Naruto : Katsudō
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


CZ/SK Fórum
 
DomovLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Tréningová oblasť

Goto down 
+2
Shiori
Kamikaze
6 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
Kamikaze
Coder and Programmer *HA*
Coder and Programmer *HA*
Kamikaze


Počet príspevkov : 82
Join date : 02.01.2013

Tréningová oblasť Empty
OdoslaťPredmet: Tréningová oblasť   Tréningová oblasť Icon_minitimeSo január 26, 2013 12:58 pm



Tu, chodí väčšina ninjov trénovať, no aj bojovať. Je to obrovský komplex, ktorý je plne vybavený pre potreby ninjov a každý si tam nájde miesto, ktoré mu vyhovuje. Sú tam aj špeciálne časti, kde sa trénujú extrémne nebezpečné, ktoré sú obkolesené silnou bariérou, ktorú vytvoril jeden z najsilnejších ninjov z klanu Namikaze.
Návrat hore Goto down
https://narutokatsudo.slovakforum.net
Shiori
Hráč
Hráč
Shiori


Počet príspevkov : 8
Join date : 01.02.2013

Tréningová oblasť Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová oblasť   Tréningová oblasť Icon_minitimeNe február 10, 2013 6:42 pm

Akemane Shiori

Z domova jsem se vydala rovnou sem, už jsem neměla náladu poslouchat stížnosti mého úžasného otčíma na zvadlé růže. Zalévat je má přece on, když to slíbil matce! Misto toho shodí všechno na mě... Vzhledem k mé zuřivosti jsem byla do tréninku nažhavená. Nejprve jsem si připravila vše potřebné. Pro dnešek jsem chtěla zkusit boj zblízka. Vytáhla jsem svitek modročervené barvy a otevřela ho. Vyvolala jsem katanu se zlatavou rukojetí. Svitek jsem schovala a ještě se trochu protáhla. Zaměřila jsem se na jeden z dřevěných špalků. Rozeběhla jsem se proti němu a kousek před ním vyskočila do vzduchu. Nedělalo mi problém skočit vysoko a udělat salto, vzhledem k mým zkušenostem. Dopadla jsem na druhé straně za špalkem a začala různými způsoby útočit. V tréninku jsem dál pokračovala ještě několik hodin - s přestávkami.
Návrat hore Goto down
Yakusho
Hráč
Hráč
Yakusho


Počet príspevkov : 27
Join date : 04.02.2013

Tréningová oblasť Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová oblasť   Tréningová oblasť Icon_minitimePo február 11, 2013 7:33 am

Yakusho


Keď som tam dorazil tak som sa pozrel naokolo nik z môjho týmu no tak som si sadol a začal jesť obed čo som mal v taške No ked nikto aspon sa najem a popri tom trocha porozmýšlam možno som to trochu prehnal u Kageho mal som aspon pozdraviť Yakusho prečo si taký zadubenec na toto som sa postavil a naklusal napäť k kage dúfajúc že tak budú (presun)
Návrat hore Goto down
Mety van Grace
Hráč
Hráč
Mety van Grace


Počet príspevkov : 37
Join date : 27.01.2013
Age : 26
Bydlisko : Slenderman

Tréningová oblasť Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová oblasť   Tréningová oblasť Icon_minitimeUt február 12, 2013 5:04 am

Ryuujin Minzaru

Cestou z domova jsem se stavil na jídle, chutnalo velmi dobře, ale myslím, že je na čase pomoci Hokagemu s nějakými věcmi.. Koneckonců, nemůžu stále sedět na zadku v zámku a spravovat celý šlechtický rajón. Cestou k tréningové oblasti, jak jsem byl informován jsem koupil ještě jednu zmrzlinu, kterou jsem chtěl dát Hokagemu. Dorazil jsem do tréningové oblasti a hned jsem viděl Keníska! Čau Kenísku. Zamával jsem na Hokageho. Přinesl jsem ti zmrzku, snad si pochutnáš. Jinak jsem kromě Hokageho pozdravil i ostatní na tréningu. Snad ti bude chutnat, Kenísku. Daradaram.. Tak co? Zařadíš mě do nějakýho týmu? Usmál jsem se. Nevím proč, ale tenhle den byl asi zvláštní tím, že jsem takový optimistický, ale počkat.. Kdy já nejsem optimistický. Musel jsem se ještě jednou zasmát sám sobě. Dneska to bude žůžo. Snad Kenísek někdo připravil.
Návrat hore Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net/
Moriko (Senju)

Moriko (Senju)


Počet príspevkov : 13
Join date : 07.02.2013

Tréningová oblasť Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová oblasť   Tréningová oblasť Icon_minitimeUt február 12, 2013 5:29 am

Moriko (Senju)

Dosla jsem na cviciste tak ze me temer nikdo nevidel. Po te jsem si sedla na vetev vysokeho stromu kde jsem poslopuchala zpev ptaku. A pozorovala ostatni co byly na cvicisti. Obzvlaste me zarazil kluk co si tak jenom tak mluvil Pro Hokageho jako by to byly kamosi se zmrzlinou. Na kterou jsem zacinala dostavat chut. Ale ani jsem se nehla z mista. zahnizdala jsem jako ptak. No za chvili Ryuujinmu kolem hlavy prosvistelo nekolik ptaku a to dost rychle.


Naposledy upravil Moriko (Senju) dňa Ut február 12, 2013 6:04 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Kamikaze
Coder and Programmer *HA*
Coder and Programmer *HA*
Kamikaze


Počet príspevkov : 82
Join date : 02.01.2013

Tréningová oblasť Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová oblasť   Tréningová oblasť Icon_minitimeUt február 12, 2013 6:00 am

Keni Uchiha (HOKAGE)

Sedel som na konári stromu tak, aby ma nikto nevidel no niekomu sa to nakoniec podarilo. Bol to pre mňa známi Ryuujin. Hneď keď ma pozdravil som skočil dole a vtákov ktorý na neho leteli som odrazil rukou a tí hneď keď sa spamätali ušli. Ahoj, dlho som ťa nevidel Ryuu. Povedal som s úsmevom na perách a zmrzku som prijal. Arigato Ryuu. Povedal som a pustil som sa do zmrzky, ako keby som nikdy nejedol. Áno mám, no budete v ňom štyria. Ty, jedno Uchiha dievča, jeden Hyuuga a jeden chlapec o ktorom nemám veľa informácii. Povedal som a mierne som sa uškrnul. A sensei budem ako inak ja. Povedal som a vypľazil som na neho provokačne jazyk.
Návrat hore Goto down
https://narutokatsudo.slovakforum.net
Mety van Grace
Hráč
Hráč
Mety van Grace


Počet príspevkov : 37
Join date : 27.01.2013
Age : 26
Bydlisko : Slenderman

Tréningová oblasť Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová oblasť   Tréningová oblasť Icon_minitimeUt február 12, 2013 6:57 am

Ryuujin Minzaru

Vypadá to, že si zmrzlinu ode mně sebral s nadšením a pak už jí jen sezobal. Heheh. Zajisté Kenísku, nemáš zač. Takže ty budeš můj sensei? Tak to jo, Kenísku senseii. Usmál jsem se a také jsem na něj provokativně vystrčil jazyk. Jinak díky, ty ptačiska by do mě asi narazili. Samozřejmě, mám menší dojem, že ten chlapec bude támhleten na té větvi, ne? Kouká na mně jako na vraha. Nelíbí se mi. Počkat, není to dívka? To je vedlejší, jenom jsem si tipnul. Takže Uchiha, jo? Zajímavé. O Hyuugovi ani řeč a ten chlapec, o kterém nemáš informace.. Jaké je rodiny?
Návrat hore Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net/
Moriko (Senju)

Moriko (Senju)


Počet príspevkov : 13
Join date : 07.02.2013

Tréningová oblasť Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová oblasť   Tréningová oblasť Icon_minitimeUt február 12, 2013 7:08 am

Moriko (Senju)

Ptaci Jen proletely no celkem me to pobavilo. Seskocila sem dolu ze stromu. A pak si to namirila smerem k tercum kde jsem Zacala hazet Kunaiemi. No co cim mene lidi kolem me tim lepe pro me. Nesnasela jsem kdyz tu bylo moc lidi a proc to taky. Mi zvireci pratele mi byly prednejsi nez lidi. Vice mene jsem se stale radila vice k nim nez k lidem. Behom chvile se predemnou objevil vlk. Ktery zacal vrcet ale po chvili toho nechal a zacal se kolem me motat. I kdyz se to nemuselo zdat znali jsme se dobre byl to muj takovy stary znamy ktery se cas od casu objevil. Sedla jsem si nazem a zacala jej hladit mezi usima. Jen tise vrcel a ja vedela ze jse spokojeny stim ze je tady. Z brasnicky jsem vytahla kousek salamu a dala mu jej. No po salamu se jen zaprasilo.
Návrat hore Goto down
Kamikaze
Coder and Programmer *HA*
Coder and Programmer *HA*
Kamikaze


Počet príspevkov : 82
Join date : 02.01.2013

Tréningová oblasť Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová oblasť   Tréningová oblasť Icon_minitimeUt február 12, 2013 7:42 am

Keni Uchiha

Jo, to je v pohode. Prehodil som smerom ku Ryuuimu a pokračoval som ďalej. Už to tak asi bude. O chvíľu ich stretneš a budeš mať možnosť sa s nimi zoznámiť. Povedal som a hneď na to ma napadla z môjho pohľadu dosť dobrá vec. Čo takto tréningový súboj než prídu, aspoň zabijeme nudu. Povedal som a uškrnul som sa. Neboj, budem ťa šetriť. Povedal som to na to aby som ho vyprovokoval k čomu prispelo aj to, že som na neho znova vyplazil jazyk.
Návrat hore Goto down
https://narutokatsudo.slovakforum.net
Mety van Grace
Hráč
Hráč
Mety van Grace


Počet príspevkov : 37
Join date : 27.01.2013
Age : 26
Bydlisko : Slenderman

Tréningová oblasť Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová oblasť   Tréningová oblasť Icon_minitimeUt február 12, 2013 7:58 am

Ryuujin Minzaru

Hokage proti Jinchuurikimu? Ale ale.. Každopádně, jak myslíš Kenísku, ale sám dobře víš, že já mám větší chakru než ty. A to, že jsi silnější zahoď. Nemám dostatek technik na to, abych tě porazil, ale chakru jo, taktéž bych tě o něco poprosil.. Jak asi víš, mám v sobě Pakoně. Chci ho využít a používat jeho sílu! Četl jsem si o tom vše, naprosto vše. Chci ovládat jeho chakru.. Chci být silný!
Sevřel jsem pěst. Já musím zesílit, chci posílit můj rod a chci dostat Konohu tam, kam jí ještě nikdo nedostal. Vyhrajeme všechny války, já v tom pomůžu! Miluju mír, ale sjednocením zemí pomůžeme.. Potom založím organizaci.. Vytvoříme mír.. My budeme legie..
Návrat hore Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net/
Kamikaze
Coder and Programmer *HA*
Coder and Programmer *HA*
Kamikaze


Počet príspevkov : 82
Join date : 02.01.2013

Tréningová oblasť Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová oblasť   Tréningová oblasť Icon_minitimeUt február 12, 2013 8:06 am

Keni Uchiha

Nezabúdaj že aj ja som Jinchuuriki a Kyuubi ma určite silnejšiu chakru. Povedal som a zasmial som sa. No tak ja ťa ho môžem naučiť ovládať, no musíš mi sľúbiť, že to nepoužiješ proti nikomu z Konohy, iba proti nepriateľovi, Hai ? Povedal som a čakal na odpoveď. Ak to budeš zneužívať, nechám z teba Gobiho vybrať a premiestniť do niekoho iného, Hai. Neber to ako vyhrážku ale ako upozornenie. Povedal som a usmial som sa.
Návrat hore Goto down
https://narutokatsudo.slovakforum.net
Shiori
Hráč
Hráč
Shiori


Počet príspevkov : 8
Join date : 01.02.2013

Tréningová oblasť Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová oblasť   Tréningová oblasť Icon_minitimeUt február 12, 2013 8:30 am

Akemane Shiori

Několik hodin tréninku mě celkem dost unavilo. Když jsem skončila, bylo tu již několik lidí. Nechápavě jsem chvíli pozorovala toho podivína, jak si tam se samotným Hokagem povídá jak s kamarádem z hospody. Všechny svitky jsem schovala, ještě předtím jsem však odvolala katanu, se kterou jsem dnes trénovala. Lehla jsem si do trávy a sledovala oblohu. Nevěděla jsem, co dělat. Ležela jsem na zádech a cítila chlad ze země. Poslouchala jsem ty dva, o čem to tam vykládají. Bylo to skutečně zvláštní téma. Ten kluk mi připadal stále podivnější. Zajímalo mě, co z něho vyleze dál. A PAK JSEM TO USLYŠELA! On má v sobě Pětiocasého démona!
Návrat hore Goto down
Mety van Grace
Hráč
Hráč
Mety van Grace


Počet príspevkov : 37
Join date : 27.01.2013
Age : 26
Bydlisko : Slenderman

Tréningová oblasť Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová oblasť   Tréningová oblasť Icon_minitimeUt február 12, 2013 9:23 am

Ryuujin Minzaru

Hai. Samozřejmě bych to nepoužil proti žádnému z Konohy. Na to jsem až příliš ctnostný. Tuto zem a tuto vesnici miluji, nikoho bych tu nezabil, ale tak dobrá. Nauč mě první krok, malinko jsem si o tom četl, ale myslím si, že Kenísek, který je Hokage a má v sobě Kyuubiho o tom bude vědět daleko víc. Naopak, myslím si, že lidé, kteří jsou okolo nás.. By mě mohli považovat za nějakou zrůdu, nebo nějakého hnusného podláka. Ano, třeba to tak je, ale nevadí. Nejsem zrůda, všichni jsme si obdobní. Nevadí na druhou. Nauč mě prosímtě jak ovládat Gobiho.. Co mám udělat první?
Stiskl jsem tentokrát obě ruce namísto jen jedné.
Návrat hore Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net/
Kamikaze
Coder and Programmer *HA*
Coder and Programmer *HA*
Kamikaze


Počet príspevkov : 82
Join date : 02.01.2013

Tréningová oblasť Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová oblasť   Tréningová oblasť Icon_minitimeUt február 12, 2013 9:35 am

Keni Uchiha

Okej. Myslím že by si to zvládol, no spôsob ktorým ťa to chcem naučiť bude nepríjemný. Povedal som a v očiach sa mi objavil Mangekyou Sharingan. Kamui! povedal som trochu hlasnejšie a hneď na to sme sa objavili v úplnej temnote. Dúfam že ti nevadí ta tma. Ak by si to nevedel, sme v inej dimenzii, aby sa nikomu nič nestalo. Povedal som a hneď som pokračoval. Teraz to bude nepríjemné, no musím to urobiť. Povedal som a uvrhol som ho pomocou Mangekyou Sharinganu do môjho špeciálneho Genjutsu. Mohol som v ňom robiť čo chcem. Ryuu-ovi som začal premietať pred očami jeho najstrašnejšie spomienky, ku čomu sa pridalo ešte zabíjanie jeho rodiny, priateľov a všetkých naokolo. Vyzeralo to ako živé, mohol sa hýbať. Všetci naokolo zomierali, kričali, všetko okolo teba bolo zničené. Malo to v tebe vyvolať zúrivosť a tak sa mala uvoľniť chakra Gobiho aspoň na jeden chvôst.
Návrat hore Goto down
https://narutokatsudo.slovakforum.net
Yakusho
Hráč
Hráč
Yakusho


Počet príspevkov : 27
Join date : 04.02.2013

Tréningová oblasť Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová oblasť   Tréningová oblasť Icon_minitimeUt február 12, 2013 8:36 pm

Yakusho



Pomaly som prišiel na cvičisko zbadal som tam dievča sediac na strome vybehol po tom strome ako by to bola zem genin má väčšinou problém tak kontrolovať chakru ale vďaka môjmu výletu to nie je pre mňa nič ťažké. Dobrý deň dievča na stromevyzerala ako kedy si myslela že ju tu človek nezbadá potom len dodal Krásny to dnes deň vtáky štebotajú ávh jo . Ľahol som si na konár a čakal čo sa udeje.
Návrat hore Goto down
Mety van Grace
Hráč
Hráč
Mety van Grace


Počet príspevkov : 37
Join date : 27.01.2013
Age : 26
Bydlisko : Slenderman

Tréningová oblasť Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová oblasť   Tréningová oblasť Icon_minitimeSt február 13, 2013 3:23 am

Ryuujin Minzaru

Jako bych to nečekal, přimo přede mnou vystrčil sharingan. Ale potom.. Co se to děje? Říkal jsem si sám pro sebe mezitím, co mě přesouval Kamuiem. Ano, tuto techniku znám, ale ještě nikdy jí na mně nikdo nepoužil. Viděl jsem čím dál tím míň a nakonec.. jsem se objevil na zvláštním místě. Procházel jsem se, všichni blízcí umírali. Já jsem byl stále usmátý. Bylo to zajímavé, vypadalo to tak živě.. Procházel jsem se dál a v hlavě si jen brnkal. Ke mě přiběhla nějaká žena, která křičela o pomoc. Já vzal katanu a přesekl jí hlavu, bohužel.. prošlo jí to hlavou. Tseh.. Omlouvám se. Jinak, Kenísku.. Rád bych se to naučil, ale myslíš si, že tohle je to pravé ořechové? Mě tímhle nijak nenaštveš.


Naposledy upravil Mety van Grace dňa St február 13, 2013 8:26 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net/
Moriko (Senju)

Moriko (Senju)


Počet príspevkov : 13
Join date : 07.02.2013

Tréningová oblasť Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová oblasť   Tréningová oblasť Icon_minitimeSt február 13, 2013 5:03 am

Moriko (Senju)

Vlka jsem naposledy pohladila nez se zase vytratil smerem do lesa.Pote jsem si jen sedla a oprela se o blyzky strom. Chvili sem mlcela a divala se na blyzke jezero. Potom jsem si hrala se svymi modrymy dlouhymy vlasy(Viz avatar). A nakonec jsem se tam pokousela vyslovit jmeno kterym me vsichni volali. Coz nebylo zrovna snadne a mluveni pro me uz vubec ne. " Momomomomomomomomo.............rrrrrriiiiiiikkkkkkkkkkkooooooo." Ale po chvili sem nafoukla tvaricky a zurila. No kdybych umela poradne mluvit tak bych snad nadavala jako stary dlazdic.
Návrat hore Goto down
Kamikaze
Coder and Programmer *HA*
Coder and Programmer *HA*
Kamikaze


Počet príspevkov : 82
Join date : 02.01.2013

Tréningová oblasť Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová oblasť   Tréningová oblasť Icon_minitimeSt február 13, 2013 5:11 am

Keni Uchiha

Dosť ma to prekvapilo, no napadla ma ďalšia metóda. Tak dobre, urobím to inak, no bude to obtiažnejšie ako toto. Hneď ako som dopovedal, objavil sa mi v očiach Sharingan, pomocou ktorého som sa dostal do Ryuuovej hlavy a tým pádom aj k jeho pečati a ku Gobimu. Ako si si už mohol všimnúť, som v tvojej hlave. Teraz to bude nepríjemné, no inak ťa to nenaučím. Povedal som a v jeho hlave som uvoľnil časť Gobiho chakry, malo by to stačiť na jeden chvost. Deaktivoval som Sharingan a videl som ako sa m začal formovať jeden chvost. Dúfam, že sa ti to podarí ovládnuť, inak budem musieť zakročiť. Povedal som a znova som aktivoval Mangekyou Sharingan keby sa niečo stalo. Pokús sa to ovládať, nechce sa mi zakročiť. Povedal som a sledoval som všetko.


Návrat hore Goto down
https://narutokatsudo.slovakforum.net
Mety van Grace
Hráč
Hráč
Mety van Grace


Počet príspevkov : 37
Join date : 27.01.2013
Age : 26
Bydlisko : Slenderman

Tréningová oblasť Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová oblasť   Tréningová oblasť Icon_minitimeSt február 13, 2013 8:25 am

Ryuujin Minzaru

Já jsem si to myslel. Co od Keníska taky čekat, dá se říct, že vymyslí další obtížnější věc... pro mně. A jako bych to nevěděl, bude to pěkně bolet. V momentě, kdy uvolnil část Pakoňovo chakry, nejspíš.. tak mi jen prudce ťuklo srdce a já spadl na dvě kolena. K-když to nejde emo-cí.. tak to p..půjde bol..lestí, viď?! V hlavě jsem cítil něco úplně jiného než v těle, byl to ten nejzvláštnější pocit v mém životě. Už jsem cítil jak mi narůstá Pakoňovo ocas. Chakra samozřejmě stoupala a stoupala, ale moje kontrola nad tělem měla na mále. Já jsem dost vytrvalí, takže někdo jako Pakůň měl také problémy, ale bylo to tak.. taková směs emocí, to nelze popsat. Dokonce se Pakůň dostal na kontrolu mého levého oka, takže jsem prakticky viděl jen na jedno oko, ale to mi nebránilo v tom, abych odolával a odolával, až se třeba doolávuju. Už jsem viděl jen na půl pravého oka, ani nemůžu pochopit, jak zvláštní pocit to byl.. Pakoni... Jsem nucený.. Ty jsi jeden z těch silných Bijuu, ale.. máš se ovládnout nejlehčeji, tak proč!? Já.. Neprohraju! Vykřikl jsem doslova v mé mysli. Ocas a vše se nyní změnilo na modrou barvu, takovou modrobílou. Byl jsem plně přeměněn. Vuala. Vypadalo to, že se můžu volně hýbat. Nyní mám ohromnou chakru, ale stále není u mně nejvyšší. I když jsem cítil, že je Pakůň naštvaný, ale přesto.. on mi tu sílu propůjčil. Je to vážně nejhodnější Bijuu, jak jsem četl v Mytologii. Díky Pakoni.. Vyslovil jsem v mé duší a čekal na odpověď ctnostného Bijuua, který tkví na tichosti a moc toho nenamluví. Veď mně, nechám se vést, zapomeň na mně.. zapomenu i já.. Vyslovil v mé duši tento citát, ale už by to chtělo změnu. Chci vidět, jak Pakůň vypadá, nechci mu jen posílat to co si myslím.. Naopak, myšlenky jsem si sice posílal jak jsem chtěl, ale problém byl v tom, že jsem v této formě nemohl mluvit. Snažil jsem se kontaktovat Keníska, ale nešlo to. Pokoušel jsem se zamávat, ale pak mi došlo.. že je v mé hlavě, takže mi nejspíš kontroluje i myšlenky, v tom případě by mohl slyšet náš rozhovor s Pakoněm. Takže, nyní jsem už jen pokorně čekal na to, co Kenísek udělá. Vypadalo to, že jsem jeden ocas Pakoňovo síly ovládl, ale tak nějak se mi zdá, že to bude daleko těžší.. Uvidíme, uvidíme..
Návrat hore Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net/
Kamikaze
Coder and Programmer *HA*
Coder and Programmer *HA*
Kamikaze


Počet príspevkov : 82
Join date : 02.01.2013

Tréningová oblasť Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová oblasť   Tréningová oblasť Icon_minitimeSt február 13, 2013 8:41 am

Keni Uchiha

Videl som ako sa už takmer nekontroluje, no vedel som že to zvládne. Zrazu sa v jeho hlave ozval môj hlas. Vedieš si dobre, je normálne že nedokážeš ovládať niektoré časti svojho tela. Gobi je oveľa silnejší ako ty a v tom je ten problém. V hlase sa mu ozýval môj hlas, ktorý určite počul aj Gobi. Potom som prehovoril aj ku Gobimu. Gobi, viem že pre teba nieje ľahké prímuť niekoho slabšieho, no je to iba pre tvoje a jeho dobro, ste spolu predsa už dlhú dobu a spolupráca vám iba pomôže. Ak sa ťa naučí ovládať, dostaneš sa občas vonku, netvrď mi že po tom netúžiš. Bolo mi jasné že silou by som nič nedosiahol a tak som radšej zvolil diplomaciu, ktorá bola aj menej namáhavá. Ak sa Gobiho naučíš ovládať, tvoje techniky budu mať oveľa väčšiu účinnosť ako v tvojej klasickej podobe. Naviac sa ti otvorí nová paleta techník ktoré Gobi ovláda, ako napríklad Bijuu Dama alebo ovládanie piatich elementov pomocou Gobiho chvostov. Dúfam že to ako motivácia stačí. Hovoril som mu do mysle a snažil som sa ho čo najviac motivovať nech to zvládne.
Návrat hore Goto down
https://narutokatsudo.slovakforum.net
Mety van Grace
Hráč
Hráč
Mety van Grace


Počet príspevkov : 37
Join date : 27.01.2013
Age : 26
Bydlisko : Slenderman

Tréningová oblasť Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová oblasť   Tréningová oblasť Icon_minitimeSt február 13, 2013 9:13 am

Ryuujin Minzaru

Naslouchal jsem Kenískovo slovům. Pokud si opravdu Pakůň tuto věc usmyslí tak, jak Kenísek čeká, tak by to mohlo vyjít, ale co když nebude chtít Pakůň spolupracovat? To je druhá možnost, ale doufám že to tak nebude, protože kdyby jo, nevím jak těžce by to chtěl udělat napotřetí, ale uvidíme. Pakůň zhruba dvě minuty nic neříkal, alespoň jsem to neslyšel. Já.. Svět je plný stínu.. Ale, každá síla má svou zodpovědnost, jak jsem již říkal.. Veď mě, nechám se vést, ale pokud zapomeneš.. zapomenu i já. Prozatím.. budu spolupracovat.. Takže nakonec se jen rozhodoval co řekne. Pakoni, uvidíš.. mi spolu dokážem nevídané věci a jen aby jsi věděl, já nezapomínám.. Řekl jsem mu a najednou jsem se měnil do své původní podoby. Dobře, ale nezapomeň Ryuujine Minzaru, něco si mi slíbil, tak to koukej dodržet... Ano. Odvětil jsem v myšlenkách Pakoňovi. Nuže, Kenísku, už mě můžeš vrátit zase zpět, sice bych rád ovládl ještě další ocásek, nebo rovnou pět, ale to už asi nepůjde co? Rád bych ovládl celého Pakoně, když už spolupracuje. Vzdělil jsem mu skrz myšlenky a doufal, že se ho můžu naučit celého ještě dnes.
Návrat hore Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net/
Yakusho
Hráč
Hráč
Yakusho


Počet príspevkov : 27
Join date : 04.02.2013

Tréningová oblasť Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová oblasť   Tréningová oblasť Icon_minitimeŠt február 14, 2013 2:32 am

Yakusho


Všimol si dievč ako sa o niečo snaží zoskočil ku nej (Moriko) a iba dodal. A-ahoj ja som Yakusho pozeral na ňu potom si sadol a nevedel inam pozerať len na jej oči boli tk krásne. Bolo to ako keby ho nedržala grvytácia stred všetkého sa posunul chcel som tam byť iba pre ňu.

// Edit by Dark: Píš dlhšie tie posty, minimum je 5 riadkov...Od teraz každý post čo bude mať menej ako 5 riadkov mažem !
// Edit by Kami: A dávaj si pozor na gramatiku !
Návrat hore Goto down
Moriko (Senju)

Moriko (Senju)


Počet príspevkov : 13
Join date : 07.02.2013

Tréningová oblasť Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová oblasť   Tréningová oblasť Icon_minitimeŠt február 14, 2013 5:45 am

Moriko (Senju)

Behem doby co sem se snazila vyslovit vubec sve jmeno. Ke me priskocil nejaky kluk coz me celkem vylekalo. Kdyz rekl jeho jmeno no chtela sem mu rict sve ale nejak mi v tu chvili neslo rict ani pismenko. Jedina vec na kterou jsem se zmohla ze jsem zcervenala jako retkvicka. No citila jsem se vseli jak nakonec me tahle situace prinutila mou prchlivou povahu udelat neco co jsem delala abych se chranila. Postavila jsem se a poposla kousek zpet ke stromum. Spojila jsem ruce v pecet Hada a temer okamzite jsem vypadala jako maly strom. Vypadalo to jako by se ma kuze promenila v kuru. No ono to spise bylo tak ze z me kuze ta kura vyrostla. A jenom jsem doufala ze me ztratil z dohledu.
Návrat hore Goto down
Yakusho
Hráč
Hráč
Yakusho


Počet príspevkov : 27
Join date : 04.02.2013

Tréningová oblasť Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová oblasť   Tréningová oblasť Icon_minitimeSo február 16, 2013 6:35 am

Yakusho



Všímal som si jej krásne modré oči a jej červené líčka ako slnko svietilo na ňu bolo vidno prekrásnu farbu jej očí. Potom som si všimol ako zmizla a premenila sa na strom prešiel som ku nej To je úžastné ako si to dokázala opýtal som sa keďže som vedel že je to ona lebo sa pred mojimi očami zmenila.Sadol som si pred ňu sledoval ju asi dve hodini ona sa ani nepohla vtáčiky štebotaly slniečko svietilo a ja sedel a sedel. Nevedel som či sa v komplexe stalo niečo iné ale nezaujímalo ma to bol som zvedaví kolko tak vydrží pomyslel som si že Dúfam že sa zmení naspäť chcem ju spoznať je úžastná. a sledoval ju ďalej
Návrat hore Goto down
Kamikaze
Coder and Programmer *HA*
Coder and Programmer *HA*
Kamikaze


Počet príspevkov : 82
Join date : 02.01.2013

Tréningová oblasť Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová oblasť   Tréningová oblasť Icon_minitimeSo február 16, 2013 9:04 am

Keni Uchiha

Počúval som ich rozhovor, teda to boli myšlienky no bol som v jeho hlave a tam to znelo ako hlasy. Skúsime úplnú premenu do Gobiho, no ak sa niečo pokašle, bude to náročné. Povedal som v jeho hlave a nečakal som na odpoveď. Ešte predtým ako som uvoľnil Gobiho som prehovoril ku Gobimu. Prosím snaž sa nevívadzať, nemám chuť sa s tebou babrať. Hneď keď som dopovedal som uvoľnil zbytok Gobiho chakry a Ryuu sa začal meniť do podoby úplného Gobiho a ja som išiel preč z jeho hlavy. Pripravil som sa pre prípad že by sa Gobi "odtrhol" z reťaze a začal vyvádzať, preto bol v inej dimenzii, nemôžem riskovať životy ľudí v Konohe.
Návrat hore Goto down
https://narutokatsudo.slovakforum.net
Sponsored content





Tréningová oblasť Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová oblasť   Tréningová oblasť Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Tréningová oblasť
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto : Katsudō :: Hra :: Konohagakure no Sato :: Konohagakure no Sato-
Prejdi na: