Naruto : Katsudō
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


CZ/SK Fórum
 
DomovLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Hlavná brána

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Strašidlo
Graphic Manager
Strašidlo


Počet príspevkov : 33
Join date : 25.01.2013

Hlavná brána Empty
OdoslaťPredmet: Hlavná brána   Hlavná brána Icon_minitimeŠt január 31, 2013 9:48 am

Možno ani nechceš ísť práve do Kumogakure no Sato. Možno si len na prechádzke a kamenná cestička jednoducho vedie tvoje kroky. Alebo naopak. Chceš sa dostať do Kumo. Nech už je to ako chce, už z diaľky môžeš vidieť majestátny kus kameňa, ak to tak môžem nazvať, ktorý tvorí bránu do Kumogakure. Brána je z hora akoby neuzavretá. Nemá dvere, ťažké okovy, ani nič podobné. Je proste len zasadená pomedzi obrovské hory a veľkosťou medzi ne dokonale zapadá. Avšak to, že je na oko prázdna, z diaľky sa to tak môže zdať, neznamená, že sa do Kumogakure no Sato dostaneš len tak.




Kumo má okrem akéhosi energetického štítu, ktorý je pre bežné oko skrytý, aj strážcu. Je asi 15 metrov vysoký, 30 metrov dlhý a predsa ho z diaľky popri tejto bráne, ani nie je veľmi vidno. To mu však neoberá na nebezpečnosti. Dokáže loziť po stenách, pohybuje sa ohromnou rýchlosťou, žerie výhradne mäso. Nie je vyhradené aké. Cítiť z neho silu Raitonovej chakry, ktorá je priamo úmerná veľkosti jeho tela. Popri ráne a obrovskom tvorovi si málokto, ešte pred svojim útekom, všimne, že pri stene brány sedí ninja. Vyzerá takmer ako dieťa, chlapec. Strapaté vlasy, šibalský výraz. Premeriava si návštevníkov svojimi žltými očami a chlapčenským smiechom sprevádza ich únik.
Návrat hore Goto down
Riko
Riko
Riko
Riko


Počet príspevkov : 91
Join date : 26.01.2013
Age : 30
Bydlisko : Masiaff

Hlavná brána Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlavná brána   Hlavná brána Icon_minitimePi marec 08, 2013 3:59 am

Saya Uchiha

Už po několik dlouhých dní jsem byla na cestě.A můj cíl se zdál být stále v nedohlednu.Netušila jsem ani jestli jdu tím správným směrem. Číst z mapy jsem sice uměla ale po dvou dnech cesty mi všechno připadalo naprosto stejné.Neustále opakující se stromy,sem tam nějaká ta voda a vhodné místo k dopočinku.V noci jsem toho nijak moc nenaspala abych se tak nedostala do nějakých problémů.No po pár dnech jsem toho měla tak akorát a jen si přála aby se můj cíl cesty brzy zjevil.No tak,objev se.Prosím! Hučelo moje podvědomí už téměř instinktivně.Měla jsem takový pocit že pokud to brzy nenajdu nejspíše se zblázdním.Po malé chvíli mi před oči padla kamená cesta která se vlekla kamsi do dálky. Konečně cíl! Doufejme že mě hned nepošlou zpátky. jen to ne! Naskytly se v mé hlavě další pochyby.Přeci jen člen klanu Uchiha patřil do Konohy kde celý klan měl dlouhou historii.Ale co když nějaký člen jednoduše nechtěl spadat pod tuto vesnici.Nikdy jsem o takovém případu neslyšela no zároveň jsem doufala že mě Kage nějakým způsobem i pochopí. Šla jsem dál a dál po cestě až jsem si všimla podivného tvora.Muselo se nechat že z něj šel skutečně respekt a rozhodně by mě nenapadlo se s ním dát do boje. Trochu nejistě jsem se na malou chvíli zastavila a hleděla na něj.Něco mi šeptalo abych se otočila a odešla. Zmizela dokud to jde. Ale moje touha byla přeci jen silnější a já pokračovala dál.Avšak stále jsem jej sledovala a byla odhodlaná uskočit kdyby se něco dělo.I když bych nespíše neměla moc šanci.Pak jsem uviděla nějakého kluka.Měl rozcuchané vlasy a tak nějak vypadal jako nějaký raubíř.Avšak nechtěla jsem se nechat oklamat vzhledem. ,,Kumogakure no Sato?" optala jsem se jednoduše.Po té dlouhé cestě jsem byla téměř neschopná ze sebe vyloudit dlouhou větu. ,,Jen doufám že jsem tu správně" dodala jsem trochu tišeji a v duchu jsem si nadávala pro případ že by tomu tak nebylo.
Návrat hore Goto down
Strašidlo
Graphic Manager
Strašidlo


Počet príspevkov : 33
Join date : 25.01.2013

Hlavná brána Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlavná brána   Hlavná brána Icon_minitimePi marec 08, 2013 4:30 am

Zviera slabo zavrčí na návševníčku. Trochu sa prikrčí. Vrčanie sa ozýva ešte pár sekúnd. Avšak strážcovia nie sú žiadni banditi. Nehádžu všetkých do jedného vreca. Nie všetci chcú do Kumo vojsť so zlým účelom. A oni to vedia. Chlapec si prehrabne si plavé vlasy, vstane a podíde k dievčaťu so šibalským úsmevom na tvári. Pri tej oblude sa zdá byť maličký. Chvíľu trvá, kým podíde k dievčaťu a s úškrnom povie. Áno, si tu správne. A žmurkne na dievča. Kto si, a čo tu chceš? Spýta sa priamo, s jemne drzým tónom, avšak nie nepriateľským. Za jeho chrbtom si zviera sadne a sleduje obe postavy pred sebou pripravené na prípadný útok, ale nejako špeciálne to nedáva najavo. Toto dievča nevidí ako absolútne žiadnu hrozbu. Súčasne sleduje okolie. Zdá sa, že dievča je tu samo.
Návrat hore Goto down
Riko
Riko
Riko
Riko


Počet príspevkov : 91
Join date : 26.01.2013
Age : 30
Bydlisko : Masiaff

Hlavná brána Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlavná brána   Hlavná brána Icon_minitimePi marec 08, 2013 4:39 am

Saya Uchiha

Čekala jsem že ten kluk bude mít trochu jiný hlas než skutečně měl ale přeci jen jsem něco takového i mohla čekat. Nastala otázka a já v tom neviděla nic špatného.Přeci jen kdybych já musela hlídat bránu vesnice nejspíše bych byla ještě podezřívavější.,,Mé jméno je Saya Uchiha" představila jsem se po chvíli co jsem se snažila z té cesty trochu vydýchat.byla jsem sice zvyklá na dost pohybu ale tahle několikadenní tůra mi dala trochu zabrat.,,A proč jsem tu...no,nejspíš bude dobré to probrat přímo s vaším Kage." hlesla jsem trochu nedůvěřivě.neměla jsem důvod tomuhle klukovi nějak věřit. Kage byla osoba která jak jsem věděla od pohledu vzbuzovala respekt.A tomu tak bylo v jakékoliv vesnici. Proto jsem tuto záležitost chtěla probrat jen s jedinou osobou. ,,Nic vůči tobě ale nemám důvod ti příliš důvěřovat" dokončila jsem trochu směle a koukla se na svojí ruku,
Návrat hore Goto down
Strašidlo
Graphic Manager
Strašidlo


Počet príspevkov : 33
Join date : 25.01.2013

Hlavná brána Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlavná brána   Hlavná brána Icon_minitimePi marec 08, 2013 4:47 am

Bohužiaľ, to že ti ja nebudem dôverovať ti ublíži viac ako mne to, že ty nedôveruješ mne. Znova na Sayu žmurkne a pokrčí nedbalo ramenami. Je to jej osobná vec, ale predsa.. Spýtam sa ťa to inak, Saya Uchiha. Slovo Uchiha zvýrazní. Prečo prichádza mladá, pekná príslušníčka klanu Uchiha do Kumogakure no Sato? Snaží sa zdôrazniť to, že klan Uchiha a Kumogakure k sebe nie veľmi pasujú. Si snáď na nejakej misii? Slovo atentát, alebo napadnutie nepoužije, keďže toto dievča vyzerá ešte ako genin. Chráni ju jedine to, že je taká mladá. Keby bola staršia, možno by predstavovala reálnu hrozbu a podľa toho by sa s ňou zachádzalo. Ale takto.. Jej požiadavka zrejme bude splnená, ak vyhovujúco odpovie na otázku.
Návrat hore Goto down
Riko
Riko
Riko
Riko


Počet príspevkov : 91
Join date : 26.01.2013
Age : 30
Bydlisko : Masiaff

Hlavná brána Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlavná brána   Hlavná brána Icon_minitimePi marec 08, 2013 5:00 am

Saya Uchiha

Jen jsem si povzdychla.Copak nemohl pochopit že on rozhodně není člověkem kterému jsem to chtěla vysvětlovat.Promnula jsem si jednu rukou spánek na pravé straně hlavy a jen zakroutila hlavou. Co je v tom za problém? To se tak bojí že by někdo jako já mohl ohrozit jejich vesnici? Proboha to je zlý sen. Projelo mi v hlavě.na jednu stranu jsem to chápala no na tu druhou mi tohle vyslíchání přišlo naprosto zbytečné.,,To že jsem Uchiha vůbec nic neznamená.A nejspíše bych tu stála i kdybych nebyla z tohoto klanu." začala jsem zlehka a promnula si zápěstí které jsem si po cestě trochu narazila při jedné chvilce nepozornosti. ,,Mise...to skutečně ne.Jedině že by se ta mise jmenovala ,,Jak utéct z vesnice která je na pokraji zkázy".Ale to nebude tvoje starost." dodala jsem lehce a jen si povzdychla. Můj klan,rodina ve které jsem žila, byl na pokraji vyhynutí.Vesn
ice která byla mím domovem se začala měnit a katastrofa se dala vycítit na míle daleko. Nebyla jsem jediným člověkem kterého by napadlo jednoduše utéct.I když to bylo zbabělé pamatovala jsem si slova mého otce.Bylo potřeba zacova náš rod. A i když starší členové klanu zůsali já ani neměla moc na výběr. Byl to přímí rozkaz klanu a ten se přeci musel poslouchat. Už tak jsem dost trpěla tím že už nejspíše neuvidím ty kteří pro mě tolik znamenali.,,Navíc,jakou katastrofu by mohl gennin ve Vaší vesnici asi tak způsobit?" optala jsem se trochu se zájmem.Jeho starost byla dobrá ale trochu i mimo mísu.
Návrat hore Goto down
Strašidlo
Graphic Manager
Strašidlo


Počet príspevkov : 33
Join date : 25.01.2013

Hlavná brána Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlavná brána   Hlavná brána Icon_minitimePi marec 08, 2013 5:16 am

Zašpinenie dlážky vlastnými telesnými pozostatkami. Povie chlapec okamžite s šibalským úškrnom. Jedine takto by mohla Saya Kumo ublížiť. Kto by to potom čistil? Povie a poškrabe sa na hlave. Takže Konoha je na pokraji skazy? Prečo to ešte neviem? Dosť dlho som síce nebol priamo v dedine.. No dobre. Povie chlapec nakoniec a znova pokrčí ramenami. Potom trochu odstúpi, tvor si ľahne sa zem, veľkými labami si podloží papuľu. Chlapec silno zahvízda a po chvíľke z poza brány vyjde žena. Má okolo 30 rokov. Je vysoká, má dlhé ryšavé vlasy, a obväzom previazané ústa až po krk. Z poza chrbta jej vykúka rukoväť katany z boku pri krku a čaká kím Saya k nej podíde. Choď s ňou. Chlapčisko povie nahlas, tak aby ho Saya počula keďže už je ďalej, a kývne na ženu. Zavedie ťa ku Raikage. Povie a znova na Sayu žmurkne.
Návrat hore Goto down
Riko
Riko
Riko
Riko


Počet príspevkov : 91
Join date : 26.01.2013
Age : 30
Bydlisko : Masiaff

Hlavná brána Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlavná brána   Hlavná brána Icon_minitimePi marec 08, 2013 5:33 am

Saya Uchiha

Jeho humor mi vůbec nepřišel vtipný ale nechala jsem jej v tom přesvědčení.Neměla jsem chuť se hádat a rozhodně ne s někým koho jsem znala tak dvě minuty.A ještě cizí vesnice. Měla jsem svých starostí dost takže jeho vtípek mě nechal chladnou. Když řekl že mě tedy pustí jen s malým pousmátím jsem pokývala hlavou a následovala ženu kterou zavolal.Nepředstavil jí a ta žena se také nepředstavila. Možná jsem byla příliš důvěřivý hlupák ale věřila jsem jim.Přeci jen pokud by mítní Kage přijal moji žádost musela jsem se naučit jim věřit.A to hodně rychle.I když jsem věděla že to bude dost těžké s mojí povahou.Jen jsem si po cestě srovnala na zádech svojí katanu a pokračovala v chůzi beze slova. Hanuro,kdyby jsi to jen viděl. Všechno se tak změnilo.Projelo mi hlavou při vzpomínce na svéh bratrance.
Návrat hore Goto down
DarkLezdgar
Admin
Admin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 144
Join date : 24.01.2013
Age : 27
Bydlisko : Slovakia, Bratislava

Hlavná brána Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlavná brána   Hlavná brána Icon_minitimeNe marec 24, 2013 2:51 am

Akio Ikaru

Konečne som vyšiel z lesa, a rovno som si to namieril k hlavnej bráne. Utekal som tak rýchlo, ako som len vládal. Po niekoľkých minutách som prišiel ku bráne, kde som sa zastavil a poobzeral som si tu majestátnu a mohutnú stavbu. Kamenná cestička viedla moje kroky až priamo ku bráne a následne cez ňu. Už som bol úplne pri bráne, keď som si v tom všimol stráž. Prikročil som ku nim a prehovoril som. "Som Zástupca Yamikageho. Volám sa Akio Ikaru. Bol som sem vyslaný s dôvodu dohody spojenectva medzi našimi zemami. Prosím vás, pustite ma ďalej. Musím sa stretnúť s Raikage-sama." Dohovoril a následne sa uklonil na znak úcty. Vietor mu prefúkol cez vlasy a nadvihol jeho plášť. Slnko ktoré svietilo nad jeho hlavou sa príjemne vyjímalo na oblohe a s tým jemným vetríkom sa nehorázne dopĺňali. Bolo perfektné počasie a tento deň mi nič nemohlo pokaziť. Dobre som si zabojoval, dostal som dôležitú misiu čo dokazuje, že mi Yamikage-sama dôveruje. Nič lepšie sa mi stať nemôže. Môj pohľad uchvátilo obrovské zviera alebo čo to bolo, ktoré strážilo bránu spolu so strážov. No po chvíli som opäť odvrátil pohľad a pozrel som sa na strážcu a čakal som na odpoveď. Bola len jedna možnosť, buď ma pustí dnu alebo ma pošle preč. No jedno je isté, musím sa dostať dnu za Raikage aj keby neviem čo bolo.
Návrat hore Goto down
Strašidlo
Graphic Manager
Strašidlo


Počet príspevkov : 33
Join date : 25.01.2013

Hlavná brána Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlavná brána   Hlavná brána Icon_minitimeNe marec 24, 2013 3:11 am

Zviera sa mierne prikrčilo keď zavetrilo niekoho nového. Chlapec sleduje sebavedomo prichádzajúceho shinobi z pomedzi stromy. Postaví sa, avšak nemusí nikam ísť, keďže shinobi podišiel až k nemu. Chlapec sa uškrnie. Neviem o tom, že by nejaký Akio Ikaru mal prísť. Ale na druhej strane, pokiaľ sa pamätám, je to prvý krát za posledných pár rokov, čo sem zavítal niekto z Yamigakure no Sato. Teda možno to len začína. Z poza brány vyjdú traja ľudia. Dve vysoké postavy v plášťoch s kapucňou a ryšavá žena s ústami previazanými obväzom. Podídu bližšie a žena prehovorí. Ak je to tak, zavedieme ťa k Raikage. Ale budeš musieť odovzdať zbrane. Nie je to nejak extrémne potrebné, ale aj tak. Mohol by pri pokuse o útek ublížiť nejakému civilistovi. Žena hovorí vľúdne, pričom čaká kím Ikaru odovzdá zbrane. Vie, že Ikaru hovorí pravdu, ale predsa len. Ľudia sú nevyspytateľní. Po dobu, kým budeš v Kumogakure ti nebude ublížené, ale to isté sa očakáva aj od teba. Povie vecným tónom.
Návrat hore Goto down
DarkLezdgar
Admin
Admin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 144
Join date : 24.01.2013
Age : 27
Bydlisko : Slovakia, Bratislava

Hlavná brána Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlavná brána   Hlavná brána Icon_minitimeNe marec 24, 2013 3:28 am

Akio Ikaru

"Rozumiem, aj keď ja som sam o sebe zbraň. Ale budiš." Povedal,chytil sa za hlavu a zasmial som sa. Zvesil si z pliec svoju katanu a odovzdal aj svoju základnú výbavu ninju. Podal to jednému z tých shinobi s kapucňou a postavil sa späť. Ja by som ich najradšej všetkých pozabíjal. Ale prestaň, sú to spojenci. Ja viem, ale nemám dobrý pocit z toho že ti zobrali zbrane. Ako som už povedal, ja spolu s tebou sme sami o sebe zbrane. Nepotrebujeme nič iné nato aby sme niekoho zabili. Máš pravdu, ale aj tak sa maj napozore. Pokial nebude zvitok podpísaný, môže sa stať hocičo. Rozumiem. "To je samozrejmé. Nikomu neublížim. Prišiel som s veľkej diaľky aby som prejednal spojenectvo, nie vojnu." Usmial sa a prikročil ku tej žene s ryšavými vlasami. "Tak, môžeme ?"
Návrat hore Goto down
Strašidlo
Graphic Manager
Strašidlo


Počet príspevkov : 33
Join date : 25.01.2013

Hlavná brána Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlavná brána   Hlavná brána Icon_minitimeNe marec 24, 2013 3:49 am

Na jeho poznámku sa žena len uškrnie, čo však vidno len na jej očiach. Ústa má totiž previazané. Nebojí sa ho. Pokiaľ je Akio s ňou, tak Kumo neublíži. Avšak jeho bezvládne telo by sa mohlo pádom napichnúť na katanu ak by sa o niečo pokúsil. Ale to nikto nechce. Ryšavá žena vykročí smerom do vnútra dediny pričom vedie Akia. Znova prechádzajú dedinou, ale tentokrát tu už veľa ľudí nie je. Nevedie ho centrom dediny. Nemusia všetci vedieť, že je Akio tu.
Návrat hore Goto down
DarkLezdgar
Admin
Admin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 144
Join date : 24.01.2013
Age : 27
Bydlisko : Slovakia, Bratislava

Hlavná brána Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlavná brána   Hlavná brána Icon_minitimeUt apríl 02, 2013 12:55 am

Akio Ikaru

Ako som odišiel s kancelárie Raikage, namieril som si to do centra Kumo aby som si niekde našiel miesto kde by som zdriemol ešte pred tým ako odídem. Ubytoval som sa v nejakom malom domčeku u postarších ľudí, ktorý boli natoľko láskaví a dobrosrdeční, že mi dovolili u nich prespať a dali mi aj jedlo. Na druhý deň keď som sa zobudil, dal som im peniaze na stôl v kuchyni a potichu som odišiel. Cesta do Yamigakure bola dlhá a ja som už nemal dostatok jedla a pitia. Nič iné mi nezostávalo, len sa vážne zastaviť v nejakom obchode. Keď už som mal všetko nakúpené, vydal som sa na svoju cestu domov. Bol som už pri bráne s Kumogakure, s úsmevom na tváry som pozdravil stráž čo tam bola a odišiel som. Slnko akurát vychádzalo a ja som opúšťal dedinu. Bol tom začiatok prekrásneho dňa, a ja som mal pred sebou ešte veľa kilometrov kým prídem domov. (presun)
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Hlavná brána Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlavná brána   Hlavná brána Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Hlavná brána
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Hlavná Brána

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto : Katsudō :: Hra :: Kumogakure no Sato :: Kumogakure no Sato-
Prejdi na: