Naruto : Katsudō
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


CZ/SK Fórum
 
DomovLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Příběh (Riko,Mety)

Goto down 
2 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
Riko
Riko
Riko
Riko


Počet príspevkov : 91
Join date : 26.01.2013
Age : 30
Bydlisko : Masiaff

Příběh (Riko,Mety) - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Příběh (Riko,Mety)   Příběh (Riko,Mety) - Stránka 2 Icon_minitimePi február 01, 2013 10:07 am

Shizuka Kimyou

Stála jsem stále na jednom místě a zvoln dýchala .Konečně se objevil Jednalo se nejspíše o muže jnež byl zahalený do pláště a kápi takže mu nebylo snadné vidět do obličeje. Ale i z toho kousku tváře která šla rozeznat jsem pochopila že jeho tvář musela být zjizvená.Kdo ví co se mu stalo.,,Kdo jsi?" optala jsem se skoro s takovým tónem jako kdyby mě to ani moc nezajímalo . ,,My jsme lovci Bijuu. Ber to tak jako kdybychom čistili tenhle svět od Vás." hlesl. Povytáhla jsem jedno obočí a ruku si opřela o ostří svojí kosy. ,,My? Kde je Vás víc?" ptala jsem se se zájmem a jen doufala že ON ještě bude nějakou chvíli nečinný. ,,No řekněme že se stará o tvýho kámoše" odpověděl mi se smíchem a já se zamračila. Ruku jsem sevřela do pěsti. ,,Tohle by jste neměli dělat!" sykla jsem po něm naštvaně. ,,Ale no tak.Vždyť neděláme nic hrzného. Svět bez Vás bude lepší. bez takovejch...monster" dokončil a mnou jako kdyby projel blesk. Cítila jsem jak se Shukaku probral a rozhodně neměl svojí nejlepší náladu. Jen klid.Klid. Nevyváděj předčasně.Snažila jsem se ho uklidnit. ,,Jste jen na obtíž.Jste jak časovaná bomba..Jen bouchnout.Alespoň se nikdo nebude muset bát." upozornil mě muž a znovu cosi hodil.Rychlost dohu byla docela dobrá.Poskládal několik pečetí a ona věc vzplála silným plamenem. Než však tohle dorazilo ke mě můj písek mě uzavřel do neprostupné kopule.,,Můžeš vzdorovat.Až padne tvůj kamarád budeme na tebe dva!" znovu se zasmál a kopule kolem mě polevila. ,,Jdi se bodnout!
Rendan Suna Shigure!"
Návrat hore Goto down
Mety van Grace
Hráč
Hráč
Mety van Grace


Počet príspevkov : 37
Join date : 27.01.2013
Age : 26
Bydlisko : Slenderman

Příběh (Riko,Mety) - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Příběh (Riko,Mety)   Příběh (Riko,Mety) - Stránka 2 Icon_minitimeSo február 02, 2013 2:03 am

Ryuujin Minzaru

Moje seslání fuutonu bylo řekl bych úplně na nic, je silný a má dobrou schopnost. Zdá se, že nepřítel má absorbovací schopnosti, ale jak je to možné? Koneckonců, aby chytal Bijuu.. Musí být silný. Absorbace? Tak teda jo. Skočil jsem o dva metry dozadu. Nainteirubīmu! Zařval jsem, přičemž se začal Pakůň hýřit. O malou chvíli ze mě vystřelil jakýsi laser, který dokáže zformovat každý Bijuu. Teď by měl mít menší problém. Jen mě dost zatrhuje, jak zjistili, že se v tomto lese skrývá Bijuu.. Musí mít nějakého rozeznávače chakry. Je tu rozhodně nějaký sensor, ale kde ho najít. Nemám Sharingan ani Byakugan. Tohle bude trochu těžší, teď jen doufat, že se Shinigami nic nestalo. Netušil jsem, že se tím někdo kromě Akatsuki může živit.. Nás tedy nechytí!
Návrat hore Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net/
Riko
Riko
Riko
Riko


Počet príspevkov : 91
Join date : 26.01.2013
Age : 30
Bydlisko : Masiaff

Příběh (Riko,Mety) - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Příběh (Riko,Mety)   Příběh (Riko,Mety) - Stránka 2 Icon_minitimeSo február 02, 2013 6:22 am

Shizuka Kimyou

Nemohla jsem uvěřit tomu že se mému útoku jen tak vyhnul jako kdyby to nic nebylo. Písek se ho sotva dotknul a tak se navrátil zase zpátky ke mě . Co je tohle za chlapa?Ptala jsem se sama sebe ale nedovedla jsem si na nic odpovědět. Kosu jsem držela pevně v rukou tak jako pokaždé když jsem sváděla svůj boj. Někde muí být někdo třetí.Někdo kdo jim dal typ. Není možné aby nás takhle našli.Uvažovala jsem a snad jsem měla i pravdu.Mezi tím se ten neznámí začal smát. Znovu proti mě hodil kěkolik kunaiů které byly stejně jako před tím odraženy mím pískem. ,,Proč si takhle hrajeme?" optala jsem se na přímo a pomalu se rozešla směrem kde mohl být ten kluk.Věděla jsem že tenhle chlap mě bude sledovat a zatím se rozhodně neukázalo že by mi mohl nějak ublížit. Dostala jsem se až na tu mýtinu kde jsme spolu byli a v tom jsem si všimla katonové techniky o silném žáru jak proti mě letěla. Písek přede mnou ihned udělal velkou bariéru a tím vše zažehnal.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Příběh (Riko,Mety) - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Příběh (Riko,Mety)   Příběh (Riko,Mety) - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Příběh (Riko,Mety)
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Genin v zácviku (Riko, DarkLezdgar)
» Príbeh Fóra
» Hlavný príbeh, ak sa to tak dá nazvať

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto : Katsudō :: Kôš, Off Topic :: Off Topic :: Off Topic súboje & príbehy-
Prejdi na: