Naruto : Katsudō
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


CZ/SK Fórum
 
DomovLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Ulice Konohy

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Kamikaze
Coder and Programmer *HA*
Coder and Programmer *HA*
Kamikaze


Počet príspevkov : 82
Join date : 02.01.2013

Ulice Konohy Empty
OdoslaťPredmet: Ulice Konohy   Ulice Konohy Icon_minitimeŠt január 31, 2013 3:49 am



Ulice Konohy, sú len málo kedy prázdne, ak vôbec niekedy sú. Tu, sa prechádza vlastne do všetkých časti Konohy, takže takže musíte prechádzať všade, kde chcete ísť.
Návrat hore Goto down
https://narutokatsudo.slovakforum.net
Yakusho
Hráč
Hráč
Yakusho


Počet príspevkov : 27
Join date : 04.02.2013

Ulice Konohy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy Icon_minitimeSt február 27, 2013 3:30 am

Yakusho

Prechádzal som sa po uliciach a popri tom som prmýšlal ako zabiť čas. Nikto nemá čas čo mám robyť na nič neviem prísť mám dosť hlad no asi si pojdem dať rámen veď pri jedle sa lepšie premýšla. Tak som sa pohol smerom do Ichiraku Rámen. vonku krásne svietilo slnko, ľudia spokojne chodily po uliciach všetko bolo super.
Jedna babička ma zastavila či by som jej nepomohol s taškami a s baťohom no ja som neotálal a chyťil jej tašky a baťoh a povedal. Úkážte kade babičko. a tak sme sa pohly k jej domu bolo to úplne iným smerom ako bol ichiraku rámen. Dorazily sme tam vyniesol som jej tašky položil na zem a odzdravil som sa ona mi strčila do ruki 20 ryo nemala viac povedala mi a ja som jej ich vrátil že nech si ich nechá ja som to urobyl s dobrého pocitu usmial a odišiel som. keď som bol už blýzko tak som sa zastavil pri cintoríne a pozeral smerom dnu kde bolo vidno hroby mojich rodičou. Jedna slza mi stiekla po líci a potom sa pohol ďalej. (Persun)
Návrat hore Goto down
 
Ulice Konohy
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Koniec Konohy
» Ulice Yamigakure
» Ulice Kumogakure

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto : Katsudō :: Hra :: Konohagakure no Sato :: Konohagakure no Sato-
Prejdi na: