Naruto : Katsudō
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


CZ/SK Fórum
 
DomovLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Genin v zácviku (Riko, DarkLezdgar)

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
DarkLezdgar
Admin
Admin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 144
Join date : 24.01.2013
Age : 27
Bydlisko : Slovakia, Bratislava

Genin v zácviku (Riko, DarkLezdgar) Empty
OdoslaťPredmet: Genin v zácviku (Riko, DarkLezdgar)   Genin v zácviku (Riko, DarkLezdgar) Icon_minitimeSt január 30, 2013 10:11 am

Nachádzate sa na rozľahlej lúke, slno svieti do očí a vetrík vám fúka cez vlasy. Yamikage si zobral nového genina na preskúšanie, a taktiež aj otestovanie reakcíí Bijuu na súboje.....
Návrat hore Goto down
Riko
Riko
Riko
Riko


Počet príspevkov : 91
Join date : 26.01.2013
Age : 30
Bydlisko : Masiaff

Genin v zácviku (Riko, DarkLezdgar) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Genin v zácviku (Riko, DarkLezdgar)   Genin v zácviku (Riko, DarkLezdgar) Icon_minitimeSt január 30, 2013 10:19 am

Shizuka Kimyou
Pomalu jsem mířila na t místo kam mě vedl.Kdyby nebyl Kage tak se mu na to pěkně z místa vykašlu ale copak jsem si mohla dovolit odporovat někomu takovýmu? Ne že by mě případné zranění nějak trápilo ale proč si dělat ihned problémy.Vítr mi trochu cuchal moje blond vvlasy které byli jen tak ledabyle sepnuté v drdolu jako vždy. Samo sebou jsem si s sebou nezapoměla vzít tu tykem kterou jsem se naučila nosit na zádech. Moje kosa se jen pohupovala na mém rameni. Na druhou stranu pokud by došlo na skutečný boj mohla jsem se pokusit mu dát co pro to za totálně zpackanej život kvůli jeho rozhodnutí. Bylo mi jedno co ho vedlo aby tu potvoru zapečetil do mě. Jednou za to někdo ponese následky. ,,Proč jsme tady?" optala jsem se trochu otráveně a druhá moje ruka svírala znak Jashina. Prosím tě muj pane,dej mi sílu aby se nedostal ven.Tak jako včera a minulé dny. Slibuji že ti najdu vhodnou oběť. Šeptala jsem si v duchu a nakonec jsem se koukla na záda kageho načež jsem se úplně zastavila. Kosu jsem opřela o zem a čekala dokud mi nedá odpověď. Nebyla jsem moc ukecaný člověk a tak snad ani nebylo potřeba mluvit. Byl to Kage,autorita vesnice a já měla pocit že bych ho nejraději doháje poslala. Nevím proč prostě takové byly moje pocity.


Návrat hore Goto down
DarkLezdgar
Admin
Admin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 144
Join date : 24.01.2013
Age : 27
Bydlisko : Slovakia, Bratislava

Genin v zácviku (Riko, DarkLezdgar) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Genin v zácviku (Riko, DarkLezdgar)   Genin v zácviku (Riko, DarkLezdgar) Icon_minitimeSt január 30, 2013 10:29 am

Yamikage

Kráčali sme prekrásnou prírodou, a pomaličky sa blížila skúška našeho nového jinchuuriki. Všetko nasvečovalo tomu, sa by to dnes mohla dokázať. Ale výraz v jej tváry ma trošku znepokojoval. Keď sme konečne dorazili na miesto, kde sme si mali dať ten tréning, alebo skôr skúšku. Moju pozornosť upútala jej otázka. "Jeden jediný a dosť podstaný dôvod prečo sme tu, leži v tvojej mysli. Ide o Shukakuho, ktorého som do teba zapečatil." Pozeral som sa jej do očí, a trošku som mal výčitky, že som jej pokazil život. "Aby si sa nemusela čudovať, prečo som dal Bijuu zrovna tebe, je nato iba jedna odpoveď. Ako jedna z mála, si nesmrtelná. Takže ťa nemôže zabiť." Usmial som sa. "Dnes, budeme trénovať ovládanie Bijuu. Keďže nechcem aby mi naštvaný Shukaku behal po Yami, a hlavne nechcem aby niečo poničil, musím ťa naučiť ako ho ovládnuť skôr, akoby sa mohol dostať von." Pozeral som sa Shizuke do očí, a očakával som najhoršie. "Takže, môžeme začať. Ukáž mi čo v tebe je."[/center]


Naposledy upravil DarkLezdgar dňa So február 02, 2013 6:40 am, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore Goto down
Riko
Riko
Riko
Riko


Počet príspevkov : 91
Join date : 26.01.2013
Age : 30
Bydlisko : Masiaff

Genin v zácviku (Riko, DarkLezdgar) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Genin v zácviku (Riko, DarkLezdgar)   Genin v zácviku (Riko, DarkLezdgar) Icon_minitimeSt január 30, 2013 10:40 am

Shizuka Kimyou
Zamračila jsem se když začal mluvit.Copak jsem se ho ptala na to prč to udělal? Na jednu stranu mě to ani trochu nezajíma.POvytáhla jsem jedno obočí jako kdybych nad něčím uvažovala.Dneska jsem neměla zrovna svojí nejlepší náladu a na to Kage mohl přijít jen co se na mě podíval. Byl fakt že jsem byla člověk který tuhle osobu potkával docela často protože mě pořád hlídali jako malé dítě. Občas jsem si ve vesnici připadala spíš jako vezeň než jako jeho obyvatel. ,,Jednoduše řečeno abych zase někoho nezabila" zkonstatovala jsem docela chladně když domluvil.Na ten den jsem si pamatovala.Ten den zemřel jediný člověk který se mě ve vesnci nebál.Můj vlastní otec. Prakticky za to mohli ti tři chuligáni z Akademie co se rozhodli že mi dají lehkci.A tím probudili jeho. V té době jsem ještě Jashinisou nebyla a tak nebylo divu že ho to trochu víc naštvalo. Ten den nosím neustále jako prokletí.Zabila jsem ho já.Prostě jsem tu potvoru nedovedla zastavit.,,Jak milé" dodala jsem tiše snad i trochu zklamaně. každý ve vesnici ve mě viděl jen hrozbu.Něc co může každou chvíli bouchnout. ,,Jashinistem se člověk nenarodí.Je to věc volby. Co mi asi tak jinýho zbylo? Žít s něčím co mě může roztrhat na kusy? Raději jsem se pojistila.Ten pohled na ty tři mi stačil" dodala jsem k celé situaci a kosu chytla do rukou.její čepel směřovala k němu.,,Stejně ve mě každej vidí jenom zrůdu!"Odrazila jsem se od země a prudce proti němu sekla. I kdyby na mě použil nějakou tu techniku díky písku a díky jistým schopnostem mě to nijak netrápilo.
Návrat hore Goto down
DarkLezdgar
Admin
Admin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 144
Join date : 24.01.2013
Age : 27
Bydlisko : Slovakia, Bratislava

Genin v zácviku (Riko, DarkLezdgar) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Genin v zácviku (Riko, DarkLezdgar)   Genin v zácviku (Riko, DarkLezdgar) Icon_minitimeSt január 30, 2013 10:50 am

Yamikage

Dal som si ruky do vačkou a počúval som jej slová s menšími výčitkami, ale nato nebol práve čas. Keď spomenula tých troch, čo ich roztrhala na kusy, trošku ma zamrazilo, pretože v tej dobe som bol Kage len chvíľu a nevedel som čo mám spraviť. Pozeral som sa na jej výraz v tváry a s toho som usúdil, že dnes nemá najlepšiu náladu. Keď konečne zaútočila, len som sa pousmial a z ľahkosťou som sa vyhol jej útoku. Na jej útoky musím dávať pozor, piesok ju bude obraňovať. Vybral som jednu ruku z vačku a obalil som ju temnou chakrou. Tá mi pomohla preraziť piesok keď som na ňu zaútočil. Ako som ten piesok prerazil, chytil som ju pod krk a zdvihol som ju do vzduchu. Keďže je temná chakra silnejšia ako piesok, nebol problém preraziť ten piesok. Predsa som to bol ja kto bojoval proti Skukakuovi, takže už viem ako na neho. "Dávaj si pozor, nemôžeš útočiť tak prudko. Nikdy nevieš, na akej úrovni tvoj protivník je. Jediné čo môžeš, je sledovať jeho pohyby a predvídať. Predvídavosť sa ti bude hodiť." Usmial som sa a odhodil som ju od seba preč.


Naposledy upravil DarkLezdgar dňa So február 02, 2013 6:40 am, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore Goto down
Riko
Riko
Riko
Riko


Počet príspevkov : 91
Join date : 26.01.2013
Age : 30
Bydlisko : Masiaff

Genin v zácviku (Riko, DarkLezdgar) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Genin v zácviku (Riko, DarkLezdgar)   Genin v zácviku (Riko, DarkLezdgar) Icon_minitimeSt január 30, 2013 11:01 am

Sizuka Kimyou
Když mě chytl pod krkem cítila jsem doslova jako kdyby se ON proral ze spánku v kterém jsem se ho snažila udržovat.Copak bylo možné že jediný dotek toho chlapa stačil k tomu aby se podělalo všecho o co jsem se snažila?Jak mě odhodil lehce jsem zabodla kosu do země a prakticky se snesla k zemi. na mojí tváři se snad neobjevila ani jediná známka emoce.Nebyla jsem zvyklá někomu ukazovat co si myslím nebo co cítím.Snad proto že vesnice mi ukázala že to ani nikoho nezajímá.Hlavně že jsem co nejdál od nich.Doslova jako kdybych slyšela ty nadávky na mojí osobu znova z dob kdy jsem byla na Akademii. ,,Heeeeh." povzdychla jsem si a nepřítomně se podívala na oblohu. Bylo to jediné místo které se mi zdálo nějak zajímavé. Neustále jsem si říkala že jinde je to snad lepší ale kdo ví. Nemohla jsem to vědět do doby než bych se tam podívala a to se těžko provádělo když mě hlídali téměř na každém mém kroku. I když jsem je neviděla,tušila jsem že někde poblíž jsou. Jednotky elitních shinobi pro případ že se něco stane. Kde je nějaká důvěra jsem se sama sepe ptávala dost často ale nikdy nepřišla na odpověď.,,Nebylo by jednodušší mě prostě někam zahrabat?" promluvila jsem znovu a stále koukala na oblohu. ,,Alespoň by ostatní měli klidné spaní" dodala jsem tiše.

Návrat hore Goto down
DarkLezdgar
Admin
Admin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 144
Join date : 24.01.2013
Age : 27
Bydlisko : Slovakia, Bratislava

Genin v zácviku (Riko, DarkLezdgar) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Genin v zácviku (Riko, DarkLezdgar)   Genin v zácviku (Riko, DarkLezdgar) Icon_minitimeSt január 30, 2013 11:42 am

Yamikage

Všetko čo hovorila, ma zarazilo. Aj keď som sa jej nečudoval. Ale nato som tu, aby som jej pomohol. "Viem, že to máš ťažké. Ale práve preto sme teraz tu..Som tu nato, aby som ti pomohol premôcť ho...ale najprv ho budeme musieť trošku vyprovokovať...a ty sa neboj. Keby sa niečo stalo, pretuším to." Usmial som sa, aby nebola taká zatrpktnutá. Pomaličkým ktokom som kráčal smerom ku nej. V tom som sa rozbehol a bleskurýchlo som sa objavil za ňou. Natiahol som ruku, a chytil som ju do gule s temnej chakry. Práve preto že bola s temnej chakry bolo ťažké ju prelomiť alebo rozbiť. Z vonku sa zdalo, že sa nič nedeje. Ale vo vnútri na jej vnútro a Shukakuho vplývala temná chakra, čo ho moholo vyprovokovať. Ocitli sa totižto v niečom ako je kazajka...Jednou rukou som ich držal a tou druhou som skladal pečate, čo spôsobovalo, že temná chakra na nich začala tlačiť.
Návrat hore Goto down
Riko
Riko
Riko
Riko


Počet príspevkov : 91
Join date : 26.01.2013
Age : 30
Bydlisko : Masiaff

Genin v zácviku (Riko, DarkLezdgar) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Genin v zácviku (Riko, DarkLezdgar)   Genin v zácviku (Riko, DarkLezdgar) Icon_minitimeSt január 30, 2013 11:54 am

Shizuka Kimyou


Jeho slova jsem jen sotv vnímala.Bylo to pro mě jako plané řeči.Pomoci? Mě? proč by mi chtěl pomáhat člověk tkerý mi natolik zpackal život?! Nebo jsem prostě byla jen prkletá? Zavřela jsem na chvíli oči a jen zakroutila hlavou nad jeho slovy.To k čemu se chystal způsobovalo to že jsem se čím dál víc cítila jako blázen.Cítila jsem JEHO pocity.To jak byl naštvaný a také jsem cítila jeho chuť zabíjet.Přesně tyhle pocity jsem cítila i tenkrát.Pak ještě několikrát ale nějakým způsobem se mi vždy povedlo ho uzemnit.Ale nyní jsem cítila že se tak snadno nedá. Když moje tělo obalila temná chakra byl to snad jenom reflex ale písek se pokoušel mě dostat ven za kažou cenu. Čím déle jsem tam byla tím hůře jsem se cítila. Připadala jsem si jako to malé dítě na Akademii které nechápe nic z toho co se kolem děje.Moje hlava najednou padla dopředu a já jako kdybych se objevila znovu v temnostě která ne a ne skončit. A pak jsem jej uvděla.Démona kterého jsem nosila v sobě jako nějaký přívesek.Toh démona který mohl za život který jsem měla. Lidskej červe,pusť mě. Mluvil na mě a já tam tála a jen na něj hleděla jako kdybych chtěla něco říct. Proč? Ptala jsem se tiše a s jakýmsi skrytým zájmem. Pusť mě a třeba tě nezabiju společně s Kagem a zbytkem vesnice. Ráda bys to udělala že ano? To on přece za všechno může. To kvůli němu tě všichni nenávidí.MLuvil a mluvil.Jeho hlas jako kdyby šeptal a každé jeho slovo se mi zarýval hlouběji do hlavy. Ne! Odporovala jsem.Nesměla jsem ho pustit ven.ne plně.Dovedl ovlánout moje tělo ale já nehodlala připutit aby se vrátil ven. ,,Ne!" Rozkřikla jsem se ale cítila jak nad ním ztrácím svojí kntrolu.Skutečně jsem byla natolik neschopná neo to bylo jen tím že on si pamatoval kdo mohl za jeho uvěznění?
Návrat hore Goto down
DarkLezdgar
Admin
Admin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 144
Join date : 24.01.2013
Age : 27
Bydlisko : Slovakia, Bratislava

Genin v zácviku (Riko, DarkLezdgar) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Genin v zácviku (Riko, DarkLezdgar)   Genin v zácviku (Riko, DarkLezdgar) Icon_minitimeŠt január 31, 2013 3:38 am

Yamikage

Držal som guľu s temnej chakry, a pritom som sledoval reakcie Shizuky na tento problém. Zdalo sa mi, že ju pomaličky začína ovládať, tak som musel aspoň trošku napomôcť. Moja ruka sa pomaličky začala ponárať do temnej guli až kym som sa nechytil jej hlavy. Piesok mi okamžite začal obalovať ruku, a obraňovať Shizuki. Keď som sa nejak pretlačil ku jej hlave, zavrel som oči a odrazu som sa ocitol v jej podvedomí. Otvoril som oči a stál som priamo pred Bijuu a Shizukov. Sledoval som jej reakcie priamo z miesta tohto problému. Ako Shizuka stála pred Shukakuom, prikročil som ku nej a začal som jej šepkať do ucha. "Ty si silnejšia ako on, poraz ho. Dokážeš to, musíš. Ver si, svojmu telu a svojej duši. On nieje nič, ty si tu pánom." Snažil som sa ju povzbudiť. Potom som zmizol a opäť som sa objavil vo svojom tele. Otvoril som oči, a ruku som vrátil späť. Dokážeš to...
Návrat hore Goto down
Riko
Riko
Riko
Riko


Počet príspevkov : 91
Join date : 26.01.2013
Age : 30
Bydlisko : Masiaff

Genin v zácviku (Riko, DarkLezdgar) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Genin v zácviku (Riko, DarkLezdgar)   Genin v zácviku (Riko, DarkLezdgar) Icon_minitimeŠt január 31, 2013 4:30 am

Shizuka Kimyou

Stála jsem tam a snažila se prostě uvažovat reálně.Přeci jen ta myšlenka že bych se mohla pomstít všem kteří mohli za to jaký život jsem vedla byla dost lákavá. Na druhou stranu jsem myslela na to co vykonal otec. Obětoval se proto že věřil.Věřil že nejsem jen vraždící zrůda.Věřil že nejsem to monstrum za které mě všichni považovali. Uviděla jsem jak se tam objevil kage. Nechápala jsem jak se dostal do mojí hlavy.Najendou nic z toho co jsem znala nebo co jsem si myslela že vím neplatilo. Shukaku se jen hlasitě rozesmál až to mrazilo v kostech. Ale no tak.Přece mu nebudeš věřit. Je jako oni.I on tě považuje za mě.I když mi to lichotí vidí v tobě jen zrůdu.Mluvil tak přesvědčivě až mě to donutilo chytit se za hlavu.Jeho hlas jsem slyšela neustále dokola jako kdyby to byla nějaká hloupá ozvěna která nehodlala ustoupit ani náhodou. Lži! Sykla jsem naštvaně a znovu se odhodlaně podívala na něj. Jeho mocné tělo stálo za těmi mřížemi hlídán pečetí která jej držela zpátky. Ale no tak.Copak jsi tak hloupá? Vzpoměň si na jeho výraz.I on se tě bojí.Všichni se tě bojí. Pusť mě a můžeš všechno změnit. Mluvil dál a dál a já měla pocit že mi pukne hlava. Jeho naléhání bylo čím dál tím víc silnější. Moje ruce se sevřeli v pěst a na mojí tváři se konečně objevil malinký úsměv. Změnit? Změnit.Já všechno změním.Ale ty.....se ven nedostaneš! Odporovala jsem mu což jej dost rozesmálo. Jednou se ven dostanu.Oznámil mi a já přivřela oči. Dokud budu mít dost síly abych tě tady udržela,tak ne! Najendou jsem cítila jako kdyby jeho vliv pomalu slábnul.Měl možná pravdu.Pro vesnici a všechny kolem sebe jsem jen velké ryziko. Jen něco jako bomba která čeká jen na výbuch.Ale i tak jsem byla rozhodnutá že svůj život si řídím sama.Naprosto sama. A pokud se někdo bude mstít, budu to jen já! Byla jsem odhodlaná dělat věci po svém. I když jsem necítila žádný důvod proč bych měla vesnici nějak pomáhat na druhou stranu jsem cítila že pokud je někdo kdo se mnou soucítí a má mě v nějaké úctě je to právě Kage. Právě ten člověk který tohle všechno způsobil.A i když jsem se na něj zlobila měla jsem jej také v jakési úctě. Blázne.Jendou tě zabiju. Dodal Shukaku nazávěr. Možná.Ale zatím mi budeš pomáhat.Ať se ti to líbí nebo ne.Neb raději spi!

Návrat hore Goto down
DarkLezdgar
Admin
Admin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 144
Join date : 24.01.2013
Age : 27
Bydlisko : Slovakia, Bratislava

Genin v zácviku (Riko, DarkLezdgar) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Genin v zácviku (Riko, DarkLezdgar)   Genin v zácviku (Riko, DarkLezdgar) Icon_minitimeŠt január 31, 2013 8:12 am

Yamikage

Prerušil som guľu a pozrel som sa na Shinigami. No, bol som pre istotu v strehu keby náhodou bola pod jeho vplyvom. Stál som pri nej, no po chvíli som si kľakol a pozrel som sa jej do tváre. "Shizuka, si v poriadku ?" Chytil som ju za ruku, a pomohol som jej postaviť sa. Potom som od nej trošku odstúpil, bol som opatrný. Aj keď som Yamikage, tak som len človek. Vietor fúkal, a nadnášal lístie po nad naše telá. Slnko pražilo, no vietor to vyrovnal. Proste bol super deň. Nebolo ani moc teplo a ani moc zima. "Ja dúfam, že si s mojou pomocou dokázala tú obludu v tebe premôcť." Usmial som sa a pomaličky som ku nej prikročil. "Poviem ti tajomstvo, aj keď nemám v sebe Bijuu ako ty, aj ja mám v sebe démona." Zasmial som sa. "Viem aké to je nikoho nemať." Akira? Poď nachvíľu von. pomyslel som si, spravil som pečate a pri mne sa objavil malý dráčik. Nebol taký veľký ako normálny draci, no bol väčší ako mi. "Toto je Akira, je to môj démon, s ktorým som spojený. Najprv sme sa nemali moc v láske, ale potom sme sa spriatelili." Pozrel som sa na Akira a usmial som sa. "Takže, mal by som vás predstaviť. Akira, toto je Shizuka, jinchuuriki Shukakuho." "Teší ma, Shizuka-chan. Som rád, že ťa spoznávam." Usmial sa na Shizuku.
Návrat hore Goto down
Riko
Riko
Riko
Riko


Počet príspevkov : 91
Join date : 26.01.2013
Age : 30
Bydlisko : Masiaff

Genin v zácviku (Riko, DarkLezdgar) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Genin v zácviku (Riko, DarkLezdgar)   Genin v zácviku (Riko, DarkLezdgar) Icon_minitimeŠt január 31, 2013 8:29 am

Shizuka Kimyou
Pustil mě a já sícila jak jsem dopadla do písku který se pode mě nasunul jako kdyby mě chtěl stále chránit.Cítila jsem ve táři pár zrnek toho materiálu a jen si smutně povzdychla.Ani nevím proč ale natáhla jsem ke kagemu ruku abych vstala.když se tak stalo musela jsem se zarazit. To on byl mím největším nepřítelem.Tak proč jsem si od něj nechala pomoci? Že bych se srovnávala s tím co se stalo? Že bych přeci jen začala plnit to co jsem řekla svému démonovi? Jakmile však Kage udělal krok zpět můj výraz překvapení zase ztvrdl do toho neprostupného výrazu chladnosti.Výrazu který naznačoval že mi je prakticky všechno jedno. Dokonce i to se co se stane se mnou. ,,Možná měl pravdu" pronesla jsem a Kagemu to ani nemuselo dávat smysl. Šlo o to co říkal Shukaku.Že i Kage se mě vlastně bojí a vidí ve mě jen zrůdu. To jak couvl bylo jako kdyby mi to dalo signál do hlavy že je to pravda.Kage mluvil a já se k němu otočila zády a hleděla na oblohu svým typyckým nepřítomným výrazem. V hlavě se mi honilo tolik myšlenek. Měla jsem v hlavě tolik zmatku. Skoro jsem jej nedovedla ovládnout. To se už nesmí stát! Hučelo moje podvědomí a já vzala do dlaně znak Jashina. Nikdy! Kageho slova jsem sotva vnímala. Když řekl že ví jaké to je nikoho nemít měla jsem co dělat abych nebyla nepříjemná. Copak on o tom mhl vědět? Do něj nikdo démona nenacpal.Alespoň ne takového jako jsem měla já. On se nemusel dívat jak ta stvůra ničí to poslední co jsem měla. nemusel se dívat jak mu něco trhá otce na malinké kousíčky. Co si o sobě ksakru myslí! Hučela jsem v duchu.Když jsem uslyšela nějakou techniku pootočila jsem se a uviděla draka. nebyl moc velký ale byl větší než já nebo ON.Byl to udivující. Pak jsem udělala něco co snad u mě nikdo ještě neviděl.Moc často se nestává že by ve mě někdo vzbudil úctu ale tomuto tvoru se to povedlo od prvního pohledu. ,,Akira-sama" pozdravila jsem a trochu se uklonila.Jako kdybych mu vzdávala tu nejvyšší úctu kterou jsem nikdy neprojevila ani samotnému Kagemu. Kdo ví proč jsem to udělala.
Návrat hore Goto down
DarkLezdgar
Admin
Admin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 144
Join date : 24.01.2013
Age : 27
Bydlisko : Slovakia, Bratislava

Genin v zácviku (Riko, DarkLezdgar) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Genin v zácviku (Riko, DarkLezdgar)   Genin v zácviku (Riko, DarkLezdgar) Icon_minitimeŠt január 31, 2013 9:45 am

Yamikage

Jej pohľad na Akiru ma prekvapil. Akoby sa jej Akira páčil, mal som pocit, že Akira je prvý tvor, pred kým má Shinigami rešpekt. Pristúpil som ku Akirovi a naťiahol som ruku, aby som ho mohol pohladkať na hlave. Keď sklonil hlavu, pohladkal som ho, zavrel som oči a pritúlil som sa ku nemu. Naše mysle boli prepojené, takže som mu mohol hocičo povedať, bez toho aby to niekto iný počul. Jááj, som rád že ťa mám ty môj strážca. Usmial som sa. Čo by som len ja bez teba robil. Tak, myslím si, že by si ani nespravil chuuninské skúšky. Zasmial sa. Ale no tak, až tak slabý nejsom. Chytil som sa za hlavu a zasmial som sa. Potom som sa pozrel na Shinigami. "Tak, to čo som chcel, sme si aspoň trošku nacvičili, kým ešte mám čas, čo by si si ešte chcela precvičiť ? Vieš čo ? Ja mám jeden nápad, mohli by sme si dať, cvičný súboj čo ty nato ?" Pozeral som sa vážnym pohľadom do jej očí.
Návrat hore Goto down
Riko
Riko
Riko
Riko


Počet príspevkov : 91
Join date : 26.01.2013
Age : 30
Bydlisko : Masiaff

Genin v zácviku (Riko, DarkLezdgar) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Genin v zácviku (Riko, DarkLezdgar)   Genin v zácviku (Riko, DarkLezdgar) Icon_minitimeŠt január 31, 2013 10:04 am

Shizuka Kimyou

Sledovala jsem toh tvora snad jako ostříž ale nakonec když se k němu Kage přiblížil jsem se otčila a tiše ušla několik kroků od nich.Heh,cesty jsou nevyspitatelné.Ale ty moje....jsou jako rovinka. Projelo mi hlavou a já se koukla na stromy které byly kolem mě. Pak kage znovu pormluvil a já se na něj nepodívala. byla to lákavá nabídka.Když jsem věděla že on dovede prorazit můj písek.Na druhou stranu se mi bojovat skutečně nechtělo. Cítila jsem se jako kdyby unavená z toho všeho.Z života co jsem vedla i z toh co se kolem mě dělo.,,Vím já? Ani nevím jestli to má všechno cenu." povzdychla jsem si a koukla se na čepel svojí kosy. ,,Nejhorší je že i kdybych se chtěla odstranit ze světa nejde to." dodala jsem tiše.Prstem jsem přejela po ostří kosy a bylo mi jedno že můj prst začal krvácet.Celou dobu jsem měla nepřítomný výraz. Neviděla jsem ale důvod proč t nezkusit.Trochu se probouzela moje touha dát Kagemu co proto ale raději jsem se držela při zemi.N po chvíli jsem vytáhla jeden senbon a aniž bych se podívala kterým směrem tak jsem ho hodila přímo po Kagem.Věděla jsem kde stojí takže to nebylo moc těžké.
Návrat hore Goto down
DarkLezdgar
Admin
Admin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 144
Join date : 24.01.2013
Age : 27
Bydlisko : Slovakia, Bratislava

Genin v zácviku (Riko, DarkLezdgar) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Genin v zácviku (Riko, DarkLezdgar)   Genin v zácviku (Riko, DarkLezdgar) Icon_minitimeSo február 02, 2013 6:19 am

Yamikage

Keď na miesto odpovede na moju otázku odišla, neprekvapovalo ma to. No po chvíli na mňa konečne zaútočila. Ja som sa len pousmial a rozbehol som sa priamo oproti senbonom. Len trošku som sa posunul, aby mi nezasiahli smrtelné body. Bežal som stále rýchlejšie, vyrezalo to tak, že ani nemám v pláne sa tým senbonom vyhnúť. Yukimon... Oči mi s čierneli a v nich sa objavil žltý pentagram. Yami no Hadou. Yukimon v mojich očiach sa roztočil a menšia vlna čiernej chakry odhodila senbony a pokračovala na Shizuku. Malo to jednu výhodu túto techniku som sa naučil používať aj bez toho aby som spravil pečate, stačilo na to iba pomyslieť.
Návrat hore Goto down
Riko
Riko
Riko
Riko


Počet príspevkov : 91
Join date : 26.01.2013
Age : 30
Bydlisko : Masiaff

Genin v zácviku (Riko, DarkLezdgar) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Genin v zácviku (Riko, DarkLezdgar)   Genin v zácviku (Riko, DarkLezdgar) Icon_minitimeSo február 02, 2013 6:31 am

Shizuka Kimyou

Když předvedl svůj trik s očima jen jsem se pro sebe zašklebila. Rozběhla jsem se proti němu a sekla svojí kosou dost na to aby mu to ublížilo.Ale to nebyl můj záměr.V tu samou chvíli kdy se měla kosa dotknout jeho těla mě oballil písek a já doslova zmizela. Objevila jsem se až za ním a jen mu poklepala na rameno druhým koncem kosy který byl trochu ostrý takže to mohlo být nepříjemné.Zase mě zastínil písek a já stála v dostatečné vzdálenosti od něj. ,,Hehe" dostalo se ze mě a já se skutečně smála. Boj bylo něco co mě vždy dovedlo pobavit.Alespoň jsem chvíli nemyslela na to co se kolem děje a na malu chvíli jsem si i připadala normální. Rozhodně víc normální než jak mě viděli ostatní.
Návrat hore Goto down
DarkLezdgar
Admin
Admin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 144
Join date : 24.01.2013
Age : 27
Bydlisko : Slovakia, Bratislava

Genin v zácviku (Riko, DarkLezdgar) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Genin v zácviku (Riko, DarkLezdgar)   Genin v zácviku (Riko, DarkLezdgar) Icon_minitimeSo február 02, 2013 6:39 am

Yamikage

Ako som bežal oproti Shizuke a ona sa odrazu obajvila zamnou len som sa zastavil a zasmial som sa. V tom sa moje telo premenilo na nejakú čiernú hmotu, ktorá spadla na zem a zmizla v zemi. V tom sa zem pod jej nohami začala prepadať, a zo zeme začali vychádzať čierne ruky rôznych veľkostí. Snažili sa ju chytiť, a spôsobiž jej aspoň povrchová zranenia. Keď skoro z každej diery v zemi a čo ich bolo dosť, vyskakovali čierne ruky, vyzeralo to, akoby som sa ju snažil stiahnuť priamo do pekla. No v podstate to tak nebolo. Tie ruky boli špeciálne mnou vytvorené aby kradli z ľudí ich chakru, to nemohla Shizuka vedieť. Keď v tom sa zamračilo, a začala prsať. No nebol to len tak obyčajný ďažď, bola to tá istá čierna hmota v ktorú som sa premenil. Keď prestalo prsať, z ďaždu som sa sformoval ja..a pozeral som sa ako ju naháňajú moje ručičky..
Návrat hore Goto down
Riko
Riko
Riko
Riko


Počet príspevkov : 91
Join date : 26.01.2013
Age : 30
Bydlisko : Masiaff

Genin v zácviku (Riko, DarkLezdgar) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Genin v zácviku (Riko, DarkLezdgar)   Genin v zácviku (Riko, DarkLezdgar) Icon_minitimeSo február 02, 2013 6:45 am

Shizuka Kimyou

Jeho technika rukou mě skutečně překvapila a já s něčím takovým nepočítala. Rozběhla jsem se mim ně a doslova proti stromu po kterém jsem následně chvíli běžela než jsem se od něj pořádně odrazila do prostoru. Mohlo to vypadat jako kdybych schválně chtěla dopadnout za se na zem ale pár metrů nad zemí jsem dopadla na vrstvu písku která se tam jen tak vznášela a dále se napojila na můj písek v tykvy jenž jsem měla na zádech. ,,Dobrej trik." pronesla jsem snad i trochu znuděně a protáhla si jednnu ruku.

.Rendan Suna Shigure!
Koukla jsem se na Kageho s takovým posměvačným trochu výrazem a sledovala jak písečné střeli mířili přímo proti němu. I když jsem věděla že to prorazí svojí temnou chakrou člo mi naprosto o něco jiného.
Návrat hore Goto down
DarkLezdgar
Admin
Admin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 144
Join date : 24.01.2013
Age : 27
Bydlisko : Slovakia, Bratislava

Genin v zácviku (Riko, DarkLezdgar) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Genin v zácviku (Riko, DarkLezdgar)   Genin v zácviku (Riko, DarkLezdgar) Icon_minitimeSo február 02, 2013 7:23 am

Yamikage

Vynaliezaví dievča, dobrý spôsob ako sa vyhnúť mojím rukám..no ona ešte nevie že na ňu stále dočiahnu. Rozťiahol som ruky od seba a môj Yukimon sa roztočil. Ruky sa začali celé vyťahovať zo zeme a naťahovali sa po Shizuke. No potom prišlo niečo prekvapujúce, zo zeme odkiaľ vychádzali tie ruky sa začalo niečo vynárať. Boli to tri gigantické príšery, ktoré boli vážne obdivohodne veľké. Pod ich telami praskala zem, a padali stromy. Ja som sa len usmieval, a pozeral som sa na tie pieskové strli, ktoré leteli priamo na mňa. Zavrel som oči a rozbehol som sa. Moja rýchlosť bola známa široka ďaleko, takže som sa ohromnou rýchlosťou dostal cez piesočné streli a vyliezol som na jednoho s tých obrov. Vyliezol som mu ku hlave, kde som si sadol a sledoval som, ako si poradí s týmto problémom. Keď nezvládne toto tak bude mať v živote veľké problémy. Predsa je to Jinchuuriki, mala by prekonať niečo takéto.
Návrat hore Goto down
Riko
Riko
Riko
Riko


Počet príspevkov : 91
Join date : 26.01.2013
Age : 30
Bydlisko : Masiaff

Genin v zácviku (Riko, DarkLezdgar) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Genin v zácviku (Riko, DarkLezdgar)   Genin v zácviku (Riko, DarkLezdgar) Icon_minitimeSo február 02, 2013 9:24 am

Shizuka Kimyou

Co má tohle ksakru být? Ptala jsem se sama sebe a z výšky se koukala na to monstrum které se tam objevilo. Kage byl zjevn potěšen svým výstupem ale co jsem mohla proti takovému gigantovi udělat? Něco mě přeci jen napadlo ale prakticky jsem to nikdy nevyzkoušela takže jsem nevěděla jak moc by mě to vyčerpalo. Na druhou stranu kdy jindy bych to měla vyzkoušet než na takovémhle tréninku. Koukla jsem se na plochu pod námi a jen se zamračila.,,No tak uvidíme" pronesla jsem dost tiše a soustředila se jen na písek.Trocha písku ode mě zajela pod zem a ta ze p chvíli začala všelijak natřásat a lehce pukat.Jak je známo v jisté vrstvě země se nachází i písek neb to z čeho je písek složený. Avšak znamenalo to být dosti soustředěná. Dávalo to docela zabrat i když to byla vlastně práce JEHO.Přeci jen tuhle schopnost jsem měla díky Bijuu.Písek který se dral ze země se začal pomalu formovat do jisté podoby. Ani nevím proč zrovna tahle ale dávalo to smyls. Před Kageho monstrm se zformoval Shukaku. Nebyl pravý,je tak vypadal.Udržet to pohormadě byl něco obtížného ale já vědla že to nějakou dobu zvládnu bez nějakých problémů. Tohle byl mnohem větší masiv písku a i kdyby jeho monstra dovedli projít pískem , vše by se znovu sformovalo do původní podoby.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Genin v zácviku (Riko, DarkLezdgar) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Genin v zácviku (Riko, DarkLezdgar)   Genin v zácviku (Riko, DarkLezdgar) Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Genin v zácviku (Riko, DarkLezdgar)
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Příběh (Riko,Mety)

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto : Katsudō :: Kôš, Off Topic :: Off Topic :: Off Topic súboje & príbehy-
Prejdi na: