CZ/SK Fórum
 
DomovRegistráciaPrihlásenie

Share | 
 

 Příběh (Riko,Mety)

Goto down 
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
Riko
Riko
Riko
avatar

Počet príspevkov : 91
Join date : 26.01.2013
Age : 25
Bydlisko : Masiaff

OdoslaťPredmet: Příběh (Riko,Mety)   Št január 31, 2013 6:37 amNastala příjemnmá noc.Měsíc v úplňku svítí vysoko na nebi a kolem se prohání lehký větřík. Okolní vzduch je trochu teplejší takže není nutno mít nějaké teplé oblečení.


Naposledy upravil Riko dňa Št január 31, 2013 6:45 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Riko
Riko
Riko
avatar

Počet príspevkov : 91
Join date : 26.01.2013
Age : 25
Bydlisko : Masiaff

OdoslaťPredmet: Re: Příběh (Riko,Mety)   Št január 31, 2013 6:45 am

Shizuka Kimyou

Netušila jsem co dělat. Doma se mi být nechtělo za žádnou cenu. Stejně nych tam hleděla jen na ty čtyři stěny které byly téměř prázdné. Vzpomínky se mi vždy jen honily hlavou a já věděla že všechno to dobré mám dávno za sebou.prošla jsem vesnici až na okraj lesa a jen si povzdychla. Měla jsem ráda tyto noci. Připadala jsem si tak svá. Moje kosa se jen lehce zaleskla v měsíčním světle a já pokračovala mezi stromy. Mířila jsem jen na jediné místo.Na tu malou mýtinu nedaleko. Mohla jsem tam v klidu přemýšlet o tom co se stalo a co mě snad čeká. Tušila jsem že rozhodně nic příjemného no na druhou stranu jsem si užívala toho překrásného klidu který ve vesnici scházel.Když jsem se konečně dostala na to místo poklidu jen jsem si povzdychla.Často jsem takhle utíkala ven. Díky bohu jsem necítila že by mě někdo sem sledoval a tak se dalo řícit že ve vesnici o tomhle nikdo nevěděl. A dobře bylo.Popošla jsem zhruba doprostřed rozlehlého místa a položila se d trávy.Kosu jsem položila vedle sebe stejně tak jako tykev s pískem. Jak jsem tak ležela pozorovala jsem jen nebe.ty hvězdy tam mi přišli dost zajímavé.Jako kdyby se tam skrývalo nějaké tajemství kterému jsem nerozuměla. ,,Kdo ví kdy tohle skončí" povzdychla jsem si tiše a na mém obličeji se stále neukazovala žádná emoce.
Návrat hore Goto down
Mety van Grace
Hráč
Hráč
avatar

Počet príspevkov : 37
Join date : 27.01.2013
Age : 21
Bydlisko : Slenderman

OdoslaťPredmet: Re: Příběh (Riko,Mety)   Št január 31, 2013 7:14 am

Ryuujin Minzaru

Moje šlechtické práce byly vyčerpávající, ale pro můj sen cokoliv. Potřebuju se trochu odreagovat. Vstal jsem z mého křesla a kráčel jsem směrem do lesa, který je ode mně sice daleko, ale je tam parádní klid. Možná bych tam mohl chodit každý večer. Inu, každý člověk potřebuje chvíli odpočinku, aby se mu odreagovalo jeho tělo. Prošel jsem celou vesnici skrz na skrz a přitom si koupil ramen, který jsem cestou snědl. Měsíc zářil víc než obvykle a větřík, který panoval poté, co jsem tápl pravou nohou při prvním kroku do tohoto lesa. Vidím, že se tu žádná párty nekoná, to je dobře. Pak jsem uslyšel nějaký zvuk z dolnější části lesa. Hm? Mám se tam podívat? Zamyslel jsem se. Bylo rozhodnuto. Ano, měl bych se tam podívat. Skočil jsem na strom a přes větve jsem doskákal na místo, kde se daný zvuk vyskytoval. Tak tohle je ten zdroj. Podíval jsem se z větve na mladou dívku. Zdravím, osobo. Zamával jsem. Dívka z deštné? Musím si dát pozor, aby nezaútočila. Pomyslel jsem si a z větve seskočil. Nemám v plánu na vas útočit, milý Jashinisto. O Jashinistách vím prakticky vše, koneckonců, o nich byla další konspirační teorie, takže moje gusto.
Návrat hore Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net/
Riko
Riko
Riko
avatar

Počet príspevkov : 91
Join date : 26.01.2013
Age : 25
Bydlisko : Masiaff

OdoslaťPredmet: Re: Příběh (Riko,Mety)   Št január 31, 2013 7:21 am

Shizuka Kimyou

Neustále jsem sledovala oblohu a pohrávala si v ruce se znakem Jashina když v tom jsem to ucítila.Cítila jsem že se někdo blíží ale ani tohle mě nedonutilo se pohnout z místa a někam se ukrýt.Vlastně mi to bylo vcelku jedno. Za dnešek jsem všechno měla dost takže snad stačilo se jen trchu nechat vyprovokovat a netušila jsem jak moc bych se musela ovládat a přemáhat abych tomu dotyčnému neublížila. Všechno bylo tak tiché že se skoro zdálo že to byla jen halucinace.No než jsem stihla cokoliv říct ten dotyčný promluvil.Zavřela jsem oči a trochu se pousmála.Ale tak že to bylo sotva poznat. Jashinisto? Ale ale,kolik normálních lidí o téhle víře něco ví? Napadlo mě trochu zvědavě a já stále zůstávala ve své poloze. ,,Tahle osoba má jméno.A také nemá moc příjemnou náladu" upozornila jsem neznámého a koukla se na znak Jashina proti měsíci. Znak jen lehce zazářil a já se posadila.,,I kdyby si chtěl útočit.Co mi je do toho?" optla jsem se skoro až chladně. Jinak jsem asi ani nreagovat neuměla. Ve vesnici jsem se naučila neukazovat svoje pocity nebo byť jen myšlenky a takový návyk se špatně odstraňoval. Prakticky vzato jsem si to spíše ani neuvědomovala.
Návrat hore Goto down
Mety van Grace
Hráč
Hráč
avatar

Počet príspevkov : 37
Join date : 27.01.2013
Age : 21
Bydlisko : Slenderman

OdoslaťPredmet: Re: Příběh (Riko,Mety)   Št január 31, 2013 7:32 am

Ryuujin Minzaru

Ale ne, milý Jashinista je vcelku rozzlobený. Milá osoba je trochu na váškách? Zasmál jsem se. Je vidět, že jsi Jashinista. Podřezáváte si žíly? Zasmál jsem se ještě jednou a doufám, že naposled. Tak tedy vidím, že jsem potkal svůj protiklad. A jinak, moc se ti omlouvám. Bojuji pro pravdu, spravedlnost a mír. A vy, Jashinisté.. Toto rozhodně svými praktikami nevyjadřujete. Ale hoďme to za hlavu. Jak se milý Jashinista jmenuje? Moje jméno je Ryuujin, hrabě z Minzaru. Všichni mi říkají Ryuu. Podíval jsem se na ní. A malinko se pousmál. To já.. Já.. Já jsem spravedlnost a pro spravedlnost vykonám vše! Opět jsem se tvářil klasicky. Je jí jedno, jestli budu útočit nebo ne. Hm. Sedl jsem si opět na větev. Alespoň je vidět, že sem někdo chodí. Ale je to Jashinista.. Nevěděl jsem, že utíkají až sem.
Návrat hore Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net/
Riko
Riko
Riko
avatar

Počet príspevkov : 91
Join date : 26.01.2013
Age : 25
Bydlisko : Masiaff

OdoslaťPredmet: Re: Příběh (Riko,Mety)   Št január 31, 2013 7:43 am

Shizuka Kimyou

Měla jsem spíše pocit že mi rupne lebka a rozstříkne se všude kolem mě. cpak může být někdo tak hlučný? Ptala jsem se sama sebe ale odpověď přišla ihned v zápětí když za se začal mluvit. To že jsem byla Jashinista snad každý věděl a ten kdo ne se to hodně rychle dověděl. Ale ještě nikdy jsem neslyšela že by to jediné slovo někdo použil tolikrát za sebou v přímé řeči. Popravdě řečeno to pro mě bylo i trochu otravné.,,Podřezávat si žíli je nuda.Nechápu proč si nás všichni s tímhle spojují" povzdychla jsem si a pak se na něj podívala. Od pohledu vypadal snad mile ale já se v životě poučila. Nikdy nikomu nevšřit.Hlavně těm kteří vypadají mile ba dokonce přátelsky. U takových lidí člověk nikdy nevěděl kdy může očekávat nějakou podlost nebo zradu. ,,Spravedlnost a mír?" zopakovala jsem a tiše se zasmála.nebyl to takový ten veselý smích ale píš zatrpklý plný jakéhosi pohrdání. ,,Co ty víš o spravedlnosti?!" dokončila jsem a vzalka si svojí kosu načež si začala prohlížet její čepel která se jako vždy krásně leskla. O svoje věci jsem se vždy dobře starala a to platilo i o zbraních.,,Ryuu...zvláštní jméno.....Shinigami" odpověděla jsem mu na jeho otázku se jménem. Řekla jsem mu jen přezdívku protože jem neviděla důvod mu zdělovat svoje skutečné jméno. Stejně jsem tušila co si myslí.,,než se zeptáš co tady dělám,odpovím ti že to není tvoje věc. Ne každý chce být ve vesnici." odpověděla jsem a při tom se zamračila. Ve vesnici mi nebylo nijak příjemně když na mě všichni pohlíželi jako na zrůdu.
Návrat hore Goto down
Mety van Grace
Hráč
Hráč
avatar

Počet príspevkov : 37
Join date : 27.01.2013
Age : 21
Bydlisko : Slenderman

OdoslaťPredmet: Re: Příběh (Riko,Mety)   Št január 31, 2013 8:32 am

Ryuujin Minzaru

Ale no tak, takový člověk to snad nemůže myslet vážně. Naštvaná jak vichřice, to je tedy zajímavé. Co já vím o spravedlnosti? Začal jsem se hluboce smát, sice trochu šíleně, ale to už je přeci vedlejší detail. Já toho o spravedlnosti vím víc než ty, milý Jashinisto.. Ehm.. Shinigami. Zakašlal jsem, ale záměrně. Nicméně, alespoň mám tu čest potkat Jashinistu. Seskočil jsem z větve. Inu, jaké oběti praktikujete pro vašeho boha Jashina? Rád bych to věděl, ale ty si takový charakter, který mi nejspíš řekne abych se nezajímal a vypadnul, dokud se tvoje duše nenaštve a nebude mě chtít polapit zaživa. Opět jsem se jako vždy pousmál a čekal na odpověď od osoby, která si nechává říkat bůh smrti. Napokraj všeho toho, co na ní vidím je to nejspíš ta nejmíň šílená věc. Ale jak se říká, nesuď dokud nepoznáš. Škoda, že toto pravidlo občas neplatí.
Návrat hore Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net/
Riko
Riko
Riko
avatar

Počet príspevkov : 91
Join date : 26.01.2013
Age : 25
Bydlisko : Masiaff

OdoslaťPredmet: Re: Příběh (Riko,Mety)   Št január 31, 2013 8:42 am

Shizuka Kimyou

,,Hmmm,tak mi tedy řekni,co je spravedlivého na tom když někdo někomu určí jeho osud? Hmm" optala jsem se trochu skepticky. Na druhou stranu jsem ho ani moc neposlouchala protože by mi musela skutečně puknout lebka.Věděla jsem kam ho zařadit. Mezy takový ty lidi co si myslí že ví a chápou všechno líp než ostatní.Byl to přesně ten typ člověka které jsem měla ráda ze všeho nejmíň. Snad ani jako oběť pro mého boha by se nehodil.Nejspíš bych tím Jashina pěkně urazila. ,,tak ty chceš vědět něco o náboženství. Oběti.Hmmm. Neboj se ty by jsi mezi ně nepatřil. Jedině bych chtěl někdo našeho boha vytočit" pousmála jsem se ale tentokrát tak že to mohl vidět. Jedu ruku jsem si položila na tykev a pomalu vstala. nemohl vědět co v té nádobě je.,,A věř mi, já nejsem to nebezpečí které by tě mohlo připravit o život.Navíc,co bych z toho asi tak měla?" optala jsem se a tiše se zasmála. Jen jsem doufala že ON stále spí ale zatím jsem necítila že by se nějak prbral a já tak musela řešit nějaký závažnější problém než byl tenhle kluk. Kdo byl aby mě tu soudil? V čem byl lepší aby měl právo mě soudit? Nic. V ničem. Byl to jen mladík s ústy které nevěděli kdy mají mlčet.
Návrat hore Goto down
Mety van Grace
Hráč
Hráč
avatar

Počet príspevkov : 37
Join date : 27.01.2013
Age : 21
Bydlisko : Slenderman

OdoslaťPredmet: Re: Příběh (Riko,Mety)   Št január 31, 2013 9:23 am

Ryuujin Minzaru

Shinigami vypadal, že má nějaké osobní problémy.. Zná snad můj rod? Jak dokáže rozeznat někoho během pár vteřin? Já takový rozhodně nejsem. Nechápu, proč si to o mně myslí. Všechno musím brát s humorem. Pousmál jsem se. Co je na tom spravedlivého? Když někdo páchá zlo, musí být odstraněn, ale je to lidská duše, není tedy způsob jak to udělat. Kdyby jsi byla shinigami, mohla by jsi vzít i můj život. Nevadí, je mi líto, že si o mně tyto informace myslíš, umíš nejspíš číst celého člověka, že? Nebo je v tom něco osobního? Poodkryl jsem si vlasy z pečetě. Seznámíme se blíž, Shinigami. Jsem genin z Listové vesnice, Jinchuuriki, který svého démona ještě nezkrotil a ještě chvíli nezkrotí. Jsem ze šlechtického rodu a absolvoval jsem školu samurajů. Takže jsem šlechtický samurai s Bijuuem v těle. Omlouvám se, že jsem se ti představil. Opět, ano, opět jsem se usmál.
Návrat hore Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net/
Riko
Riko
Riko
avatar

Počet príspevkov : 91
Join date : 26.01.2013
Age : 25
Bydlisko : Masiaff

OdoslaťPredmet: Re: Příběh (Riko,Mety)   Št január 31, 2013 9:42 am

Shizuka Kimyou

Znovu jsem si jej pořádně prohlédla když mi onámil že on je Jinchuriky.Měla jsem pocit že si ze mě skuteč dělá legraci.,,Nemyslím si o tobě nic." porčila jsem lhostejně rameny a zvedla tykev jednou rukou a tu si nahodila záda.Kolem se prohnal lehký větřík který rozcuchal moje blond vlasy. Jen jsem se zašklebila. No,nejspíš se měl líp než my.Ale co.Jiný kraj.Jiný mrav. Prnesla jsem si v duchu. ,,Pokud jsi Jinchuriky,neměl by ses tím tolik chlubit.Na druhou stranu podle toho co říkáš a jakým tónem, jsi musel mít v životě štěstí." odpověděla jsem mu a přehodila si svojí kosu přes rameno a znovu se zadívala na měsíc. ,,Ne každej má v životě štěstí jako očividně ty. No, všechno štěstí jednou skončí.Člověka se smůlou nic nepřekvapí ale naopak je to horší" zasmála jsem se temně a koukla se na něj. ,,Nebo je to tím z jaké jsi rodiny.No nejsem člověk který by tě měl soudit" dokončila jsem a pomalu se rozešla.,,Mimochodem,dávej si pozor na ústa.Nebo Vás bude o jednoho míň" usmála jsem se při chůzi.Neřekla jsem mu o sobě nic. Neměl ani jak poznat že jsem JInchuriky. O Jashinismu jsme spolu mluvili ale tohle byl něco čím jsem se chlubit nemínila.Já v tom nevyděla žádnou výhru.Nýbrž jen prokletí.
Návrat hore Goto down
Mety van Grace
Hráč
Hráč
avatar

Počet príspevkov : 37
Join date : 27.01.2013
Age : 21
Bydlisko : Slenderman

OdoslaťPredmet: Re: Příběh (Riko,Mety)   Št január 31, 2013 10:12 am

Ryuujin Minzaru

Chlubit? Děláš si ze mě legraci, že? Já se tím nechlubím! A ještě něco, ty.. ty.. mě neznáš! Vykřikl jsem na ní. Svůj život jsem sice prožil a stále prožívám ve štěstí, ale to nemíní to, aby jsi tohle říkala.. A o jednoho míň? To je holčičko urážka mého rodu. Opovaž se udělat někomu z našeho rodu jediný škrábanec.. Jediná věc, která mě dokáže rozčílit a ona jí tu vytasí. Když šla dál, tak jsem neváhal a nehrnul jsem se za ní. Odešel jsem opačným směrem a naprosto jsem si jí nevšímal. Jashinisté jsou zlo. Zajímavé bylo to, že když jsem šel naopak, tak se les zdál nedonečný.. Za to před chvílí, když jsem sem šel, bylo sem přijít naprosto lehké. Že by s tím něco ten Shinigami udělal, nebo se mi to jen zdá? Zastavil jsem se. Při otočení byl jen kousek ode mně. Hlavou se mi nejspíš točí mnoho věcí, asi bych na to měl zapomenout. Heh. Pousmál jsem se.
Návrat hore Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net/
Riko
Riko
Riko
avatar

Počet príspevkov : 91
Join date : 26.01.2013
Age : 25
Bydlisko : Masiaff

OdoslaťPredmet: Re: Příběh (Riko,Mety)   Št január 31, 2013 10:47 am

Shizuka Kimyou

Nechala jsem ho ať se rozčiluje.Nemínila jsem se do jeho slov nijak míchat.Špatně to pochopil a mě to přišlo trochu vtipné. Co bych asi měla z toho že bych sáhla na jeho rodinu. On a jeho rodina mi byli naprosto ukradení.Ani jsem nevěděla kde bych je měla hledat. On se rozešel dál ode mě a já se najednou cítila o něco volnější.,,Blázne.Nemluvila jsem o tvojí rodině. Mluvila jsem o tom že jsi Jichuriky.Když se tím budeš chlubit,brzy to někdo zaregistruje a kdo ví jak by to mohlo dopadnout" pousmála jsem se a pak se zadívala na nebe. ,,Je mi jedno že mě tu poučuješ.Ale poučovat bys měl jiné.Ne mě. Vím jaké t je být odlišná. Mě poučovat nemusíš" povzdychla jsem si a aniž by to viděl svojí jednu dlaň jsem si položila na břicho.Pod tričkem leželo něco co jsem se snažila spíše ukrývat před ostatními. Věděla jsem jak reagovali u nás ve vesnici.A možná i proto jsem byla taková. ,, Na druhou stranu ti i závidím. Jsi plný štěstí.Máš radost ze života. Děkuj těm kteří tě mají rádi a jsou s tebou" povzdychla jsem si znovu a ruku z břicha sundala. Můj jindy ledový výraz byl najednou plný smutku. ,,Někteří z nás mají důvod ke svému chování" dodala jsem a jednu ruku položila na kmen stromu.

Návrat hore Goto down
Mety van Grace
Hráč
Hráč
avatar

Počet príspevkov : 37
Join date : 27.01.2013
Age : 21
Bydlisko : Slenderman

OdoslaťPredmet: Re: Příběh (Riko,Mety)   Št január 31, 2013 11:32 am

Ryuujin Minzaru

Jen aby.. Potočil jsem se zpět k ní a tentokrát jsem se divně zadíval na to, proč si dává ruku na břicho. Aha! Tak proto jsi tak vzteklá.. Chápu tě, promiň, těhotné ženy, které se připravují na to.. být maminkou. Vážně promiň, jednu takovou na zámku máme! A trochu jsem se začal stydět, že jsem nadával těhotnému člověku, který má nárok na to.. mít menší vztek, musí to asi hodně bolet, ale měla by mít i radost. Jestli si myslíš, že jsem celý život prožil ve štěstí, tak to rozhodně není pravda.. Ale podle vašich skvostných názorů jsem si ujasnil celý průběh konverzace. Vy jste Jashinista a Jinchuuriki. Normální člověk by na to nepřišel. Kdoví, máte na břichu pečeť? Jste těhotná? Jedna z těchto variant je vskutku na místě. A co se týče toho, že jste Jinchuuriki.. Poznal jsem to tak, že když to všem řeknu, začnou zdrhat. Ty ne. A ještě mě o tom poučuješ. Jsi Jinchuuriki.
Návrat hore Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net/
Riko
Riko
Riko
avatar

Počet príspevkov : 91
Join date : 26.01.2013
Age : 25
Bydlisko : Masiaff

OdoslaťPredmet: Re: Příběh (Riko,Mety)   Št január 31, 2013 11:43 am

Shizuka Kimyou

,,Záleží na tom?" optala jsem se a koukla se znovu na nebe.Nechápala jsem jak ho jen mohlo napadnout že bych byla těhotná. Ve svým věku asi těžko.Navíc pokud bych k tomu připočetla fakt že lidi si k tělu nepouštím byla tahle šance nulová.Ale to on nemohl vědět a ani tušit.,,Hmmm,zajímavá dedukce.Jeden z důvodů proč o tom já nikdy nemluvím" odpověděla jsem mu a tak jsem mu prakticky odkývala to že se trefil. Moc dobře jsem věděla co to obnáší mít v sobě démona.Netušila jsem jak moc trpěl tenhle kluk ale zdálo se že jeho život byl vcelku poklidný.Neznala jsem ho takže to mohlo být jinak ale působil tak vyrovnaně a vesele že bych těžko věřila tomu že jeho život postihla nějaká katastrofa. Narozdíl ode mě. Stále jsem si pamatovala tváře těch tří kluků co se mi na Akademii pokusili dát lekci.Jako kdyby to bylo včera. ta vzpomínka byla i po letech stále tak čerstvá až se tomu nedalo věřit. Ten den se probudil ON.A já poprvé pocítila tu bezmc když ovládl mé tělo a začal řádit.Ten den to odnesl ale ještě někdo. Jen jsem zavřela oči a hluboce se nadechla. ,,Na druhou stranu.Jednou určitě potkáš někoho kdo neuteče.Takových lidí si važ.Není jich mnoho" hlesla jsem a vzpoměla si na vesnici.Prakticky jediný člověk který nikdy neutekl nebo neměl hloupé narážky byl kage a pak ještě někdo.Jeden kluk který si získal mojí úctu.Snad tím že byl stejného náboženství jako já.A nebo proto že jeho druhá polovička mi tolik drásala nervy.,,Ne každý z takových jako jsi ty si mohl dovolit prožít štěstí.A možná proto jsem taková jaká jsem.Vlastně na tom nesejde.Ani jiná být nedovedu.Co vlastně jsem? Omyl? Zrůda? Monstrum? Je jedno jak moc se chci cítit normální.Nejsem a nikdy nebudu.V tom je ta potíž. Kdo jiný než ty by to měl alespoň z části pochopit." rozmluvila jsem se trochu ale stále jsem k němu byla zády.
Návrat hore Goto down
Mety van Grace
Hráč
Hráč
avatar

Počet príspevkov : 37
Join date : 27.01.2013
Age : 21
Bydlisko : Slenderman

OdoslaťPredmet: Re: Příběh (Riko,Mety)   Št január 31, 2013 11:55 am

Ryuujin Minzaru

Víte... To, že jsem obutý do života a vážím si ho.. To.. Že se snažím vyhrát za každou cenu.. To není štěstí, to je životní styl. Co se týče toho.. Že jste zrůda, potkal jsem daleko víc "lidí", kterým by se dalo říkat zrůda a vy zrůda nejste. Tento svět.. Můžeš si v něm dělat co chceš, ale když spadneš, spadne i tvá vůle. A odejdeš pryč. Potom přijdeš znovu. Jiný charakter, jiná identita.. Jiný svět. Pověděl jsem s velkým nádechem a poté mi ukápla jedna slza, kterou jsem setřel a raději jsem se opět usmál. Jsi jedná z těch, kteří neutíkají. I když jsem si pár přátel našel, v naší vesnici jsem vcelku oblíbený.. Ale okolní svět mě přijímá jako hnusné monstrum a to je horší.. Než to u mé vesnice.. Postával jsem stále zády k ní. My dva, jsme naprostí protiklady.
Návrat hore Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net/
Riko
Riko
Riko
avatar

Počet príspevkov : 91
Join date : 26.01.2013
Age : 25
Bydlisko : Masiaff

OdoslaťPredmet: Re: Příběh (Riko,Mety)   Št január 31, 2013 12:08 pm

Shizuka Kimyou

Nechala jsem jej mluvit a při tom se znovu koukla na ten měsíc který zářil na obloze. Vzpomínala jsem spíše na svého otce.Na člověka který mi věřil a tak nějak udržoval mojí mysl naprosto čistou.Ale stačil ten jediný den a všechno v co jsem věřila se naprosto změnilo. ,,My dva jsme jako strany magnetu. Naprosté protiklady." nadechla jsem se a hleděla do měsíce svým nepřítomným výrazem jako kdybych ani nic neříkala. ,,Ty se snažíš s lidmi sblížit,já si všechny držím od těla. Ty máš radost ze života,já bych s tím sým klidně skoncovala kdyby to šlo. Tebe mají ve vesnici rádi, mě se všichni vyhýbají a mají ze mě strach." pomalu jsem se pootočila a koukla se na něj. Vypadal trochu zamyšleně.Já jen zakroutila hlavou. ,,Neměl bys zakrývat svoje pocity.Nech je plynout jak vodu." poradila jsem.Skutečně jsme byli naprosto rozdílní. Naprosté protiklady které se sešli bůh ví proč. Jashine,proč? Dáváš mi snad lekci? Z jakého důvodu? Ptala jsem se v duchu ale nedovedla jsem přijít na žádnou odpověď. ,,Bu´d vděčný za to jak tě vesnice přijala.Všude to tak není.Okolní svět se prostě chová takhle. Mají strach z toh co neznají.A při tom odsuzují lidi na těch nesprávných místech." znovu jsem si povzdychla a jednu ruku sevřela v pěst. Ale já jim ukážu! Musí pochopit že nejsme zrůdy! Ani v minulosti tomu tak nebylo.Není tomu ani teď. Všichni tak rychle zapoměli jací Jinchuriky bývali. Projelo mi hlavou. Mínila jsem ukázat všem pravoou stránku toho jací jsme byli.Možná jsem v sobě měli démona ale byli jsme i lidé. Nehodlala jsem se někde vnucovat.Jen jsem chtěla jednou udělat něco po čem by ostatní alespoň trochu chápali. ,,Mohu mít otázku?"
Návrat hore Goto down
Mety van Grace
Hráč
Hráč
avatar

Počet príspevkov : 37
Join date : 27.01.2013
Age : 21
Bydlisko : Slenderman

OdoslaťPredmet: Re: Příběh (Riko,Mety)   Št január 31, 2013 12:19 pm

Ryuujin Minzaru

Její proslov... Stále si o mně myslí, že... Dobře, raději to nechám splynout s vodou. Máš pravdu, v tomhle s tebou souhlasím, ale musíme udělat něco pro to, aby nás nepovažovali za zrůdy. Myslíš, že mi to přišlo do náručí? Ne! Musel jsem si to vydobít. Ale je to pravda, to co říká, je v dobrém smyslu pravda. Samozřejmě, vše má svoje hranice, které se nesmí porušit a v tom případě by došlo k poruše systému, který řídí celý tento svět ninjů. Poté se mě otázala, jestli může mít otázku. Nevím.. Proč ne. Celou dobu se tu vyptává a nikdy se mě na nic takového nezeptala, ale to už je detail. Sice jsem nechápal, proč se mě ptá, jestli se může otázat.. Ale musel jsem odpovědět. Zajisté, můžete se zeptat, nevidím tu jediný důvod, proč by jste nemohla. Rozmýšlel jsem nad tím, na co se mě zeptá. A mezitím jsem ťukal rukou do stromu a zkoušel, jestli je dutý, nebo ne. Je to zajímavé, je klidná noc a tak rušná konverzace. Tohle se neděje každý den. Jashinista.. Jinchuuriki...
Návrat hore Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net/
Riko
Riko
Riko
avatar

Počet príspevkov : 91
Join date : 26.01.2013
Age : 25
Bydlisko : Masiaff

OdoslaťPredmet: Re: Příběh (Riko,Mety)   Št január 31, 2013 12:28 pm

Shizuka Kimyou

Netušila jsem moc jak tu otázku mám položit.Přeci jen do teď mě to nijak nezajímalo ale když jsem potkala jeho najednou jsem to prostě potřebovala vědět. Snad to bylo proto že on měl něco co já nejspíše mít nikdy nebudu. Zhluboka jsem se nadechla a formulovala si tu otázku ve své hlavě.Přeci jen jsem nechtěla aby to nějak vyznělo špatně. Tohle bylo snad poprvé co jsem se snažila na něco soustředit. Poprvé na čem mi docela i záleželo po tam dluhé době.Ale odpově´d jsem znát potřebovala.Vnitřně jsem to potřbovala. ,,Jaký je to pocit? Mít přátele. Někoho kdo se tě nebojí.Někoho kdo tě neodsuzuje? Jak poznáš že někomu můžeš věřit?" optala jsem se. Když jsem se nad tím tak zamyslela ve skutečnosti to byli dvě otázky ale to bylo už jedno. Když jsem domluvila pootočila jsem se ještě o malý kousek abych na něj viděla a mohla se dívat tam kde by měl mít oči.Stál ve stínu takže to bylo těžké odhadovat. Někomu by se to zdálo dětinské ptát se na něco tak triviálního.Na pocity. Ale já to jednoduše potřebovala vědět. Nikdy jsem něco takového nepoznala.Kamarády jsem nikdy neměla a každý ode mě držel uctivou vzdálenost. Pokud jsem nepocítala Kageho a toho kluka z vesnice. Ale mohla jsem je považovat za přátele? Nikdy jsem nad tím nepřemýšlela. Celou dobu jsem si v ruce pohrávala s přívěskem Jashina a hleděla na toho kluka v jakémsi očekávání.
Návrat hore Goto down
Mety van Grace
Hráč
Hráč
avatar

Počet príspevkov : 37
Join date : 27.01.2013
Age : 21
Bydlisko : Slenderman

OdoslaťPredmet: Re: Příběh (Riko,Mety)   Pi február 01, 2013 2:51 am

Doporučuji pustit k lepšímu navázání situace. Čtěte text pomaleji k ještě lepšímu navázání příslušné situace.Ryuujin Minzaru

Ona si stále myslí, že jsem celý svůj život prožil v luxusu a blahobytu. Je opravdu tak praštěná, že nedokáže pochopit pár mých slov? Je to vůbec normální? Víš, Shinigami.. Nebudu ti to v kuse opakovat, ale svůj celý život jsem neprožil ve štěstí! Celých sedm let nenávisti! Celých sedm let temnoty! To vše, to vše.. jsem si prožil, v celém mém životě.. Jsem si sice neprožil smutku tolik jako ty, ale štěstí si musíš vybudovat! Nic není zadarmo, zadarmo ani Bijuu nehrabe! Prosazoval jsem tam svůj proslov, ale stále to nebyla odpověď na její otázku. Jaký je to pocit? Mám přátele teprve chvíli a díky mé práci je potkám jednou za měsíc, ale je dobré, když tě někdo i za ten měsíc podrží! A jak poznáš, že někomu můžeš věřit? Nijak. Tvé srdce rozhodne o tom, co si bude myslet. Mě nevěříš, nejsem tvůj kamarád, ale i kdyby, ty by jsi mě jako kamaráda nechtěla. Věřím, že nejsi zrůda. Ale žádné zákony o přátelství rozhodně neexistují! Rozumíš tomu? Svět je sice nevyspitatelný. Na každého se štěstí nehrne, ale ani na mně! Každý se nenarodí s božím darem. Já bojuji pro spravedlnost a ta mi to oplácí. Jsem sice jen ubohý 18-ti letý genin a každý si myslí, že jsem naprostý nováček. Vystoupit z akademie v 18? NE! Měl jsem rušný život. Škola samurajů, šlechtický rod.. A za tím vše byla úsilovná práce, díky které si vydobiješ své štěstí. Takhle to v tomto světě funguje, alespoň podle mně. Ale ty si zase budeš myslet, že jsem měl celý život štěstí. Poté jsem si vyhrnul rukáv, abych jí něco ukázal. Vidíš tohle? Tohle jsou rány a velké škrábance od lidí, kteří na mně házeli kameny. Říkali mi "stvůro, hnusáku, dare ďáblů.." To vše! A stále si věřím, stále svůj život neházím do koše.. O tom je život, o žití! O tom něčeho dosáhnout.. O tom něco si vydobít! A pozor holčičko, tohle není poučování, to je z čista jasna můj názor! Nerad jsem rozpoutal tak vysokou diskuzi, ale tohle téma je opravdu zajímavé a já nemíním vzdát se. Sedl jsem si na kus polámaného dřeva.
Návrat hore Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net/
Riko
Riko
Riko
avatar

Počet príspevkov : 91
Join date : 26.01.2013
Age : 25
Bydlisko : Masiaff

OdoslaťPredmet: Re: Příběh (Riko,Mety)   Pi február 01, 2013 3:05 am

Shizuka Kimyou

POslouchala jsem ho a měla dojem že se se mnou cosi dělo.Cítila jsem jako kdyby jeho slova semi vrývala do pomati ale i do duše. Možná to bylo jen tím že tohle bylo poprvé co jsem potkala někoho takového jako jsem byla já. On byl starší než já a tudíž musel mít i více zkušeností. Ale malinký hlásek v mém nitru se mě ptal jestlimu mohu věřit. Je to všechno pravda? Ale komu pak mohu věřit když ne JInchurikymu? ,,Hmmm,nemyslím si nic.Nic o tvojí minulosti. Myslím si...že ti mohu věřit" pronesla jsem dost tiše a moje oči se znovu upoutaly na ten velký zářivý měsíc.,,Možná že se mi to také jednou podaří.Získat si respekt." povzdychla jsem si a moje oči se na malou chvíli zavřeli. Pamatovala jsem si jak mi můj otec říkával že jednou dovedu velké věci.A já to neustále nechápala. Ale teď jsem měla pocit že to už dává nějaký smysl.
,,Díky tobě teď vím že najít přítele není tak těžké. Stačí jen naslouchat.A mít oči otevřené" pošeptala jsem a koukla se na něj.Netušila jsem jestli je moudré nazývat jej přítelem. Kdo ví jestli by o to vůbec stál.Ale já to tak cítila. Nevímproč asi to bylo díky tomu že měl také démona v sobě.Snad to bylo to co mi říkalo že jemu věřit mohu.
Návrat hore Goto down
Mety van Grace
Hráč
Hráč
avatar

Počet príspevkov : 37
Join date : 27.01.2013
Age : 21
Bydlisko : Slenderman

OdoslaťPredmet: Re: Příběh (Riko,Mety)   Pi február 01, 2013 3:47 am

Ryuujin Minzaru

Vidím, že mou radu vzala v potaz. Nyní řekla, že mě považuje za přítele.. Nebo to spíš jen naznačila, ale i tak.. Koneckonců, Jinchuuriki mají tendenci naslouchat a rychle se spřátelit zase s dalšími Jinchuuriki. Nevím čím to bylo, ale tohle je rozhodně zajímavý den. Shinigami, Jashinista, Jinchuuriki. Speciální den jako naservírovaný. Má duše má smysl pro spravedlnost, kdybych neměl v sobě démona, bylo by to stejné. Neutíkal bych. Usmál jsem se. Asi chápu tvé pocity. Mě můžeš věřit, Shinigami. Nejsem zrůda. A Jinchuuriki nikdy zrůda nebude. Do té doby, než bude zabíjet nevinné lidi. To je pravé mínění toho slova. Samozřejmě, tebe do toho nezapojuji, zřejmě děláš jen svou práci pro svého.. uhm.. boha.
Návrat hore Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net/
Riko
Riko
Riko
avatar

Počet príspevkov : 91
Join date : 26.01.2013
Age : 25
Bydlisko : Masiaff

OdoslaťPredmet: Re: Příběh (Riko,Mety)   Pi február 01, 2013 4:27 am

Shizuka Kymiou

Udiveně jsem pozvedla obočí a koukla se na něj. ,,Kdo řekl že bych zabíjela nevinné? Obětování je věc volby.Někteří obětují například jednoho člověka za rok. Jashinismus není zase takový jak sepovídá.Lidimají tendenci všechno zveličovat" povzdychla jsem si. ,,Když jsem se pro tuhle výru rozhodla.Udělalajsemto s jedním záměrem. Neobětovat nevinného člověka. Přeci jen smrt si zaslouží ti kteří sami páchají zlo" dokončila jsem.Bylo to spíše moje rozhodnutí.Někteří tohle třeba nerespektovali ale promě jako kdyby to bylo posvátné. Už nikdy jsem nechtěla někomu bezdůvodně ublížit tak jako tenkrát.Snad tato zkušenost mě k tomu vedla..Když jsem se podívala opět na nebe všimla jsem si že měsíc začal pomalu odcházet.Schovávat se za obzor a já se musela vrátit dřív než by přišli na to že jsem vůbec utekla. Přeci jen jsem nechtělaposlouchat vyčítavý hlas Kageho.Vím že měljen strach a myslelto dobře ale copak jsem byla malé dítě?,,Budu musetjít. Než zjistí že.....no...neodešla jsem z vesnice zrovna s povolením." pousmála jsem se.Jen maličko a dost nesměle.Kosu jsem si hodila na záda a rozešla semezi stromy. Najendou jsem se zarazila a koukla se zpět. ,,Snad se ještě potkáme Ryuu-san" dodala jsem a pokračovala vklidné chůzi.
Návrat hore Goto down
Mety van Grace
Hráč
Hráč
avatar

Počet príspevkov : 37
Join date : 27.01.2013
Age : 21
Bydlisko : Slenderman

OdoslaťPredmet: Re: Příběh (Riko,Mety)   Pi február 01, 2013 8:05 am

Ryuujin Minzaru

Samozřejmě, chápu. Vím a znám o vás naprosto vše a je dobré zjištění, že ty nejsi jako ostatnÍ Jashinisté a nezabíjíš na potkání všechny nevinné lidi. To je dobré vědět. Mimochodem, já přebývám na našem zámku, takže povolení nepotřebuji, jen tak říkám. Ale měj se. Hodně štěstí v životě Shinigami. A ano, doufám.. že se potkáme. (Nepotkáme, je to filler, ale nevadí) Otočil jsem se a šel zpátky na zámek. Bylo dost zajímavé mít takovou rušnou konverzaci o spravedlnosti. Tento Jashinista rozhodně nebyl špatný, tím chci říct, že je lepší než všichni ostatní Jashinisté a podobná individua jako Akatsuki, kteří vraždí, nebo by vraždili na potkání jako nějaké hnusné stvůry. Proti takovým lidem přesně bojuji.
Návrat hore Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net/
Riko
Riko
Riko
avatar

Počet príspevkov : 91
Join date : 26.01.2013
Age : 25
Bydlisko : Masiaff

OdoslaťPredmet: Re: Příběh (Riko,Mety)   Pi február 01, 2013 8:46 am

Shizuka Kimyou

Moje kroky nadále pokračovali mezi stromy.Když jsem se otočila za sebe tak ten mladík se mi ztrácel z očí. Najednou jsem se prstě cítila o něco lépe než před tím.A ani jsem pořádně nevěděla proč. Les byl temný ale mě nikdy nedělalo problém chodit temnými místy.Avšak jak jsem tak pokračovala začala jsem mít dost nepříjemný pocit. Jako kdyby mi někdo neustále dýchal na záda a já nikoho neviděla. Jako kdyby mě někdo sledoval a já nedovedla určit kde se skrývá. Z ničeho nic se mi kolem obličeje mihl písek a odrazil tak tři senbony které mě málem zasáhli.Jen trochu jsem pozvedla obočí a chytla svojí kosu trochu pevněji. Kolem mě se ozval hlasitý smích. Takový ten tón který až mrazil v zádech. Noční ptáci se vznesli a odletěli někam do neznáma s hlasitým křikem který mohl klidně někoho přivolat. Já však stála na jednom místě s kamenou tváří. ,,Kdo je tam?" optala jsem se až moc klidně ale místo odpovědi se znovu objevil písek který mě autmaticky bránil díky démonovi kteréh jsem měla unitř sebe. ,,Hmmm,říkali to...nevěřil jsem" sykl kdosi a já pootočila hlavou.NIkoho jsem neviděla ale podle tónu hlassu jsem soudila že tenhle člověk si nepřišel moc popovídat. Ale něco na tom hlase mi bylo povědomého. Netušila jsem co to bylo ale jako kdybych tho člověka znala.nebo to snad byla jen moje doměnka?
Návrat hore Goto down
Mety van Grace
Hráč
Hráč
avatar

Počet príspevkov : 37
Join date : 27.01.2013
Age : 21
Bydlisko : Slenderman

OdoslaťPredmet: Re: Příběh (Riko,Mety)   Pi február 01, 2013 9:53 am

Ryuujin Minzaru

Tolik temných míst, ani se nedivím proč sem ta holčina chodí. Škoda, že mi neřekla svoje pravé jméno. Heh. Vypadá to, že dnes už žádné vzrůšo nebu.. Lituji této věty, protože když jsem na tohle myslel, někdo po mě hodil dva shurikeny. Ani nechápu proč, ale Pakůň mi pomohl. Tyto dva shurikeny odfoukl svým futonem, takže mě to nestrefilo. Máš sice hroznou obranu, ale tohle bylo dobré Pakoni! Pochválil jsem ho. Ale pak nastala chvíle mrknout se na nepřítele. Otočil jsem se a tam stál ve stínu muž s temnou maskou připomínající nějakého démona. My jsme loviči Bijuu, takové štěstí.. Dva Bijuu najednou! Haha! Začal se tam přede mnou smát. A v tu chvíli mi bliklo.Shinigami! Lekl jsem se a tak trochu jsem se o ní bál. Vy.. Bastardi.. Nevím jak já, ale Pakoňovi se to také moc nelíbilo. V duši jsem cítil jak tam híří a to je to nejklidnější Bijuu na světě. Tohle vám nedaruji. Řekl jsem poměrně v klidu, oproti mé minulé reakci. Víš, vy jste stvůry a my stvůry čistíme! Tohle mě poměrně nastartovalo. Jediný.. jediný kdo je stvůra, jste vy! V ruce jsem začal formovat pečetě. Futon, Daitoppa!


Naposledy upravil Mety van Grace dňa Pi február 01, 2013 10:14 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net/
Sponsored content
OdoslaťPredmet: Re: Příběh (Riko,Mety)   

Návrat hore Goto down
 
Příběh (Riko,Mety)
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto : Katsudō :: Kôš, Off Topic :: Off Topic :: Off Topic súboje & príbehy-
Prejdi na: