Naruto : Katsudō
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


CZ/SK Fórum
 
DomovLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Kancelária Hokageho

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
Kamikaze
Coder and Programmer *HA*
Coder and Programmer *HA*
Kamikaze


Počet príspevkov : 82
Join date : 02.01.2013

Kancelária Hokageho Empty
OdoslaťPredmet: Kancelária Hokageho   Kancelária Hokageho Icon_minitimePi január 04, 2013 9:11 pm



Tu sídli Hokage. Budova je stále rovnako veľká ako pred 200 rokmi, no je vynovená a vyzerá ako nová. Ak niekto niečo od Hokageho niečo potrebuje, príde za ním tu.Pred dverami na nástenke je napísaný rozpis tímov.

Návrat hore Goto down
https://narutokatsudo.slovakforum.net
Yakusho
Hráč
Hráč
Yakusho


Počet príspevkov : 27
Join date : 04.02.2013

Kancelária Hokageho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelária Hokageho   Kancelária Hokageho Icon_minitimeSo február 09, 2013 9:04 am

prišiel som k hokagemu zaklopal som na dvere a čakal odpoveď premýšlal som nad tím že by som rád misiu alebo neakého senseia ak by to šlo ale a nie nechám to na kage nik neodpovedal tak som si sadol a čakal ďalej

//Edit by Dark..: Viem že si začiatočník, tak ti poradím trošku...pre postom musúš dávať meno tvojej postavy, a prosím aspoň trošku dodržuj, bodky, čiarky...atď. Nech to nejak vyzerá Smile...
Návrat hore Goto down
Riko
Riko
Riko
Riko


Počet príspevkov : 91
Join date : 26.01.2013
Age : 30
Bydlisko : Masiaff

Kancelária Hokageho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelária Hokageho   Kancelária Hokageho Icon_minitimeSo február 09, 2013 11:56 am

Saya Uchiha

Celou cestu jsem měla o čem přemýšlet. Vadilo mi jak se nikdo doma nezajímal o takové maličkosti jako moje dokončení Akademie a začátek druhé éry méh života. Vadilo mi jak všichni přehlíželi ten fakt že Hanuro zmizel kdo ví kam. Zdálo se že to ani nikoho netrápilo.Nikoho kromě mě.Když jsem konečně dorazila k budově Hokageho jen jsem si povzdychla než jsem vešla dovnitř. Vyšla jsem schody a než jsem se dostala k jeho dveřím všimla jsem si že tam stojí ještě někdo.Jen mlčky jsem se opřela o zeď v bezpečné vzdálenosti od něj.I kdyby tenhle člověk chtěl nemohl poznat že jsem z klanu z kterého jsem byla.Jediný znak který jsem nosila na sobě byl na triku které bylko schované pod černým pláštěm který mi končil kousek u kotníků.Na zádech jsem měla svojí katanu. Tvářila jsem se dost klidně na to že jsem takhle ke Kagemu měla jít porpvé.Ale snad to bylo jen v genech které ve mě sídlily. Je vůbec uvnitř? Bylo by hloupé tu stát kdyby tam nebyl.Kolikrát ten kluk klepal? A klepal vůbec? ptala jsem se v duchu sama sebe.Rozhodla jsem se ještě chvíli vyčkat a pak zaklepat sama osobně.
Návrat hore Goto down
Yakusho
Hráč
Hráč
Yakusho


Počet príspevkov : 27
Join date : 04.02.2013

Kancelária Hokageho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelária Hokageho   Kancelária Hokageho Icon_minitimeNe február 10, 2013 4:22 am

Yakusho

Všimol som si niekoho prisť ale nereagoval som oprel som hlavu o stenu a zavrel oči.
Je tam vôbec nebudem tu sedieť len tak pre nič za nič. pomyslel som si
Návrat hore Goto down
Kamikaze
Coder and Programmer *HA*
Coder and Programmer *HA*
Kamikaze


Počet príspevkov : 82
Join date : 02.01.2013

Kancelária Hokageho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelária Hokageho   Kancelária Hokageho Icon_minitimeNe február 10, 2013 9:51 am

Hokage

Počul som klopanie a tak som ich vyzval, nech vojdu. Zdravím, posaďte sa. Povedal som a hneď na to som pokračoval. Tak, čo potrebujete a prosím po jednom. Povedal som a čakal na odpoveď, zatiaľ čo som sa hrabal v kope papierov.

//prepáčte za krátky post, nemám veľmi čas.
Návrat hore Goto down
https://narutokatsudo.slovakforum.net
Riko
Riko
Riko
Riko


Počet príspevkov : 91
Join date : 26.01.2013
Age : 30
Bydlisko : Masiaff

Kancelária Hokageho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelária Hokageho   Kancelária Hokageho Icon_minitimeNe február 10, 2013 10:05 am

Saya Uchiha

Měla jsem už pocit že se otočím a odejdu.Kdo ví kam.Snad jsem se mohla někam zašít na jídlo nebo se ukrýt někde mimo lidi a tam jen odpočívat. Ale když se Kage konečně ozval byla by hloupost tam nevstoupit a neříct mu své požadavky. Vstoupila jsem tedy dovnitř a pokývala na Kageho hlavou. Usadila jsem se na židli Znala jsem ho.Prakticky to byla moje povinnost jej znát protože pocházel ze stejného klanu jako já. Nebyl snad den kdy bych o něm něco v klanu neslyšela. Byla jsem ráda že jsem nyní byla mimo sídlo protože v poslední době jsem měla pocit že mi praskne lebka. ,,Omlouvám se za obtěžování" začala jsem protože jak jsem si všimla ten kluk se nezdál být připraven mluvit okamžitě.,,Přišla jsem Vás požádat o zařazení do týmu.Popřípadě bych ocenila nějaké informace o mích týmových partnerech." dokončila jsem. Kage mohl jasně poznat že tam jsem jen kvůli tomu abych doma měla klid.Být to na mě přišla bych mnohem později.Ale kdo je měl poslouchat.
Návrat hore Goto down
Kamikaze
Coder and Programmer *HA*
Coder and Programmer *HA*
Kamikaze


Počet príspevkov : 82
Join date : 02.01.2013

Kancelária Hokageho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelária Hokageho   Kancelária Hokageho Icon_minitimeNe február 10, 2013 10:27 am

Hokage

Videl som,že ako prvá vošla Saya a dosť dobre som ju poznal. Vôbec ma neobťažuješ, je to predsa moja práca. Povedal som s miernim úškrnom a hneď som odpovedal na to čo povedala. No, tím pre teba mám už pripravený. Tvojim senseiom budem ako inak ja, čo je pre teba výhoda, keďže ťa aspoň môžem naučiť nejaké Uchihovské techniky. Povedal som s úsmevom. Tvoji tímoví kolegovia budú Shinichi Hyuuga a Yakusho, ktorý prišiel spolu s tebou. Prvý tréning bude dnes o 7 večer. Povedal som a čakal na to, čo povie Yakusho.
Návrat hore Goto down
https://narutokatsudo.slovakforum.net
Riko
Riko
Riko
Riko


Počet príspevkov : 91
Join date : 26.01.2013
Age : 30
Bydlisko : Masiaff

Kancelária Hokageho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelária Hokageho   Kancelária Hokageho Icon_minitimeNe február 10, 2013 10:39 am

Saya Uchiha

Jen jsem kývla hlavou na souhlas.Nebo spíš na znamení že jsem to pochopila.Když řekl kdo bude v mém týmu koukla jsem se na toho kluka co tam byl se mnou. On? No tak fajn.Uvidíme co v něm je.MOžná že první dojem byl jen hloupý vtip. Proneslo moje podvědomí aniž bych o tom nějak uvažovala. Ovšem zarazil mě ten Hyuuga. Náš a jejich klan byly vždy rivalové. Navzájem se podezřívali a hledali způsob jak se stát lepšími mež ti druzí.Jako kdyby nedovedli pochopit že nejde o to jaké mají techniky.Ale o to jak se chovají. I oni vlastnili svoje DOujutsu tak jako my.Uchihové. I když jejich Byakugan byl od Sharinganu trochu něco jiného. Obyčejný člověk nebo shinobi by toho věděl těžko tolik jako já. Byla jsem Uchiha a tak jsem měla i slušné informace o Hyuuga klanu. Nic moc zásadního ale například to co jejich doujutsu dovede. Samo sebou tenhle Hyuuga který měl být v našem týmu mohl mít dobré informace o Sharinganu.
Ovšem Yakusho mi nic neříkal.Tedy jeho jméno.Snad bylo možné že jsme byli spolu na Akademii ale já si tam moc nikoho nevšímala. Ne z arogance nebo povíšenosti ale z toho důvodu že jsem nebyla příliš oblíbený člověk. A bylo mi to i jedno.Jen jsem čekala co odpoví ten, pro mě neznámí mladík.Seděla jsem stále na židli a koukala se před sebe. Kagemu mohlo dojít že nad něčím přemýšlím.Přeci jen tohoto člověka jsem dlouho potkávala když jsem byla dítě.Snad jediný člověk ke kterému jsem měla nějakou tu úctu co se klanu týkalo. O ostatních jsem si myslela svoje. Zdáli se mi moc namyšlení.Hold někomu to postavení lezlo do hlavy.Hyuuga,bude zajímavé mít někoho takového v týmu.Jen jestli na tom nebude jako oni.CO se samochvály týče.
Návrat hore Goto down
Yakusho
Hráč
Hráč
Yakusho


Počet príspevkov : 27
Join date : 04.02.2013

Kancelária Hokageho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelária Hokageho   Kancelária Hokageho Icon_minitimePo február 11, 2013 2:06 am

Yakusho

Počúval o čom hovorí a doplo mu že on je tu tiež pre to tak len skočil do toho. Volám sa Yakusho priezvisko nepodstatné chcel by som zaradiť do týmu tiež. dopovedal a postavil sa nechcelo sa mu už sedieť už ho začalo bolieť pozadie. pozrel sa na dievča ktoré tam bolo tiež nevšímal si ináč osoby ale ju si všimol. pozeral na ňu akoby ju chcel zabiť v skutočnosti to bol pohľad bože ona je pekná
Návrat hore Goto down
Sadatake Arakida
Disciplinary Authority
Disciplinary Authority
Sadatake Arakida


Počet príspevkov : 33
Join date : 26.01.2013
Age : 110
Bydlisko : Tam za vodou v rááákosííí !

Kancelária Hokageho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelária Hokageho   Kancelária Hokageho Icon_minitimePo február 11, 2013 4:33 am

Shinichi Hyuuga
Rno čo som vstal som ako obvykle nikoho nepozdravil len som si z kuchyne zobral niečo pod zub a nenápadne som sa vytratil z domu . Teda ak sa to vôbec v dome plnom bielych očí dá .
Kráčal som ulicamy a premýšľal som nad tým s kým skončím v tíme Hmm tak uvidíme no na Akadémii nebolo moc na výber ale , Hm jedno je isté určite neskončím s tou Uchiha babou chvala bohu. Ale tak čo je pravda bola jednou z najschopnejších čo som tam videl byť v tíme s ňou by bolo možno menej nebezpečné ako s tým zvyškom. Ale je to Uchiha no uvidíme. Bol som už pred budovou Hokage a vstúpil som dovnútra . Keď som bol za dverami počul som kúsok toho čo práve roprával Hokage niekomu zaznelo tam nejaké meno a potom aj to moje To je určite rozdelenie tímov. tak sa pozrieme dovnútra ... Zaklopal som a vstúpil premeral som si všetkých pohľadom a pár sekúnd som ostal ticho Takže je to tak , dal ma do týmu s ňou. Ach to bude otrava dúfam že aspoň ona nebude ako ostatný Uchihovci s tou ich arogantnou náturou ako ja to nemám rád ..... Hmm ale vlastne aj veľa ľudí od nás je takých , no to je jedno .... Pozrel som na Hokageho a spustil som Zdravím Hokage - sama neviem či si ešte pamätáte moje meno som Shinichi . Prišiel som aby som sa dozvedel o zaradení do týmu ale ... potom som znova prebehol pohľadom tých dvoch Asi sa už pýtať nemusím však. dodal som trocha odmerane a zazrel som trocha na tú babu Ehm sú ešte nejaké informácie o ktorých by som mal vedieť ??? opýtal som sa na koniec a pozeral som už zase priamo na Hokageho
Návrat hore Goto down
Kamikaze
Coder and Programmer *HA*
Coder and Programmer *HA*
Kamikaze


Počet príspevkov : 82
Join date : 02.01.2013

Kancelária Hokageho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelária Hokageho   Kancelária Hokageho Icon_minitimePo február 11, 2013 6:09 am

Hokage

Nejako sa tam nakopil celý tím genínov, aspoň som im to nemusel hovoriť zvlášť. No takže už asi viete, že ste jeden tím. Viacej informácii sa dozviete neskôr. Ak vám to vyhovuje, mohli by sme sa stretnúť o 7 večer v tréningovom komplexe. Ak nepotrebujete nič ďalšie, môžete ísť. Povedal som a znova som sa ponoril do kopy papierov, ktorých bolo viacej ako obvykle.
Návrat hore Goto down
https://narutokatsudo.slovakforum.net
Riko
Riko
Riko
Riko


Počet príspevkov : 91
Join date : 26.01.2013
Age : 30
Bydlisko : Masiaff

Kancelária Hokageho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelária Hokageho   Kancelária Hokageho Icon_minitimePo február 11, 2013 6:19 am

Saya Uchiha

POslouchala jsem Kageho dost dobře.Jakse zdálo měl ještě nějakou práci. Možná bylo přeci jen dobře že ze všech z klanu dosáhl tohoto postu zrovna on. Nebyl to špatný člověk.Alespoň to jsem o něm mohla s kliděm říct.Uprostřed konverzace došel on. Hyuuga.Moje oči sa něj pohlédly a následně jse se věnovala zase Kagemu.Tenhle? To je ten z Akademie?No,nejspíš to moho dopadnout i hůř.Projelo mi hlavou. Následně na to Kage ddomluvil a já si stoupnula. ,,Hai,Hokage-sama" odpověděla jsem mu na souhlas a pak se vydala ke dveřím.Mezi dveřima jsem se zarazila.Přeci jen jsem se nemusela chovat jako každý Uchiha. Chtěla jsem svůj tým poznat abych věděla co od nich mohu čekat a tak jsem udělala jediný krok který mě napadl. ,,Nedáte si ramen?" koukla jsem na ty dva kluky a čekala co odpoví.U Hyuugy bych se nedivila kdyby odmítl.Přeci jen jejich klan,stejně jako ten náš, měl některé členy takové povahy že si o sobě příliš mnoho mysleli.Jen jsem netušila kam zařadit jeho.
Návrat hore Goto down
Yakusho
Hráč
Hráč
Yakusho


Počet príspevkov : 27
Join date : 04.02.2013

Kancelária Hokageho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelária Hokageho   Kancelária Hokageho Icon_minitimePo február 11, 2013 7:14 am

Yakusho

Pozrel sa okolo seba a skonštatoval tým čo z nich vytvoril. Toto je akože môj tým aha no ok uvídíme aku majú disciplinu. Pomyslel som si otočil som sa a bez slova odišiel nemal som chuť zdraviť sa im ani hokagemu samotnému. po ceste dolu schodmi som tak šepkal. Prečo ja prečo musím byť ja zadelený do týmu ja viem chcel som to ale skôr som myslel jedného junina a nie celú škôlku nakoniec som sa ocitol pred dverami von otvoril som ich a pohol sa von oslepilo ma svetlo no bolo to v pohode pohol som sa smerom na tréningové priestori.
(PRESUN)
Návrat hore Goto down
Kamikaze
Coder and Programmer *HA*
Coder and Programmer *HA*
Kamikaze


Počet príspevkov : 82
Join date : 02.01.2013

Kancelária Hokageho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelária Hokageho   Kancelária Hokageho Icon_minitimePo február 11, 2013 7:42 am

// Akože toto je moc. Char si urobil podpriemerný a ideš tu vyskakovať ? Viem že sa to odvíja od charakteru postavy ale toto fakt nie, čiže ak nechceš skončiť v inej dimenzii tak ma neser.
Peace.
Návrat hore Goto down
https://narutokatsudo.slovakforum.net
Riko
Riko
Riko
Riko


Počet príspevkov : 91
Join date : 26.01.2013
Age : 30
Bydlisko : Masiaff

Kancelária Hokageho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelária Hokageho   Kancelária Hokageho Icon_minitimePo február 11, 2013 7:52 am

Saya Uchiha

Zůstala jsem stát jako opařená a hleděla na místo kterým kolem mě prošel ten kluk jménem Yakusho.Najendou jsem se zamračila.,,Udělala jsem něco? Nebo se on chová jako idiot?" pronesla jsem nechápavě.Snažila jsem se být jen zdvořilá. Pozvat členy týmu na rámen přeci nebylo nezákoné a ani nějak nevhodné.Co bylo na to že jsem se chtěla s týmem seznámit? Ale on prošel a šel pryč výrazem rozmazlence což se mi moc nelíbilo.Ňěco takovýho bych čekala od Uchihů nebo Hyuugů ale od něj?! hučelo moje podvědomí.Ani Kageho nepozdravil.Netušila jsem co mu přelítlo přes nos ale jestli se takto chová stále měla jsem pocit že mu v brzké době ublížím. jednoduše se neudržím a dám mu co proto.Trochu udiveně jsem se koukla na Hyuugu a pak zase na dveře. ,,To jsou ale dneska lidi.Omlouvám se Hokage -sama ale jestli se bude chovat takhle,bzry skončí v nemocnici.S tím počítejte"

Návrat hore Goto down
Yakusho
Hráč
Hráč
Yakusho


Počet príspevkov : 27
Join date : 04.02.2013

Kancelária Hokageho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelária Hokageho   Kancelária Hokageho Icon_minitimePo február 11, 2013 8:38 am

Yakusho


prišiel som k budove vybehol hore a dvere otvorené ešte tam boly vošiel som dnu prepáčte hokage sama neodzdravil som sa viete je moc neviem sposobi po tom čo som si prežil povedal som mu a potom sa otočil na môj tým dám im šancu. určite sú lepší než ja pozrel sa udivene
Návrat hore Goto down
Sadatake Arakida
Disciplinary Authority
Disciplinary Authority
Sadatake Arakida


Počet príspevkov : 33
Join date : 26.01.2013
Age : 110
Bydlisko : Tam za vodou v rááákosííí !

Kancelária Hokageho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelária Hokageho   Kancelária Hokageho Icon_minitimePo február 11, 2013 11:18 am

Shinichi Hyuuga
Stál som tam a sledoval čo sa deje zrazu otázka od Uchiha - girl či nejdeme na rámen . A potom ten výstup toho Kukusha či ako sa volal bolo my trocha divne chcel som sa smiať ale nemohol som tak som sa len uškrnul a keď sa znova ozvala tá Uchiha baba otočil som sa smerom na ňu No na Rámen vravíš ??? Popravde ešte som dnes nejedol a keď som hladný bývam dosť nepríjemný. povedal som potom som na ňu diabolsky zazrel A to si predstav o koľko nepríjemnejší som keď som hladný keď si k tomu pripočítaš že som NAmyslený arogantný Hyuuga ktorý si myslí že m tie najlepšie a najkrajšie oči na svete. A samozrejme aj účes. potom som len pozrel na Hokageho Arigatoo Hokage-sama uvidíme sa neskôr. vykročil som smerom k dverám keď sa vrátil tretí člen pristúpil som ku dverám a trochu ho postrčil do strany Uhni Kukusho dámy majú prednosť ja ti s tým chovaním pomôžem. povedal som a podržal som dvere a pozrel som na tu Uchiha babu a naznačil jej že čakám . v jednej ruke som držal dvere a druhú som vystrel k Uchiha babe Shinichi , volám sa Shinichi ale ako tak pozerám zrejme si ma pomenuješ nejako inak no to už je na tebe. po tomto som sa zase trocha huncútsky zaškeril. Snáď to nebude až tak zlé.
Návrat hore Goto down
Yakusho
Hráč
Hráč
Yakusho


Počet príspevkov : 27
Join date : 04.02.2013

Kancelária Hokageho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelária Hokageho   Kancelária Hokageho Icon_minitimePo február 11, 2013 9:31 pm

Yakusho


Pozrel som sa na neho tak chladne a popri tom mi prebehlo hlavou. Strčil do mňa to ho omrzel život ?? no nechám to tak. Potom len s úsmevom len povedal až po vás dámy ale to som nemyslel zle len zo srandy snažil som sa byť trpezlivý. Usmieval sa na to dievča a stále nad ňou premýšľal. Ona sa zdá byt iná ako ostatný Uchihovia ten Hyuuga ma neprekvapil, ale ona áno je iná je tak milá aj keď toho ešte veľa nepovedala ale niečo mi hovorí že ona je moje svetlo ktorá mi pomôže byť tým kým som bol. Čakal som pokiaľ obaja opustia kanceláriu a s úsmevom som sa pozdravil Dovidenia Hokage sama
Návrat hore Goto down
Kamikaze
Coder and Programmer *HA*
Coder and Programmer *HA*
Kamikaze


Počet príspevkov : 82
Join date : 02.01.2013

Kancelária Hokageho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelária Hokageho   Kancelária Hokageho Icon_minitimeUt február 12, 2013 3:54 am

Hokage

Sledoval som priebeh toho všetkého a neubránil som sa smiechu. Mierne som sa uškrnul a všetkých som ich pozdravil. Ó, majte sa. Stretneme sa o hodinu na cvičisku. Keď som dorozprával, odložil som papiere, dal si na hlavu klobúk a postavil som sa. Tak ja si zatiaľ niečo idem vybaviť. Majte sa. Hneď keď som to dokončil, zmizol som v obláčiku dymu.

~Presun~
Návrat hore Goto down
https://narutokatsudo.slovakforum.net
Riko
Riko
Riko
Riko


Počet príspevkov : 91
Join date : 26.01.2013
Age : 30
Bydlisko : Masiaff

Kancelária Hokageho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelária Hokageho   Kancelária Hokageho Icon_minitimeUt február 12, 2013 8:23 am

Saya Uchiha

Když Hyuuga promluvil málem mě rozesmál.Skutečně byl mimořádný.Žádný nafoukanec jak bych prvně předpokládala.Zdálo se že měl i dobrý smysl pro humor což se mi velice líbiloPřešel ke dveřím a podržel mi je což bylo více než milé.
,,Arigatooooo,Shi-san" pousmála jsem se. Měla jsem pocit že říkat mu Shi bude mnohem jednodušší. Když ke mě natáhl ruku přijala jsem jí bez obav]b].,, Saya.Jsem ráda že tě poznávám.Stejně jako já i ty mi můžeš říkat jak sám uznáš za vhodné.Uvědomuji si co o naší rodině koluje."[/b] pokrčila jsem lehce rameny a následně se vydala pryč z budovy a mířila jsem přímo na rámen na který jsem je pozvala.Je,docela fajn.Docela...to je slabé slovo.Asi první Hyuuga s kterým dovedu vycházet. Projelo mi vesele hlavou.
Návrat hore Goto down
Yakusho
Hráč
Hráč
Yakusho


Počet príspevkov : 27
Join date : 04.02.2013

Kancelária Hokageho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelária Hokageho   Kancelária Hokageho Icon_minitimeUt február 12, 2013 8:26 pm

Yakusho


Potom som pozdravil svoj tým s pohol sa smerom na tréningové priestory. Ahojte idem na tréningový komplex idete? opýtal sa v rámci slušnosti, po žiadnej odpovedi som sa pohol sám. ako som tak išiel dole schodmi zamyslel som sa Tieto schody ma vždy nútia premýšľať a teraz sa na mňa asi hnevajú lebo som bol pred tým taký no čo už. Prišiel som pred dvere a pohol sa zamyslene na komplex.

(presun)
Návrat hore Goto down
Sadatake Arakida
Disciplinary Authority
Disciplinary Authority
Sadatake Arakida


Počet príspevkov : 33
Join date : 26.01.2013
Age : 110
Bydlisko : Tam za vodou v rááákosííí !

Kancelária Hokageho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelária Hokageho   Kancelária Hokageho Icon_minitimeSt február 13, 2013 3:39 am

Shinichi Hyuuga
Pozeral som na ňu a potom som sa len zasmial Shi ??? No dobre toto som ešte nepočul ale je to milé. Potom som pozrel na toho chalana a povedal som Nepočul si že hladný Hyuuga je zlý Hyuuga najprv skočíme zo Sayou na rámen a tak sa stretneme na tréningovom poli . Potom som pozrel na Sayu Alebo si ten Rámen zoberieme rovno na tréning ??? opýtal som sa a ostal som stáť čakal som ako sa rozhodne
Návrat hore Goto down
Riko
Riko
Riko
Riko


Počet príspevkov : 91
Join date : 26.01.2013
Age : 30
Bydlisko : Masiaff

Kancelária Hokageho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelária Hokageho   Kancelária Hokageho Icon_minitimeŠt február 14, 2013 5:32 am

Saya Uchiha

Koukala jsem se na toho protivnýho kluka a měla pocit že mě vůbec neposlouchal.Zvala jsem je oba na rámen ale jemu to asi bylo jedno.Každopádně já jsem hlad měla takže jsem se mínila najíst než bych měla navštívit tohle místo. Yakusho,s tímhle člověkem budou jen problémy.Projelo mi hlavou a koukla jsem se na Shiho. ,,Když jím tak netrénuji. Moje osobní pravidlo.Jednomu je z toho tak akorát blbě." zkonstatovala jsem a z toho mohl jasně usoudit že si sednu a budu jíst pěkně v klidu. Také to byla příležitost jak se s Hyuugem trochu seznámit.Přeci mezi našimi rodinami byli velké neshody a já měla pocit že v našem týmu by to nemělo být nějak moc znát. Zdál se mi vcelku v pohodě.No rozhodně se nechoval tak jak bych to já sama předpokládala. ,,Jdeme,nebo umřu hlady" zkonstatovala jsem a jen zamávala na Kageho pravou rukou načež jsem se vydala ze schodů dolů a následně na to před budovu směr rámen.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Kancelária Hokageho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancelária Hokageho   Kancelária Hokageho Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Kancelária Hokageho
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto : Katsudō :: Hra :: Konohagakure no Sato :: Konohagakure no Sato-
Prejdi na: