mu dovoľuje tieto techniky použivať ako jeho vlastné. Sharingan dovoľuje užívateľovi sledovať nepriateľa a predvídať jeho pohyby, o mu dovoľuje urobiť rovnaký pohyb, alebo zareagovať na tento pohyb v rovnakej dobe ako nepriateľ.Všetko to závisí na úrovni používateľa, no plne vyvinutý Sharingan dokáže vidieť aj pohyby, ktorým sa nieje schopný vyhnúť. Dokáže taktiež prehliadnuť Genjutsu a vidí tok chakry, no nie na takej úrovni ako Bykugan. Má aj iné schopnosti, no tie sa odvíjajú od jednotlivca. Ďalšou schopnosťou Sharinganu je Hypnóza. Dokáže nepriateľovi vsugerovať pohyby a myšlienky. Táto schopnosť a dokonalé predvídanie dokáže napodobovať každý pohyb, dokonca ho urobiť skôr ako nepriateľ.


Mangekyou Sharingan (doslova "Kaleidoskopické kopírovacie oko") je vyššou úrovňou Sharinganu. MS sa vyznačuje iným vzhľadom ako Sharingan a u každého človeka je iný. Na získanie MS je potreba veľká obeť. Každý kto chce získať MS musí zabiť svojho najlepšieho priateľa,ak ho nezíska od niekoho iného kto ho vlastni. Vďaka MS sa dajú použiť najsilnejšie techniky klanu, medzi ktoré patria napríklad Tsukuyomi a Amaterasu, alebo najsilnejšie Genjutsu Kotoamatsuki.

Eternal Mangekyou Sharingan je večný MS. EMS sa dá získať iba získaním MS od niekoho iného.
Štýl boja:

Taijutsu: Veľmi často
Ninjutsu: Stále
Genjutsu: ObčasZbraň, vybavenie :
Meč, ktorý dobre vedie chakru takže je dobrý na NinTaijutsu. ZVN. 5x špecilány kunai, ktorý dokáže dostať nepriateľa do Genjutsu, ak sa na neho pozrie.
Schopnosti :
V Bodoch.

Podstata

Katon
Fuuton
Raiton

Vzhľad
Obrázok

Vlastnosti


Životopis postavy
"Minulosť" vašej postavy (pokiaľ možno sa rozpíšte)

Obrázok
(Dávajte prosím do Spoileru)

Vzťahy
Rodinný príslušnící a priatelia v hre


Techniky
Hiraishin no Jutsu
Jikūkan Kekkai
Rasengan
[url=][/url]
[url=][/url]
[url=][/url]
[url=][/url]


Dorobím to zajtra.

Návrat hore Goto down
http://narutokatsudo.slovakforum.net
 
Keni Namikaze(Hokage)
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto : Katsudō :: Hra :: Konohagakure no Sato :: Informácie o Konohagakure no Sato-
Prejdi na: