Naruto : Katsudō
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


CZ/SK Fórum
 
DomovLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Yakusho

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
Yakusho
Hráč
Hráč
Yakusho


Počet príspevkov : 27
Join date : 04.02.2013

Yakusho                    Empty
OdoslaťPredmet: Yakusho    Yakusho                    Icon_minitimePo február 04, 2013 4:43 am

Meno a priezvisko
Yakusho Hozuki


Vek :

16

Miesto pôvodu :
Iwagakure no Sato

Fóbie :
Z nesplnenia misie

Hodnosť:
Genin

Pohlavie :

Muž

Sen :
stať sa niekim ako Nagato

Klan :
--------------


Štýl boja:


Taijutsu: vždy
Ninjutsu: často
Genjutsu: skoro vôbec

Zbraň, vybavenie :
ZVN a čierne tyče v plášti

Schopnosti :
Je rýchly,silný ale neni neako dokonaly v logike

Podstata :
Doton

Vzhľad :
Oranžové vlasy čierny plášť až po zem

Vlastnosti :
Je krutý a hnusný s nikím sa nerozpráva ako by sa malo nemá rešpekt voči starším

Životopis postavy:
Yakusho sa narodil v Iwe. Bol ako každý iný až na jednu výnimku. Jeho výnimka bola neuveriteľná schopnosť prehovoriť ľudom do duše. Ale postupom času mu tá schopnosť zmizla jeho rodičia sa ho pokúsili zabiť. Malý Yakusho sa ocitol voči najhorším nepriateľom svojimi rodičmi. Jeho mama Satori bola shinobi mala dlhé červené vlasy podstatu doton a modré oči .Jeho otec sa volal Kaito mal krátke čierne vlasy bol anbu v Iwagakure a tajne bol jounin. Bol to boj ktorý síce trval dlho ale bol to boj skôr založený na rečiach ako na fyzickom boji. Nakoniec ale vyhral a tak jeho mama a otec padli jeho rukou. Yakusho sa od tej chvíle uzavrel nikoho nechcel vidieť ani sa s nikým nerozprával. Odišiel z vesnice nafingoval svoj únos bolo to dokonalé. Jeho spoločník bol pes ktorý sa zatúlal a narazil na Yakusha on ho najprv chcel zabiť ale bol to šikovný pes zohnal mu jedlo tak si ho nechal. Jeden deň keď šli spolu po ceste okolo Kumogakure no sato tak ho prepadli išlo im o jedlo a cennosti. Popri tom prišiel malý Tonochi (meno psa)o život obetoval sa pre Yakusha. Yakusho si prisahal že už nikto neumrie pre neho.Po ceste stretol vela nunkenimou bol preč asi rok naučili ho veľa napr: ovládanie chakry behanie po stromoch vode ale aj techniky doton elementu. Bol preč asi rok potom sa vrátil niečo ho ťahalo späť sám nevedel že čo. Vrátil sa dobitý a krvavý s tréningu on sa vyhovoril na to utiekol tím čo ho uniesli. To mal asi 15 rokov potom napadli Konohu on samozrejme bojoval na strane konohi až sa stretol z jedným s tých čo ho trénovali. Rozprávali sa o všetkom nakoniec ho presvedčil ale nunkenim menom Zaku povedal že chce umrieť jeho rukou a nie nejakého pozéra s konohi. Yakusho ho zabil aj keď mu to trhalo srdce ale zabil ho o rok na to sa to ustálilo a on je teraz o niečo lepší ale stále to nie je to čo to bolo. Ale stretol nových ľudí a postupom času si uvedomí že sú taký pre ktorých sa oplatí žiť

Obrázok :
Yakusho                    Ichigo___Bleach_by_ClimaxTogether

Vzťahy :
nemá

Techniky :

C
Doton: Doroku Gaeshi Živel země: Hliněný štít
D

Doton: Shinjuu Zanshu no Jutsu Živel země: Skryté stětí hlavy


Naposledy upravil Yakusho dňa Po marec 11, 2013 5:39 am, celkom upravené 9 krát.
Návrat hore Goto down
Yakusho
Hráč
Hráč
Yakusho


Počet príspevkov : 27
Join date : 04.02.2013

Yakusho                    Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yakusho    Yakusho                    Icon_minitimePo marec 11, 2013 5:05 am

upravenéé
Návrat hore Goto down
Rhaegar




Počet príspevkov : 30
Join date : 01.02.2013

Yakusho                    Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yakusho    Yakusho                    Icon_minitimePo marec 11, 2013 7:36 am

Tákže... Si prvý char v Iwe, budem milý Smile

Nie je to síce problém, akože Ichiga mám rád, ale oplatilo by sa dávať trocha viac originálne obrázky... Nemusíš to meniť, len ti odporúčam ísť na Deviantart a trocha pohľadať... Ak by si chcel zmeniť a nič nevieš nájisť dám ti pár svojich Wink

Dúfam že u tých techník čo máš vybraté nebudeš manipulátorom a že si si prečítal pravidlá" týkajúce sa konkrétne Iwy... Inak s tým nemám nijaký problém a snáď sa pri mne časom zlepšíš Wink

K historii a povahe... nemusím moc nasilu záporácke postavy, kedže to vyznie akoby si sa z neho snažil spraviť drsnáka, lenže každý nie je zlý len tak pre nič za nič, každý má svoj zmysel, svoj ciel a chyby minulosti. prečo ho rodičia chceli zabiť absolutne nie je vysvetlené a teraz tvoj char s dvoma technikami vyzerá silnejší ako ANBU, či dokonca Jounin, čo sa mi ani trocha nepáči Wink Prečo by každý Nukenin bol láskavý a učil malého chlapca, ktorý bol údajne povahovo badguy, ktorý dokázal čítať ľudí (čo nikto nemá rád keď mu to hovorí) Ďalej ti radím troška viac rozpisovať emócie a činy, tak ten char vyzerá dosť suchý Very Happy Chápem že v hlave to máš dokonale premyslené, ale proste nie vždy to víde no...

//tak a teraz môžeš zahájiť obhajobu Very Happy
Návrat hore Goto down
Yakusho
Hráč
Hráč
Yakusho


Počet príspevkov : 27
Join date : 04.02.2013

Yakusho                    Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yakusho    Yakusho                    Icon_minitimePo marec 11, 2013 7:42 am

ja si to vsetko uvedomujem a teraz poviem Prijate neprijate?

ehm no ja som kladný len som mal svoju minulost prečo ho chcely zabiť to ani on nevdel proste sa rozhodly zbavit sa ho k záporákom on sa dokázal každému dostat na koren
Návrat hore Goto down
Rhaegar




Počet príspevkov : 30
Join date : 01.02.2013

Yakusho                    Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yakusho    Yakusho                    Icon_minitimePo marec 11, 2013 7:49 am

Tak "kladný", je úplne v rozporu s povahou xD

Ale čo, dám ti šancu... Prijaté.. počkaj na Topik a potom tam napíš Very Happy
Návrat hore Goto down
DarkLezdgar
Admin
Admin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 144
Join date : 24.01.2013
Age : 27
Bydlisko : Slovakia, Bratislava

Yakusho                    Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yakusho    Yakusho                    Icon_minitimeSt marec 13, 2013 2:46 am

Tak ja som si tento charakter prečítal pár krát, a nesedí mi tam pár vecí.

1. Stať sa niekým ako Nagato ?....Myslíš to tak ako že bojovať za mier alebo chceš mať niečo podobné ako jeho schopnosti ?...To potrebujem upresniť trošku.
2. Mohol by si sa trošku pohrať s dizajnom (farby nadpisov) atď. Bo je to strašne suché a nudné.
3. Mohol by si sa naučiť písať diakritikou (bodky, čiarky, mekčene) Vyzerá to lepšie.
4. Ako spomínal Adop, pokús sa nájsť si iný obrázok, pretože je to hlavná postava z Bleachu a mohol by si byť aj originálnejší a ja verím že aj si.
5.Skúš tie veci viac rozpísať. Všetko skús trošku predĺžiť.

To je asi tak všetko...Tak zaťiaľ Nepovolené...A keď to prerobíš tak potom to bude ok Smile.
Návrat hore Goto down
Kamikaze
Coder and Programmer *HA*
Coder and Programmer *HA*
Kamikaze


Počet príspevkov : 82
Join date : 02.01.2013

Yakusho                    Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yakusho    Yakusho                    Icon_minitimeŠt marec 14, 2013 2:37 am

Ak chceš, môžem ti urobiť nadpisy a pomôcť ti s tým charom, pretože to vypadá hrozne.

Peace
Návrat hore Goto down
https://narutokatsudo.slovakforum.net
Sponsored content





Yakusho                    Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yakusho    Yakusho                    Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Yakusho
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto : Katsudō :: Hra :: Iwagakure no Sato :: Charaktery-
Prejdi na: