CZ/SK Fórum
 
DomovRegistráciaPrihlásenie

Share | 
 

 Shizuka Kimyou (Shinigami)

Goto down 
AutorSpráva
Riko
Riko
Riko
avatar

Počet príspevkov : 91
Join date : 26.01.2013
Age : 25
Bydlisko : Masiaff

OdoslaťPredmet: Shizuka Kimyou (Shinigami)   Ut január 29, 2013 11:20 amZÁKLADNÍ INFORMACE:

Jméno:
Shizuka Kimyou
Přezdívka:
Shinigami
Pohlaví:
Žena
Věk:
14 let
Hodnost:
Gennin
Váha:
50kg
Výška:
160
Místo narození:
Yamigakure no Sato
Místo pobytu:
Yamigakure no Sato

Zajímavost:
- Jinchuriki - Shukaku Bijuu
- Jashinista


Kekkei Genkai:
Jujutsu: Mugen Fushi
Schopnost KG:
Díky temným rituálům proveděných v pravidelných intervalech se uživatel stává nesmrtelnýmPOVAHA:
Shizuka je poměrně klidný člověk a její chování je až flegmatické.Tedy jen do chvíle než jí někdo dovede pořádně naštvat.Její pomavaha je dost proměnlivá až se zdá že její mozek obývá několik lidí.To však není pravda. Shizuka dovede být naprosto chladná a nosit na tváři výraz že jí nezajímá naprosto nic z toh co se děje kolem ní.I kdyby u jejího boku vraždili člověka. Na druhou stranu dovede být zapálená a dovede se přesměrovat jen na jeden cíl.To mnohdy vypadá jako projev silné hyperaktivity který se u ní ovšem projevuje jen velice zřídka. Dále dovede mít tzv. záchvaty zřivosti k čemuž jí také přispívá její minulost a její démon kterého si u sebe nosí. Občas jednoduše nad sebou ztrácí kontrolu a připadá si spíše jako loutka svého podvědomí. Když takovýto stav nastane je z ní naprosto jiný člověk.Je podržážděná, drzá se sklony s sadismu a masochismu. Avšak většina těchto jejich povah se projevuje jen zřídka a tak neustále působí tím naprosto chladným dojmem který prokazuje že tuhle dívku jen tak něco nerozruší nebo nedej neže
nepřekvapí.
Ač se zdá že je naprosto chladná až bez citů ve skutečnosti jen tak maskuje svůj zájem o své okolí. Díky svojí minulosti se ovšem naučila že ne každému člověku může věřit a tak se tohle chování stalo něčím jako její osobní bariérou před takzvanými psychyckými útoky lidí. Tyto útoky narozdíl od technik považuje za to největší zlo které bylo nalezeno. Jde o jednoduché věci jako přátelství,láska a všemožné city které jiné lidiposilňují. Díky tomu co se Shinigami stalo, ona v tom vidí jen jednu velku slabost od které se snaží osvbodit.Proto to chladné chování.Její mozek vak dovede ocenit všechny zajímavosti které se klem ní vyskytnou.I když t na ní snad nikdy nikdo nepozná svým pozorováním se prakticky učí o lidech a jejich chování aby se tak vyhla dalšímu utrpení.

Ve zkratce by se dalo říci že tato dívka je dosti tichá a uzavřená osoba s občasnými změnami v chování.Avšak tyto změny v chování jsou dosti nestabilní a nedají se předvídat tak jako u normálních lidí.Ve
skutečnosti jde o dost citlivou osobu která si jen prošla těžkými životními událostmi a tak se sama chrání aby nedošlo k podobným okolnostem.Jen tak si nikoho k tělu nepustí ale dalo by se spekulovat o tom že kdyby jí někdo dovedl dokázat že mu může na sto procent ve všem věřit snad by dokázala za tohoto člověka nasadit i vlastní život který se často ocitá v různých nesnázích. Avšak tato doměnka je smyšlená jelikož se zatím nenašel nikdo kdo by tuto teorii mohl potvrdit nebo
vyvrátit.

FÓBIE:
Prakticky vzato Shizuka trpí několika Vážnými i méně vážnými fóbiemi najednou.Některé jsou jen přirozenou reakcí na něco neznámého a jiné jsou reakcí na špatné zkušenosti nebo ne příliš příznivé vzpomínky které se i tak z části drží zahaleny v jakési neprostupné mlze.Každý člověk reaguje na svoje fóbie naprosto jinak a odlišně než někdo jiný a tak i u Shizuky se různé fóbie neboli strachy projevují jinými způsoby než by
jeden čekal. Snad by bylo i nejlepší vyjmenovat a popsat některé z hlavních fóbií které mladou Shinigami dorpovázejí téměř každý den jejího života:

1.) Strach Usnout - Shizuka si naprosto uvědomuje že její Démon- Bijuu, je schopen ovládnout její tělo ve chvíli kdy ona sama je mimo.Jeidný tento stav nastává ve chvíli kdy usne. Díky těmto informacím a díky tomu že se už stalo aby Shukaku ovládl její tělo, se doslova bojí usnout. Člověk to na ní pozná jedině při velice pečklivém sledování.Dost často Shizuka jen tak sedí a kouká do neznáma dlouhé hodiny.Nebo si vymýšlí kde jaké činosti aby nemusela do postele kde ví že jakmile zavře oči může dojít ke katastrofe nevídaných roměrů.

2.)Strach ze šílenství- Snad každý kdo by byl jako ona by měl jedno velké a zhoubné přání.Jen se z toho všeho nezcvoknout.Boužel Shinigami si to tak dlouho připomínala až si vytvořila téměř panickou hrůzu z oné představy že se jednoho dne naprosto pomátne a přestane ovládat svojí mysl.Avšak ne jen mysl ale i její tělo které je schránkou pro něco co představuje ve světě nebezpečí. Snad je to také díky tomu že svojí funkci Jinchurikiho bere až přehnaně vážně i když by si to o ní nikdo nepomyslel.

Tohle jsou dvě hlavní fóbie kterými tato dívka trpí.Samo sebou by se jich našlo mnohem více ale ty nejdou natolik závažné jako právě tyto dvě které jsou zde uvedeny. Dal by se mluvit i o tom že trpí fóbii ze slunce.Jedná se spíše o to že je nesvá v místech kde je příliš mnoho světla.Snad proto má raději šero až tmu kde se může spokojeně ukrývat.Její fóbie se projevují pocením se,roztředenýma rukama,tikem v očích atd. Příznaků je spoustta na různé typy jejího strachu.

SEN:
Po čase se dívka přidala na stranu pdivného náboženství které by někteří nazvali jako nějakým kultem nebo dokonce sektou. Jde o to že pomocí ryutálů a obětí v jistém pořadí a podle jistých pravidel se vzdává čest
hlvnímu představiteli a to bohu Jashinovi. Shizuka v tuto mýtickou postavu brzy začala věřit neboť Jashin je často znázorňován jako bůh chaosu a bolesti.A tak se není čemu divit že se dívka vydala zrovna touto cestou. Tím se dostáváme k jejímu velkému snu. Pro někoho je smrt něčím čeho se bojí avšak ne pro tuhle osobu. Smrt by se dala považovat za její přání které si často opakuje je li v nějaké situaci kterou nedovede sama vyřešit. Avšak jejím největším snem je setkat se po smrti se svým bohem Jashinem kterému se rozhodla zasvětit svůj život ale i svojí duši. Pro to aby si svůj sen splnila plní všechny rituály tak jak je to uvedeno a dodržuje přísná pravidla která si snad i vymyslela sama jen kvůli tomu že věří.Věří natolik že jí neudělá problém zabít člověka ve jménu svéh boha. To jsou občasné výchylky v jejím chování které jsou uvedeny o něco výše.
STYL BOJE
Shizuka,je dosti flegmatický člověk co seboje týče.Někdy to i vypadá jako kdyby jí bylo jedno že jí někdo může zranit nebo i zabít ale řekněmesi že ona patří k těmkteří si tohle chování mohou dovolit. Jakožto vyznavačka boha Jashina je obdařena mimořádným darem. Darem života. Prakticy vzato se snad nenajde člověk který by jí dovedl doslova zabít. Každá useknutá část jejího těla se dá jednoduše přišít a funguje tak jako kdyby k žádnémuporanění nickdy nedošlo. Další její výhodou je její Bijuu Shukaku. Díky němu Shinigami dovede ovládat písek prakticky jen silou vlastní vůle. Sama plně neví jestli je to její vůle nebo vůle démona avšak v kombinaci s její výrou se z ní stává skutečně nebezpečný a také nepříjemný nepřítel. Na první pohled se však zdá že jde jen o bezzbranou dívku která si hraje spříliš velkou zbraní a nikoho kdo jí nezná by nemohlo ani napadnou jak velká lež tohle je.
Taijutsu:
I když by si to nikdo netypnul dovede se velice rychlepohybovat.Po většinu času Shi působý jako líný typ člověka který jen tak postává na svém místě a drží si všechny své nepřátelé od těla.Občasně je to i pravda ale díky tomu že k boji využívá i svojí kosu je v tomto směru boje docela zručná. Je docela hubená a dost mrštná takže nečekaně dovede měnit své útoky v závislosti na situaci. Její občasné změny nálad a chování často ukazují že je jako šílenec a zranění nebo smrt není rozhodně něco z čeho by měla strach.
Ninjutsu:
Ačkoliv používá svojí chakru většinou jen k posílení svojí kosy nebo na obranu pískem není na tom kdo ví jak moc špatně.Prakticky vzato má větší zásobu chakry než ostatní díky tomu že je Jinchiruki. Na druhou stranu oproti Jinchiriki je její démon nejslabší ovšem nijak si na to nestěuje a bohatě jí to stačí. Díky Bijuu kterého vlastní dovede ovládat písek bez nějaké větší námahy.Většinou tento písek funfuje jako její obrana ale dovede jej využít k jasnému útoku proti svému nepříteli. Její pečetě jsou docela rychlé.Techniky které se kdy učila nebo se učí piluje do posledního detailu avšak při těchto trénicích ji ještě někdo neviděl. Uchovávaá si svoje tajemství Jinchurikiho a tak o tom před nikým nemluví. Zkráceně by se dalo říci že v Ninjutsu je stejně tak nebezepečná jako v Taijutsu.S tím rozdílem že Shukaku může ovádnout její tělo.Zatím se to stalo jen jednou všem výsledky byli ničivé.
Genjutsu:
Tento směr boje je snad jedinou její slabinou i když ona sama by o slabině nehovořila v žádném případě. Zná základy toho jak se dostat z genjutsu plus nějaké poučky které vyčetla v knihách.Její výhodou však je že má dost promněnlivou povahu.A jakmile se dostane do Genjutsu začne spíše převládat její jashinistická část která se v bolesti spíše vyžívá než aby v ní nějak trpěla.A tak nemá moc smysl tohle na ní používat. Většinou jí to jen rozesměje a způsobí fakt že jí naštvou a rozzuří do takové míry že to vždy končí špatně.


ZBRANĚ A VYBAVENÍ
- Základní vybavení ninjů
-Nádoba na písek ( Tuto nádbu nosí Shizuka připevněnou na zádech.Do tét nádoby se vejde dostatečné množství písku které Shi používá k boji.Nejedná se o malou hromádku.Na to pozor)
- Speciální kosa ( Tato kosa je z kovu který dobře přijímá chakru a tak jí občas Shizuka posiluje svojí chakrou aby tak zvýšila řeznost nebo sílu kosy.Tato kosa je velkých rozměrů.Její rukojeť je podivně zdobená.)
-Výbušné lístky
-Dvě ampulky s jedem a proti jed
-Ocelové lanko


ŽIVOTOPIS:


1.
Den pomalu přecházel v opět temnou noc a Yamigakure no Sato se ponořila ještě do větší temnoty než se vyskytovala přes den. Kdesi ve vesnici postával malý domek.V něm žila žena s mužem.Ano mohlo by se to zdát jako
začátek nějaké pohádky ale tato pohádka by se dala spíše nazvat nejapným žertem.Nebo shdou nešťasných náhod které ovlivnili lidký život a promněnili v něco bolestného.Tu noc která snad byla ještě temnější než všechny předchozí noci ve vesnici se narodilo v tom domě dítě.Jeho pláč se roznášel po celé vesnici.Byla to holčička.Její tvář byla ovšem podivná.jako kdyby plakala jen se na něco podívala .V její dětské tvářičce se zrcadlil smutek.Snad jako kdyby žila už dlouhá léta před tím nebo jen i ve svém novorozeneckém věku věděla že se něco stane. Tu noc zemřela její matka která jí porodila. Yuumi pracovala ve vesnici jako zdravotní sestra ale z nějakého důvodu si přála rodit doma.I když jí t všichni vymlouvali ona na tm stále trvala.Jejího muže to hluboce ranilo. Kde kdo si myslel že se na své dceru nebude schopen ani podívat ale jak se zdálo nějak se přes to přenesl. Dívka dostala jméno Shizuka po své
prababičce která byla váženou občankou jejich vesnice. Osud měl ovšem nejspíše divný smysl pro humor. Neuplynul porádně ani týden a ve vesnici se objevil velký problém. Ten problém se jmenoval Shukaku.Jednoocasý démon se ve vesncii objevil doslova nečekaně a snad nikdo nebyl připraven na ty hrůzy které nastaly. Avšak jak se říká každé zlo se dá porazit a i Shukaku byl poražen. Aby nadále nepustošil vesnice a neohrožoval ostatní udělal Kage něco co dělaly i generace před ním. Vybral dítě a zapečetil démona do tohoto malého človíčka. A tak se z Shizuky stala Jinchuriki.Její otec nikdy nedovedl pochopit proč zrovna jeho dcera a upřímně docela se děsil toho co v ní bylo nyní ukryto.
Co jej snad ještě více děsilo byl fakt že mu nemohlo uniknout jak se k ní ostatní chovají.Jakmile začala chodit a tak nějak se více zajímat o svět kolem sebe nemohl přehlédnout že statní rodiče odvádí své děti od jeho dcery pryč a doslova svým potomkům zakazují se s ní stýkat.Nemohl si nevšimnout že Shizuka naprosto nechápala co se to kolem ní děje.Její mladý mozek prostě nedovedl pochopit že není jako ostatní. A tak se mladá dívenka začala spíše uzavírat sama do sebe než aby se starala o svoje okolý. Na jednu chvílo doslova přestala mluvit se všemi kromě svého otce. Neměla důvod se s nimi bavit když se k ní takhle chovali.
Pokaždé viděla jen jejch vydešené výrazy jen co se někde objevila.
2.
Shizuka stále rostla a čím dál více se uzavírala do sebe.Jediný člověk kterého si připouštěla k tělu byl jen její otec.Když měla nastoupit na Akademii její otec šel dokonce za samotným Kagem aby něco udělal.Nemohl se dívat na takový osud svého jediného potomka i když jedna část jeho podvědomí byla ráda.Skrytá část jeho duše jí dávala za vinu že jeho žena,jediná milovaná osoba, zemřela.Ale stále se nad tím přenášel a dělal jako kdyby to nebyla pravda. Kage pevně rozhdl že se dívka musí chovat jako každý jiný ve vesnici.Jen kvůli tomu že v ní byl démon neviděl důvod proč by se měla dělat nějaká výjimka.Shinigami,jak s začala říkat, to nijak nevadilo.Přeci jen jí ostatní lidé kolem byli ukradení.Bylo jí jedno co si o ní myslí nebo co o ní povídají jen chtěla pochopit jedno. Proč?
Avšak ke smůle na to měla brzy přijít.Jednoho dne po škole se parta spolužáků jednoduše rozhodla že jí dá lekci.Bez nějakého vyššího důvodu prostě jen tak protože se od statních lišila. Jedna rána střídala druhou a tyto rány proubudily něco co v dívce několik let spalo.Shukaku který viděl co se děje a který byl stále naštvaný kvůli tommu co mu provedli se rozhodl udělat jedinou věc. Dostat se ven. Shizuka se jednoduše přestala ovládat a démon nad ní téměř převzal plnou kontrolu. Tři chlapci kteří tohle způsobili se brzy dočali svého konce protože Shukakova pomsta byla vyknána prvotně na nich. Aby tak ukázal vesnici a Kagemu že ho ze světa neodstranili. Jako velký přelud se dál démon nesl vesnicí až narazil snad na toho posledního člověka o kterého by v tu chvíli dívka stála.
Před démona se postavil její otec. Nechtěl dovolit aby se stalo ještě něco horšího. Tři chladnoktevné vraždy v jejím věku bylo až příliš.A lidé měli dlouhou paměť. Bylo jasné že neměl šanci ale jako kdyby s tím i počítal.Jeho logika byla naprosto jednoduchá.Když zemře jeho dcera spatří co udělala a snad se i uklidní.Bude si dávat pozor aby se to už nikdy neopakovalo. A skutečně. Muž padl zakrvácený v bolestech na zem a Shizuka zděšeně hleděla na ten výjev před ní.Vesnicí se prohnal zběsilý křik.Ten den Shukaku byl potlačen.Ale Shizuka se nedovedla smířit s tím c provedla. a tak utekla.

Nikdo přesně nedovede říci co mladá dívka celou tu dobu dělala ale vrátila se po několika dlouhých letech. Snad nikdo by jí nepoznal nebýt těch šílených očí které stále vlastnila. Když se vracela do vesnice den opět přecházel v noc a v tom pochmurném světle které nad vesnicií panovalo. Nasvých zádech si nesla velkou nádobu a přes rameno hrozivě vyhlížející kosu. Jen na krku se jí cosi lesklo. Znak který dlouhou dobu nikdo neviděl. Znak Jashina.


Kosa:


TECHNIKY:

-C-
Shishi Rendan
-D-
Rendan Suna Shigure
Hayabusa Otoshi


Naposledy upravil Riko dňa St január 30, 2013 6:19 am, celkom upravené 3 krát.
Návrat hore Goto down
Kamikaze
Coder and Programmer *HA*
Coder and Programmer *HA*
avatar

Počet príspevkov : 82
Join date : 02.01.2013

OdoslaťPredmet: Re: Shizuka Kimyou (Shinigami)   St január 30, 2013 5:13 am

No, paci sa mi to a nevidim tam ziaden problem, takze, Povolene.

PS: Sorry za diakritiku, ale som na mobile.
PPS: Pockaj este na darka a sadeho.
Návrat hore Goto down
http://narutokatsudo.slovakforum.net
DarkLezdgar
Admin
Admin
avatar

Počet príspevkov : 144
Join date : 24.01.2013
Age : 22
Bydlisko : Slovakia, Bratislava

OdoslaťPredmet: Re: Shizuka Kimyou (Shinigami)   St január 30, 2013 5:23 am

Kami, mal by si si začať čítať tie chary a nie sa na ne iba pozerať...toto je už druhý char ktorý si povolil a mal tam chybu..začína sa buď s jednou C technikou alebo dvoma D..A Riko mala C a aj dve D. Keby som ťa mohol poprosiť, začni si tieto veci všímať..a nedávaj len tak povolenia. Už som to Riko povedal a opravila to...No a teraz ku tomu charu. Už som ťa cez hovor na niektoré veci upozornil, a takže máš povoleno.
Návrat hore Goto down
Kamikaze
Coder and Programmer *HA*
Coder and Programmer *HA*
avatar

Počet príspevkov : 82
Join date : 02.01.2013

OdoslaťPredmet: Re: Shizuka Kimyou (Shinigami)   St január 30, 2013 5:36 am

Ak nevies, tak sme sa dohodli so Sadem na 1C a 2D technikach, podla coho som upravil aj kostry charov, takze to mala Riko vsetko v poriadku.
To Riko: Prosim, vrat si tam tie 2D techniky a ospravedlnujem sa za to, ze to musis stale upravovat
Návrat hore Goto down
http://narutokatsudo.slovakforum.net
Sadatake Arakida
Disciplinary Authority
Disciplinary Authority
avatar

Počet príspevkov : 33
Join date : 26.01.2013
Age : 105
Bydlisko : Tam za vodou v rááákosííí !

OdoslaťPredmet: Re: Shizuka Kimyou (Shinigami)   St január 30, 2013 10:34 am

Áno Takže mám tu hneď niekoľko vecí . ......... ehm sakra nie nemám Shocked asi starnem.
Pekný char preletel som si živoťák a podstatné veci podrobnejšie si ho prejdem v piatok ale to najpodstatnejšie som pozrel takže
Povolené
Návrat hore Goto down
Sponsored content
OdoslaťPredmet: Re: Shizuka Kimyou (Shinigami)   

Návrat hore Goto down
 
Shizuka Kimyou (Shinigami)
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto : Katsudō :: Hra :: Yamigakure no Sato :: Charaktery :: Povolené Charaktery-
Prejdi na: