Naruto : Katsudō
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


CZ/SK Fórum
 
DomovLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Tréningová oblasť

Goto down 
+2
Shiori
Kamikaze
6 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
Moriko (Senju)

Moriko (Senju)


Počet príspevkov : 13
Join date : 07.02.2013

Tréningová oblasť - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová oblasť   Tréningová oblasť - Stránka 2 Icon_minitimeSo február 16, 2013 10:32 am

Moriko Senju

Stala jsem tam jako pako pres 2 hodiny a v hlave se mi premitalo jak dlouho tam jeste bude sedet. Cerven opadla a ja zrusila techniku. Potom jsem si sedla na zadek a otocila se k Yakushovi zady nebylo mi prijemne jak se na me dival. "Moriko." bylo jedine co ze me vypadlo. Doufala jsem ze mu dojde ze to je moje jmeno. Po chvili jsem no vypadaloto jako bych se pokousela piskat a neslo mi to skutecnost vsak byla jina. Po chvili vybehl z krovi kralik ktereho jsem si polozila na klin a ja ho hladila po zadech a mezi usima. Alespon jsem nemusela premyslet nad tim ze ze me pozoruje. I tak jsem sedela dale a snazila se zbavit toho neprijemneho pocitu ze me porad sleduje. Nejak jsem nemela tuseni co porad chce tohle jsem moc nechapala a neumela si to vysvetlit. A uz vubec ne to proc se na me tak divne diva.
Návrat hore Goto down
Mety van Grace
Hráč
Hráč
Mety van Grace


Počet príspevkov : 37
Join date : 27.01.2013
Age : 26
Bydlisko : Slenderman

Tréningová oblasť - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová oblasť   Tréningová oblasť - Stránka 2 Icon_minitimeSo február 16, 2013 3:14 pm

Ryuujin Minzaru

Po tom, co si naprosto vyslechl náš rozhovor, udělal věc, která je pro mě dobrá, ale zároveň to bolelo jak čert, naprosto jsem se odtrhl od mé duše. Necítil jsem nic, tohle je emoce prázdna? Jediné co jsem cítil bylo to, že mi ťukalo srdce. Nic jiného. Maximálně jsem cítil Pakoňovo chakru.. Všude! Co se to sakra děje? Navíc každou sekundou, co jsem byl jako Gobi.. taková bolest, doufám, že si Kenísek nedá na čas!

Gobi no Houkou

V jednu chvíli.. velký tlak.. obrovský tlak.. měl jsem plno možností.. ale hlavně svobodu.. Nevím o co se snažíš, Uchiho. Jak asi víš, já jsem ze všech Bijuu ten, který je nejméně divoký. Nemám zapotřebí takto bojovat a zvlášť ne s tebou mladý Uchiho. Klopýtl jsem. Ale jak vidím, ty mě asi nehodláš pustit. Zafrněl jsem si pro sebe. A také chceš ukázat mou sílu, že? Veškerou chakru jsem soustředil do jedné techniky. Raiton! Řekl jsem a po mávnutí ocasu se dimenze začala malinko zelektrizovávat, prostředí ve kterém byla dimenze bylo dočista zelektrizováno. Tsech, vidíš to, mladý Uchiho? I když si myslím, že o mě víš mnoho věci. Pozdrav Youkoua. Dupl jsem.
Návrat hore Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net/
Yakusho
Hráč
Hráč
Yakusho


Počet príspevkov : 27
Join date : 04.02.2013

Tréningová oblasť - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová oblasť   Tréningová oblasť - Stránka 2 Icon_minitimeNe február 17, 2013 3:40 am

Yakusho


Aha Ja som Yakusho teší ma no idem lebo musím niekde splašiť svôj tým maj sa odpovedal jej a pohladkal králika čo mala v rukách potom sa postavil a pohol sa smerom do vesnice popri tom sa ešte porozhliadol že či tam nie je náhodou niekde jehho tým ale nikde nebol. Asi budú na rámene idem kuknem sa tam a ked ani tam tak si aspon dám Rámen som hladný ako vlk. pomyslel som si a pomalým krokom sa pohol do vesnice (presun)
Návrat hore Goto down
Kamikaze
Coder and Programmer *HA*
Coder and Programmer *HA*
Kamikaze


Počet príspevkov : 82
Join date : 02.01.2013

Tréningová oblasť - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová oblasť   Tréningová oblasť - Stránka 2 Icon_minitimeUt február 19, 2013 7:49 am

Keni Uchiha

Gobi sa z neho veľmi rýchlo dostal von. Bol silný, takmer taký silný ako Kyuubi ktorý je vo mne. Sate Gobi-san. Pozdravil som ho a hneď som pokračoval. Áno, pozdravím ho. Keď budem mať viac času, stretnete sa aj naživo. Povedal som a mierne som sa usmial. Prepáč, budeš sa musieť vrátiť naspäť. Mám ešte prácu a pre Ryuujina to taktiež nieje príjemné, keďže ťa ešte neovláda. Povedal som a znova som vošiel do Ryuuovej hlavy. Snažil som sa potlačiť Gobiho chakru ktorá plne ovládla Ryuujina. Gobi sa celý vrátil naspäť do Ryuujina. Ryuu, zatiaľ na ovládnutie Gobiho nemáš dostatočnú silu. Povedal som a hneď na to sme sa začali dostávať von z Kamui


Návrat hore Goto down
https://narutokatsudo.slovakforum.net
Mety van Grace
Hráč
Hráč
Mety van Grace


Počet príspevkov : 37
Join date : 27.01.2013
Age : 26
Bydlisko : Slenderman

Tréningová oblasť - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová oblasť   Tréningová oblasť - Stránka 2 Icon_minitimeUt február 19, 2013 8:07 am

Ryuujin Minzaru

Už jsem se pomalu vracel, divný pocit. Takový Kamui není pro srandu králíkům, i když to tak vypadá.. Někdy bych si mohl od někoho vzít Uchihovské oko. Hehe, ale to bych zase urazil Keníska a to já moc nechci. Nejspíš je na svůj klan háklivý, ale brzo nebo později se ho na to určitě zeptám... Uvidíme...
Jakto?! Jakto, že ho nemohu ovládnout? Já to potřebuji k mému zesílení! Inu, alespoň ten jeden ocas, nebo jich bylo víc? Zmínil jsem a nohu pohazoval ve vzduchu. Přičemž jsem si s konverzaci s Kenískem házel shurikeny do toho cvičného terče. Co k tomu dodat, koneckonců. Pokud mám alespoň jeden ocas, tak i to už je vážně dobré. Až na to, že suverénní přesouvání Kamuiem neslouží pro zdraví. Jen doufám, že mě Kenísek poté naučí ovládání Pakoně lépe. I v to doufám. A ještě něco...Řekl jsi práci... O co jde, Kenísku?
Návrat hore Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net/
Shiori
Hráč
Hráč
Shiori


Počet príspevkov : 8
Join date : 01.02.2013

Tréningová oblasť - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová oblasť   Tréningová oblasť - Stránka 2 Icon_minitimeUt február 19, 2013 9:15 am

Akemane Shiori

Byla jsem již vysílená, a tak jsem již ořezaný kmen opustila. Odvolala jsem zbraň a schovala svitek. Byla jsem zadýchaná a vysílená. Rozhlédla jsem se. Bylo tu mnohem víc lidí, než když jsem s tréninkem začala. Posadila jsem se do trávy a čerpala síly. Začala jsem trochu vnímat, o čem se lidé kolem mě baví. Ještě chvíli jsem odpočívala a pak se rozhodla trochu procvičit svou ohebnost. Bylo tu ale docela dost lidí a já nechtěla vypadat, že se předvádím. Zvedla jsem se z trávy a posunula se o kousek dál - k malému jezeru. Nejprve jsem si protáhla svaly a pak začala. Nejprve jsem chvíli chodila po rukou, pak jsem začala používat okolní strom, ze kterého jsem skákala. Chtěla jsem zkusit nějaký trénink na vodě, ale ani jsem se k tomu nedostala...
Návrat hore Goto down
Yakusho
Hráč
Hráč
Yakusho


Počet príspevkov : 27
Join date : 04.02.2013

Tréningová oblasť - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová oblasť   Tréningová oblasť - Stránka 2 Icon_minitimeUt február 19, 2013 8:21 pm

Yakusho


Na pol ceste som sa rozhodol ostať a trénovať aby som nebol pozadu s mojim týmom aj keď som si myslel že som lepší. Pozrel som sa na strani a na pravo som zbadal super strom prišiel som k nemu položil si plášť na zem ponaťahoval sa a začal som robiť drepy. 100 drepou ak nie tak 100 brušákou ak nie tak 100 klikou hovoril som si popri tom ako som robyl drepi pri 95 drepe som spadol na zadok a tak som začal s brušákmi. urobil som ich 100 a tak s som začal s klikami. Urobil som ich a začal to isté s údermi do stromu po 200 uderoch pravou a potom ľavou rukou do stromu mi z nich nie málo tiekla krv nevšímal som si to a začal som s kopmi. Po dobrej chvílke som sa pohol za hokagem. (presun)

Návrat hore Goto down
Kamikaze
Coder and Programmer *HA*
Coder and Programmer *HA*
Kamikaze


Počet príspevkov : 82
Join date : 02.01.2013

Tréningová oblasť - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová oblasť   Tréningová oblasť - Stránka 2 Icon_minitimeŠt február 28, 2013 2:05 am

Keni Uchiha
Len som sa zasmial na tom, čo povedal a hneď som odpovedal. Áno, no zosílieť sa da aj inak, a tento spôsob je pre teba ešte veľmi nebezpečný, tvoje telo by to nemuselo zvládnuť a mohla by prasknúť pečať, ktorá drží Gobiho pod kontrolou. Povedal som a hneď som pokračoval. Mám na práci trénovať tím, do ktorého si priradený aj ty. Povedal som a hneď som pokračoval. Budem ťa trénovať a zosílieš aj bez použitia Gobiho alebo Gobiho chakry. Snažil som sa ho aspoň na určitú dobu odradiť od snahy naučiť sa ovládať Gobiho. Ale ak sa ti podarí stať sa Chuuninom, naučím ťa ho ovládať, aby si aj ty mal nejakú špecialitu, no to budeš musieť veľmi veľa a tvrdo trénovať. Povedal som a usmial som sa. O chvíľu by tu mali byť, tak tu na nich počkáme. Teda ak nemáš nič iné na práci. Povedal som a vytvoril som klona, ktorý sa pomaly vydal do kancelárie, ak by ta niekto prišiel.





Návrat hore Goto down
https://narutokatsudo.slovakforum.net
Mety van Grace
Hráč
Hráč
Mety van Grace


Počet príspevkov : 37
Join date : 27.01.2013
Age : 26
Bydlisko : Slenderman

Tréningová oblasť - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová oblasť   Tréningová oblasť - Stránka 2 Icon_minitimeŠt február 28, 2013 2:55 am

Ryuujin Minzaru

Ano, přesně to jsem si myslel. Věděl jsem, že se mě bude snažit odradit od tréninku s Pakoněm, jak jinak. Ale pak mě napadla ještě jedna věc ohledně tréninku. Ehm, Kenísku.. myslíš, že v budoucnu bych se mohl naučit tvojí legendární techniku co umíš, Rasengan? Vím, že jí uměl i hrdina vesnice Uzumaki Naruto-desu, po kterém jsi zdědil i Kyuubiho... A také čtvrtý Hokage, ten jí myslím i vymyslel. Řekl jsem mu a sedl si pod strom. Možná toho chci hodně... Zamyslel jsem se a ukousl jablko, které jsem si utrhl ze stromu. Poněkud chutné jablko. Řekl jsem a pro změnu si utrhl ještě jedno, abych to první něčím zajedl. Inu, jsem zvědavý, koho přitáhne do tohohle týmu... Snad se mě nikdo z nich nebude bát. Vzhledem k tomu, že jsem Jinchuuriki, bylo by to přirozené, ale raději bych byl, kdyby nám to klapalo... Konec konců, s tím týmem toho prožiju ve svém životě víc než dost. Do té doby než se stane Chuninem, i když kdo ví.. Možná ještě potom, ale jsem rád, že nás měl pod palcem Kenísek, asi bych nevydýchal, kdybych musel být s nějakým páprdou Joninem. Když si vezmu v potaz to, že jednoho nafouklého Jonina máme na zámku... Popřemýšlel jsem.
Návrat hore Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net/
Kamikaze
Coder and Programmer *HA*
Coder and Programmer *HA*
Kamikaze


Počet príspevkov : 82
Join date : 02.01.2013

Tréningová oblasť - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová oblasť   Tréningová oblasť - Stránka 2 Icon_minitimeŠt marec 14, 2013 3:14 am

Keni Uchiha

No, tato technika je veľmi náročná, neviem či by si to zvládol. A k tomu, je to obrovská zodpovednosť, ovládať takúto techniku. Je tu možnosť, že by som ťa Rasengan naučiť mohol, no to by musela prebrať rada, keďže je to veľmi silná technika. Vlastne by to vedieť nemuseli, no mali by. No nič, uvidím čo sa s tým dá robiť. Povedal som a usmial som sa tak, že sa mi takmer roztrhli ústa. Akú inú techniku by si sa chcel učiť. Mal si záujem sa naučiť Kage Bunshin že ? Alebo sa mýlim ? Povedal som a pripravil som si zvitok, ktorý som nosil vždy so sebou, keďže som vedel že sa túto techniku bude chcieť naučiť, Keďže ho priťahovali techniky Naruta Uzumakiho. Mal by som ho ten Rasengan naučiť, alebo je na to ešte príliš slabý a neskúsený ? Hlavne neviem ako by s nim zaobchádza. Bolo by to vôbec fér voči ostatným Geninom. Aspoň by mu to zaistilo výhodu na Chuuninských skúškach, a ja by som ho mohol naučiť poriadne techniky a vychovať si svojho nástupcu. Rozmýšľal som a celú dobu som sa usmieval.
Návrat hore Goto down
https://narutokatsudo.slovakforum.net
Mety van Grace
Hráč
Hráč
Mety van Grace


Počet príspevkov : 37
Join date : 27.01.2013
Age : 26
Bydlisko : Slenderman

Tréningová oblasť - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová oblasť   Tréningová oblasť - Stránka 2 Icon_minitimeŠt marec 14, 2013 7:20 am

Ryuujin Minzaru

Tak nějak tuším, na co asi Kenísek myslí. Ehm, chtěl jsem se naučit Kage Bunshin, ale je to také náročná technika. Mě by to ale nějak vadit nemělo, teď když jsem se dorozuměl s Gobim, tak bych měl mít vyšší chakru, ne? Každopádně, asi vím, na co myslíš. Vím, že Rasengan není technika určená pro genina, ale není pravda, že Uzumaki Naruto tuto techniku užíval když byl ještě velmi mladý a genin? Povyprávěl jsem mu. A jak vím o lidech jako Uzumaki Naruto a tak? Je to velmi zřejmé, já jsem přečetl již velmi knih. Období před 400 lety. Seznam Hokagů. Jashinismus. Prostě vše. A to je moje výhoda. Koneckonců, mít Bijuu není taková nevýhoda, jako jsem si myslel před šesti lety, kdy se mi každý vysmíval. Je čas uchopit to do vlastních rukou. A ještě něco... V tomto světě není spravedlivé nic. Ale to už je na tobě Kenísku, uznej za vhodné. Chci zesílit, ale je na tobě, jestli mě chceš tyto techniky naučit. Já ti děkuji, že jsi mě naučil dorozumit se s Pakoněm. Řekl jsem mu a sedl si na kámen.
Návrat hore Goto down
http://bleach-rpg.creaforum.net/
Kamikaze
Coder and Programmer *HA*
Coder and Programmer *HA*
Kamikaze


Počet príspevkov : 82
Join date : 02.01.2013

Tréningová oblasť - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová oblasť   Tréningová oblasť - Stránka 2 Icon_minitimePi marec 15, 2013 5:58 am

Keni Uchiha

Bol som rád že všetko chápe a taktiež že vie niečo o histórii Konohy a o jej najväčších hrdinoch. Áno, je pravda že ju ovládal už ako Genin, no jeho schopnosti už dávno presahovali schopnosti Genina, čo tvoje ešte nie, no keď na sebe ešte popracuješ, bude to iné a ty sa ju budeš môcť naučiť. Povedal som a takmer som sa po takomto monológu zadýchal. Takže začneme s tou technikou. Povedal som a hodil som mu zvitok, ktorý som si pripravil už predtým. Takže, prečítaj si tento zvitok, ak by si z neho niečo nepochopil, kľudne sa opýtaj, vysvetlím ti to. Povedal som a hneď som pokračoval. Ak nemáš žiadne otázky, môžeš začať. Povedal som a sadol som si ku stromu.
Návrat hore Goto down
https://narutokatsudo.slovakforum.net
Lilith Uzumaki
Hráč
Hráč
Lilith Uzumaki


Počet príspevkov : 2
Join date : 01.02.2013

Tréningová oblasť - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová oblasť   Tréningová oblasť - Stránka 2 Icon_minitimeSt apríl 03, 2013 8:47 am

S nasupeným výrazom som sem dorazila. Nie že by mi niekto niečo urobil, proste som mala blbú náladu. Cestou som nemala čo robiť, tak som si v hlave spriadala plány, ako poraziť Hokageho...Bola som na to zatiaľ príliš slabá, to je pravda, ale bola som si istá, že až budem staršia, silou sa vyrovnám Narutovi Uzumakimu!
Porozhliadala som sa, či tu neuvidím niekoho normálneho...A okrem Hokageho tu nikto normálny nebol! No vlastne, aj ten mi občas pripadal trochu nenormálny. Všetci mi pripadala nenormálni! Či...Som bola nenormálna len ja? No to je jedno. Hokage-samáááá! S diabolským úškrnom som sa k nemu približovala. Vieš, čo ťa čaká o pár rokov? Nahodila som ďalší, snáď ešte diabolskejší úsmev. Samozrejme, že som myslela to, že ho porazím a stanem sa Hokagem! Uprela som zvedavý pohľad na chlapca, ktorého tu zrejme práve Hokage trénoval. No dovoľ? Pffff, si ma urazil...Tak jeho trénovať budeš, ale mňa nie! Nafúkla som urazene líca, no kto kedy toto videl? Toľká drzosť! Mňa, potomka Naruta Uzumakiho, trénovať nechce (ani sa mu nečudujem), ale tu toto individuum áno. To je...To je...Ale nič! Otočila som sa na päte a s neutrálnym výrazom som sa vybrala k stromu, pod ktorý som si sadla a založila ruky na hrudi.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Tréningová oblasť - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréningová oblasť   Tréningová oblasť - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Tréningová oblasť
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto : Katsudō :: Hra :: Konohagakure no Sato :: Konohagakure no Sato-
Prejdi na: