Naruto : Katsudō
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


CZ/SK Fórum
 
DomovLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Kyriuzu Mateo

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
Mety van Grace
Hráč
Hráč
Mety van Grace


Počet príspevkov : 37
Join date : 27.01.2013
Age : 26
Bydlisko : Slenderman

Kyriuzu Mateo Empty
OdoslaťPredmet: Kyriuzu Mateo   Kyriuzu Mateo Icon_minitimePo február 04, 2013 10:03 am

Kyriuzu Mateo Cooltext770027096

„Falešná tvář musí skrýt to, co falešné srdce skrýt nedokáže“



Kyriuzu Mateo 465c49f043_65751389_o2

Kyriuzu Mateo Scaled.php?server=593&filename=deskripce2

• Jméno -
Kyriuzu Mateo patří k jeho rozdvojené osobnosti. Prakticky nemá přijmení. Kyriuzu je jméno pro osobnost s číslem jedna. Mateo je jméno pro jeho druhou osobnost, která je na té špatné straně.

• Věk -
15 let

• Hodnost -
Genin

• Datum narození -
Devatenáctého června. Znamení: Blíženec

• Krevní skupina -
AB Negativ /2 - AB

• Bydliště -
Yumigakure no sato

• Místo původu -
Vzdálená malá vesnice, která není ani na mapě. Vlastním jménem Tenshou Sato. Ještě před tím, byl jeden z šermířů z Kirikagure no sato.

• Fóbie -
Kyriu se celkově bojí násilí. Tedy, pokud k němu nemá důvod. V takovém případě převezme kontrolu Mateo. Což je další fóbie, ztráta rodiny vedoucí k občasnému strachu. Po vyskytnutí celkového Jashina, se začali pomalu tyto fóbie vytrácet a Kyriu dokonce začal věřit v Jashina. Bojí se cizího utrpení ale nebojí se že by umřel. Jediný kdo se bojí smrti je Mateo, jediná jeho fóbie. Ale Jashinista přímo není, jen věří v jeho existenci.

• Sen -
Jeho sen je založit, nebo se připojit do organizace, která chytá Bijuu. Už jenom proto, že Bijuu způsobil jeho přátelům velkou neplechu. Mateo si zase přeje, aby potkal nějakého Jashinistu a porazil ho. Po porážce by mu vzal kosu a stal se plnotřídním Jashinistou.

• Povaha -
Kyriu je schopný muž, který práci vždy dokončí. Na všechny lidi je hodný a dodrží sebemenší slib, který mu dáte. Je velice přátelský a můžete se na něj spolehnout, ale co ta druhá strana jeho osobnosti? Mateo je zlý "padouch", který svou práci vždy odbije. Na všechny lidi je zlý a nedodrží sebemenší slib, který mu dáte. Miluje tvrdé jednání a ženy. Mluví nespisovně a věří v Jashina. Na pohled by se dalo říct, že je cool, ale jeho chování a jednání je k zabití. Dokáže naštvat každého člověka, v boji je naprosto nepřípustný. Dalo by se říct, že osobnost jako Mateo je čistá energie zla, která byla vytvořena jako protiosobnost Kyriuza. Naopak, má to i své výhody. Jeho druhá osobnost je celkově silnější a nejčastěji se probouzí v boji. Takže Kyriu by se dal jedním slovem charakterizovat "Dobrák" a Mateo zase "Sviňucha".

Kyriuzu Mateo 465c49f043_65751389_o2







Kyriuzu Mateo Scaled.php?server=856&filename=cooltext773473267

Mateo

Mateo vypadá přesně tak, jak ho můžete vidět na tomto obrázku. Na hlavě má černý roh, což je jeho jediná slabina. Pokud se tento roh zničí, přemění se zpět na formu Kyriuza. Další zvláštnost na daném rohu je taková, že při použití každé techniky, ať už meče nebo klasické, tak daný roh povyroste. Ale čím větší je daný roh, tím rychleji se dá zničit. Místo černé kápě, kterou má Kyriuzu nosí bílý plášť, který vypadá spíš jako kombinéza, ale je to plášť smíšený s černou barvou. Po přeměně má Mateo protiklady barev celého těla a oblečení Kyriuza. Další věc, díky které často upoutá pozornost a to sice jeho bílá kůže. Ta se často nevidí a on s ní perfektně přivolává pozornost, když chce, ale je to jeden z nevysvětlitelných úkazů. Ke krku mu z oblečení vychází černý kožich, který ho hřeje. Má samozřejmě bilé vlasy, protože samotný Kyriu má vlasy černé. Má také žluté oči. Jako Kyriuzu má na zádech dvě překřížené "kosy". Na zádech má vytetovaný znak měsíce, ale zatím ani Kyriuzu neví, co má ten znak znamenat.


Kyriuzu

Obrázek Kyriuza najdete trochu níž v Abilitách. Nicméně, Kyriuzu má černé dlouhé vlasy, které k němu naprosto ladí. Má černý plášť, který je dlouhý po celém jeho těle. Na jeho vzhledu není moc věcí na povídání, protože je to vlastně jedna a ta samá barva jen jedna část oblečení. Má hnědé oči. Hned pod jeho pláštěm už je jeho kůže, nemá žádné triko. Jen má pod pláštěm šortky. Sám si říká stín, protože tak prý vypadá. Ale není nad to, aby člověk nosil jednu část oblečení, vypadal drsně a ještě měl dost rychlosti díky tomu, že ho žádné oblečení netlačí. Důležité je to, že je se s vím oblečením spokojený. Na svých zádech má svou legendární zbraň, která vypadá velmi zvláštně. Nedá se to přirovnat k meči, ani ke kose. Zkrátka má na zádech dvě překřižené "kosy", které dodávají na jeho vzhledu to pravé. Na ruce má velkou jizvu způsobenou při jeho narození.



Kyriuzu Mateo 465c49f043_65751389_o2

Kyriuzu Mateo Scaled.php?server=839&filename=bajlity



Kyriu

Styl Kyriova boje, je spíš taktický a defenzivní než bezmyšlenkovité vrhání se do boje, nejdřív promyslí taktiku a pak útočí dle svých plánů. Skoro vždy používá Raiton a potom zaútočí v blízkosti svou legendární zbraní. Technika kterou nejvíce užívá je technika bleskových končetin, kterou si výrazně oblíbil při tréninku s Mateem a dále techniky samotné zbraně.


Mateo

Zde bych mohl použít výraz "Bezmyšlenkovité ofenzivní máchání zbraní na své soupeře". Ano je to tak, přeměnou sice bude špatně ovládat techniky raitonu, tedy všechny techniky, ale jeho morálka se zvýší. Je to stroj na zabíjení, jeden ofensivní útok za druhým a když ho něco sekne, tak mu to nevadí pokud nezačne umírat, tak to mu vadí. Jediný Raitonový útok který dokáže použít je technika zvaná Raiton: Ingu Bikyaku (Bleskové končetiny).


Kyriuzu Mateo Scaled.php?server=89&filename=technikay

• Podstata -

Raiton a schopnosti legendární zbraně

• Techniky -

- S -


- A -


- B -


- C -

Raiton: Ingu Bikyaku [Technika Bleskových končetin]
Technika bleskové podstaty která pochází ze síly Matea. Propůjčí uživateli této techniky bleskové končetiny, tedy nohy a ruce. Vaše končetiny zašlehnou elektřinou a budete schopni zasadit opravdu tvrdé rány. Nevýhodu to má jedinou, koordinace při této technice není nejlepší. Též dokáže svítit, někde v temné jeskyni nebo když chcete, tak to využijete po cestě v noci. Tato technika, je nejlepší jeden proti jednomu, má prvky Taijutsu a Ninjutsu. Jedna rána kopem dokáže způsobit šleh a přívod blesku do dané rány, a to samé dovede ruka, jen v menší podobě. Každá rána způsobená útokem této techniky, by měla zapříčit ránu, který dokáže parylizovat na malou chvíli. A odhodit. Technika by měla vydržet přibližně 10 zásahů, až po zlepšení statů potřebných pro tuto techniku, se dokážete udržet mnohem déle.

- D -

Kanashibari no jutsu

Stínový shuriken


Kyriuzu Mateo Scaled.php?server=11&filename=kazashini

Kyriuzu Mateo Kazeshini_3d_by_mr_darkboy2010-d32m82y

Jméno zbraně - Kazeshini (Mrtvý vítr)

Typ - Legendární zbraň deseti šermířů.

Schopnosti - Tato zbraň má jednu úžasnou schopnost. Dokáže přeříznout prakticky cokoliv, je tak ostrá, že se s ní dají krájet kameny jako rohlík s máslem. To je jedna z těch zajímavých schopností. Její uživatel také dokáže kontrolovat její směr jako kdyby to byla naváděná bomba. Když jí hodí a letí dopředu, může upravit její směr aby okamžitě letěla doprava.
NAUČENY MÁ JEN 2 SMĚRY, OSTATNÍ NEMÁ NAUČENO U TÉTO ZBRANĚ NIC, DVA SMĚRY ROVNÁ SE = DOZADU A DOPRAVA

Podívejte se na tohle video, dozvíte se tam co vše tato zbraň dokáže, aniž bych to musel psát a také to lépe pochopíte. A upozorňuji, umí všechno to, co je v tomto krátkém videu.



---THEME SONGS---

Spoiler:

Kyriuzu Mateo Kokotz

„Život je souboj mezi sny a realitou.“

PROLOG
Na pokraji Yumikagure žila obyčejná rodina, která se nepyšnila ničím. Ani penězi, ani dobrými shinobi, zkrátka ničím. Moji rodiče neměli ani tušení, co se to se mnou může stát, nevěděli nic. Jelikož jsme byly chudí a táta kvůli nájmům, nebo proto, že dlužil peníze v hospodě vždy v noci přišel pomlácený. V těchto chvílích jsem byl dost naštvaný, alespoň jsme mu s mámou ty zranění vždy obvázali něčím, co mu pomůže a je to levné. Takhle to u nás bylo až do jednoho dne, kde se zrodila všechna síla. Právě u ní to začalo.

KAPITOLA I.

„Peníze totiž mají stejný význam jako krev“

Všechno bylo doposud dobré. Měli jsme na nákupy dost peněz, ikdyž jsme nebyly nijak bohatí. Nájem jsme platily, táta neměl v hospodě žádné problémy, všecho šlapalo tak jak to šlapat má. Ale mělo to své mouchy. ceny stále vzrůstaly a jediné ryo nezůstalo ležet. Stále jsme s tím ovšem neměli problém. Jediný problém byly ovšem násosky v hospodě, až na pár výjimek se stále se museli rvát s mým tátou, protože jim nechtěl dát peníze na pivo. Jednou v mých 10 letech přišel domů zdrcený a jen stál u prahu dveří. Usmál se a pak už velkou rychlostí padal k zemi. Posadily jsme ho na postel a uložily s tím že to přečká do rána. Druhý temný den se bohužel.. už neprobudil. Odnesli jsme ho do nemocnice, kde nám sdělili jeho zdravotní stav. Byl mrtvý. Máma náhle potom dostala infarkt a proto si jí tam rovnou nechali a mně poslali domů. Šel jsem a díval jen na zem a čekal kam mě nohy zavedou, domů to být nemuselo. Po té co jsem si sedl na lavičku před hospodou a koukal tam na ní asi celou hodinu. Musel jsem tam vejít. Štamgasti na mně ječeli že jsem děcko toho zmlácenýho. V tu ránu se po mě řítil nějaký násoska s nožem. V mé hlavě se ozval nějaký hlas.

KAPITOLA II.

„Strach ze strachu je horší než strach samotný..“

Z mé hlavy se ozval temný šťastný hlas, přičemž se na mě řítil nějaký zahalený muž s nožem [Kunaiem].[b] Snad tu nechceš umřít.. Kyriuzu. A poté se ozval jen smích v mé hlavě. Vždycky jsi byl srábotka! Hahah! Dovol mi ti pomoct, ty.. ubožáku! Nevěděl jsem o co jde, ale začala ve mně sršit energie, zlá energie. Celkově byla cítit ohromnou silou, ale zároveň mě to ničilo. Začal jsem se měnit a ztracet své myšlenky.. své já, jako bych byl úplně jiný člověk.

Hudba k tomu, doporučuji pustit k navázání příslušné situace.



Chytil jsem ruku toho násosky. Tu ve které držel kunai. S usmátým pohledem jsem se na něj koukl. A přehodil za mně tvrdou sílou. Tohle je jiné kafe co? Ubožáku, Kyriuzu ti těžko nakope tvůj zadek, to totiž umím jen já! Tak vstávej. V tu chvíli se na mně vrhli úplně všichni, ale ty jsem všechny odhodil hrubou silou, až na jednoho, který mi trefil do tehdy hodně slabého rohu pořádnou tyčí. Cože? Ale né.. Ten pocit teď.. jako bych se znovu narodil a vracel se zpět do svého těla, nevěděl jsem co se stalo. Proč jsou všichni štamgasti zmlácení na zemi, ale jeden mi chtěl "opětovně" dát ránu ocelovou tyčí. Sklonil jsem se, něco jsem ovšem pochytil od toho... druhého, který se mnou vyměnil. Při skolení jsem kopl nohou do štamgasta, který se slehl na zem. Rychle jsem utíkal pryč. Doma už nebylo bezpečno.

KAPITOLA III.

„Největší zlo, jímž trpí svět, není síla zlých, nýbrž slabost dobrých.“

Zavítal jsem do bytu mého dávno ještě když jsem se nenarodil mrtvého dědy. Také jsem všechno uklidil, aby tu nebyl žádný bordel, přičemž jsem zašel jsem do obchodu a koupil si nějakou temnou kápi s pláštěm. Zašel jsem na tréninkové prostředí za mým bytem. Potřeboval jsem zesílit. Hej, ty.. příšero ozvi se! ... tohle asi fungovat nebude. Umřel mi Táta, a možná i matka, tak se objev a dej mi sílu! Teď mě neotravuj blbečku, slabochy jako ty neučím i když v tobě vidím menší potenciál, Hahah! I tak si bohužel slaboch a ty já neučím. Tak se asi zabiju, nic jiného mi nezbývá. Co.. cože? Počkej blbe. Zabiješ i mně! Dobře, naučím tě pár věcí, citím z tebe podstatu Raitonu, tak tě pár technik naučím, rozumíš? Ach, pomáhat idiotům jako ty. Hah! Nanic.. Převezmu si tvé tělo! Začal jsem se zase měnit, ale tentokrát mi to nevadilo jako předtím. Ach. Snad něco pochytíš, nemůžu sice používat techniky raitonu, ale na jednu mám přeci jen chakru, kdyby jsi měl třeba doton! Ale idiot jako ty se musí zrodit s Raitonem, hah!.. Raiton: Ingu Bikyaku! I když jsem viděl na jedno oko, protože si vždy jedno ten démon, nebo co to je vypůjčí, udivila mě ta síla, která z toho pochází. Je to jako každý jiný shinobi. Já.. budu Shinobi?

EPILOG

„I cesta tisíc mil dlouhá začíná prvním krokem.“

Po 6 letech jsem si vytrénoval svojí rychlost a sílu na úroveň Genina. Zde začíná můj a Mateovo příběh. Možná změním svět, možná ho zhorším a možná neudělám vůbec nic. Vím jen to, že jsem připraven stát se Shinobim. Kráčel jsem k radnici, abych oznámil, že se chci zapsat do řad Shinobi, bylo svoleno. Vyšel jsem ven, podíval se nahoru, usmál se a šel se projít po městě..


Naposledy upravil Mety van Grace dňa Ut február 26, 2013 5:59 am, celkom upravené 6 krát.
Návrat hore Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net/
Kamikaze
Coder and Programmer *HA*
Coder and Programmer *HA*
Kamikaze


Počet príspevkov : 82
Join date : 02.01.2013

Kyriuzu Mateo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kyriuzu Mateo   Kyriuzu Mateo Icon_minitimePo február 11, 2013 10:12 am

Tak okej, Povolené
Návrat hore Goto down
https://narutokatsudo.slovakforum.net
Sadatake Arakida
Disciplinary Authority
Disciplinary Authority
Sadatake Arakida


Počet príspevkov : 33
Join date : 26.01.2013
Age : 110
Bydlisko : Tam za vodou v rááákosííí !

Kyriuzu Mateo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kyriuzu Mateo   Kyriuzu Mateo Icon_minitimeSt február 13, 2013 1:03 pm

Tak char je fakt dobrý ale je tu jedna vec je to Yamigakure nie Yumigakure.

a ešte taký detail jeden .
Návrat hore Goto down
DarkLezdgar
Admin
Admin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 144
Join date : 24.01.2013
Age : 27
Bydlisko : Slovakia, Bratislava

Kyriuzu Mateo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kyriuzu Mateo   Kyriuzu Mateo Icon_minitimeNe február 17, 2013 4:36 am

Mety čo sa týka tohoto charu, poriadne som si ho so Sadem ešte raz prešiel a máme tu pár vecí ktoré sa nám nepáčia alebo nám nesiedia:

1. Zbraň- Musíš si vybrať medzi tým či budeš iba šermiar so zbraňou čo bude mať špeciálne schopnosti alebo to bude obyčajná zbaň bez zvláštnych schopností a budeš mať normálne techniky...alebo si budeš musieť na tú zbraň tie techniky spísať a naučiť sa ich postupne..

2. Rozdvojená osobnosť- Toto ako to máš spísané vyzerá skôr ako KG, pretože to niesú už len dve osobnosti ale sú to dve rozdielne osoby z rozdielnymi schopnosťami.


Takže tieto veci si ešte prejednáme, aj tak sa nemusííš báť, hraj kľudne ďalej..len zaťiaľ dáme char ako nepovolený.. Ale budeš stále hrať..Bo to musíme zmeniť...Smile
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Kyriuzu Mateo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kyriuzu Mateo   Kyriuzu Mateo Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Kyriuzu Mateo
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto : Katsudō :: Hra :: Yamigakure no Sato :: Charaktery-
Prejdi na: