Naruto : Katsudō
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


CZ/SK Fórum
 
DomovLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Les pri Kumogakure no Sato

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Strašidlo
Graphic Manager
Strašidlo


Počet príspevkov : 33
Join date : 25.01.2013

Les pri Kumogakure no Sato Empty
OdoslaťPredmet: Les pri Kumogakure no Sato   Les pri Kumogakure no Sato Icon_minitimeNe marec 03, 2013 5:02 am

Šumenie vody, spev vtákov, všade naokolo rozprestierajúca sa pláň všetkých odtieňov zelenej. Stromy sú vysoké. Ak však na jeden z nich vylezieš, Môžeš si všimnúť to, že tento les je obkolesený majestátnymi horami. Možno preto na viaceré jeho časti v rôznych fázach dňa nedopadá svetlo. Taktiež môžeš v diaľke zazrieť Hlavnú bránu. Tento les. Na jednej strane chrám pokoja, na druhej strane nepriateľské územie. Hovorí sa všeličo..
Návrat hore Goto down
DarkLezdgar
Admin
Admin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 144
Join date : 24.01.2013
Age : 27
Bydlisko : Slovakia, Bratislava

Les pri Kumogakure no Sato Empty
OdoslaťPredmet: Re: Les pri Kumogakure no Sato   Les pri Kumogakure no Sato Icon_minitimeNe marec 03, 2013 5:13 am

Akio Ikaru

Hneď ako som opustil Yamigakure, som cítil niečo ako radosť. Bol som neskutočne rád, že Yamikage-sama vybral práve mňa na takúto dôležitú misiu. Nemohol som ho sklamať, preto som ten zvitok strážil ako oko v hlave a bežal som tak rýchlo ako sa len dalo. Keby ma niekto napadol, bol som pripravený poraziť ho a svoju úlohu dokončiť. Aký si sebavedomý, to už si zabudol..kto nás zoznámil? Ozvalo sa Akiovi v hlave. Zavrel som oči a trošku som sa pousmial. Nezabudol, ale v ten deň keď mi zachránil život som pochopil, že to nieje zlý človek. Otvoril oči a preskočil konár ktorý ležal na zemi. Vietor mu nadnášal vlasy a kvapky potu mu stekali po tváry. Aj keď si proti, ale ja Yamikagemu verím. Sľúbil som mu vernosť, a ty mi v tom nebudeš prekážať. Jeho pohľad sa zmenil. Po menšom rozhovore s Yonbim ho prešla dobrá nálada. Jááj Son, ty mi vždy tak dokážeš pokaziť náladu. Zamračil som sa. Haha, tak ti treba Akio. Rád som ti pokazil deň. Tento meší rozhovor v Akiovej hlave mu aspoň trošku skrátil cestu. Nemusel aspoň myslieť nato, aká je dôležitá ochrana toho zvitku.
Návrat hore Goto down
Strašidlo
Graphic Manager
Strašidlo


Počet príspevkov : 33
Join date : 25.01.2013

Les pri Kumogakure no Sato Empty
OdoslaťPredmet: Re: Les pri Kumogakure no Sato   Les pri Kumogakure no Sato Icon_minitimeNe marec 03, 2013 5:34 am

Dvíha sa vietor. Stromy poskytujú záverie, ale aj tak počuť zreteľné šumenie vetra kdesi hore v korunách stromov. Ten kto je senzibilný, si môže uvedomiť prítomnosť shinobiov. Nie veľmi silných, je ich 14. Skrývajú sa v korunách stromov okolo návštevníka. Keďže akurát na tú časť lesa, kde je návštevník, je vrhnutý tieň, tak pre bežné oko ich nie je vidieť. Kdesi vpredu sú ďalší dvaja ktorí sa presúvajú popri zemi z miesta na miesto, pričom sa jej kedy-vtedy dotknú rukami. Dvaja z tých, čo sledujú návštevníka, zoskočia dole a jeden z nich, ten s bez čiernej masky cez ústa hovorí. Peniaze, alebo život! Stará, otrepaná fráza podpultových banditov.
Návrat hore Goto down
DarkLezdgar
Admin
Admin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 144
Join date : 24.01.2013
Age : 27
Bydlisko : Slovakia, Bratislava

Les pri Kumogakure no Sato Empty
OdoslaťPredmet: Re: Les pri Kumogakure no Sato   Les pri Kumogakure no Sato Icon_minitimeNe marec 03, 2013 10:09 pm

Akio Ikaru

Bežal som lesom, ja som si to nevšimol...no Yonbi zacítil prítomnosť aj niekoho ďaľšieho.. Pozor blíži sa spoločnosť. Spozornel som. Odkiaľ? Zo zadu.. Ako som bežal, náhle som sa zastavil a ešte skôr ako vyslovil svoju vetu, stál som za ním s katanou na jeho krku. "Kto ste a čo chcete?" Niesú sami..je ich tu okolo 14. Skáču po stromoch, teda sú v korunách. "Aha, takže nejste sami hej?" Keď som sa dozvedel od Sona túto správu, okamžite som toho prekomnou kopol do chrbátu, katanu som naťiahol pred seba a začal som sa obrovskou rýchlosťou otáčať. Toto otáčanie pomaličky vytváralo niečo ako čiervený kruh, ktorý sa okolo mňa otáčal. Keď som sa zastavil a sekol som katanou pred seba, tlaková vlna sa vletela do všetkých stromov navôkol mňa a zhodila ich. "Tak vylezte, nemám nato celý deň." Zakričal som.
Návrat hore Goto down
Strašidlo
Graphic Manager
Strašidlo


Počet príspevkov : 33
Join date : 25.01.2013

Les pri Kumogakure no Sato Empty
OdoslaťPredmet: Re: Les pri Kumogakure no Sato   Les pri Kumogakure no Sato Icon_minitimePo marec 04, 2013 10:17 am

Kím sa votrelec vypytoval toho bez čiernej masky, ten s čiernou maskou Votrelcovi v momente priložil kunai zo zadu ku krku, a stojí za Votrelcom. V momente, keď Votrelec kope toho bez masky do chrbáta, tak ten s maskou nahromadí chakru v ruke, ktorá sa zmení na Raiton. Ten kovovým kunaiom prejde až na miesto, kde je priložený. K Votrelcovmu krku. Pri dotyku Votrelec môže pocítiť 400 voltov elektriny prechádzajúcich jeho telom. Avšak, otáčanie spôsobilo, že ten bez masky je odhodený niekoľko metrov do strany, takže Votrelca nestihol zabiť, ale môže nastať oslabenie. Tlaková vlna bola síce osť silná na to, aby zhodila človeka zo stromu, ale Banditi sú vo svojom lese páni. Schovali sa za kmene stromov, čo im poskytlo akési "závetrie" pred tlakovou vlnou. Ale predsa, traja "spadnú" zo stromu na dve nohy pred Votrelca v momente, keď tlaková vlna pominula. Banditi nemajú chuť vyjednávať. Telá sa ľahšie prehľadávajú, keď nedýchajú.. A s touto vetou v mysliach sa traja ninjovia rozbehnú v tvare šípky a zbraňami v rukách (ten v predu má kopiju, ten z prava má katanu a z ľava má dve dlhé dýky) k Votrelcovi, pričom na Votrelca letia šípy z kuší z hora. Z tých troch banditov na zemi sála neveľké množstvo chakry umiestnené v ich rukách.
Návrat hore Goto down
DarkLezdgar
Admin
Admin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 144
Join date : 24.01.2013
Age : 27
Bydlisko : Slovakia, Bratislava

Les pri Kumogakure no Sato Empty
OdoslaťPredmet: Re: Les pri Kumogakure no Sato   Les pri Kumogakure no Sato Icon_minitimeSo marec 23, 2013 3:59 am

Akio Ikaru

Keď sa zamnou ibajvil jeden z tých banditov a priložil mi ku krku kunai nabitý elektrinou. Dosť ma to zabolelo. Tých 400voltov čo mi prešlo telom ma na chvíľu paralizovalo, no rýchlo som sa dal do kopy a čakal som na ich ďaľší útok. Očividne týto banditi nevedeli kto som, pretože útoči hlava priamo. Prečo sa týchto smradov hneď nezbavíš ?! Povedal Son Goku. Už sa nato chystám. Usmial sa Akio. "Yōton: Yōkai no Jutsu." Akio zdvihol hlavu a vystrelil navôkol seba obrovskú masu lávy, ktorej sa len tak ľahko nevyhnú. Keď Akio je Jinchuuriki Yonbiho, láva mu nejak moc neubližovala. Všetko okolo mňa pri dotyku s lávou začala horieť. Stromy, tráva, všetko bolo v plameňoch. Ja som sa len usmial a po chvíli som sa začal smiať. "Tak poďte!" Vytiahol som si svoju katanu a z úst mi vošla láva ktorá mi pokryla meč. Vnútro bolo dosť tvrdé nato, aby vydržalo aj silnejšiu Raitonovú techniku. No z vonku bol pokrytý rozžeravenou lávou, ktorá spáli na uhol každého, kto s ňou príde do styku.
Návrat hore Goto down
Strašidlo
Graphic Manager
Strašidlo


Počet príspevkov : 33
Join date : 25.01.2013

Les pri Kumogakure no Sato Empty
OdoslaťPredmet: Re: Les pri Kumogakure no Sato   Les pri Kumogakure no Sato Icon_minitimeNe marec 24, 2013 12:33 am

Tí traja banditi boli už priveľmi blízko na to, aby sa dokázali vyhnúť láve, ktorú na nich vyslala Votrelec. Schytali plnú dávku a neverím, že po nich ostanú aspoň kosti. Zvyšných, aj keď stáli obďaleč v úkryte poskytovanom korunami stromov, obliala horúčava z použitej techniky. Žiadni hrdinovia. Len druhotriedni banditi, ktorí si však vedia dať dokopy 2+2. Je vrhnutá spŕška kunaiov, ako posledný výkrik ich hrdosti ak nejakú majú, aj tie sa pravdepodobne roztavili na rozžeravenom tele Votrelca. Tí čo stihli, ušli. Tí čo nie, premenili sa spolu s kúskom lesa na popol.
Návrat hore Goto down
DarkLezdgar
Admin
Admin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 144
Join date : 24.01.2013
Age : 27
Bydlisko : Slovakia, Bratislava

Les pri Kumogakure no Sato Empty
OdoslaťPredmet: Re: Les pri Kumogakure no Sato   Les pri Kumogakure no Sato Icon_minitimeNe marec 24, 2013 1:00 am

Akio Ikaru

Všade bol oheň, banditi utekali kade ľahšie. Kunaie čo na mňa poslali sa len roztavili v žiary ohňa ktorá okolo môjho tela obiehala. Kráčal som po spálených kosťiach čo tam zostali po niektorýách banditoch a len som sa usmieval. Oheň v mojom srdci vrel ako zbesnený. Prebudila sa tá moja zlá stránka. Moja druhá osobnosť ktorá je zrodená s pekelného ohňa podsvetia. Odložil som si meč a a kráčal som ďalej smerom do Kumogakure no Sato. Tak nakoniec si to ukončil skôr ako som si myslel. Podľa výrazu v tvojej tváry som predpokladal že sa s ními budeš viac zahrávať. Zasmial sa Son. Tak nedá sa nič robiť. Mohol som sa s nimi viacej hrať, ale máme dôležitú správu od Yamikageho ktorá súri čoraz viac. Je to dohoda o mierne a spojenectve s Kumogakure no Sato. Veľmi dobre vieme, že Hokage je ako malé decko. Preto sa nedá očakávať čo spraví. Odvetil som v mysli Sonovi. Tak teda, mali by sme si pohnúť. Jasné, poďme. Dopovedal a rozbehol sa ďalej.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Les pri Kumogakure no Sato Empty
OdoslaťPredmet: Re: Les pri Kumogakure no Sato   Les pri Kumogakure no Sato Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Les pri Kumogakure no Sato
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Ulice Kumogakure
» Historia Iwagakure no Sato
» Prístav Yamigakure no Sato
» Tými Yamigakure no Sato

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto : Katsudō :: Hra :: Kumogakure no Sato :: Okolie Kumogakure no Sato-
Prejdi na: